Komentāri / Jānis Jurkāns: Sankcijas pret Krieviju ir rokudzelži Latvijas tautsaimniecības attīstībai
 

110 komentāri

dde Soto
Jura iedziedaajaas. Tuulinj kremlja trolli atziniigi piebalsos -smiin,-
5.novembris 2018, 6:12 Atbildēt
dde Soto
Nē tikai tavējie troļļi plosās.
5.novembris 2018, 10:58 Atbildēt
UUldis
"atgriezās no starptautiskā diskusiju kluba Valdajs"
-----------------------
Varbūt "vispasaules", vai Galaktikas?

"- Konteksts ir absolūti jauns - vecā pasaules kārtība brūk."
---------------
Tas ir "točno", nekādas jaltas, nekādas pocdamas, nekādas pretnacistiskās koalīcijas, nekādas lendlīzes vairs. Cilvēces ienaidnieks paliek viens pret paša radīto realitāti

Saprotama lieta, ar kādām paniskām bailēm prokremliskais lops, latviešu nīdējs Jurkāns sagaida tuvojošos fašistu Krievijas galu
5.novembris 2018, 6:49 Atbildēt
LLudis
grafists, назло всем vari piekakāt tikai savas bikšeles. А мнение ваше и травинки в Латвии не пошевелит, только смех вызывает.
5.novembris 2018, 14:25 Atbildēt
ggrafists
grafists,
У меня погоняло спиздили!!! Караул!!! Омон!!! Росгвардияааааааа!!!!!!
5.novembris 2018, 15:06 Atbildēt
tto grafists
Попробуйте излагать свои мысли без мата. У вас очень низкий литературных запас слов и тому этот умственный недостаток вы пытаетесь компенсировать матом, от этого лезет дерьмо из вас в виде комментариев тупых.
5.novembris 2018, 15:03 Atbildēt
tto pamācītājs
А вот без мата русдебил просто ни хуя не услышит и тем более не поймет. Вот вы такой заумный и до пиздеца вежливый попробуйте этому выблядку что-то сказать корректно и без мата, как будто вы с воспитанницеы института благроодных девиц разговарываете, я посмотрю, что у вас получится.
5.novembris 2018, 15:14 Atbildēt
eefb
Slims grafomāns... Un diagnozes neskaitāmas!
7.novembris 2018, 15:10 Atbildēt
tto pamācītājs
Наоборот, у слова ''хуй'' столько вариантов, что одними хуями можно целые ситуации описать. Например, перегруженная ящиками машина в узкие ворота не влезет, надо разгружать обратно. Это значит - на хуя до хуя хуйни захуярили? Ни хуя хуйня не прохуярит! Расхуяривай хуйню на хуй!
5.novembris 2018, 15:22 Atbildēt
rrealitate
Un sankcijas, sankcijas, sankcijas, sankcijas…..
5.novembris 2018, 7:02 Atbildēt
SSandra Veinberga
atbildes uz jautājumiem iedzīvotājiem tagad jāmeklē citu valstu mediālajā telpā, jo savējo kvalitātes mediju latviešiem gandrīz vairs nav.
5.novembris 2018, 8:55 Atbildēt
vviltvārdim
Ja tu būtu īstā Sandra Veinberga, tu nenoliegtu, ka esi žurnālists, tieši otrādi, ar snobisku (neesoša) pārākuma apziņu to atkārtotu un uzsvērtu.
5.novembris 2018, 15:07 Atbildēt
jjā un
neko tādu Sandra Veinberga nekad nav teikusi. Viņa savā tvnet publicētajā rakstā gan jūt pārprastu solidaritāti pret Kremļa propagandoniem un iebilst, ka pret viņiem vēršas ar likumu (nez ko kundzīte teiktu, ja Latvija atceltu sodus par izvarošanu un uzliktu Sandrai Veinbergai par pienākumu pašai atkauties no izvarotājiem, ja nevarēs - pati vainīga) bet via nešķiro informāciju pēc tās devēja tautības. Kas rakstā ir - sūdzēšanās par to, ka mūsdienās nepērk avīzes un neskatās TV (nu nepērk un neskatās, ir citi laiki un citi informācijas avoti, ne avīzēm, ne TV un radio vairs nav informācijas monopola un nepavēlēsi taču dzīvojot Dublinā vai Frankfurtē abonēt papīra avīzi no Latvijas) un nepamatoti apgalvojumi, ka žurnālists kā profesionālis esot principā labāks par tiem pārējiem ''sētas mietiem''. Starp citu, PSRS okupācijas režīmā apsaukājās tikai Višinskis un arī tikai tiesā.
