Komentāri / JV aicinās šogad nemainīt nodokļus
 

26 komentāri

MMed
Homosorosvienotība , tad to atgādiniet Karlīnei Viņķelei !
11.janvāris, 8:51 Atbildēt
sstarp citu
Kučinska valdības ministre Reizniece-Ozola vienā no SOLĪJUMIEM piesauca ,ka nodokļus 2018-2020.g. periodā nemainīs.Par cik j/v Vienotība līdzdarbojās šinī koalīcijas konstrukcijā,pie solījumiem vajadzētu pieturēties ar lielāku nopietnību.
11.janvāris, 8:52 Atbildēt
vvaldis
Tas nozīmē jauni laiki,bet dejojam pa vecam pastalās.
11.janvāris, 9:13 Atbildēt
SSelekts
:) Izņemot..
11.janvāris, 9:22 Atbildēt
EEksperts
JV nekādas izmaiņas nav vajadzīgas.Budžetā ir atlikuši tikai līdzekļi vēl vienai ministrijai un prēmijām
11.janvāris, 10:22 Atbildēt
KKas nav to jāiegādājas
Lai budžetā būtu līdzekļi,ministriju skaits jāsamazina līdz Šveices septiņām ministrijām un jālikvidē Pūces atjaunotās uzņēmumu padomes.Latvija taču nav bagātāka par Šveici,lai varētu atļaurties tādu greznību,pat salīdzinājumā ar Briseli!
11.janvāris, 10:35 Atbildēt
AApsveicu
Tātad,topošās valdības deklarācijā,kuru šodien solīja komentēt Kariņš,nebūs pilnīgi nekā no tā,par ko balsoja vēlētāju nospiedošais vairākums!
11.janvāris, 10:44 Atbildēt
llīdzjūtība
,bet nodokļu slogs iedzīvotājiem šobrīd ir vismazāk vajadzīgs,pie fakta,ka Latvija ESā ir ar viaugstākajiem darbaspēka dodokļiem.
11.janvāris, 11:10 Atbildēt
AAda
Galvenais-katrai valdībai veikt vismaz pa vienai administratīvi-teritoriālai reformai!
11.janvāris, 10:52 Atbildēt
vvissvēlirpriekšā
Nedod die's otru tādu valsts galvu! Nākošais nedrīkst būt veco partiju stute. NA un V vēlme bīdīt savējo le vitu norāda ,ka , šīs partijas kopā ar savējo nākošo prezidenta kandidātu , nekad nebūs par pozitīvām pārmaiņām . NA virzītais kandidāts nodeva sevi , nievājoši , aizvainojoši izsakoties par jaunajām ,progresīvajam partijām . Arī vecajām partijām joprojām ir labi, ka var paši iedzīvoties no oik un citām afērām, kā piem.100gades pasākumu naudas neizsvērtai, neapdomīgai , gaisā izšautai , nelietderīgai izmantošanai visur ,pat austrālijas ekskursijām.
11.janvāris, 11:35 Atbildēt
vvaldis
Tad kāda jēga vispār valdību mainīt ja nodokļus netaisās pārskatīt.
11.janvāris, 14:11 Atbildēt
vvari
pieteikties solidaritātes nodoklim,ja nauda kabatu spiež.
11.janvāris, 16:03 Atbildēt
ssvarigi lai neaizmirst
pashi sev pacelt algas,kurvu bars ar amerikas ieliktniti. Vemt no jums gribaas,genderistu un aferstu banda. ceru,ka nesanaks,bet ja sanaaks,jums taa valdiba buus tada, neizdevusies. galvenais,tagad virzat vejaino uz nakamo terminju,bljad! Vinsh tachu jums "palidzeja" tikt kreeslos?
11.janvāris, 15:44 Atbildēt
llapa
visi vienotibas gruppejuma parstavji jaizmet no saimas . tada ir tautas griba , un to vareja redzet velesanas . kapec vini vel ir saima. ko tur dara izbalsota un izsvitrota vinkele...
