Komentāri / Anrijs Matīss: Neredzu nekādu "krievi nāk!" draudu
 

149 komentāri

ppareizais
Trešais tēva dēls bija Matīss!
23.jūlijs 2018, 5:30 Atbildēt
EEzis UK
Latvijā komunistu valsts ,kura ir 2x lielāka uz 100 iedzīvotājiem ,kā UK piemēram.Un tas tikai Krievijas pakaļlaižu komunistu darbs.
24.jūlijs 2018, 1:38 Atbildēt
EEzis UK
Esmu viens no debilajiem FSB algotņiem, kas nekādi nevar iegaumēt, ka komunistu partija Latvijā ir juridiski aizliegta no 1991. gada augusta, bet faktiski zaudēja popularitāti jau daudz agrāk.
30.jūlijs 2018, 17:45 Atbildēt
DDainis
Paprasi rinkevicām ,vajonim ,bergmanim ,pie viņiem kfievi nak katru nakti .
23.jūlijs 2018, 5:31 Atbildēt
NNu nu
Nez vai nu tā ir?Tā krievu nākšana atkal parādīsies,kad Taņka sacerēsies ar baltu zirgu iebraukt Saeimā un tikai tad.Ne Rinkevičam,ne Bergmanim,ne Vējonim ar to nav nekāda sakara.Nevajag jau savējo ģeniālos saukļus piedēvēt citiem.
23.jūlijs 2018, 9:10 Atbildēt
AAnsis
Bijušie augšminētie komunistiskās partijas biedri baidās un trīc tik daudz, cik viņiem pasaka to darīt viena otra instance. Pāris no tiem džekiem vispār būtu jāsedina nevis saeimā, bet citā mājā ar logiem aiz restēm.
23.jūlijs 2018, 10:53 Atbildēt
jjanis
gan jau ka krievs šitos latviešus izsauc uz brīfingu un instruktāžu
24.jūlijs 2018, 15:36 Atbildēt
SSelekts
Nav pārvadājumu?
23.jūlijs 2018, 5:50 Atbildēt
vvai tad
"Ne divvalodība, ne Krima nav šobrīd dienaskārtībā. Tas stāsts ir beidzies"

Vai tad krievu okupanti jau pametuši Krimu un atdevuši to Ukrainai?
23.jūlijs 2018, 6:03 Atbildēt
KKrima
kopš Katrīnas laikiem pieder Krievijai. Visādu eiro latvāņu un Ukru porosjonoku ķērcieni realitāti neiespaido!
23.jūlijs 2018, 13:26 Atbildēt
AAicis
Pagaid,pagaid,tad jau Latvijai Abrene ari jaatdod,Kalingrada-Vacijai,Karelija -Somijai,tadus piemerus daudz var minet,kas Krievija tada ir ka vina var panemt kas ir bijis vinai,bet vinai atpakal nav jaatdod ko vina kadreiz panemusi???
28.jūlijs 2018, 2:28 Atbildēt
EEzis UK
Krievijas parakstītas vienošanās ir tualetes papīra vērtībā,tāpat kā uzticība Krievfašistiem. Pat ļoti vienkārši,Budapeštas vienošanās kaķim zem astes .Un Krievija arī II Pasaules karu izraisīja,tikai nesanāca visu Eiropu iekarot sasodītajiem okupantiem. Somijas karu visi aizmirsuši? Brestas cietokšņa ieņemšanu krievi piemirsuši kopā ar Hitleru?Īsa komunistiem tā atmiņa...
24.jūlijs 2018, 1:43 Atbildēt
AAHA
un Katrīna laikam ir viena no Krievijas Federācijas prezidentēm.Laikam jau pirms Jeļcina.Kaut kā nevaru atcerēties tādu,tad jau -iespējams-Pēteris I ar bija KF prezidents un viena no Katrīnām (latviete) taču bija viņa sieva.Nez uz kādu Krimas daļu tad mēs varētu pretendēt?
23.jūlijs 2018, 16:56 Atbildēt
iinteresanti
Kāpēc kopē agresora valsts Konstitūciju, kuru viņi tāpat nepilda?
23.jūlijs 2018, 18:46 Atbildēt
tto vai tad
Cilvēkus pirms tam noslaktēt, nu pirms tās atdošanas, vai paši ukri noslaktēs (varbūt brauksi pat palīgā)?
