Komentāri / Putins: Ceru, ka Latvijas varasiestādēm būs kauns par savu rīcību
 

224 komentāri

dde Soto
savdabiigi: meliigaa un fashistiskaa maskavabada meeghina kauninaat citus... Nu jaa - taadas lietas kaa gods un kauns vinjiem ir sveshas... Nav briinums, ka vataaniem NAV draugu, tikai paaris diktatorelji,.
7.jūnijs, 16:21 Atbildēt
PPajolam
Beidz murgo un paskaties labāk pats uz sevi!
7.jūnijs, 17:56 Atbildēt
EEgle
Atbalsti Putinu ? Vai neesi šeit aizkavējies ?
9.jūnijs, 7:07 Atbildēt
ggrafists.
Шёл бы ты наХ, голубчик! У тебя самого то друзей нет совсем!
7.jūnijs, 20:16 Atbildēt
GGaļa
Не надо мучаться здесь. Если считаешь себя россиянином то жить надо в Россие и там от куда когда то бежали твои родители.
9.jūnijs, 14:55 Atbildēt
MMēness
Krievijā nav Latviešu skolas, Lietuviešu skolas, Igauņu skolas - kāpēc Jūs domājat, ka tikai tāpēc, ka esat krievu tautības pret Jums ir jaizturas īpašāk? Kāpēc Jūs domājat, ka Jums pasaulē ir kāda priekšrocība? Ir jādzīvo katrā valstī saskaņā ar tās likumiem un kultūru
9.jūnijs, 9:10 Atbildēt
vvectēvs
Dzīvo vesels! Bet ne manās mājās, Tam tev ir tava māja Krievija, kur tu nebūt neesi tik tolerants. Iemācies vispirms pats dzīvot tā, kā gaidi no citiem un tad sāc prasīt no citiem.
10.jūnijs, 6:02 Atbildēt
MMēness
Zinām jau par tiem'' kultūras nesējiem''', daži piemēri, kā ar nakts podiņiem gāja pie latviešu zemniekiem pēc piena, kā virsnieku sievas gāja ar nakts krekliem uz ballēm, jo domāja kā tās ir modernas kleitas. Kā Kēnigsbergā pēc kara krievu zaldāti dedzināja krāsnis dzintaru, jo tā tur bija daudz un domāja, ka vācieši ir izgudrojuši jaunu kurināmo. Kā latviešus pataisīja par nabagiem 1940. gadā 1krievu rubli pielīdzinot 1Ls, un visus veikalus dažu mēnešu laikā izpirka,u.t.t.
9.jūnijs, 14:47 Atbildēt
IIncParaac
Mēness dod gaismu - kur tumsa vien - tik daudzu galovuškās.
9.jūnijs, 20:46 Atbildēt
aasd
Latvijas varasiestādēm ir kauns, ka Krievijā ir tāds diktators - Putins, kurš okupē kaimiņvalstis - Ukrainā jau vairāk nekā 10 000 bojā gājušo. Kauns slepkavam Putinam!
7.jūnijs, 21:12 Atbildēt
ggrafists.
Надо же, какой всемогущий! Сам, один всех завоевал!
7.jūnijs, 21:56 Atbildēt
RRodis
Krievi ir viena kompleksos sadzīta tauta kurai ar PSRS sabrukšanu ir atņemta vara pār citām tautām un viņi to vien vēlas kā kādu iekaustīt un pamācīt, lai ar to parādītu savu bijušo varenību!
9.jūnijs, 14:56 Atbildēt
ss
Ceru, ka Krievijas varasiestādēm būs kauns par to, ka tajā dzīvojošajām daudzām tautām, piemēram, Sibīrijā, kur krievi nav vēsturiski dzīvojuši, tiek uzspiesta krievu valodas lietošana.
7.jūnijs, 16:27 Atbildēt
ggrafists.
Никто им язык не навязывал! И между прочим, у них у всех есть гражданство, и есть свои школы, где их дети учаться на своём языке!
7.jūnijs, 20:18 Atbildēt
GGaļa
Правильно! А то распустили тут живущих приезжих, живут десятки лет, а языка не знают. Вот литовцы молодцы - там еще в советское время невозможно было нормально жить, не зная литовского. И поэтому практически все приезжие понимают и говорят по литовски. И не было поэтому проблем в свое время с гражданством.
