Komentāri / ZZS jauna trofeja – Gunārs Kūtris
 

75 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

MMr.Susurs
Es par tadiem politikiem vienkarshi smejos. Politiska parlieciba rodas vienreiz un uz visu dzivi. Bet mums katrs otrais politikis paris gadu laika pamanas pabut, gan socialists, nacionalis, liberalis un pat komunists. Shini zina visa ciena stalinistiem un komunistiem. Un var vinus uzskatit par ideotiem, bet toties par politiskajam prostitutam gan nevar nosaukt
22.maijs 2018, 5:38 Atbildēt
MMr.susurs
Nu labi, ari es neesmu bez greka. No nacionalistiem,parvertos par neonacistu. Bet man vismaz bija iespeja dzivi paskatit un saprast situaciju pasaule. Ja aizbaucot uz parizi, es saku domat vai esmu pareizaja lidmashinas reisa iekapis un neesmu uz Afriku aizbraucis, tas jau par daudz ko liek aizdomaties. Musu kvartala man ar shokoladitem problemu nav, jo es pie viniem majas atrodos un esmu cieminsh. Tas drizak es viniem trauceju un radu diskonfortu. Nu bet kvartals, kaut , ka mani pienema. Zin, ka esmu arzemnieks, bet nenoliek , ka mulki kakta, lai pardomatu, ko baltais dara. Brazilieshu favellla.. Un pienema tikai tadel, ka redzeja, ka es neesmu atbraucis parazitet uz vinu rekina, Kaut gan bija situacijas, kad loti pat gribejas pasedet uz vinu nodokliem...
22.maijs 2018, 5:46 Atbildēt
MMr.Susurs
Tas tagad man desmitiem shokoladites pazinas un draugos. Bet pirmaja nedela es biju zala varna. Ne bu, ne me, po brazilski ne ponime... Un galigi man engelis arlietu mInistrs Rinkevichs nemaca par tulku parrunas ar vietejiem. Visu pasham nacas saprast. Un tikai pec gandriz nedelas man pieleca, ka brazilieshi vaciski runa :))) shokoladites man nav un nekad nebus ienaidnieki. Viniem ir savi ienaidnieki. Afrikas negeri, kurus vini sauc par Nigeriem... Nav ne slikto tautu, ne slikto rasu... Ir tikai cilveki mesli. Viena otra shokoladite, man ir daudz tuvaka par Latvijas Prezidentu Vajoni...
22.maijs 2018, 6:04 Atbildēt
hhe he
Virssulaiņa amata kandidāts? A ko ta' Augusts?
22.maijs 2018, 6:05 Atbildēt
VVarna
Usaina žurka- zaglis
22.maijs 2018, 6:38 Atbildēt
AAugusts tak sēdēšot jaunajā cietumā, kā pirmais ieslodzītais komunists. Zini pats esot pieteicies, esot sirdsapziņas pārmetumi p
Ilze
22.maijs 2018, 6:39 Atbildēt
MMI
Tādi nu mums ir tie darītāji. Dodiet tikai visu gatavu.
Savu partiju ievilkt pozīcijā nevar. Tam pa īsu. Tur ir jāstrādā. Tikai ne to. Bet ambīcija (lasi deguns) Õ!, debesīs. Valsti stūrēt gribās kā trakam.
Parādi sevi partijas darbā, tad arī stūrē Valsti.
Bet nu staiguļiem, kažoku apmetējiem, tas viens pīpis. Ja paprasīs kāpēc, tad jau tekstus sabīdīs. Te mati sāpēja, te šnores kurpēm sāpēja.
Ja nu konstitucionālo tiesību specs ar visu savu profesionālo atpazīstamību nevar pacelt partiju, tad galīgi švaks pulveris.
Nu bet varbūt viens labums būs. Varēs pilī partijas biedriem pasniegt lekcijas, kā arī atkārtoti eksaminēt, lai netaisa kaunu institūcijai un nezaudē tiesas procesus Lapsam.
Nu un, lai deguns galīgi nerampājas debesīs, tad jāsaka, ka Endziņš seniors ir labāks konstitucionālajās tiesībās nekā šitais - dodiet visu gatavs shēmotājs.
22.maijs 2018, 6:49 Atbildēt
ssavādnieks
Daudzas patiesības kopējam viedoklim, kuras pilnībā raksturo šo ''trofeju''.Kūtra publiskais tēls ir tieša atbilstība partijai kurā viņš iestājies-zzs,ar spēju locīties/pielāgoties/iztapt sistēmai ''lai ar kādi vēji pūstu''.Jā,partijai,kura iecerējusi veidot ''Citu politiku'' tāds vīriņš būs noderīgs,jo līdzīgi Āboltiņas & Čepānes tandēmam,Satversmes sistēma ir jāizprot un to «kūtrais» ,cerams ,ir apguvis.