24.jūlijs 2018, 0:54 Atbildēt
RRoko Sifredi
jā, žīdfašisteļu mēsli kas iznīē asv diumo tauteli ir jāsoda, - tad arī visdumjākais jenķis piecelsies no pozas "vēzītī " !
30.jūlijs 2018, 13:23 Atbildēt
llikums
Krievfašisteļu sūds, kas nacistiskās krievelijas valsteles uzdevumā bezd Latvijas portālos, ir notiesājams par naida runu, bet pēc soda izciešanas padzenams no Latvijas.
30.jūlijs 2018, 17:50 Atbildēt
lletiņš
Točna, točna! Viņi jau nekur nav aizgājuši. Viņi ir tepat, viņi ir pašpietiekami un daudzi joprojām domā, ka Krievijas Impērija šeit nekad nebeigsies. Arī Matīss, he, he ... Eh Anruša, tu tak īsta hrjuša!
23.jūlijs 2018, 6:18 Atbildēt
TTavs vārds
+1000000
23.jūlijs 2018, 11:55 Atbildēt
hhahahaha
+100000000000
23.jūlijs 2018, 21:11 Atbildēt
nnu
"Neredzu nekādu «krievi nāk!» draudu"

Protams, ka pievienojoties Saskaņai, Matīss nesaskata nekādus draudus savas partijas iepriekšējā sauklī ar kuru tā gāja uz Eiropas parlamenta vēlēšanām.
23.jūlijs 2018, 6:37 Atbildēt
IIlze
īsti nevar saprast vai ir muļķis vai par tādu izliekas! Hmm, gudrs točno nav!
23.jūlijs 2018, 6:58 Atbildēt
AAnna
Muļķis ir Tās,kurš tic Sakhalin"Kristi nāk"...
25.jūlijs 2018, 7:08 Atbildēt
SStudente
Pilnīgi piekrītu Matīsam jautājumā par krievu valodas aizliegumu privātajās augstskolās. Tas ir tik aprobežoti un tuvredzīgi. Šobrīd studēju maģistrantūrā privātā augstskolā un programma bija pieejama 3 valodās - latviešu, krievu un angļu. Manā grupā (latviešu plūsmā) mācās 4 krievu meitenes. Viņas mācās latviešu plūsmā, lai palielinātu savas darba iespējas un varētu brīvi strādāt ar klientiem latviešu valodā. Krievu grupā nemācās NEVIENS no Latvijas iedzīvotājiem. Krievu grupu veido studenti, kas iebraukuši no ārzemēm un viņiem vieglāk mācīties nevis angļu, bet krievu valodā. Diemžēl šīs grupas tiks slēgtas un šis izglītības eksporta tirgus likvidēts. Kam tas bija izdevīgi? Viņi iebrauca šeit uz studiju laiku, maksāja par studijām, par dzīvošanu, atstāja šeit savus līdzekļus un pēc dažiem gadiem aizbrauca ar diplomu kabatā, bet Latvijai tas nebija vajadzīgs...
23.jūlijs 2018, 7:21 Atbildēt
tto Studente
Lai taisa krievu augstskolas, lai apmāca krievu valodā, lai izsniedz Krievijas diplomus, lai nomaksā nodokļus un neprasa finansējumu no valsts!
23.jūlijs 2018, 11:16 Atbildēt
SShadowVoice
Latvietība kā diagnoze.
Tās ir privātās augstskolas. Vēl vienu reizi un lieliem burtiem - PRIVĀTĀS augstskolas. Attiecīgi tur nav valsts finansējuma ;-) Aiz naida loģiskās sakarības ir grūti pamanīt ;-)

Jā, būtu jauki, ja izniegtu Krievijas Federācijas diplomus, tiem būtu kaut vai neliela jēga. Latvijas Republikas izniegtiem diplomiem ir kartona un tintes vērtība.
24.jūlijs 2018, 17:56 Atbildēt
LLIBERTĀRIETIS
TU PUSDEBILĀ MAZIZGLĪTOTA ABOIRIGĒNU KUCE-- ŠAURAJA NACIONALAJĀ LOPAPLOKĀ EIROPAS NOMALĒ

...SEV DIRSA IEBĀZ SAVU VALSTSVALODĪGO DIPLOMU ..