5.novembris 2018, 15:45 Atbildēt
uun vēl
Kaut gan ''profesionālis'' nozīmē tikai to, ka ir apmācīts gatavot un pasniegt informāciju, un teorētiski viņam būtu standarti jāievēro, bet lasītājs laikam zinās veco anekdoti par Jānīša lielo māsu un miljonu, kas parāda atšķirību starp teoriju un praksi. Bet patiesības monopola nav nevienam, pat Sandrai Veinbergai. Un gadās, ka dažs labs profesionālis saraksta tādas muļķības, ka vidusmēra trollis salīdzinot ar viņu liekas akadēmiķis, un tiek pieķerts tādos melos, ka ar kaunu aizveras, kad viņam aizrāda vienkāršs komentētājs. Čau sandri toč, šitais bija par tevi un kristinočka putinceva, arī tev, Norvēģijas apmelotājai, mīļi sveicieni :D Arī informācijas šķirošana pēc kritērija ''pirmavots - nav pirmavots'' nav vienmēr pareiza, jo pirmavots var būt sen zināms melis, bet citētājs var iedot atsauci uz vērtīgu informāciju, ko viens pirmavots ir noklusējis.
5.novembris 2018, 15:53 Atbildēt
uun piebeidzot
Vai lasītājam ir jāprot domāt pašam - jā. Vai ar to pietiek, lai troļļi izbeigtos kā šķira vai vismaz tiktu diskreditēti - nē. Cīņa ar profesionālu troļļu bandām ir bezjēdzīga vienam komentētājam (kaut gan arī bezcerīgas pozīcijas tiek turētas un noturētas) un maz ko dod pat ar elfu kustības, ja tāda būtu, spēkiem. Tātad bez likuma nekādi. Un vēl. Lasītāji nav un nekad nebūs profesionāli izlūki un analītiķi kā 1944. gada filmā attēlotais vācu majors fon Bēns, kurš, nedzirdējis nevienu vārdu patiesības no gūstekņa Meisona, tomēr iemanās uzminēt amerikāņu plānus. Fon Bēnam tādas loģiskas mīklas bija maizes darbs, bet lasītājam nav laika veselu dienu rakstus analizēt, jo jāstrādā, un viņam arī nepalīdz ne Grēnihs, ne Renings un pārējie, kas filmā strādā kopā ar fon Bēnu. Tātad sabiedrības tiesības uz vidi bez meliem šoreiz būs augstākas nekā Sandras Veinbergas snobiskās ambīcijas. Komentārs publicēts šeit, jo ir iebildumi pret portāliem ar autorizāciju, tur cenzorelim daudz vairāk iespēju nepatīkamus viedokļus apklusināt.
5.novembris 2018, 16:03 Atbildēt
ppar sankcijām
jau pašā saķumā jautāju, ko tās deva? kijevai pilnigi neko, tieši otrādi ukrainas ekonomika graujoši samazinājās jo izņemot krieviju savus ražojumus viņiem praktiski nav kam pārdot, eiropa ar tikai savām dalibvals'tīm iegrieza.kremlim kā redzams šis sankcijas pie vienas vietas, jo uz pārejo pasuli jau viņi var mierigi tirgoties. vienigi asv mazliet ieguva, tā teikt iesildija roku pirms uzsāka vispārejus tirzniecibas karus ar visiem.