9.jūnijs, 14:57 Atbildēt
ffakts
Čukčas bija vieni no varonīgākājām un ilgāk pretojošajām tautām Krievijas okupācijai.
7.jūnijs, 21:14 Atbildēt
IIncParaac
Tieši tamdēļ - kgb - par čukčiem izplatīja ķengājošas, tak asprātībai tuvas aņikdotas.
9.jūnijs, 20:52 Atbildēt
SSelekts
Aliens, izdomāja ezoteristi. It kā tie citplanētieši māca, kā pareizi dzīvot.
7.jūnijs, 16:33 Atbildēt
ggrafists.
Эзотериски?! ну, ну!
7.jūnijs, 20:20 Atbildēt
ssaulceris
ceru, ka biedram putinam būs milzīgs kauns par savām atbildēm uz jautājumiem attiecībā par svešu valstu pašnoteikšanās tiesībām.
7.jūnijs, 16:40 Atbildēt
TTas runātājs lai saskaita un pasaka, cik latviešu skolu ir Krievijā.
vispirms
8.jūnijs, 3:32 Atbildēt
AAlida Djatlika.
Kapec Latvija jamacas krievu valoda? Vai krievija macas latviesu valoda? Nu ne tacu. Un vispar, ko krievi iedomajas, dzivo Latvija un vel liks savus likumus? Lielbritanija, piemeram, dzivo daudz krievu, bet tur vini neuzdrosinas staigat pa ielam ar plakatiem un pieprasit skolas krievu valodu. Katra valsti, liela, vai maza vina, ir sava valoda un ta ir parejiem jarespekte un jaciena. Latvija nav krievijas sastava, vina ari agrak nebija, bet gan krievija vinu okupeja, panema ar varu. Un tagat Latvija atguva sevi un visiem tiem, kuri negrib paklauties Latvijai, ir jabrauc prom. Cik var ciemoties svesas majas. Kauna krieviem nav, bet ne Baltijas valstim.
7.jūnijs, 16:44 Atbildēt
ggrafists.
Латвия была в составе России очень долго, и русские люди здесь жили всегда! Вы не богоизбранный народ, и эта страна не принадлежит только вам! И про оккупацию лучше вообще не вякайте.
7.jūnijs, 20:25 Atbildēt
AAlberts
Aizej uz nužņiku un palasi staļina un rībentropa nolīgumu par eiropas sadalīšanu, kur Latvija ir nolemta Krievijas okupācijai un tad vari muldēt. Jā Latvijā dzīvo krievi, bet tos no Krievijas izdzina Jūsu cariņš Pjotr veļikij. Bet šie krievi atšķirībā no Tevis, okupant, ir pateicīgi un lojāli Latvijai. Pēc otrā padaules kara Latvijā iebraukušie krieveļi ir Latvijas valsts okupanti.
16.jūnijs, 22:05 Atbildēt
eedis
Ej tu,gra pist,Tie,kas te dzīvo no cara pētera laikiem,nekādas pretenzijas n eceļ,pretenzijas ceļ tādi okupantu pēcteči un sovoki,kas ieradās Latvijā pirms un pēc 2.pasaules kara,kad viņi bija augstāka kasta par latviešiem,un viņiem bija priekšrocības pret vietējiem iedzīvotājiem un pamatā visi bija komuņagas.Tagad tie visi nolikti vienādā līmenī un stāvoklī ar vietējiem iedzīvotājiem un tāpēc viņi besās un ārdās,kā tas gra pists,jo vairs nav te noteicēji un nevar neko komandēt un vietējie viņiem uzliek lielu mīksto.Tie,kas tedzīvo,kā jums patīk bāzt acīs,no cara goroha laikiem,jau sen ir integrējušies latviešu sabiedrībā,ir Latvijas pilsoņi un gan paši,gan viņu bērni mācās latviešu skolās,jo brīvajā latvijā nebija valsts apmaksātu krievu skolu.Krievu skolas Latvijā izveidoja tikai padomju iekārtas laikā.
9.jūnijs, 23:34 Atbildēt
kkrievu deģenerāts
qqq
9.jūnijs, 20:23 Atbildēt
MMēness
Ir tikai neliela atšķirība!
