Komentāri / Mediķi: Veselības ministrijas nonākšana "Attīstībai/Par!" rokās var apdraudēt veselības aprūpi
 

7 komentāri

MMr.susurs
Man visa ta nemshnas ar kresliem smidina Drerajpartijai vajadzigi ekonomikas un satiksmes posteni??? Varbut realak bus manas shokoladites negerdaiktu atsukat. Un Tie nav kaimina 5 centimetri. Baidos, ka pec minutes vispar ministrijs nebus vajadzigas. Luk pat es nezinatu, ka to tranzitu atgriezt bijushaja limeni. Bet dzeajpartija visi ir superspeci. Nu ari es zinu ka izdevigak ir sliedes demontet. Leishi par Renges liniju samaksas 100 miljonus eiro. Par Maskaas liniju leishi un Igauni vel visu miljardu piemaksatu
12.oktobris 2018, 18:02 Atbildēt
DDoks
Atstāšana caksas rokās rada ne tikai apdraudejumu,bet reālus draudus. Stulbums un haoss jau šobrīd sagrauj sistēmu.
12.oktobris 2018, 18:13 Atbildēt
aalias
Nu šim var tikai piekrist. Šobrīd jau ir gandrīz pilnīga maksas medicīna, nepieejama, dārga un neefektīva. Katrs velk deķīti uz savu pusi un tam visam pa vidu pacients ir pilnībā pazudis izplatījumā. Ja cilvēkam pietiek naudas, uzņēmības un viņš spēj pats atrast pareizos ārstus, tad ir cerības atveseļoties vai vismaz dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Ja nav, atliek veģetēt vai nomirt.
13.oktobris 2018, 7:54 Atbildēt
aaparjods
Vieniem maksas medicīnu, pārējiem eitanāziju.
13.oktobris 2018, 12:51 Atbildēt
mmeitene
JKP grib atdots VM un citu svarīgu ministriju vadību Vienotībai - arī A/Pir tas pats vienotības klons. Paskatieties, kas tie pAR UZVĀRDIEM - gadiem DARBOJUŠIES VALDĪBĀ UN [alīdzējuši padarīt Latviju par slimnieku un strādājošu nabagu zemi. Cilvēki vīlušies JKP. Vai pašiem kauns nava?
14.oktobris 2018, 11:56 Atbildēt
BBoņuks
Vienotìbas klons nav pelnijis vadīt Latviju , izdomāts par Ā M ielikt diplomātu, mēdīšanās guru - Āboltiņu !
14.oktobris 2018, 23:10 Atbildēt
tto valdi keri
vajag tiesa iesudzet! Par baumoshanu! Par partijas Attistibai Par Nomelnoshanu un Meligu zinju izplatishanu! Totals blefs! Vinju vajag Momentali atlaist no amata! Vinjsh shaja amata ljoti omuligi jutas! Par samaksu noyeikti ari nevar sudzeties! Shadi baumotaji ir japadzen no amatiem ar su..... mietu!
15.oktobris 2018, 1:58 Atbildēt