Komentāri / "Oligarhu lietas" vētīšanai pieliek kuslu punktu
 

14 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

zzg
Tik ļoti Sudrabas kundze vēlējās šo amatu-bet beigās čiks vien iznāca.
Tātad spriediet paši.
26.janvāris 2018, 11:11 Atbildēt
RRaimonds
Spriežu - čiks iznāca tiem, kuri vēlējās nomest Sudrabu ... tātad Nacistu partijai ... vieglas uzvedības deputatam Ringoldam Balodim ... un arī tam aurotājam/viendzimumu laulību aizstāvim Judina kungam.
26.janvāris 2018, 11:41 Atbildēt
HHm > zg
Kam iznāca čiks?
Izskatās jau, ka Raimondam taisība - Sudrabai gan nav nekāda čika - viņa joprojām ir šajā amatā!
26.janvāris 2018, 14:15 Atbildēt
JJēpis
SUDRABA sev uzticēto darbu paveica GODAMI Nepaveicās viņas nomelnotājiem-Jūdasiņam, Loč-Melei, R.Balodītim un citiem,tā saucamajiem resnās zarnas OPERATORIEM !
26.janvāris 2018, 16:23 Atbildēt
kkatrīna
Paldies Sudrabas kundzei par darbu un izturību. Par oligarhiem mūsu valstī kļūst apķērīgi zēni, kuri zina drēbi, ir pabijuši valsts augstākajos amatos un izmanto Saeimas deputātu vairākuma zemo izglītības līmeni, nesapratni par valsts pārvaldi un tās resursiem , par valsts uzņēmumu pārvaldi un to valdēm un padomēm un naudas līdzekļiem, kas aiziet garām valsts kasei. Kā Šķēle teica, jo lielāki kretīni, jo labāk viņus vadīt. Viņi paklausīgi izpildīs visas oligarhu velmes, sakārtojot likumus, lai notiktu likumīga valsts nozagšana. Kā zināms visas drošības, finanšu un iekšlietu sistēmas pakļaujas Saeimas attiecīgajām komisijām. Tās ir atkarīgas no valdošo politisko partiju pasūtījuma. Tāpēc Saeimā ir īkšķīši, kas norāda, kā deputātiņiem jābalso. Un pamēģini nepakļauties partijas disciplīnai.....tā tu esi izsviest no aprites un esi melnais. Ja tauta nav mierā ar patreizējo Saeimas darbu, tad nākamajās vēlēšanās balsojiet par Sudrabu. Tad nebūs nesodītu OIK, E-VESELĪBAS, gudrona dīķu, Liepājas metalurgu un t.t. un parādīsies nauda budžetā valsts ekonomikas attīstībai, skolotāju , ārstu, medmāsu, policistu un citu valsts darbinieku algām un vecuma pensijām.
26.janvāris 2018, 12:22 Atbildēt
RRa
100 % taisnība.
26.janvāris 2018, 12:51 Atbildēt
LLatvietis.
Cik tomēr zemiski ir tie nelgas kas uzbrūk Sudrabas kundzei. Laikam domā kad ar savām grēmām tie izcels savu personību. Tautā viņus sauc par NELIEŠIEM. BALSOŠU TIKAI PAR VIŅU!
26.janvāris 2018, 12:32 Atbildēt
""latvietis"
Tu neesi latvietis, bet Sudrabas pakaļa!
26.janvāris 2018, 18:06 Atbildēt
jjānis
Kad Jūs beidzot sapratīsiet ka Sudraba no laika gala Valsts pārvaldē ir bijusi tukša vieta?