5.novembris 2018, 9:31 Atbildēt
ppar krievu meliem
Krievu agresija Ukrainā sākās 2014. gadā, kad Trampa ievēlēšana vēl nebija notikusi un nebija pat zināms, vai notiks. Savukārt Obamas administrācija nekādus tirdzniecības karus neveda un arī Klintone tādus nebūtu sākusi, šie kari ir tīrais populisms Trampa izpildījumā bez mazākā sakara ar krievu agresiju Ukrainā.
5.novembris 2018, 16:12 Atbildēt
ppar sankcijām
Ja neko nedeva, par ko tad valsts nodevējs jurkāns psiho un kāpēc Kremlis regulāri ņaud par atcelšanu un pretsankcijām? Kāda būtu jēga ieviest pretsankcijas uz sankcijām, kas neko nedod? Bet Ukrainai sankcijas deva kaut vai to, ka fronte ir Donbasā, nevis uz Dņepras.
5.novembris 2018, 15:24 Atbildēt
SSmaids
Varētu padomāt ,ka Ukraina uzbruka Krievijai.
ddddd
5.novembris 2018, 9:42 Atbildēt
kkrievija ukraina ari ne
ukraina pati ar asv veiklu atbalsu sarikoja pilsoņu karu un praktiski sadalijās. nu pārejos rajonus kijevai izdevās atgūt savā kontrolē ar spēka palidzibu (ja sekoji līdz bija vēl 5 mēģinājumi no ukrainas atdalities kad gubernatori ar savām privātajām armijā jutās pietiekoši stipri) pārejais jau ir propoganda un asv intrešu aizstaviba.
5.novembris 2018, 9:48 Atbildēt
kkrievu nacistu melim
Atmaskotais krievu nacistu meli, tu esi ne tikai melis, bet arī muļķis. Krievija oficiāli uzbruka Krimai un bez kara pieteikuma arī Donbasam. Starp citu, 1941. gada 22. jūnija rītā, uzbrūkot PSRS, hitlerieši tomēr iesniedza kara pieteikumu, un vērmahts nāca kā savas valsts armija, nevis ''viņuturnavi'' bez pazīšanās zīmēm. Salīdzinot ar mūsdienu Kremļa nacistiem Hitlers, kaut arī ne bez grēka, tomēr bija puņķains humānists!
5.novembris 2018, 14:25 Atbildēt
kkrievu nacistu muļķim
Atliek noskaidrot, krievu nacistu muļķi, kāpēc Ukrainai būtu vajadzējis karot pašai pret sevi un zaudēt teritorijas? Un kāds ir Krimas statuss? Varbūt tomēr ir pievienota Krievijai? Latvijas portālos darbojas visstulbākie kremļa troļļi, kas runā pretī pat Krievijas oficiālajai politikai?
5.novembris 2018, 14:27 Atbildēt
ppropogandas meli
pat kijeva vaimanajot ka krievija pie vainas tomēr neizsludināja kara stāvokli ar kremli jo krievija nekur neiebruka. var diskutet ka kremlis atbalstija vienu pusi , bet tāpat asv atbaltija otru pusi. tā ka piloņu kara faktu tas nemaina
5.novembris 2018, 15:19 Atbildēt
kkrievu nacistu meli
Krimā ukraiņi neko nedarīja vai nu tāpēc, ka nebija gatavi, vai arī cerēja, ka krievi okupēs Krimu un nomierināsies, vai abu šo apsvērumu dēļ. Kad Donbasā parādījās nav zināms ko pārstāvoši nesaprotama formāta cilvēciņi, tātad teroristi, no Ukrainas puses sekoja antiterorisma operācija. Līdzīgi rīkojās amerikāņi Sīrijā - ihtamņetus divreiz brīdināja, bet pēc tam iznīcināja,
5.novembris 2018, 15:37 Atbildēt
rrusdebilu propagandas idiotšovs
Diskutēt par ''atbalstīšanu'' melos pieķertajiem krievu nacistu muļķiem neizdosies, jo krievu karavīri ukraiņu gūstā ir, bet amerikāņu karavīru separātistu gūstā nav. Neviena paša. Tas pirmkārt. Otrkārt, ar amerikāņiem būtu cits rezultāts, līdzīgs kā Sīrijā, kur bikses pietaisījušie ihtamņetu pārpalikumi izmisumā bļaudami skraidīja pa tuksnesi, bet viņus medīja no helikopteriem.