Somugri šeit dzīvo kopš pēdējā leduslaikmeta... t.i. apmēram 10 000 gadu.
Balti te dzīvo apmēram 3 000 gadu
Krievi te ieklīda pēc Pētera I tīrīšanas vai pēc karteļu atstātās postažas un tas ir 18. gadsimtā!!
Slāvi, jeb kriviči, kas ir Pleskasvieši un baltkrievu te ir ienākuši un dzīvojuši jaukti ar baltiem arī pēdējos 3 000 gadus, tā pat kā balti ir dzīvojuši jaukti ar tiem pašiem pleskaviešiem un baltkrieviem visu šīsdienas teritorijā!
Ne jau visi slāvi ir krievi.
9.jūnijs, 14:51 Atbildēt
aabcd
Un tu arī. Pretīgi cūku murgus lasīt.
9.jūnijs, 20:27 Atbildēt
ММария Ивановна
Да, бог дал латышам Латвию. И так это будет.Если русский человек не хочет говорить на латышском, пусть едет в Россию и говорит там на родном языке!
7.jūnijs, 20:50 Atbildēt
ggrafists.
Я атеист, в бога не верю. Никакой бог вам ничего не давал, не надо выдумывать. А если хотите, можете сами уезжать куда глаза глядят!
7.jūnijs, 20:55 Atbildēt
KKomentārs
Vajag mācīties valodas un cienīt valsti kurā dzīvo.
7.jūnijs, 21:19 Atbildēt
ggrafists.
Да? Уважение должно быть взаимным, не так ли? Ваше государство меня ненавидит, но не гнушается жить на мои налоги!
7.jūnijs, 21:50 Atbildēt
xxxl
Grafist, brauc uz turieni, kur nodokļi nav jāmaksā! Piemēram-Krievija.
8.jūnijs, 19:36 Atbildēt
ggrafist, brauc uz to zemi, par kuru varēsi uzrakstīt: "mūsu".
tava zeme
8.jūnijs, 3:36 Atbildēt
FFēlis
Viena valsts- viena valoda. Krievijā krievu, Vācijā vācu, bet Latvijā, pašaprotami, latviešu un tad te neparādīsies kaut kādi okupācijas laikā savestu kolonistu nesaprotami ķeburi.
8.jūnijs, 8:34 Atbildēt
ggrafists.
«Один - фюрер, один - рейх!» Ну очень напоминает, прямо один в один!
8.jūnijs, 19:23 Atbildēt
AAlberts
Pošol na rečku dirsu mitj, garā (p)ists.
16.jūnijs, 22:12 Atbildēt
NNejēga
Grafist, arī Krievijā ir viena mācību valoda skolās(ar iespēju mācīties mazākumtautību valodas) Atceries, ka mācību valoda un mācīties valodu ir stipri atšķirīgas lietas. Tu apgalvo, ka Krievijā visi mazākumtautību skolēni var mācīties savā valodā, Saskaiti, cik mazākumtautības dzīvo Krievijā! Parādi matemātikas mācību grāmatu, jakutu, udmurtu, čuvašu valodā 11. klasei! Bet tādu tautu ir virs simta, un visiem ir pilns komplekta ar grāmatām dzimtajā valodā? Un visi skolēni,beiguši skolu savā valodā, spēj iestāties labākajās Krievijas augstskolās? Nelamājies, Grafist, bet tavās poļitruka smadzenēs viss sagājis uz īso!
8.jūnijs, 19:47 Atbildēt
ggrafists
Лениво даже спорить с придурком. Ну открой гуугл, и набери в поисковике «языки преподавания в школах России»! Да, не всё так просто и чудесно, но в 2003 году в России было 3 школы, в которых преподавался латышский язык как предмет! и это при том, что по переписи 2002 года в России жило тогда всего 28520 латышей!
8.jūnijs, 22:14 Atbildēt
NNejēga
Varbūt kaut vienu adresi nosauksi? Biju Čeboksāros, jautāju paziņām par skolām, kur mācību valoda ir čuvašu valoda. Vispirms bija grūtības izskaidrot mana jautājuma nozīmi, jo viņiem saprotams bija tikai tas, ka es prasu par iespēju mācīties čuvašu valodu, nevis valodāaaaaaaa! Visi bija pārsteigti, ka varētu būt mācības čuvašu valodāaaaa!!! Padomā pats, grafist, nu kā skolu beidzis čuvašu valodā spēs iestāties Maskavas universitātē? Latvijas krievi taču vēl nesen sūdzējās, ka ir grūti mācīties Latvijas augstskolās pēc krievu skolas absolvēšanas. Vai tā nebija, poļitruk? Tu neesi spējigs savu viedokli aizstāvēt, jo esi spējīgs tikai uz rupjībām(vai nacionālā īpatnība, vai poļitruka stulbums?).
