Komentāri / Gobzema valdībā zemkopības ministra krēslu ieņemtu Krauze
 

12 komentāri

ēēzeļu eksperti Ījābs ar Rajevski
Nu ja jau tas jaunais kleptoēzelis Gobzems valdībā ielaida tos lembergisu kleptoēzeļus un vēl saglabāja viņiem OIKlandes Izmirāta iestaigātās izzagšanas shēmas, tad jau tā Gobzema kleptomafija noturēsies. Var tikai pabrīnīties, ka tajā Izmirātā vēl ir atlicis, ko nozagt. Vienīgais pluss, ka uz politisko perifēriju tika padzīts tas Jūdass, čūskuvecis un kleptoēzelis Pavļuts ar visu savu ņedonosku kompāniju. Pareiz, Pavļuts bija vajadzīgs Lembergam, lai noēstu to bordānistu praidu. To Pavļuts arī veica un nu var marinēties līdz kļūst zaļš tajā opozīcijā.
5.decembris 2018, 15:07 Atbildēt
zzzs jaunatne
Dzeniet tak beidzot to caurkritušo galvu no valdības nam ,ja gribat palikt valdībā,kāpēc jums jatracina tauta ar to več gīmi, esiet prātīgi ,viņš savu melno darbu jau ir beidzis, lai ceļu dod jaunajiem zezeesiešiem , lai nerodas iespaids, kajūs,jaunie, bez šī veča klātbūtnes ,esiet puikas nespējnieki
5.decembris 2018, 16:07 Atbildēt
ssmirdoņa
Šis vecais komu nīsts, kuram jau smiltis birst un mute smird, tač lai iet sēdēt Saeimas tualete, , vai lai brauc uz savām entajām pilīm ārvalstīs, bet lai nesmird tautas acīs un lai jaunajiem atbrīvo kreslu,pietiks pirst tajā
5.decembris 2018, 16:13 Atbildēt
rruksis
Tu runā, protams, par Brigmani?
5.decembris 2018, 19:53 Atbildēt
vvaldis
Zemnieki bailēs tikt atrautiem no siles gatavi strādāt jebkurā valdībā.Tas būtu iespējams ja jaunie laimneši mazāk dažādas līnijas vilktu.
5.decembris 2018, 16:30 Atbildēt
kkjhg
perspektīva
p
Izrādās, ka valsts pielaides ir fantastisks instruments, lai pareizo krimināli oligarhistisko grupējumu ielikteņi, sasēdināti pareizās vietās, tajās, kur dala šīs pielaides, varētu lieliski diriģēt valsti un nozīmēt atbildīgos amatos nevis tos, kuri saņēmuši vēlētāju atbalstu, bet tos, kuri apmierina attiecīgo krimināli oligarhistisko grupējumu intereses. To, ka Maizītis, Pabriks un A.PAr JV banda sen cieši sadarbojas dažādās shēmās, tas Latvijā nevienam nav noslēpums. Arī tagad tā dēvētais "valdības veidošanas" cirks ir nekas vairāk, kā veco partneru Maizīša un Pariešu saspēle. Tai nav nekā kopīga nedz ar valsts drošību, nedz demokrātiju, tieši otrādi, var pat runāt par sava veida valsts apvērsumu. Tad nav jābrīnās, ka turpināsim maksāt visādus OIKus noziedzīgu darboņu kabatās, bet valstī plosīsies mafiozi reideri un maksātnespējas administratori, faktiski reketieri.
5.decembris 2018, 16:48 Atbildēt
DDadzis
Krauze to amatu ieņems,bet darīs visu ko liek blakus sēdētājs.Domāju ka pēc vēlēšanam to purnu neredzēšu,bet sēž visur tur no kurienes Tauta izbalsojusi.Brigmanim būtu jābūt TĀLU NOST NO VALDĪBAS VEIDOŠANAS.Lemberga pirksts,stipendiāti viens otru nepametīs, uzspļaut valsts konstitūcijai.Un saņemt TĀĀDU kompensāciju par genocīdu ,ko izveda šis neģēlis brigmanis.Tas iespējams tādā mafiozo valstī kā Latvija.
5.decembris 2018, 17:09 Atbildēt
vvaldis
Brigmanis ar mīksto mandātu atkal būs Saeimā un nevajadzēs uz Angliju lidot mazbērnus audzināt.
5.decembris 2018, 20:40 Atbildēt
ppakis
Krauze laizis Gobzemam d.... , lai tiktu pie siles.
5.decembris 2018, 17:10 Atbildēt
EEleanora
Ko tie lauķi Rīgā te dara, laikam grib turpināt zagt.
5.decembris 2018, 17:45 Atbildēt
nnesaprotu
Ko tas sūds Brigmanis tur vēl maisās? Vēlētāji taču viņu noraidīja.
5.decembris 2018, 19:52 Atbildēt
ootis
ko tas vecais komumists regojas ja nau ievelets pretigs smirdona
6.decembris 2018, 9:31 Atbildēt