5.novembris 2018, 15:30 Atbildēt
kkrievu nacistu muļķim
Pat krievu nacistu deģenerāti nevarēs noliegt, ka KRIEVIJA GAN KRIMĀ OFICIĀLI IEBRUKA, GAN DONBASĀ, TAGAD IZLASĪJI VAI ESI OTRS DEBILS PĒC GRAFISTA? Paskaidro, kā separātistu veidojumi, kas nekontrolē pat divus apgabalus, var bez atbalsta no ārienes gadiem ilgi turēties pret valsti ar 80 miljoniem iedzīvotāju un ne jau partizānu karā, bet noturēt fronti? Ko, propagandons tu izgaismotais?
5.novembris 2018, 15:28 Atbildēt
kkrievu propagandas meli
Kā zināms, Ukrainā nepastāvēja gubernatoriem pakļautas privātas armijas. No kurienes tās pēkšņi radās, kur ņēma ieročus kā varēja cerēt noturēties pret īstu armiju, kam ir tanki, artilērija un aviācija? Un kāpēc krievu okupētais lugandons tiek saukts par ''Novorosiju'' nevis ''Viļnij Luhansk'' un ''Viļnij Doneck'', ja šīs teritorijas būtu ukraiņu veidojumi bez mazākās saistības ar Krieviju?
5.novembris 2018, 16:09 Atbildēt
SSelekts
Krievijas un Latvijas valdības "ēdnīcās" viss vienādi. Krievijā pat lielāka izvēle.
5.novembris 2018, 7:06 Atbildēt
SSelekts
Tikai es pats tomēr izvēlos ēst Latvijā, bet Krieviju slavēt no tālienes.
5.novembris 2018, 16:13 Atbildēt
zzvirbulēns
Mežonis Krievijas Federācija pazudīs no pasaules kartes, Jurkān,tas arī viss! Neraudi!
5.novembris 2018, 7:08 Atbildēt
BBez tam driz
Ko tad slavēsi ?
5.novembris 2018, 8:32 Atbildēt
AAdel
Nevajag tamboret smadzenes..cik krievija slikta un asv laba..katrs pats domaa..ari asv visu dara tikai savu interesu vadita..censas paklaut un sagrabt pasauli...krieviju nespej lai cik ta vajaka..jo ir atomirtoci.. Veesture pierada ka neviena savieniba nav muziga..bet pierada ari to ka latviju. Laikmetu griezos apspiez lielo valstu zabaki uz mainam...vai latvija kadreiz bus briva..saubos..latvijai jatjauno ekonomiskue sakari ar krieviju..un zsplaut es diktatam..tas ir mulkigi turet tautu nabadzibaa un blaut krievi nak..laiks iet un sii plate ir novecojusi
5.novembris 2018, 7:12 Atbildēt
tto Adel
Jurkans nespej saprast un pienemt, ka neviena imperija nav muziga, ipasi tada, ka Krievija, kas celta uz asinim un desmitiem iznicinato tautu kauliem.
Nedoma tacu, ka Latvijai ari vajadzetu tiekties uz Putina apsolito "paradizi", pareizak elli, kas paredzeta krieviem un Krievijai.
5.novembris 2018, 7:30 Atbildēt
VVilnis
Tad jau ASV impērijai sen vajadzētu pazust, galu galā celta uz indiāņu skalpiem.
12.novembris 2018, 14:19 Atbildēt
AAsus
А маленькие карликовые государства исчезают намного быстрее империй. Не забудьте про это. У Вас уже треть населения исчезло.