12.jūnijs, 20:04 Atbildēt
KKleita
Tu esi idiots vai izliecies? Pēc tāda piemēra 3/4 Latvijas skolu ir krievu skolas. Ir milzīga atšķirība, skolā visu māca konkrētajā valodā jeb māca valodu kā atsevišķu priekšmetu. Latviešu skolās krievu valoda arī tiek mācīta ij pēc reformas tā paliks tieši tāpat kā minētajā piemērā,piekam, ja tur uz 28 tūkst.tikai 3 skolās ir mācību priekšmets Latviešu valoda, pie mums krievu valodu māca vismaz 80% skolu, bet mazākumtautību skolās būs vēl papildu priekšmeti attiecīgajā valodā, arī par jultūru un vēsturi, ne valodu vien.
Nepamatoti čīkstat.
11.jūnijs, 16:05 Atbildēt
MMēness
Kāpēc vispār krievi pameta Krieviju un tūkstošiem un tūkstošiem metās uz Latviju, lai vēlāk šeit kļūtu par nepilsoņiem???
9.jūnijs, 9:16 Atbildēt
MMēness
PSRS laikā ievestie un Latvijā nomitinātie noziedznieki un to pēcteči
75% noziedznieku Latvijā ir krievvalodīgie imigranti, kas beiguši krievu skolas. To pierāda Latvijas cietumu nacionālais sastāvs!
9.jūnijs, 14:49 Atbildēt
OOMG
Krievi neuzbūvēja Lielbritāniju, bet Latviju gan, Viņiem šī zeme pieder vairāk par 300 gadiem. par to tika samaksāts gan ar naudu, gan ar krievū dzīvībām sīvās kaujās (un ne ar letiņiem, kuri nekad ne par ko nav karojuši)
15.jūnijs, 13:46 Atbildēt
KKangars
Nekada kauna nebus ! Musu merkis islamizacija un krieviem te nav vietas !
7.jūnijs, 16:47 Atbildēt
TTas, kurš ir cinisks
Pareizi, nekad Liberālajai Latvijas diktatorijai nebūs kauna, latviešu liberastiem būs vienīgi bailes un naids. Pret ko un par ko? Par to, ka jebkurš, kurš neuzvedas , nerunā, neraksta un nedomā liberastski vai šovinistiski, ir kremļa aģents vai kremļa rupors. 'Tātad- nebūs nekādas normālas un vispār attiecības ar Krievijas Federāciju, slāvi , ne liberāļi un kultūras cilvēki beigu beigās būs spiesti izbraukt.Un nebūs nekādas normālas attiecības konservatīvajai Eiropai ar trim Baltijas izlecējvalstiņām- jo vēsturiskā prakse rāda, šo tautu aktīvisti rada destabilizāciju Eiropā un pasaulē, pieslejoties un kalpojot visādiem- sākot no trockistiem- boļševikiem, beidzot ar naciķiem. Tātad- nekādu problēmu, ja nebūs, kuri rada problēmas. Un vairāk cinisma.
7.jūnijs, 20:14 Atbildēt
ddomu pārmijnieks
Kremļa teroristam ir jāgatavojas stāties Hāgas tribunāla priekšā, vai arī tam, ka viņu drīz noindēs vai pakārs aiz kājām citi viņa sugasbrāļi, nevis kaut kas jākvekšķ.
7.jūnijs, 16:54 Atbildēt
ggrafists.
Даже не надейтесь и не мечтайте! Такие «мурги» хороши в психушке!
7.jūnijs, 20:29 Atbildēt
vvice
Mazais punduris iepīkstējies! Nevis jākaunas, bet jālepojas!
Un nepilsoņu jautājums līdz 2031. gadam būs atrisināts! Dabiski.
7.jūnijs, 17:07 Atbildēt
ggrafists.
