Komentāri / Vējonis: Nav šaubu, ka Saeimas vēlēšanās notiks mēģinājumi ietekmēt rezultātus
 

26 komentāri

RRaimonds
Arī šogad tātad "krievi nāks" ... un atkal latvietim nav jāpadodās ... un jābalso atkal par vecajiem vēžiem vecajās kulītēs ... ;) ... :D
Bet varbūt vienreiz PIETIEK !!!
Un tā Latvijas muļļāšanās ir jānomaina ar VISU Latvijas pilsoņu tiesību ievērošanu ....?
Jo tikai VIENOTA sabiedrība spēs Latviju virzīt uz priekšu ...
SASKAŅAI ir nākotne - un tā būtu pareizā izvēle ...
Kas atklāja to OIK afēru ... ? ... Zariņš no SASKAŅAS ...
Pie tam šī partija ir opozīcijā. Bet ... ja viņa būs arī valdībā ... tad ļoti daudzas lietas spēs te vērst par labu ....
Izvēlies - par ko Tu balsosi ... par NĀKOTNI ... ? ... vai par to, lai te turpinātos tagadējās nejēdzības ... ???
15.maijs, 18:51 Atbildēt
SSelekts
Cimdars?
15.maijs, 18:55 Atbildēt
CCorbie
Rezultatus vienmer megina ietekmeet tieshi pati Saeima, visi atceras skandaalu kaa rudaa kaza tika Saeimaa
15.maijs, 19:05 Atbildēt
PPilsonis
Pirmie kas centīsies ietekmēt vēlēšanu rezultātus būs komunistu pulciņš ZZS un Saskaņa, Vienotība pirks balsis, kā to ir darījusi vienmēr. Visgrūtāk būs naciķiem, jo šoreiz sauklis "Krievi nāk" nebūs tik efektīvs. Dzintaram būs jāizdomā kaut ko sulīgāku, pusplikam paskraidīt pa Vecrīgu laikam arī nedos rezultātus. Var mēģināt plikam paskraidīt un žēlabi saukt kā šī valsts novesta nabadzībā. Domāju, ka tas ar nez vai līdzēs!
15.maijs, 19:52 Atbildēt
JJuris
Arī iepriekšējās vēlēšanās rezultātus ietekmē politmafija, kuriem kalpo Cimdars. Šoreiz ar krieviem mūs nevajag baidīt, jo to mēs dzirdam pirms katrām vēlēšanām.
15.maijs, 19:56 Atbildēt
aa
rezultātus visvairāk ietekmēs nevēlēšanās nekavējoties likvidēt OIK un neizmērāmo maksu par elektroenerģijas piegādi.
15.maijs, 20:24 Atbildēt
nno Šenderovkas
Esmi izlēmis. Vēlēšu par Artusu un Gobzemu. Mani neviens nevarēs ietekmēt. Patiesībā man ir pilnīgi vienalga, kāds ēzeļu sastāvs būs nakošajā Ēzeļnīcā. Varu saderēt, ka būs tikpat nicināma, kā pašreizējā Jēkabielas Ēzeļnīca.
15.maijs, 21:22 Atbildēt
JJoņs
Jā jā jā... Hehehe : )))
15.maijs, 21:42 Atbildēt
OOIK hihi
OIK
HA
15.maijs, 23:42 Atbildēt
PPolitologs
Rezultātus vienmēr ietekmēs gan no iekšpuses, gan no ārpuses. Arī Latvijas publisks Krimas aneksijas nosodījums ir iejaukšanās Krievijas prezidenta vēlēšanās, nosodot vienu no kandidātiem. Tāpēc jau ir likumi par ārvalstu finansējuma aizliegumu, aģitācijas ierobežojumiem utt. Šoreiz izklausās pēc tā, ka valdošajai koalīcijai, nesasniedzot cerēto, labākais attaisnojums tam šķitīs sūrošanās par iejaukšanos..
16.maijs, 0:19 Atbildēt
JJautājiens
Interesanti, kādiem jābūt rezultātiem, lai mūsu "gods prāts un sirdsapziņa" uzskatītu, ka tie nav ietekmēti?