5.novembris 2018, 8:48 Atbildēt
AAdel
Nesmu teikusi ka latvijai vajag tiekties uz putina paradizi...bet nevajag tiekties ari uz eiropas savienibas solito paradizi..kuras nav un nebus..nabadzibas paradize ur latvija paslaik..ir jadoma par ekonoomuskiem sakariem lai uzlabotu cilveku labklajibu un izskaustu nenormalo dzives dardzibu kura neatbilst nabadzigas latvijas tautas ienakumuem..vai cilvekiem jaizmirst tikai ideologijas del..tacu nee.jaraugas nakotnee..kaiminus neizvelas..un javeido labas atiecibas..protams tikai ekonomiskas.
5.novembris 2018, 7:41 Atbildēt
kkrievu nacistu idiotšovs
Fakti sakauj krievu nacistu melus. 1. Mums vairs nav jātiecas uz ES, mēs tur esam jau 14 gadus. 2. Tur nav paradīzes, kuras uz Zemes nekad nav bijis, bet ir normāla ekonomika, ja netici - aizbrauc paskaties. 3. Cik no jums darba laikā paniku ceļošajiem troļļiem ir nabadzības dēļ izmiruši?
5.novembris 2018, 14:43 Atbildēt
eefb
Piekrītu! Bet tikai ne ar Krieviju! NEKAD un nekādos apstākļos...
5.novembris 2018, 12:08 Atbildēt
SSergejs
Lai Latvijā uzlabotos ekonomiskā situācija, vispirms jāpārstāj pašiem zagt un apzagt sevi un savu valsti, bet zagļus (jebkura kalibra!) reāli jāietupina aiz restēm un ar mantu konfiskāciju.
5.novembris 2018, 9:04 Atbildēt
kkrievu nacistu idiotšovs
To, ka Krievija ir slikta, zina katrs krievu nacistu trollis, kas slavē Krieviju no attāluma, bet no pārcelšanās uz turieni baidās vairāk nekā no fašistu grenadiera. Savukārt ASV labumu visvairāk raksturo fakts, ka ASV dzīvo un strādā tūkstošiem krievu, bet uz Krieviju ir bēdzis tikai viens valsts nodevībā apsūdzēts amerikānis un arī tikai aiz bezizejas.
5.novembris 2018, 14:30 Atbildēt
AAtliek
padomāt,cik rūpnīcas iznīcinātas esot ES,cik ļaužu aizbraukuši un kļuvuši par Eiropas un pasaules pilsoņiem un darbaspēku.....plāns skaidrs,iznīcināt mazās valstis,kas robežojas ar Krieviju,un padarīt tās par karalauku,EU un ASV nospļauties par LATVIJU. Sveiciens 100gadē.....
8.novembris 2018, 20:18 Atbildēt
MMirga
Jurkanam pilniga taisniba..ne ko pielikt ne atnemt
5.novembris 2018, 7:16 Atbildēt
DDdddd
Dddddddd
5.novembris 2018, 8:32 Atbildēt
DDef
Visi jurkānveidīgie aizmirst pateikt ka Krievija pirmā sāka ar sankcijām!!!!!! Piem.šprotes utt.Tā kā beidziet te irst ka ja Eiropa atcels sankcijas tad vis būs ok.
5.novembris 2018, 7:18 Atbildēt
HHaris
Itālija ir gudrāka , aicina atcelt šīs ASV sankcijas , Latvijai saimnieki to neļaij !
5.novembris 2018, 7:29 Atbildēt
tto Haris
Krievijas dala pasaules ekonomika ir tikai 1,5 %, tatad no sankciju atcelsanas nekadas jegas. Krievija ir 90% planétas risku avots, ko samazinat var tiesi sankcijas.
5.novembris 2018, 7:43 Atbildēt
IItalija ir bagātaka par krieviju
Italija ir pasaules 7ekonomika
Krievija 12 . pat nedkatoties uz to ka cilveku tur vairāk kā uz pusi vairàk
Italija ir ista lielvara
5.novembris 2018, 8:34 Atbildēt
AAsus
Да насрать, какая там по счету экономика. Дело не в экономике, а в наличии ядерного оружия. Ядерным оружием можно завоевать любую экономику бесплатно. Главное у России есть все. а у Вас нет ничего, кроме ржавого старого американского оружия. Осталось чуть-чуть населения - и его скоро не будет.
