Komentāri / Arnis Kaktiņš: Etniskā sašķeltība ir viena no lielākajām valsts problēmām
 

53 komentāri

jjensens
Jā, zviedru investori turas savā šaurā lokā...
11.janvāris, 7:06 Atbildēt
MMācīts runcis
Mūsu sabiedrība ir himēra.
11.janvāris, 7:14 Atbildēt
SSekretnijs
Kamēr valstī būs divi noslēpumi un vieni otrus pie savējā (noslēpuma) nelaidīs - etniskie šķelsies.
11.janvāris, 7:15 Atbildēt
j
patiešām
11.janvāris, 7:19 Atbildēt
VValdis
Tikai latvijas islamizācija var vienot latviju - visi čakli nazgās kajas un aoakšbikses islamistu galvu griezejiem ,čakli strādās plantācijās ...,eirodiktatori zina ,kas latvijai vajadzigs ,judas ,kā piņieri ,vienmer gatavi izpildit jebkuru paveli ! Nav vairs neatkarigas valsts ,visu nosaka un komande brisele un pentagons !
11.janvāris, 8:02 Atbildēt
llatvietis
Tāpēc ātrāk jālikvidē krievu skolas, kuras ražo divkopienu valsti.
11.janvāris, 8:12 Atbildēt
AAdrija
Divkopienu valstij nav nekada sakara ar etnislo naidu...visi var dzivot draudzigi ...pienemot un cienot pamatnacijuu tas likumus.valodu.. bet ari katrs savu kultuu..bet ari rievi tapat nekad neklus par latviesiem un tas nav vajadzigs.katra valstii dzivo dsudznacionalitates un nevajag cilvekuem uzspiest mainit identitati..vienigi likt sapradts ka si ir katvuesu zeme kura tu dzivo.tad cieni to.
11.janvāris, 8:38 Atbildēt
AAdrija
Maaksliigaa Etniskaa naida kurinasana medijos ir viena mo lielaakajam valsts prpobleemam..loti vienkarsi sedet saeimaa neko nedarit un tikai blaut krievi naak.lai nodrosinay u sev muza amatu..domaju ka mulklu vairs nav un tam vairs neviens netic..
11.janvāris, 8:31 Atbildēt
ttā noteikti nav valsts problēma
tā ir atsevišķu indivīdu problēma, tādu partiju kā NA radita māksliga ažiotāža, bet noteikti ne valstiska problēma
11.janvāris, 8:34 Atbildēt
hha ha
Tā ir Zdanokas un Mamikina russkij mir problēma, ne latviešu.
11.janvāris, 18:33 Atbildēt
AAdrija
Ja es dzivotu krievijaa.nekluutu par krievu..vienmer butu latviete ar savu identitati..kaut gam man butu japiemerojas valstij kura es dzivoju.jazin tas valoda un kultura.tas pats arii attiecibams par seit dzivojosiem krieviem..bet ir ktievi kuri grib seit krieviju..un tas nav pieelaujams..jo krieviju es par latviju arii nevaru pieepradst patsisit
11.janvāris, 8:44 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Tu nekad nebūsi latviete, sorosītu padauza!
13.janvāris, 1:57 Atbildēt
AAdrija
Ja es dzivotu krievijaa.nekluutu par krievu..vienmer butu latviete ar savu identitati..kaut gam man butu japiemerojas valstij kura es dzivoju.jazin tas valoda un kultura.tas pats arii attiecibams par seit dzivojosiem krieviem..bet ir ktievi kuri grib seit krieviju..un tas nav pieelaujams..jo krieviju es par latviju arii nevaru pieepradst patsisit
11.janvāris, 8:44 Atbildēt
vvis atkarigs no proporcijām
visumā pasulē vienai diasporai sasniedzot tikai padsmit procentus jau uzreiz sākas otra valsts valoda un vis pārejais. tu krievijā pat ne procenta tūkstošdaļa nebūtu (pat visus letiņus kopā savācot) kamer šeit krieviski runājošo ir tuvu pusei.un valsts valoda viena.
mēs jau tā esam kā izņēmums, un šeit dzivojošie krievi ir pat ļoti pretimnākoši un miermiligi, bet letiņam vienalga jācenšas izraisit konfliktus un apspiest otrus cik vien fantāzija un iespējas atļauj
11.janvāris, 8:49 Atbildēt
AAdrija
Krievi seit ir okupacijas mantojums un tas ir jaaozinaad..pie tam daudzi latviesi ir emigrejusi..bet tas nenozime ka klatviju drikst oarvetst par krieviju..krievzeme ir liela un krieviem ir lielas uzveekes iesoejas bet latviesiem latvija ir vueniga zeme uz pasaules kas iefer tiem..pientam krieviem ir nelaga mentalitate uzkundzeties..tas jau bija pieradams 50 gados okupacijas
11.janvāris, 8:57 Atbildēt
ppats tu esi okupācijas mantojums
vismaz smadzenes tiešam pilnigi izpistas. te nekad pastavešanas vēsturē nav bijis latvija latviešiem. krievu un citu tautibu te vienmer ir bijis vismaz puse. jā krieviski runājošie aizstāja gan baltvāciešus gan poļu un leišu laukstrādniekus kuri aizbrauca, bet letiņu skaits it sevišķi procentuāli ir visu laiku apmeram vienāds
11.janvāris, 9:49 Atbildēt
AAdrija
Tev ir izpistas smadzrnes okupant. Mongolu mutan tun laipni tadi lugti uz savu dzimteni.atceries te bija ir un bus latvija
11.janvāris, 10:43 Atbildēt
pproporcijai
tā ir okupācijas proporcija, ja okupantu armiju padzen, tad pazūd arī proporcija!