CILVĒKI NEDZĪVO VALSTĪ UN NEKOMUNICĒ VIENĪGAJĀ VALSTSVALODĀ--

CILVĒKI MACĀS DĒĻ REĀLĀM ZINĀŠANĀM UN KOMPETENCĒM LA9I VARĒTU KOMUNICĒT REĀLAJA DEAUDZVALODĪGAJA PASAULĒ
24.jūlijs 2018, 9:06 Atbildēt
iinteresanti
Viņi savu konstitūciju NEPILDA.
23.jūlijs 2018, 18:47 Atbildēt
LLIBERTĀRIETIS
По данным на 8 мая 2015 г. министерством юстиции РФ зарегистрировано 5 миллионов 494 тысячи 62 действующих нормативных правовых акта, регламентирующих жизнь россиян.Аналогичная же ситуация практически во всех странах так называемого «цивилизованного мира».

kob.su/kobbooks/evangeliemira
«
Есть люди (их ужасно много)
Чьи жизни отданы тому,
Чтоб обосрать идею Бога,
Своим служением Ему.
»
— Губерман Dieva vieta ieliec LIKUMS vai VALSTS LATVIETĪBA utml -- žīds Gubermans ir ģeniāls
24.jūlijs 2018, 9:47 Atbildēt
SStudente
Laikam jau ar lasīšanu iet grūti. Tiek runāts par privātajām augstskolām, kurām tika liegta mācību kursu izveide krievu valodā. Privātās augstskolas neprasa finansējumu no valsts, tās sevi uztur pašas no studentu mācību maksas. Kāds tam vispār sakars ar Krievijas diplomiem? Šajās programmās mācās studenti no Ukrainas, Moldovas, Uzbekistānas... Tas būtu tāpat, kā pēkšņi pieņemt likumu, ka Latvijas uzņēmēji vairs nedrīkst eksportēt savu preci uz valstīm, kur labprātāk runā krievu valodā nevis angļu.
23.jūlijs 2018, 11:27 Atbildēt
tto Studente
Visas privātās augstskolas saņem papildus finansējumu no valsts. Nekur nav teikts, ka studenti no Krievijas nevarētu Latvijā saņemt izglītību, kas atbilst civilizētu valstu prasībām un saņemt ES atbilstošus diplomus.
Kas Latvijai ir svarīgāk, saujiņa krievmīlošu studentu no Uzbekijas un Moldovas, vai studenti no Indijas un Ķīnas, kuriem svarīgi ir iekļauties globālā ekonomikā, kuri noteikti izvēlas mācīties angļu valodā. Mācības krievu valodā ir tas pats, kas televizors ar kineskopu, vai kvēlspuldzes.
23.jūlijs 2018, 11:53 Atbildēt
SStudente
Mācīties var jebkurā valodā, ja ir pieprasījums un tam pretim iespējams nodrošināt kvalitatīvu piedāvājumu. Tas ir biznesa pamatprincips. Konkrēti manā augstskolā programmā kurā studeju bija 3 mācību valodas (latviešu, angļu un krievu), kas tagad tiks samazinātas uz 2 valodām. Latvija jau tikai pati sevi apdala šādi samazinot ārvalstu studentu skaitu. Ne jau viņi būs zaudētāji. Tie, kas gribēs studēt krievu valodā vairāk dosies uz augstskolām Lietuvā un Polijā, kur šādi ierobežojumi privātajās augstskolās nepastāv. Šī marasmātiskā likuma pieņemšana, acīmredzot, bija vērsta uz stipri nacionāli tendētu auditoriju un tam vispār nebija nekāda pētnieciskā pamatojuma. Tā saucamie "krievu" jaunieši no Latvijas jau sen izvēlas studēt latviešu plūsmās, jo labi apzinās, ka brīvi pārvaldot latviešu valodu izvēlētajā darbības sfērā viņi palielina savu konkurētspēju darba tirgū. Nu un tie, kas nevēlas to saprast, parasti uz augstskolām vispār nedodas. Tie kopā ar pensionāriem piketē. Bet nu kaut kā vajag tos reitingus pirms vēlēšanām celt....
23.jūlijs 2018, 14:43 Atbildēt
KKremļa nacistei
Nu nav mums vajadzības pēc vēl jauniem krievulēnu šovinistiem, kad ar jau esošajiem ir par daudz. Un manis pēc jūs varat doties kur acis rāda, es jūs okupantus te neesmu saucis un neaizturu. Un jā, analfabēte, valsts valoda ir nevis ''konkurētspējas palielināsana'', bet ABSOLŪTA NEPIECIEŠAMĪBA. Skaidrs?