11.janvāris, 22:20 Atbildēt
JJānis Labrencis
PVN ir netiešais nodoklis, kas neskar uzņēmēju. Šo nodokli maksā preces vai pakalpojuma galējais patērētājs. Tad sakiet, kāpēc uzņēmējam, pērkot visu nepieciešamo ražošanai, energo resursus ieskaitot, ir jāmaksā tā saucamā PVN priekšapmaksa? Kāpēc uzņēmējam jāved sarežģītā PVN grāmatvedība? PVN ir patēriņa nodklis, ko mēs visi maksājam iepērkoties veikalā. PVN priekšapmksa ir nodoklis uzņēmēja ieguldījumiem ražošanā un visvairāk bremzē tās attīstību. Tātad to arī jaunā valdība nesaprot?
12.janvāris, 12:39 Atbildēt
NNeko nemainīt
Tāds jau arī bija sākotnējais Vienotības sadalīšanas mērķis! Kāpēc gan samazināt pūlim,pasaulē otru augstāko PVN pārtikai un daudzās piemaksas un pasakainās gada prēmijas savējiem ministrijās un padomēs?
12.janvāris, 13:02 Atbildēt
nnelieši
Vispār tieši Vienotība ir tā, kas nodokļus pacēla nebijušos augstumos tā, ka tagad runa var būtu tikai un vienīgi par to samazināšanu. Tā vietā Vienotība visžēlīgi piedāvā nodokļus nemazināt, PAGAIDĀM! Cik cēli!
12.janvāris, 18:26 Atbildēt
KKā to saprast
Lai ieņēmumus no pievienotās vērtības nodokļa (PVN) 21% likmes pārtikai un apbedīšanas pakalpojumiem Vienotība izlietotu savām prēmijām??? Jo komentāros par topošo jaunās valdības deklarāciju,PVN likmes samazināšana,ne pārtikai,ne apbedīšanas un kremēšanas pakalpojumiem netiek pat pieminēta!!
12.janvāris, 18:57 Atbildēt
KKā pa miglu
Kā sapratu,pēc sasprindzinātajiem un nogurdinošajiem valdības stiķēšanas darbiem,Vienotība(as) un Kariņš ir nolēmuši tagad vismaz gadu atpūsties! Kurā tad gadā jaunā valdība īsti sāks celt minimālo algu un veicināt ekonomikas attīstību?
12.janvāris, 19:12 Atbildēt
BBet
Parādnieks apsēklošanu jau ir sācis bez Knariņa komandas !
13.janvāris, 11:57 Atbildēt
RRedz kā
Vismaz par vienu gadu jāatliek OIK atcelšana!
12.janvāris, 19:17 Atbildēt
FFakta konstatācija
Krišjānis Kariņš ir viens asprātīgs cilvēks! Uzreiz aptvēra,kas vajadzīgs,lai neko nemainītu!
12.janvāris, 19:21 Atbildēt
ddemagoģijas paraugstunda
Vienotība ir tā, kas iepriekšējos savas varas gados uzcēla nodokļus nebijušos augstumos. Katra celšana tika pavadīta ar solījumiem, ka nu drīz jau samazināsim, pacietieties. Ko šie blēži mums tagad saka? Viņi visžēlīgi sola PAGAIDĀM! nodokļus necelt. Un Vienotības netīro demagogu prāt tagad mums par to jābūt pateicīgiem?! Tātad pirmkārt jūs esat uzspļāvušipaši saviem solījumiem nodokļus samazināt. Otrkārt jūs sūtat skaidru signālu, ka nodokļus celsiet! Kur vēl celt, ja esam tādā līmenī kā superbagātā Dānija, es domāju nodokļus. Jo algas, kā mēs lieliski zinām, ir Bulgārijas līmenī.
13.janvāris, 9:21 Atbildēt