11.janvāris, 18:31 Atbildēt
kkresiite
Latvieši, starp citu, izturas ļoti lojāli pret krieviem! Ir krievi kas uztver lojāli šo situāciju. Bet ir kgbešņiki, kas speciāli brauc no Krievijas uz Latviju un musina vietējos krievu iedzīvotājus! Šos īpaši apmācītos musinātājus nedrīkst laist pāri Latvijas robežai!
11.janvāris, 8:56 Atbildēt
GG
Ja krievi būtu tiešām lojāli mūsu valstij un mācītos, vismaz aiz cieņas pret valsti kurā dzīvo, tad viss būtu vislabākajā kārtībā, bet tie bļauri un apkārt skraidītāji par viņu vienīgo valodu ko prot, sen jau visiem ir apnicis.Mēs neesam vainīgi, ka viņi pie mums ieradušies, jo viņi ir ekonomiskie ceļotāji, no vietas uz vietu, tad vajag domāt par valsts valodas apgūšanu.
11.janvāris, 9:08 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Tie krievi latviešu valodu prot labāk par tevi! Ja viņi ar tevi nerunā, tad meklē vainu sevī!
13.janvāris, 1:54 Atbildēt
rre@re
100% !
13.janvāris, 21:32 Atbildēt
UUldis
Reliģiskā sašķeltība ir vēl lielāka, bet šo faktoru nezin kāpēc ignorē, lai gan tas ir vecāks par nacionālo un cilvēku pasaules uztveri veidojošs. Ja viena tauta ir dažādu konfesiju piekritēja, tad tā nekad nebūs vienota.
11.janvāris, 9:32 Atbildēt
nneuztraucieties
Drīz visā eiropā un Latvijā nebūs nekādas sašķeltības,būs islāms un visi būs klusi un mierīgi,ja negribēs pazaudēt skalpu.To jau tikai aklais var neredzēt.
11.janvāris, 9:46 Atbildēt
llapa
nav jau ta kad visi latvijas krievi ir nelojali latvijai , naida kurinasanas un nomelnosanas kampana amerikosu pasutijuma sit augstu vilni . katru dienu peld kugi un lido lidmasinas . un valdosas partijas ta novirza tautu no pareizas domasanas - kurina naidu.
11.janvāris, 11:20 Atbildēt
iivars
Ja nezināt,Latvija ir latviešu zeme.
14.janvāris, 16:50 Atbildēt
LLiecieties mierā
Ļaujiet cilvēkiem dzīvot! Liecieties mierā ar savu integrāciju. Ja cilvēks grib piedalīties valsts pārvaldē, tad pret viņu ir vissrtingrākās prasības kā tas nacionalā valstī pienākas, bet pārējos gadījumos kā gribu tā dzīvoju. Ne latvietim jāmīl krievs, ne krievam latvietis.
11.janvāris, 18:28 Atbildēt
PPatiesība par Latviju
Latvieši ir bezgala skaista, mierīga, toleranta un strādīga tauta.
11.janvāris, 18:34 Atbildēt
ppiekrītu
Ļoti kulturāla un inteliģenta sabiedriba dzīvo Latvijā.
11.janvāris, 18:34 Atbildēt
aa
mucā dzimu, mucā augu, mucā mūžu nodzīvoju......
15.janvāris, 17:47 Atbildēt
BBaznīca svētkos
Dzīvoju pie pareizticīgās baznīcas. Zvana savus zvanīkļus drausmīgi, bet tikko krievu svētkos iegāju paskatīties-saskaitīju 29 cilvēkus. Tā bļaušana par ticību ir tikai bļaušana. Un ateisti tik ātri par ticīgajiem nekļūst.
11.janvāris, 18:37 Atbildēt
FFēlis
Savu valodu un Pu pielūgšanu citiem uzspiest arī nebeidz.
11.janvāris, 20:06 Atbildēt
KKa tikt prom no nabadzības
Ko var bļaustīties par etnisko. Pati galvena problēma ir nabadzība. Ja katrs piektais faktiski dzīvo nabagu dzīvi, knapi savelk galus kopā, tad pats galvenais ir ekonomika. Ko tad tā populārā Reizniece ir labu izdarījusi? Visa Eiropā dzīve iet uz augšu, tapat arī Latvijā.
11.janvāris, 18:52 Atbildēt
LLatviete Anda
Gribu krievu huju!
11.janvāris, 19:06 Atbildēt