22.maijs 2018, 9:10 Atbildēt
MMantrausis
Mani šis kungs mulsina, kā īpatns sistēmas un konjunktūras pārstāvis... Bijis Satversmes tiesā un pēc tam nav varējis atrast darbu (bijis augstas raudzes jurists vai kā???)... Un - viņa atklāsme "Ir" pirms gadiem pieciem... Atteicis piedāvājumam strādāt privāti, jo, Kūtraprāt, rakstīt sūdzības (iesniegumus) Satversmes tiesai nozīmējot cīnīties pret valsti... Tātad Kūtris uzskata, ka likumu neatbilstība Satversmei ir normāla un atbalstāma???? Ļoti dīvains tēls...
22.maijs 2018, 6:49 Atbildēt
NNodevējs. Kā konstitucionālās tiesas priekšsēdis darīja visu iespējamo, lai tikatu vaļā no daļas Latvijas zemes - Abrenes novada
SERJOGA
22.maijs 2018, 9:14 Atbildēt
PPrincips
Kam vairāk naudas,tas var nopirkt lielāku porciju.taisnības.
22.maijs 2018, 6:55 Atbildēt
ssprigans
Vairāk ķā demostrēt savas labi koptās rociņas , nav spējis.
22.maijs 2018, 7:11 Atbildēt
SSavādais
Politiskās prostitūtas! Nekādas politiskās pārliecības, ne sajēga par valstiskumu, godu, lepnumu par savu valsti, vēlmi strādāt savas valsts labā! Tikai interese par savu naudas maku! Pretīgi šādi tipi!
22.maijs 2018, 7:25 Atbildēt
kkrams
Silē laikam garšīgs ēdiens!
22.maijs 2018, 7:42 Atbildēt
žžanuārijs
Jā... kad nebija darba, tad gāja Sudrabas partijā, lai Saeimā ietiktu. Kad tur vairs nekas nespīd, tad meklē nākošo kuģi, ar kurusaeimā iepeldet... Vairs ne mazākās cieņas pret šo cilvēku.
22.maijs 2018, 7:43 Atbildēt
kkalašnikovs
Trans ir un paliek trans.
22.maijs 2018, 7:44 Atbildēt
DDD
ZZS Latvijas posts!
22.maijs 2018, 8:07 Atbildēt
kk
PretIgs lIdEja purns.......
22.maijs 2018, 8:14 Atbildēt
BBuba
".... par Kūtri cīnījušās vairākas partijas,...".( bet, jāsaprot, ZZS sile izrādījusies dziļākā)
Vai nav komiski, ka pirms dažiem gadiem, beidzot savu termiņu Satversmes tiesā, Kūtris pieprasījuma trūkuma dēļ stājās bezdarbniekos.?
22.maijs 2018, 8:55 Atbildēt
EEs
Šitais uzpūtīgais mūlis
22.maijs 2018, 9:10 Atbildēt
EElīza
Cilvēki bez pārliecības nav uzticami,pretīga tautu staigāšana no partijas uz partiju,kā pabiras.Šitādiem onkulīšiem laiks auklēt mazbērnus,ja vien tādi ir.Nebalsošu par šādiem staiguļiem nekad.
22.maijs 2018, 9:36 Atbildēt
ččangalis
kā prostitūtas ,staigā pa Vecrigu,tā šie lopi ,neko citu kā pļūtit nemāk,svitrot arā no visiem sarakstiem ,lai kolhoza laukā bietes kapelē...
22.maijs 2018, 9:47 Atbildēt
SStop !
Nevis ''strīpot ārā no visiem sarakstiem,bet,ja neesi Lemberga fans ,balso PAR citu partiju,jo nobalsot PRET nav iespējam,PARTIJAS saraksts ar strīpojumiem aiziet ''par'' šo partiju.
22.maijs 2018, 14:25 Atbildēt
llauķis
meitenes peļņa naudiņu un šis darbiņš salīdzinot ar šo glumo kungu ir smags
22.maijs 2018, 21:14 Atbildēt
hhe,he
Tā nebūs ''trofeja'',bet ''prostata''
22.maijs 2018, 9:53 Atbildēt
JJevlampijs
Vēl viens piemērs ka nevajaga 70 partijas ,jo partijas biedru uzskati ir stipri līdzīgi ,pietiktu ar piecām ietekmīgām ,ideoluģiski izteiktām ,tad lai pastām kaut vai 100 tādu dīvaiņu partiju ,par kurām balso tikai šo partiju biedri .Jāprasa kāpēc vispār dibināja tādu NSL partiju ?
22.maijs 2018, 10:03 Atbildēt
MMetpalampijs
Vairums mūsdienu partijuir saimnieciskas partijas un viņu programmām vajadzētu būt kā biznesa projektiem. Un vēlēšanām vajadzētu būt konkursam, kurā vēlētāji izvērtē piedāvātos projektus. Un vērtējiet nu , kā vēlaties, bet pašreiz vissaimnieciskākā, vispiezemētākā no visām partijām ir LZS/ZZS. Tur ir cilvēki, kas vadījuši un vada pašvaldības (un tie nevar būt tūtiņdreijeri), tur ir reāli, veiksmīgi zemnieki (arī tie nevar būt plānā galdiņa urbēji). Patiesībā vienīgā īsti ideoloģiskā bija komunistu partija, un viņu ideoloģija bīja īsa, skaidra un saprotama: "Sadalīsim līdzīgi to, kas pieder tev!"
22.maijs 2018, 11:18 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!