Komentāri / Vairums "Attīstībai/Par!" biedru saka "nē" dalībai Gobzema valdībā
 

15 komentāri

OOKI
Viņiem kāda ministra vieta ir piedāvāta?
Tas ko viņi ir nodemonstrējusi - jābūt trakam, lai ar tādiem kopā strādātu, pieņemtu darbā. Kā tur bija tā the o'jays dziesma - backstabbers?
5.decembris 2018, 7:24 Atbildēt
OOIK
Lielais vairums - Pūce , Golubeva un Jaunups , hik !
5.decembris 2018, 7:38 Atbildēt
RRaimonds
... jà, draza.
5.decembris 2018, 9:04 Atbildēt
ppar
matemātiski 53 ir vairāk kā puse no 100. Latvijai vajag valdību tūlīt nevis atkal pēc mēneša.
5.decembris 2018, 8:20 Atbildēt
nnormis
Kuru tas vairs...?
5.decembris 2018, 8:27 Atbildēt
RRaimonds
Bet vismaz 90% Latvijas iedzīvotāju saka NÈ !!! ... tai partijai "PederastijaiPar" .... :)
Kā arī šīs partijas vadoņiem .... pabriķelim .... Pavļutam un Pūcei .... jo it īpaši tāpēc, ka tie pēdējie divi kungi ir iesaistīti OIK afērā ... un Zolitūdes traģedijas lietā - kā apsūdzētie ..
5.decembris 2018, 9:02 Atbildēt
AAnna
Sataisa sudus bet vienalga stumjas pie siles,kauna sajutas viniem nav.Jus cilvekiem riebjaties.
5.decembris 2018, 9:16 Atbildēt
aaivarsz
Es domāju( pagātnes forma) ,ka tā AP ir partija , BET izrādījies ir, ka tā ir tāda "salašņu kopa",kas par sevi ir TIK AUGSTĀS DOMĀS,ka neredz tālāk par savu degungalu !Nu vienkāršākā valodā sakot -MUĻĶI esat ar savu pārākuma ego- pūces ,pavļuti,pleši un bondari! Un kas tā par IKSTENU, vai rakstnieces Noras radiniece?
Kad uz jums paskatās TV ,tad jūs tur visi tādi "UZPŪTUŠIES" kā latvieši saka no LEPNĪBAS! TIKAI - kas ir tas ,ar ko jūs varat lepoties??? BONDAR, nu pastāsti TU - vai kā basketbolu jāspēlē?,vai ar savu māku VVF- ai kalpot? vai kā banku līdz bankrotam novest?vai kā partijas mainīt? TAS VISS IR GLUMI - UN GLUMI IR RIEBĪGI !!!
5.decembris 2018, 9:43 Atbildēt
AAnna
Krimināli apsūdzēto Bondarīti ieliek par Fin, budžetas komisijas vadītāju , vēders jau sāp no smiekliem !
5.decembris 2018, 9:51 Atbildēt
ZZane L
PARistiem ambīcijas netrūkst! Lai pasēž opozīcijā, atpūtina sakarsušās galvas!
5.decembris 2018, 10:17 Atbildēt
llabāk būtu bez zezeesiešiem
paldies Gobzemam par izturību!!!!!!!!!
05.12.2018 11:25
Paldies Gobzemam, ka viņš spēja turēties kā vīrs šajā -iespējams, psihslimā āņa raidījumā ,man izskatījās, ka viņš,šis V aizstāvis , no dusmām, , būtu gatavs mesties virsū intervētajam, mierīgajam, nosvērtajam premjera kandidātam ,lai izrēķinātos ar to īlenu ,ko viņš visu laiku virpināja rokās .Paldies gobzemam, es turēju īkški, lai tik Aldis savaldās, bet viņš loti labi izturēja 2 stundu uzbrukumu no raidījuma vadītāj puses,vēl pāris tadas pārraides, un jan čukam būtu jāvelk krekls ar garam piedurknem
5.decembris 2018, 11:34 Atbildēt
JJ u xans
Ko var teikt ja peld izmesti pār bortu,jāgaida kad slīks(izjums partija)
5.decembris 2018, 11:53 Atbildēt
ggenderisti gribeetu redzeet
laikam savu Mariju Golubevu par premjeri,taa jasaprot? Vinji,shie preversie ljaudis,ne ar ko nav apmierinaati. Publiski atteicaas no sarunaam,nu tad dzivojiet opoziicijaa ka jums tiik. Es ljoti ticu,ka maizits ar vejoni apdomasies. ja ne,tas noziimes valstii lielu bardaku. Pec vakardienas Delfu agresiva noskanjojuma /lasi Dombura kasishanos/noskanojuma pret Gobzemu,varetu tiesham domaat,ka meegjinaas izgaazt Aldi. Tikai uz ko vinji iet,shis aklo aunu bars,to gan nevar saprast? Vai vinji domaa,ka atkal ieseedisies saeima uz gadu desmitiem,ka ieprieksh? Viss jau paliek paarak korumpeti un kriminali. Domburs ir ists valdoshas mafijas lakstigala. Ne jau velti vinjam uzticets shis riebigais darbs.
5.decembris 2018, 12:54 Atbildēt
ees domaajuka vakar Delfu sarunas
izskatijaas pec istas povokacijas! Dobmurs centaas izprovoceet gobzemu uz kaut ko. Tris reiz paarprasit: kas jus tads esat? Kjeeras un plucinaajas,kaa noplucis vecs suns. Pretigi. Nekadas zhurnaalists eetikas. Aiz dusmaam saka jau nevorzeet,bet Gobzems cepure nost. Mierigi,bez emocijaam atbildejaa. galvenais ka doshi visu kaa ir par maiziiti. Skaidrs,ka manipulacija,lai nepielaistu pie amata. Vecas zhurku partijas nogaidoshaa pozicija. Ko teiks saimnieks. Vislielaakais bardaks,kads varbuut ar tadiem vejonjiem ,maiziishiem un lembergiem. Veco zirneklju tiiklju tik atri vel neizdosies saraut,jo izskatas piesedzeji straada ciitigi gan kuluaros, gan visur /ieskaitot domburiiti janku,pretigi vakar bija skatities/.
5.decembris 2018, 13:00 Atbildēt
ssunc
Sanāk, Fabrīķis tikai viņam zināmo infu nodevis Sabam, Knabam Policijām VK PVD VDI VUGD un Prezidentam . Pielaižu nebūs, Attīstībai/PAR atkal tuvplānā!
5.decembris 2018, 17:34 Atbildēt