16.maijs, 7:31 Atbildēt
kkrams
Kopumā pēdējo 27 gadu laikā valsts ir zaudējusi aptuveni tādu pašu cilvēku skaitu kā Pirmā pasaules kara laikā - 700 000. Katru gadu Latvija atstāj 20 000 cilvēku, un kopš cilvēku aizplūdes valsts budžets ir zaudējis 28 miljardus eiro. Latviešu izceļošana darbā labklājīgākajās valstīs var tikt aplūkota no vairākiem viedokļiem. Ja cilvēki dodas uz ārzemēm un paliek tur, tad tas ir milzīgs kaitējums valsts IKP.
Ja latvieši apgūst jaunas prasmes citās valstīs un tad atgriežas Latvijā, šajā gadījumā tas ir valsts ekonomikā. Saskaņā ar dažām aplēsēm pastāvīga iedzīvotāju skaita samazināšanās varētu radīt Latvijas IKP 330-360 miljardu eiro apmērā. Pēdējo desmit gadu laikā Latvija ir atstājusi apmēram 200 000 darbaspējīgu cilvēku, no kuriem daudzi atstājuši savus bērnus, kas nākotnē padarīs valsti par vēl "tukšāku".Kopumā pēdējo 27 gadu laikā valsts ir zaudējusi aptuveni tādu pašu cilvēku skaitu kā Pirmā pasaules kara laikā - 700 000. Katru gadu Latvija atstāj 20 000 cilvēku, un kopš cilvēku aizplūdes valsts budžets ir zaudējis 28 miljardus eiro. Latviešu izceļošana darbā labklājīgākajās valstīs var tikt aplūkota no vairākiem viedokļiem. Ja cilvēki dodas uz ārzemēm un paliek tur, tad tas ir milzīgs kaitējums valsts IKP.
Un šo kaitējumu ir radījusi Latvijas politiskā elite!
16.maijs, 7:48 Atbildēt
LLīvmane
Un, kāds Tavs ieteikums??
16.maijs, 17:24 Atbildēt
::)
Latvijas gadījumā vēlēšanas ir sūdīgs teātris ar vēl sūdīgākiem aktieriem. Izvēlos šo pasākumu boikotēt.
16.maijs, 9:07 Atbildēt
EEs
Paši esat jau ietekmējuši, pilnīgajam aunam jābūt lai balsotu par zzs, jenotību vai lnnk vl
16.maijs, 12:18 Atbildēt
RRaimonds
Saskaņa šogad ir ļoti labi sagatavojusies startam vēlēsanās, tiek algoti troļļi un speciālisti no ASV! Es esmu par to ļoti priecīgs, jo man saimnieks labi samaksā! Jadara reāli nekā daudz nav, tekstus saimnieks atsūta! Meklējam darbiniekus saskanastrolli.ru
16.maijs, 17:19 Atbildēt
ZZaķis
Visticamāk ar to nodarbosies vājonis
17.maijs, 13:12 Atbildēt
UUna
Nu nezinu gan,kā var kāds kādu ietekmēt,katram cilvēkam pašam sava galva.Jāskatās,kas te notiek,un jādomā par ko balsot,kaut gan uz doto brīdi neredzu gan par ko varētu balsot.Stingri jāpiedomā!
18.maijs, 12:35 Atbildēt
llasta
šaubu nav. tas tiesa. turklāt - ietekmēšana jau notiek tagad. jācer, ka drošības iestādes būs savu uzdevumu augstumos
18.maijs, 17:43 Atbildēt
HHa ha ha
visu laiku krievi nāca pirms vēlēšanām, kas tagad ietekmēs vēlēšanas, vajag runāt skaidri, konkrēti, lai var kaut ko saprast
18.maijs, 19:34 Atbildēt
GG
Man žēl prezidenta, pārāk ideālas domas par politiķiem,kuri gadiem neko prātīgu nedara, kā tikai runā, un vezums uz priekšu netiek, valstij ir vajadzīgi darītāji, tie kas darbojas tautas, nevis savu šauro interešu vārdā, tas ir sava materiālā labuma dēļ.Vai tiešām mums nav citu cilvēku, kā tās 2/3 Saemas deputātu, kuri ir jau tālā pensijas vecumā, vai viņi spēj ienest valstī progresu?
20.maijs, 8:41 Atbildēt