30.jūlijs 2018, 17:53 Atbildēt
iinteresanti
kopš kura laika bordeļa maukas sauc par studentēm ???
29.jūlijs 2018, 16:15 Atbildēt
ddde Soto
nu jaa... par naudu daudz ko var neredzeet... Biedrs matiiss SC straadaas par latvieti ?
23.jūlijs 2018, 7:26 Atbildēt
MMirte
Vai ta brille vajadzīgas, lai redzētu to, kas ir jāredz katram padevīgam un likumpaklausīgam ļautiņam. Tak tā pati LETA un BNS aģenti nepārtraukti raksta - Krievija, tās cilvēku un citas dzīvās radības; visvisādu mašīnu un citas nedzīvās radības personā - regulāri pietuvojas Latvijas robežām. Tikai uz dziesmusvētkiem šitā dziesma bija tā kā pielususe - varbūt tie LETAs dziedoņi bija aizdzērušies, vai? Un, dzeroti brandavīnu, dziedāja citas dziesmas? Jo tā kustība Krievijas pusē tak nebija aptrūkusi. Secinājums - LETAs, LR1, LTV un citu ļaužiem paredzēto un par nodokļiem apmaksāto bazūņu modrības līmenis ir jāpaaugstina.
23.jūlijs 2018, 7:59 Atbildēt
dde Soto
Ko nu mokies ivan ivana deels ivanov... Atkal dzimuma identitaates probleeminja ? -smiin-
23.jūlijs 2018, 8:34 Atbildēt
YYes
Šis kādreizējais Zatlerpartijas zēns ir ar patiešām neapskaužamu intelektu attīstīts, par to katrs vislabāk var pārliecināties, paskatoties viņa interviju Artusa "Suņu būdā". Saskaņa var būt lepna, ka tādu kadru ieguvusi, un zaļzemnieki var tikai nožēlot, ka iedeva viņam kurvīti.
23.jūlijs 2018, 9:26 Atbildēt
vvispār
Viņš nekad nav bijis Zatlera partijā, TIKAI Vienotībā un arī tikai tāpēc, lai iesēstos Satiksmes ministra krēslā, ko viņš sapņo dabūt ar saskaņiešiem.
23.jūlijs 2018, 9:55 Atbildēt
tto vispār
Kopš Vienotības morālie kropļi pievienojās prokremliskai Zatlera bandai, to var saukt par Zatlera partiju.
23.jūlijs 2018, 11:12 Atbildēt
vvispār
Kuri no Vienotības pievienojās Zatleram? Nekomentē, ko nezini! Vispār bija otrādi!
23.jūlijs 2018, 11:49 Atbildēt
tto vispār
Visa Vienotība, izņemot Buiķi, Kursīti un Rībeni, izvēlējās iet ZRP latviešu tautas nīšanas ceļu, jo savādāk vissvarīgākos amatos nebūtu Rinkēvičs un Kozlovskis un Ķirsis nebūtu bīdīts par Rīgas mēri. Nosaukumam nav nozīmes.
23.jūlijs 2018, 11:59 Atbildēt
vvispār
Viss bija vienkāršāk. Viņi nobījās, ka viņi netiks Saeimā, tāpēc izvēlējās pamest Vienotību.
23.jūlijs 2018, 16:03 Atbildēt
tto vispār
Varbūt drīzāk pragmātisms un pašsaglabāšanās instinkts?