О как! Мы все умрём?! Спешу вас обрадовать – вы умрёте тоже! И вообще, к этому времени все латыши вымрут или разбегутся от сюда!
7.jūnijs, 20:32 Atbildēt
гграфист, валяй отсюда в школу учить русскую грамматику!
иди
8.jūnijs, 3:39 Atbildēt
ggrafists.
Последний довод латыша, когда нет других аргументов! Опечататься может всякий, это не зазорно. Можно со слепу, можно от лишней спешки. Но только дурак будет делать на таком основании выводы.
8.jūnijs, 7:19 Atbildēt
mmise
Kaunu vareja dabut laikam tikai tie-kuri bija mājā kad kaunu dalija
7.jūnijs, 17:53 Atbildēt
nne jau tu diktesi mums paradi,un pirms lieki runa nolaid udeni
putinam
7.jūnijs, 17:58 Atbildēt
KKakis
Kaunēties vajadzētu viņiem!Cik latviešu skolu ir Krievijā?Izsūtītie daudzi samierinājās un palika,bet viņu pēcnācēji pārsvarā vairs neprot latviešu valodu.
7.jūnijs, 18:17 Atbildēt
aaa
Rašista cienīga spriedelēšana.
7.jūnijs, 18:25 Atbildēt
FFifa
Kāpēc neļauj mācīties? Ļauj mācīties arī latviešiem, kā jebkuru svešvalodu. Vienīgi stulbi , ka jāizvēlas vācu vai krievu , kā krievu laikos bija vācu vai angļu. Normāli cilvēki izvēlētos gan angļu, gan krievu , gan vācu. Visas 3 ir vajadzīgas.
7.jūnijs, 18:29 Atbildēt
LLatvietis
Nu vismaz kāds ar galvu domā. Cepums no manis! Bauro tikai tumsoņas kas labi ja divas zin! Hehehe : )))
7.jūnijs, 22:55 Atbildēt
....
Un kas, Putina prāt, izdomāja PSRS un okupēja Baltijas valstis...? Tiem nav jākaunas? Nu Putina prāt, protams, ka ne. Vēl vairāk, viņš uzskata, ka PSRS sabrukšana ir ģeopolitiska kļūda. Priecājies, ka šiem cilvēkiem vismaz ir nepilsoņu pases. Vismaz tas ir maigākais variants nekā, ja tur būtu raksts okupantu palieka no rusifikācijas PSRS laikā.
7.jūnijs, 18:29 Atbildēt
JJā!
Tieši tā!
7.jūnijs, 19:54 Atbildēt
ggrafists.
Да ну! Да вот хрен бы вас кто признал тогда, с такими то выкрутасами. Вы Боре пьяному что обещали? Что гражданство будет у всех! Он только поэтому вас и признал. А вы его обманули. А так, вам признания было бы не видать как своих ушей, даже от Америки.
7.jūnijs, 20:36 Atbildēt
ббез визы
Чтобы получить гражданство, надо написать заявление. А зачем просить гражданство, если Путя издал указ, то неграждане смогут ездить в Россию без визы?
8.jūnijs, 3:45 Atbildēt
ggrafist
Мужики, завтра ПРАЙД!!! Ура! У меня давно уже анал чешется. Хочу мужика, Просто не могу терпеть как хочу. Помогите, отмассируйте меня как следует, чтобы я аж пердел от удовольствия!
8.jūnijs, 13:37 Atbildēt
ggrafists.
Именно тебе его и прочешут, аш дым пойдёт! И отмассируют и отпердолят тебя бедолагу, дабы неповадно было воровать чужие ники!
8.jūnijs, 19:27 Atbildēt
iiza
Ja ir Latvija ,tad valoda arī latviešu ,arī latviešu skolas . Nezin vai ,pats Putins arī savā valstī izveido skolas latviešu valodā , Man tāli radi tur dzīvo ,bet darbojas krievu valodā un bērni iet skolā ,kur viss krieviski notiek , Arī citās valstīs ir daudz latviešu un krievu ,poļu ...neviens nepieprasa atvērt viņiem skolas . Te nu nav krievu guberņa ,lai te dotu padomus vai uzspiestu savus noteikumus . Vai nu nav ko darīt savā valstī ,lai līstu komandēt citas valstis , Te noteicošā ir latviešu valoda ,ja nepatīk ,var aizceļot uz citām valstīm ,robežas vaļā ..un dzīvo laimīgs ,tad nebūs pāri darīts un nebūs nabadziņiem vajadzība buldurēt ienīstā valodā , To ,ka ir naidīgi ,viena daļa krievu ,ir taisnība ,bet nav izsūtīti ,nav cietumā ,ceļi vaļā un Krievija ,varbūt ,saņems ar gavilēm ,
7.jūnijs, 18:29 Atbildēt
ggrafists.
