Komentāri / NDK: Pret Strīķes identitāti jāizturas "ar sapratni"
 

44 komentāri

SSutis
Ja Lembergs var būt mērs, kapēc citi velni nevar būt kas ministriem. Viņa tikai vārdu pamainija, a ko tiem tiem kas valsti izzaga?
17.septembris 2018, 6:37 Atbildēt
oolegs golovciks
Un kaapeec tad Lembergs nevareetu buut meers ? Vinjsh jau 30 gadus tiek ieveeleets. Striikje-Potapova nav vinjam pat tuvumaa liekama. Ak,Dievs ! Kaadi tik meesli nav saliidushi speeka struktuuraas...Un shii maatiite ir Vienotiibas baroklja ,Dombrovska miilule.
17.septembris 2018, 15:09 Atbildēt
ffakts
vai aiz šo kopiju izplatītājiem neslēpjas Latvijas valstij naidīgi spēki, kuri vēlas nomelnot godīgākos Latvijas politiķus?
Protams, ka slēpjas tādi valstij naidīgi spēki kā raksta autori un viņu saimnieks Lembergs.
Vēlēšanās drīkst kandidēt un uzvarēt kaut pats velns
Lielisks piemērs ir Ventspils, kur velns kandidē un uzvar jau 30 gadus.
17.septembris 2018, 6:38 Atbildēt
SSergejs
Mazais Pūzes čigānēns ne pa jokam ir sācis stresot. Baidās, ka imunitāte beigsies un krimināllieta uzņems pilnu loģisku gaitu.
17.septembris 2018, 9:30 Atbildēt
oolegs golovciks
Ko Tu KONKREETI vari inkrimineet A.Lembergam ? Tu esi anoniima blakts !
17.septembris 2018, 15:13 Atbildēt
ļļoti konkrēta krimināllieta
200 sējumos
17.septembris 2018, 18:24 Atbildēt
JJēpis
Romāns no detektīvu sērijas,tikai un vienīgi.
18.septembris 2018, 15:55 Atbildēt
vvija
Autoram - kādu maizi ēd tādu dziesmu dziedi. Izsenis zināma Lemberga attieksme pret Strīķi un Streļčenoka slavināšana. //un L ir jūsu saimnieks!/ Tā ka "rokiet " vien tālāk gan jau atmaksāsies.
17.septembris 2018, 6:44 Atbildēt
kkraņa
Pamuļķe, iemācies latviski rakstīt!
17.septembris 2018, 14:33 Atbildēt
oolegs golovciks
Labaak papeetiisim Striikjes-Dombrovska tandeemu...
17.septembris 2018, 15:14 Atbildēt
AAntiņš
Nu tak ēdīs cik var! Jo valdošie jūt, kad Strīķe tiks pie tieslietu-iekšlietu ministra amata, būs šiem jātaisās uz būri. Laba reklāma Strīķei! Daudz nav ko domāt par ko balsot.
17.septembris 2018, 6:49 Atbildēt
SSelekts
Dibentapa?
17.septembris 2018, 7:10 Atbildēt
AAdel
Ja tu kandide par deputati par tevi ir tiesibas sabiedribai visu zinat..un izgerbt tavu personibu lidz bumbierenem..te ir pieradts ka zaglus zagli sargaa..ja nevelies nelien kur nevajag..ja tu biji vienotibas ieliktene knab kas tai laava zagt..par tevi nebalsosu.tu esi neliete.
17.septembris 2018, 7:28 Atbildēt
aatcerieties ku anna strādāja
pareizi, knabā, un gan jau ka par katru no jautajumus lemjošajiem ir sava kompromatu mapīte kas ļauj manipulet ne jau velti tik ilgi nevareja atlaist, bija ar ko aistavjus šantažet, tā ari tegad vel joprojām var dancināt vajadzigos ļautiņus
17.septembris 2018, 7:42 Atbildēt
KKristaps
Un ko tad tādu tā Anna aka Juta bija izdarījusi, kad n-tos gadus bija KNABā?? Kaut kā neatceros skaļas lietas pret korumpantiem ar notiesājošiem spriedumiem. Tik atceros lietas, ka pašā KNABā pazuda gan lietu materiāli, gan nauda!
17.septembris 2018, 8:12 Atbildēt
NNja
Lembergu būrī iebāza. Negribi pamēģināt arī tu?
17.septembris 2018, 16:42 Atbildēt
sseku turē
Patiesībā tās Strīķes identitāte ir sū ..., bet ja elektorāts Jēkabielas Ēzeļnīcā ievēlēs to intriganti Strīķi un pastulbo Jurašu, tad vēlētāji ir neglābjami nepilnvērtīgi. Neko jau vērā ņemamu tā Strīķe nav izdarījusi, kā tikai nepārtraukti karoja ar Streļčenoku un gozējās masu informācijas līdzekļos, kā kāda Holivudas zvaigzne.
17.septembris 2018, 8:19 Atbildēt
kkika
Cik ilgi Lemberga "Ziņotājs" var zelēt vienu un to pašu? Neapnīk?
Vai patiešām Lembergam šī sieviete ir tik bīstama?
17.septembris 2018, 8:39 Atbildēt
AAbava
Runā ka kāds Slivkins ir Kiršteins jeb otrādi ?
17.septembris 2018, 9:15 Atbildēt
GGaroza
Kā var aizstāvēt šo pārnervozo,saraustīto,drebelīgo personu-Annušku Potapovu?Tikai viens iemesls-šī babene tiešām savākusi kompromatus uz Bulciņiem u.c.
17.septembris 2018, 10:17 Atbildēt
HHehe
Nu vai šī valsts neizskatās nožēlojami?
17.septembris 2018, 10:34 Atbildēt
vviks
Vai tas, ka neviena instance nedrīkst rakties Strīķes dokumentos, neliecina gan par viņas saistību ar kādu stipru organizāciju un spēcīgu ietekmi, laikam jau no kaimiņvalsts puses, uz mūsu SAB, prokuratūru un attiecīgo Saeimas komisiju? Tās jaunās partijas tak redzami saceptas, lai Saskaņu ieceltu par noteicošajiem valdībā. Varbūt SAB un Prokuratūru tas arī uztrauc, bet bailes no kaut kā ir lielākas.?
17.septembris 2018, 11:14 Atbildēt
EESMAIJA
Nesaprotami, kā var pieņemt par normu Potāpovas melus un visas pārējās viņas izdarības.Man ir jautājums - kā uzdevumā viņa rīkojās daudzi gadu garumā, sargājot un aizstāvot partiju, kas, skaidri redzams, veda Latvijas tautu uz iznīcināšanu?Tai pašā laikā, ar visiem līdzekļiem cenšoties iznīcināt šīs partijas konkurentus, kas būtu veduši Latviju pa citu ceļu? Kas? Kas tajā bija ieinteresēts??? To, ka viņu aizsargā SAB, varētu saprast, ja viņas rokās ir kāds spēcīgs kompromats, kas tura maizīšus īsā pavadā. Jau tas vien, kādu kārtību viņa bija ievedusi konfiscētās naudas lietā - sabērt maisos, bez jebkādiem dokumentiem, parakstiem, uzskaites un glabāšanas noteikumiem... kas, likumsakarīgi, beidzās ar zādzību, kuras apmēri pat nevar būt noskaidrojami - grāba katrs tik, cik vajadzēja - tā pēc lietas materiāliem izskatījās ... un Potāpova palika sēžot kā Krievijas cariene KNAB tronī un turpināja dragāt uz priekšu... Jau ar to vien pietiktu, lai viņu no šī krēsla izceltu. Un tagad atklājies, ka viņa jau sen zinājusi par Rimšēvica īsto dabu...un pieļāvusi, ka viņu pārvēl...???? Nu paklausieties - man viņa izskatās kā tie čekas maisi, kurus SAB neļauj atvērt, jo pašu tur sēžot iekšā. Tas pats ar Potāpovas identitāti - nedrīkst atklāt patiesību, jo ANNAI mapītē sēž ziņas par viņiem... Piedodiet, bet man tādas domas rodas un pateikšu paldies tiem, kas man pierādīs, ka es alojos.
17.septembris 2018, 11:18 Atbildēt
ZZinošais
Vēsturē taču ir zināmi n-tie dubultaģenti ! ! ! Kāpēc nevarētu būt arī trīskāršie, četr un pieckārtīgie !?!?!??!
17.septembris 2018, 11:34 Atbildēt
ttev cietums
Kremļa utainais safantazējies. Tevi ir jāaiztur un jātiesā.
17.septembris 2018, 13:44 Atbildēt
FFinks
Pret psihiski slimiem jāizturas ar pietāti. It sevišķi tādiem, kas raujas pie varas. Kā bija 1917. gadā?
17.septembris 2018, 11:24 Atbildēt
jjautājums
Kāpēc?
17.septembris 2018, 11:40 Atbildēt
KKoments
«Vēlēšanās drīkst kandidēt un uzvarēt kaut pats velns..»