24.jūlijs 2018, 0:44 Atbildēt
nno reāla ikdienas skatījuma
nevis tur, no Valdības iestāžu kabinetu skatiena! Krievi jau ir atnākuši, sen! Viņiem ir Notikusi atdzimšana! Tas ir redzams jau pēdējos 10 gados! Nēesat pamanījuši? Tas pats, 9 maijs! Pasties, kā pēdejos gados viņi te svinās! Ar salūtiem! Pilnīgs Absurds! (9 maija Godināšana, jebkāda svinēšana būtu Pilnībā jāaizliedz Latvijā!) Bet Ļoti jūtama Pārkrievošanās ir Manāma ikdienā! Visur kur neskaties, neklausies! Runa, par masu medijiem! Es uz Centrāl tirgu nevazājos! Krievus var redzēt, dzirdēt visos Maximos, visos citos veikalos. Daži Latvieši, 90% krievi. Un Ļoti uzkrītoši ir redzams, dzirdams, ka krievu vārdi, uzvārdi skan visos, visur, visās vietās! Itkā Latvietis - bet ar krievu uzvārdu! Latvieši ar krievu uzvārdiem! Kā Mēs, Jūs esat apķēzīti! Tas ir Noziegums, pret Latviju, Latviešu zemi! Latvieši, saviem bērniem sadevuši, izvēlējušies krievu vārdus! Tā pretīgā Aļisa! u.c. Kur kaut kas nenotiek, atkal izskan krievu uzvārds! Itīpaši sportisti, kuri pārstāv Latviju! Vieni krievi! Un Pasaules acīs, Mēs esam tie paši krievi! Kaut kādos, varbūt svarīgos amatos, krievi! Atkal sadzird, krievu cilvēku vārdus, uzvārdus. Krievi noteikti vairojas vairāk, nekā Latvieši Latvijā! Mums knapi viens bērns piedzima un vairāk nepiedzims! Pateicoties tiem Jo Politiķiem, 90 mitajiem, kuri visu Neatkarību ir aizlaiduši pa pieskari! Nekas netika izdarīts, lai šāds Ekonomiskais bads nebūtu jāpiedzīvo, pēc 15-25 gadiem.
23.jūlijs 2018, 9:37 Atbildēt
DDavis
Neredzu nekādu "krievi nāk jo pareizak butu žīdi un ebreji nak!
23.jūlijs 2018, 9:51 Atbildēt
kkshfossov
Kā maizi ēd, tā dziesmu dzied.....
23.jūlijs 2018, 9:52 Atbildēt
iinteresanti
Ļoti slikti, ka neredz draudus: D Ieteiktu iepazīties ar putina biogrāfiju, viņa sakariem ar kriminālāl aprindām, dzīvojamo māju spridzināšanu 90. dados,politisko oponentu slepkavībām, agresiju pret kaimiņiem, utt.utjp. Un saskaņiešu sadarbības līgumu par putinisko partiju!
23.jūlijs 2018, 9:52 Atbildēt
dde Soto
Zn jau zin biedrs matiiss par to visu. Bet iespeeja labi apmaksaatam paseedeet Saiemaa kaut vai zem sarkanaa karoga tomeer svariigaaka....
23.jūlijs 2018, 9:55 Atbildēt
tto soto
Pats raksti un pats atbildi.
23.jūlijs 2018, 16:45 Atbildēt
OOTTO
Interesanti uzzināt, kur Latvijā ielās ar automātiem šauj cilvēkus? Un cik gadu nepieciešams, lai pakāpeniski pārietu uz izglītību tikai latviešu valodā?
23.jūlijs 2018, 10:00 Atbildēt
NNu ja
To jau Matīsam pats Gapoņenko pastāstīja,bet viņam savukārt " amerikāņu draugs".Nu un kā tu clvēks vari neticēt,ka tas jau ir noticis,ja PATS GAPOŅENKO to pat rakstiski tika vēstījis.Nu ,labi,varbūt vēl gluži nenotika,bet kas var apgalvot,ka nenotiks,tā ,ka -drošs paliek drošs-apgalvosim,ka jau notiek,nu,labi,ne uz ielām,bet Skonto stadionā.
23.jūlijs 2018, 10:28 Atbildēt
KKamikadze
Matīsu noēdīs bez sāls, tā pat kā to bīskapu, kas iestājās saskaņā un mēģināja pierādīt, ka turpinoties šī brīža situācijai nabagmājā būsim visi: krievi, latvieši, ukraiņi utt, jo nav nekas vieglāks, kā realzitē savus merkantilos mērķus caur sašķeltu sabiedrību
23.jūlijs 2018, 10:18 Atbildēt
vvispār
Šitam āda biezāka.
23.jūlijs 2018, 10:21 Atbildēt
UUldis
Sabiedrību šķeļ tie izdzimteņi, kuri ir pret krievu integrēšanos homo sapiens sabiedrībā, kuri iestājas par etniskiem geto un segredāciju izglītībā.
23.jūlijs 2018, 10:59 Atbildēt
iinteresanti
Tas par gapoņenko.