Так Латвия не принадлежит только вам одним! И знаете, в России есть школы с латышским языком обучения, вот как ни странно это. Лучше готовиться надо, голубчик. Латвия не только ваша страна, но и наша тоже, пора бы уже понять и принять это. Не хотите понимать по хорошему, можем объяснить и по другому!
7.jūnijs, 20:42 Atbildēt
NNejēga
Ja tur mācības notiek latviešu valodā, tad ir gan mācību grāmatas latviešu valodā visos priekšmetos, ir arī skolotāji latviešu valodas pratēji? Bet ko dara šo skolu beidzēji, viņi taču nespēs mācīties Krievijas augstskolās, jo nepēs apgūt zināšanas(termini krievu valodā, bet skolā mācijās latviešu valodā) Tu nonāci pretrunā gan ar sevi, gan Latvijas krievu skolu aizstāvjiem! Nelamājies, tu esi dižās krievu tautas, kultūras nesēju tautas pārstāvis!!!
18.jūnijs, 10:23 Atbildēt
ss
Nav, ar Staļinu beidza, nevajag melot.
7.jūnijs, 21:39 Atbildēt
ggrafists.
Гуугл тебе в помощь! ну или в жопу!
7.jūnijs, 21:52 Atbildēt
AAr kāju pa purnu.
Tu krievu mīzal tur pie sava kompjūtera esi baigi drosmīgais, uz ielas to pasaki kādam latvietim ( piemēram man ), to ko šeit pateici, ātri nokļūsi Traumatoloģijas un Ortopēdijas institūtā.
7.jūnijs, 21:08 Atbildēt
ggrafists.
Ой, так страшно. Иди проспись, лапотник!
7.jūnijs, 21:54 Atbildēt
HHASAN
pļūtizeri ,ko pļūti,te ir Latvija ,ne utaino vatņiku roģina...
7.jūnijs, 18:41 Atbildēt
ggrafists.
Сам ты ватник, пастольник!
7.jūnijs, 20:43 Atbildēt
ZZuzīte
Latvijā skolām jābūt tikai latviešu valodā..arī man dēls ar ģimeni dzīvo un strādā Anglijā,un bērni mācās angļu skolā..kāda varbūt runa par krievu skolām
7.jūnijs, 18:54 Atbildēt
ggrafists.
Блин, да не сравнивайте вы Англию и какую там захудалую Латвию.
7.jūnijs, 20:48 Atbildēt
NNejēga
Nu kāpēc tu varonīgi mocies tajā zahudālajā Latvijā, tu tiešām esi varonis, tevi katru dienu uz ielas sit, darbu nedod, veikalos neapkalpo, katru rīti pie laternu stabiem pakārtie krievvalodīgie karājas, nu viena šausmu zeme!
18.jūnijs, 10:26 Atbildēt
eedis
gra pists rej,bet karavāna iet tālāk!
9.jūnijs, 23:46 Atbildēt
TTads viegls weekend(a) sminins uzraujas..
Un tomer, cauri visam zultim ko ta Latvija splauj ara, nedz ekonomiku, nedz domografiju tas nemainis. Vejonis nacis pie prata par velu.
7.jūnijs, 19:33 Atbildēt
LLilo
Jā nu laikam gan nebutu ari slikti-ja piemēram čangalērijā runatu tikai čangaliski-slātavērijā savā valodā,ari lībiešu vēl+ja vel kads igaunis vai lietuvietis butu-tad tie ari vel katrs savā valodā un krievu valodā neiepīkstēties vai ari kādā citā starptautiskā valodā jo tie tad butu "kremļa troļļi"
7.jūnijs, 19:44 Atbildēt
JJā!
Tieši tā!
7.jūnijs, 19:52 Atbildēt