5.novembris 2018, 8:50 Atbildēt
eefb
Krievija ar visu to, ""kas tai ir"", var tikai apmīzties! Un viss....
5.novembris 2018, 12:09 Atbildēt
MMikola no Pravij Sektor
Aizveries, kremlin! Krievijai bez kodolieročiem nekā nav. Tā ir plika un grimst nabadzībā, bet vicina atombumbu. Pretīgi! Par laimi arī rietumvalstīm ir atombumbas, lai Putinu aizraidītu uz paradīzi, pēc kuras viņš tā ilgojas,
5.novembris 2018, 10:41 Atbildēt
VVispār nasratj uz krieviju
Tur tev es piekritu
5.novembris 2018, 9:53 Atbildēt
PPutleru karātavās
И много экономик ты завоевал таким способом, русский нацист? Хоть одну? А то что у потенциального противника тоже есть ядерное оружие и он вам уродам по первому требованию выдаст бесплатных люлей, ты не знал по малолетству или в твоей методичке естьинструкция это замалчивать?
5.novembris 2018, 14:34 Atbildēt
AAsus
Россия некого не будет завоевывать, но и своего не отдаст. И в отличии от Латвии никому жопу лизать не будет.
8.novembris 2018, 20:45 Atbildēt
NNejēga
Tāpēc klūsim par Pleskavas guberņas sastāvdaļu!
5.novembris 2018, 7:40 Atbildēt
AAdel
Mums nevajag klut ne par vienu svesu sastavdalu...latvijai reiz jaklust pasai par sevi.
5.novembris 2018, 7:43 Atbildēt
iinteresanti
Adel, Latvija jau bija pati par sevi 1940.gadā!!! Vēl nav pielecis?
5.novembris 2018, 13:25 Atbildēt
nneinteresanti
1940.gadā Latvijas armija neizšāva pret ''okupantiem''nevienu lodi un tauta nobalsoja par PSRS.Iespējams,ka nezināja neko par PSRS,bet tai tā pat kā pašlaik bija apnikusi nerēķināšanās ar tautu.
6.novembris 2018, 11:19 Atbildēt
AAr tik pat zemu dziveslīmeni
Pleskavā tak dzives limenis uz pusi zemāks kā Latvijā
5.novembris 2018, 8:31 Atbildēt
NNormali
Vai tad krievs izvacas no okupetam teritorijam?Sankcijas pirmie pielietoja latvijai,gruzijai
5.novembris 2018, 8:17 Atbildēt
IIzskatās ka jurkāns klūdās
Latvijas IKP uz purnu ir ap 16000$
Krievijas ap 9000$
TATAD SANKCIJAS IR ROKUDZELZI KRIEVIJAI.
NEVAR VINA BEZ LATVIJAS DZĪVOT NORMĀLI .
DDDDD
5.novembris 2018, 8:30 Atbildēt
aavotu galdā
jo vismaz oficiālajos pasules datos krievijas ikp uz iedzivotāju sr stipri virs latvijas ikp uz iedzivotāju
5.novembris 2018, 9:39 Atbildēt
PPasaules banka
Federation 10,743.10
Romania 10,813.72
Croatia 13,294.51
Poland 13,811.66
Hungary 14,224.85
Latvia 15,594.29
LŪK TEV OFICIĀLIE DATI ,ĒZELI
5.novembris 2018, 9:46 Atbildēt
ēēzelis
Vai tavos pasaules bankas datos ir rakstīts cik Federation maksā elektrība,benzīns,gāze?
6.novembris 2018, 11:24 Atbildēt
LLai pat muļķim skaidrs
Russiam federation
5.novembris 2018, 9:49 Atbildēt
NNav oficiālaku datu pasaulē
5.novembris 2018, 9:48 Atbildēt
SShadowVoice
Kārtējās glupības ;-)
Eksistē tāds jēdziens - pirktspēja un salīdzināmās cenas. Ar vienādu naudas daudzumu dzīvot Krievija var daudz labāk, nekā Latvijā un - UK vispār badā nomirt.