23.jūlijs 2018, 11:52 Atbildēt
UUldis
Gapoņenko vienkārši ir spilgtākais no savas, cilvēknīdēju sugas, īpatņiem.
23.jūlijs 2018, 12:21 Atbildēt
iinteresanti
NEPILDA krievs savu KONSTITŪCIJU:)))
23.jūlijs 2018, 18:49 Atbildēt
SShadowVoice
Taisnība, jo vienīgā latviešu vēlētāju vēlme un dzīves jēga ir naids pret krieviem. Neko citu jau nacionālās valdības nepiedāvā. Ne jau ar ekonomikas sasniegumiem nazionāļi var palielīties.
Tie paši lietuvieši ir lielus panākumus sasnieguši, kamēr Latvijā latvieši pat maizi un degvielu nespēj pārdot. Kamēr latvieši kopj savu naidu - leiši pārņem Latviju ;-)
24.jūlijs 2018, 18:00 Atbildēt
kkrievu nacistam
Iegaumē, krievu nacist - ja pie latviešiem ar naidu atnāksi, naidu pretī saņemsi un pats arī būsi vainīgs, jo esi konflikta sācējs.
30.jūlijs 2018, 17:55 Atbildēt
nno Jūrmalas
Kā Matīsam veras mute runāt par tiesiskumu Saskaņas apkampienos?
Jācer, ka kurzemnieki, kas balsos par šo partiju, viņu neievēlēs.
23.jūlijs 2018, 10:30 Atbildēt
MMr.Susurs
Es neesmu ne Vienotibas, ne Saskanas biedrs. Un ari man , ja "krievi nak", tad ar savam idejam un ari naudu. Un man krievu nauda ne ar ko neatskiras no amerikanu vai arabu naudas. Ar arabiem vienkarshi grutam stradat, bet amerikani var daudz ieguldit, bet stulbi , ka piepes. Loti daudz laika jaiegulda lai izskaidrotu projektu. Un tagad tiri no investora viedokla. Jo vairak naudas krievi ieguldis Latvijas ekonomika, jo mazak valstij uz visadam parodijarmijam un aizvesturiskiem ierochiem naksies teret. Nemaz jau nerunaju par to, ka katra inveticija valsts kasite, ienes nodoklus. Un ta ir jau palidziba, gan sociali problematiskajam grupam, gan ari visai valstij kopuma. Jums redz "krievi nak", bet tas nekas, ka gandriz 2 miljardus eiro Latvijas valsts budzeta ir samaksajushi Krievijas uznemeji, kas darbojas Latvija. Tatad, ka teret vinu naudu Jus pirmie rinda, bet ka iztereta, ka Shakalis kaja un Vau , vau vieta, JUms- Krievi nak...Jo vairak , naks , brauks un putisies Latvija, jo vairak teres seit un mes bagatak dzivosim... Tikai totals ideots un paranoikis redz problemas tur, kur vinu nav. Es gn redzu ka Amerikani nak!!! Un ne ar naudu, bet ar savu suda demokratiju un Latvijas okupaciju...
23.jūlijs 2018, 10:56 Atbildēt
MMr. Susurs
Esmu totals rusdebils un nevaru ne izlasit, ne saprast frazi "NATO neokupe pats savas dalibvalstis." Un, ja, kopa ar krievu biznesu ienak krievu biznesa vide - banditu tikumi, banditiskas cenas, cuciga attieksme gan pret personalu, gan klientiem un visi parejie kirevu pasaules jaukumi.
30.jūlijs 2018, 17:57 Atbildēt
tto Mr.Susurs
Ko murgo, kāda krievu nauda, kādas krievu idejas? Ko tad viņi savā zemē neiegulda naudu un neīsteno idejas, ka ierindas bidļjaķinas dzīves līmenis neatšķirās no nabadzīgo Āfrikas valstu dzīves līmeņa, turklāt tiem par apkuri vēl jāmaksā. Katrai biznesā ieguldītai krievu kapeikai līdzi nāk krievu krimināls par rubli.