Super valsts un tāda atbilde ir tiešām Šnobeļa prēmijas vērta.. ! Bet kā būtu ar praību, ka jābūt augstākai izglītībai un arī pilsonība un valsts valodas zināšanas.? Lai gan tas kungs un elles pavēlnieks, piestādītu jebkurus papīrus, ar paša parakstu virsū.. Anna, vai Juta, bet kāda tur starpība.? Katraāvalstī var būt dažādas tradīcijas un pat mūsu profesors Gundars Ķeniņš-Kings,
kas dzīvoja Amerikā, uzreiz tika pie īsta amerikāņiem vieglāk saprotama un rakstāma uzvārda. Viņš gan ir miris, bet arī Anna kādreiz dosies turpat un vai tad slikti, ka uz tāfelītes stāvēs rakstīts Anna Juta Potapova- Strīķe.. ? Tagad jau dubultie uzvārdi arī ir modē, bet vairāki vārdi, tikai pie padomēm nebija reģistrējami oficiālos dokumentos.. Baznīcā drīkstēja likt cik grib un daži arī tā darīja. Ja dzīvoja Krievijā, tad tādas Jutas, tur vispār nebija liekamas un saprotamas nevienam kam būtu jāstādās priekšā ar saviem personas datiem.
17.septembris 2018, 11:42 Atbildēt
ĶĶencis
Valsts izzadzēji ir ne pa jokam satraukušies, ja tik bieži cilā Jutas Strīķes vārdu. Jābalso par par JKP.
17.septembris 2018, 11:45 Atbildēt
JJu xans
Kenci ,turi muti! To potapovu vajag izsūtit atpakaļ uz moskou,un visiem būs miers ,lai taču strādā kremli.
Un balsot vajag par suņa būdas partiju.
17.septembris 2018, 12:38 Atbildēt