26.janvāris 2018, 12:39 Atbildēt
oopis no laukiem
Sudraba.kā izmeklēšanas komisijas vadītāja, savu politisko un juridisko pozīciju nosargāja spīdoši ,jo Parlamentārās izmeklēšanas komisijas uzdevums nebija tiesāt Rīdzenes sarunu dalībniekus,vai nosaukt viņu vārdus,jo tas jādara tiesai ,bet analizēt situāciju,kāpēc smagos noziegumos apsūdzēti cilvēki turpat 10 gadu laikā,var atrasties brīvībā un netiek notiesāti ? Te var būt divi iemesli - Latvijas tieslietu sistēma ir smagi un masveidā korumpēta,vai arī apsūdzības smagos noziegumos ir safabricētas ar mērķi novākt no publiskās arēnas politiskos pretiniekus,nepamatoti apvainojot viņus kriminālos nodarījumos. Abi šie iemesli Latvijas tieslietu sistēmai godu nedara! Ja jūs veikalā nozagsiet desas līkumu par dažiem eiro,tad sods sekos nekavējoši,bet te reakcija seko ar 10 gadu nobīdi! Īstais mērķis,protams,ka bija radīt manipulējamajā pūlī negatīvu auru par šiem cilvēkiem,lai pēc tam "tautu" varētu izvest ielās ar lozungiem - prasām notiesāt Rīdzenes sarunu dalībniekus! Šoreiz šis scenārija nenostrādāja,jo pārāk uzspēlēti un brutāli viss notika,kaut vai tas pats Lemberga aresta šovs uz Ventspils-Rīga šosejas ar bākugunīm,sirēnām un roku dzelžiem,ko varētu apskaust daudzu rietumvalstu detektīvfilmu operatori. Vienkārši sakot - zēni pārcentās! Rietumvalstīs šādās situācijās ir labi atstrādāta metode,kā atbrīvoties no nevēlamiem politiķiem,apsūdzot viņus seksuālā uzmācībā,tikai uzreiz jāpasaka,ka te arī tā nestrādās,jo Latvijā tas tiks uztverts kā vīrišķības apliecinājums. Latvijā fenimisma ideoloģija vīrieti vēl nav paspējusi padarīt par lupatu,tāpēc viņi vēl ir saglabājuši pašcieņu.
26.janvāris 2018, 13:16 Atbildēt
HHm > opis no laukiem
Tieši tā!
Taču tauta to nesaprot. Sabiedrība iedomājas, ka Parlamentārās izmeklēšanas komisija tā pati prokuratūra vai tiesa vien ir - un nu tikai sāks tiesāt sarunu dalībniekus.
Šādas komisijas mērķis ir tieši tāds, kā Opis aprakstīja - nevis tiesāt konkrētas personas ( komisijai nemaz nav tādu pilnvaru ) , bet gan noskaidrot, kā un kāpēc radās tāda situācija, ka procesi pret valsts sagrābējiem netika turpināti.
26.janvāris 2018, 14:13 Atbildēt
EESMAIJA
Tas gan nebija īstais komisijas mērķis. Mērķis bija noskaidrot, visas šīs lietas likumīgo pusi - sākot ar noklausīšanos un beidzot ar slepenu materiālu nozagšanu un nonākšanu atklātībā. Bet Sudrabas kundze jau paskaidroja, ka tieši ar pēdējo jānodarbojas citām iestādēm, un cik zinu, tad tas arī tiek darīts. Jūs lietojat vārdus ,, valsts sagrābēji." neņemot vērā, ka daudzu gadu garumā pierādījumus meklēja UN NEATRADA vesela grupa izmeklētāju. jo to nebija. Un, ja esat domājošs cilvēks, tad taču sapratīsit, ka šādas un līdzīgas sarunas notiek joprojām un ir notikušas vienmēr - katra partija caur sarunām virza uz vēlēšanām SEV tīkamās amatpersonas... utt Un, ja neesat galīgais naivulis, tad taču nedomāsit, ka trīs cilvēki ir sagrābuši Latviju un re, komisija nav noskaidrojusi, kāpēc viņi vēl nesēž cietumā..
26.janvāris 2018, 21:52 Atbildēt
EESMAIJA
Buča no manis! Grasījos rakstīt, bet Jūs jau VISU uzrakstījāt un simtkārt labāk kā es to būtu varējusi!
26.janvāris 2018, 21:32 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Un tomēr, kāpēc komisija nenoskaidroja, kurš un ar kādu nolūku safabricēja tā saucamo "oligarhu" lietu, kurš un kāpēc atļāva gadiem ilgi noklausīties privātas sarunas, un kādi zaudējumi līdz ar to ir nodarīti valstij un valsts reputācijai?
26.janvāris 2018, 17:08 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!