Komentāri / Kariņš: PMLP jārisina jautājums par iedzīvotāju slikto informētību par EP vēlēšanām
 

10 komentāri

ttentiņš
baidos, ka jums pašiem būs jāiet par sevi vēlēt..
30.aprīlis 2019, 15:52 Atbildēt
NNenosmieties
Izsniedz katram, kurš nobalso, pa 10 eiro - visi aizskries...
30.aprīlis 2019, 18:01 Atbildēt
ccoco
Jā Kariņ, vienīgais līdzeklis piespiest tautu "brīvprātīgi" balsot, neizmaksāt algas un pensijas, kamēr neuzrāda izziņu ,ka piedalījies vēlēšanās, bet faktiski tās vēlēšanas interesē tikai kandidātiem, lai tiktu pie ES siles!
30.aprīlis 2019, 15:57 Atbildēt
vvēlēšanu ignorētājs
Varat nepūlēties,man pat Saeimas vēlēšanas pie kājas,kur nu vēl kaut kādas eiropas )))
30.aprīlis 2019, 17:05 Atbildēt
UUdo Ulbergs
Ideja boikotēt EP vēlēšanas ir laba ideja. Tā parādīs tautas pašcieņas saglabāšanos. Parādīs, ka tautu neapmierina tagadējais kriminālais kapitālisms. Tāpat parādīs, ka tauta neuzticas valdošajai kliķei, tās partijām. Boikots būs apliecinājums ES/EP bezjēdzībai un bezatbildībai, stingri nevēršoties pret ES/EP sistēmā ietvertās LR nacionāli reakcionāro un krimināli oligarhisko režīmu, izmantojot subsidiaritātes principu. Taču elektorāta kāda daļa nepiekrīt boikotam. Galvenais arguments – ja latvieši nebalsos, tad EP iebalsos no Latvijas tikai Ždanoku, Mamikinu u.c. cittautiešus, kuri realizēs Kremļa politiku. Tāds arguments ir aplams. Nekādi nav aizmirstams, kas ir "otrā" LR. "Otrā" LR ir PSKP/VDK projekts, kā rezultātā PSKP/VDK nomenklatūras kadri ekspropriē PSRS sabiedriskos kopīpašumus un maskētā veidā saglabā visā bijušās PSRS teritorijā politisko varu. Tas viss notiek ar vietējo kompradoru un nacionālo nodevēju rokām un sirdi - vietējo valdošo kliķi. Ždanoka, Mamikins u.tml. nekad nav bijuši LR pie varas. PSKP/VDK varas saglabāšanos realizē latvieši, kuri ir pie varas. Tādējādi baidīt tautu ar Ždanoku u.c. ir aplami. Nelietības, nodevības "Maskavas" labā pastrādā latviešu tautības izdzimteņi, par kuru noziegumiem politiski, morāli un metafiziski ir atbildīgs latviešu elektorāts.
30.aprīlis 2019, 17:07 Atbildēt
nnodoklis
karin ! varbut saksim ar savu stalli ,nevis luuret uz citu pusi ! valdibas riikotaajs-meerkakis.
30.aprīlis 2019, 17:38 Atbildēt
KKariņam taisnība
Kurš tad mūsu vietā svītros???
30.aprīlis 2019, 19:38 Atbildēt
JJāpiedalās to Udo Ulbergs
Un jāsvītro,kā vienus tā otrus! Kā kompradorus,tā toreadorus! Vēlēšanu boikotēšana ir ārkārtīgi slikta ideja! Ja,protams,domā ar galvu,nevis ar sēžamvietu!
30.aprīlis 2019, 19:51 Atbildēt
EEkharts
Iedzīvotajiem ir tāpat un pilnīgi skaidrs,ka EP parlamentā,LV deputātiem ir 0 ietekmes,tāpec Krišjāni-liec to PLMP mierā.
30.aprīlis 2019, 19:56 Atbildēt
VVai tad mēs ko zaudēsim
Drošs paliek drošs,izsvītrosim gan aplamos,gan pareizos!
30.aprīlis 2019, 20:05 Atbildēt