5.novembris 2018, 9:49 Atbildēt
SShadowVoice
Salīdzināt absolūtos skaitļus, bet to piesaistes realitātei un muļķīgi. Pēc šīs loģikas ASV ārējāis parāds vispār ir lielākais pasaule un tas ir baisais bubulis.... Ja nepietiek saprāta parēķināt ārējo parādu pret iedzīvotāju skaitu un viņu ienākumiem/ražīgumu ;-)
Vienkāršoti sakot: ja valsts ārējais parāds uz iedzīvotāju ir 5000EUR, tad priekš Vācijas tas ir nieks, Krievijai - jau nepatīkami, Zambijai - nāvējoši.
5.novembris 2018, 9:53 Atbildēt
AArī pec pirktspējas
Ari GDP per capita ppp ,krievija atpaliek no Latvijas.
Un lai mulkiem butu skaidrs ,tā pirktspēja ir VALUTAS PIRKTSPĒJA ,nevis cilvēku pirktspēja
5.novembris 2018, 9:51 Atbildēt
vvalūta neko nepērk
Neviena valūta nekad neko nav pirkusi, vienmēr pērk cilvēki.
5.novembris 2018, 14:44 Atbildēt
SSmaids pa visu ģīmi
Ārējo parādu ,zaķīt ,uzrāda procentos pret IKP.
IEKAL TO SAVĀ PAURĪ
5.novembris 2018, 9:55 Atbildēt
VVēsturnieks
Latvijas brīvvalsts bija labi attīstīta (Skandināvu līmenī) bez tavas krievijas līdzdalības.
5.novembris 2018, 9:05 Atbildēt
IIlona Kulda
Cik Jurkāns saņem no Kremļa par šādas politikas bīdīšanu?
5.novembris 2018, 9:17 Atbildēt
XXXL
Vai viņš vienreiz varētu aizvērties, riebjas viņa murgos klausīties.
5.novembris 2018, 9:54 Atbildēt
LLasītāja
Jurkāns ir stipri atpalicis, visi tirgi jau ir pārorientēti uz citu valstu virzienu, jo Krievija uzveda kā mazs un kaprīzs bērns, gribu ņemu preces, negribu neņemu, būtu labāk savus pilsoņus paņēmusi atpakaļ, jo valsts valodu tāpat viņi mācīties vienkārši negrib, uzskata sevi par pārākiem.
5.novembris 2018, 10:24 Atbildēt
nnemelo
tirgi nekur nav pārorentēti, tie vienkārši ir aivērušies un čušs, nav .jā ir pāris "veiksmes stāstu"bet tas naattiecas uz nozarēm kā tādām, tie ir atsevišķi izņemuma gadijumi, kā mūsu pienš ķīnā, skaļi izbazunets un beigāsizrādās ka tā ir vienreizeja partija, vairāk naf, tagad ar uz kautkādām 2 āfrikas valstīm aiveda, katrai pa kravai, un viss vairāk nevienam nevajag
5.novembris 2018, 10:33 Atbildēt
kkrievu nacistu melim
To tu vari pastāstīt grafistam, tas varbūt noticēs. ZINĀŠANAI Katru krievu nacista apgalvojumu var bez pārbaudes noraidīt kā melīgu.
5.novembris 2018, 14:46 Atbildēt
FFredis
Pretīgs Kremļa aģents!
5.novembris 2018, 10:37 Atbildēt
JJanka
Labākais ārlietu ministrs...
5.novembris 2018, 10:53 Atbildēt
eefb
Kā krievu aģents noteikti...
5.novembris 2018, 12:12 Atbildēt
RRamona
Cik šitam ziķerim, iespējams, piķi dod par kremlinu viedokļa popularizēšanu? Gudrs,sieviete šo Alfonsu padzina cik zināms . Jurkāns jau sen nav politikā , nevienam godīgam cilvēkam nav vajadzīgs...
5.novembris 2018, 11:14 Atbildēt
mmūdzis regionālis
Jurkānonkuls? Zemas proves klaču bāba un panikas cēlājs.
5.novembris 2018, 11:44 Atbildēt