23.jūlijs 2018, 11:07 Atbildēt
MMr.Susurs
To , beidz pats murgot. Juti atskiribu, but Krievijas Severstallat, vai Latvijas. Viena gadijuma tev viss ES tirgus vala un nekadu sankciju, no ASV konkurentiem, bet Krievijas Severstalllat visi iespejamie ierobezhojumi ne tikai Eiropa. Un dzivo gudriniek un apdirs cik Krievija nabadzigi dzivo... Novosibirska videja alga ir 900 - 1000 eiro menesi . Un ne ta, ka pie mums vinu skaita, apkopejas un ministra algu sadalot uz divi. Setnieks Novosibirska sanem ap 700 eiro. Veikala pardevejs ap 1000 eiro. Nu bet biezais gals sakot no 1500 - 2500 eiro menesi... Mums attistitaja ES valsti tik sanem Saeimas deputati. Ak ja, vel piebildishu. Valsts uznemumos stradajoshiem ir iespeja 1 gada doties uz jebkuru vietu pasaule 700 eiro robezhas un to apmaksa uznemums. Virs shis sumaas, tu pats jau maksa. Nu pagajusha gada vesela Novosibirskas delegacija Latvija putas. Un ari ar Sibirj komandu daudzi lidzjuteji mil lidzi pabraukat, pa Eiropas izbraukumu... Bet tev bagatais tautieti labakaja gadijuma uznemums maksa nedaudz virs minimalas un vel nodoklus atvelk. Stulbibai nav robezhu, bet nezinashana un muldeshana ir divkarsha stulbiba
23.jūlijs 2018, 11:19 Atbildēt
MMr.Susurs
To, man tevi jaapbedina. Es TV vispar praktiski neskatos. Un nedzivoju Krievija. Man jaunibas draugi toties dzivo Krievija. Jauniba pietiekami daudz visados Zelta Ripas ( Shaibas ) turniros esam atspelejushies. Un skaips musdienas loti pat palidz kontakteties. Man nav jabrauc uz Krieviju, lai redzetu, ka Krievija cilveki dzivo. Tas tu kaut kadu ideologisko propogandu skaties, bet skaips saproties ari mobilaja ir pieejams. Un vesa miera paru pakomentet, ko lai man parada ar savu mobilo. Man nav jaatrodas Maskavas nekartibas, lai redzetu visu to pashu, ko mani draugi... Sac dzivot 21 gadsimta, kad visu informaciju tev no jebkuras vietas pasaule paradis online rezhima, bez cenzuras... Bet ja tev vecmodigais nokija 3310 bez ficham, tad ts liecina tikai par taviem sasniegumiem dzive. Kaut gan shis vecais modelis ari man latvija patik, jo ker zonu vietas, kurs jaunie vienkarshi vinu nenem...
23.jūlijs 2018, 11:41 Atbildēt
vvispār
Susur, laiks, ko esi nodzīvojis Brazīlijā, tevi ir atrāvis no reālajiem notikumiem Latvijā.
23.jūlijs 2018, 11:54 Atbildēt
tto vispār
Viņš Brazīlijā ir bijis tikai kopā ar televīzijas "kinoceļotāju klubu"
23.jūlijs 2018, 12:04 Atbildēt
MMr.Susurs
Nu protams. Tieshi tade zinas no Brazilijas Jums daudz biezhak Latvijas portalos, ka no Canadas un Australijas kopa nemot :)) Bet par "kinocelotaju klubu " varetu ari padomat. Egils Zarinsh jau tikai virspusigi paradija Braziliju. Vairak jau uz latvieshu pecnacejiem un kolonijam bija orientejies. Bet Brazilija isteniba ir vieni lieli svetki, skaistakas pludmales, netrukst totalas nabadzibas ( kas jums Latvija pat sapnos neradas) un superrajoni, kuros pat es ieksha netieku. Slegtie baltie rajoni.
Vispar daleja taisniba tev ir. Es daleji esmu atpalicis no Latvijas dzives. Man ir simtiem lietu, kas latvija vienkarshi kaitina. katram papiritim vesela ministrija jaizveido. Man liekas PSRS laika tada bardaka nebija. Bet tas, ko es redzeju beidzamajos 3 gados , nu mani nebut neiepriecinaja. katrs Susda ierednitis, lielaks amatvirs par valsts prezidentu...Vajonis tur var muldet, ko grib bet es kaut kada sika paraksta del varu chakaretis gan 1 , gan 2 nedelas.. Bet lai kadu celtniecibas atlauju iegutu ari menesi...
23.jūlijs 2018, 12:21 Atbildēt