Komentāri / Aleksandrs Vešņakovs: "Mans uzdevums – saukt lietas īstajos vārdos"
 

121 komentāri

RRuncis Leopolds
Dāmas un kungi! Dzīvosim draudzīgi jo labāk slikts mieriņš nekā labs kariņš
25.aprīlis 2016, 7:00 Atbildēt
LLIELIE KAIMIŅI NEĻAUJ
Latvieši vienmēr gribējuši dzīvot mierā un nekad nav iekarojuši citas zemes. Bet mums jau neļauj dzīvot mierā visādi "vešņakovi". 1940. gadā neļāva (lai gan LATVIJA TOREIZ GRIBĒJA PALIKT NEITRĀLA) un arī tagad neļauj.
25.aprīlis 2016, 9:57 Atbildēt
ČČangals
Mierā mēs neesam dzīvojuši nekad; 2.P.K. mēs pat cīnījāmies savā starpā. Tāpat 1919.gadā. Tie, kam gribējās karot vēl, forsēja Perekopu un iegāja Krimā. Tāpēc Krima patiesībā pienākas Latvijai un Latgalei. Vēl nesen, kamēr visi vēl nebija aizbraukuši uz Angliju, katru sestdienu pēc ballītes bija tusiņš- sādža pret sādžu ar mietiem. Tagad atliek vien savā tukšajā zemē ielaist NATO karavīrus ar tankiem un bruņumašīnām; pašiem mums atliek viņiem pienest padzerties un iedot piepīpēt.
25.aprīlis 2016, 11:10 Atbildēt
OOnkols
Runājošs čereps !
25.aprīlis 2016, 7:53 Atbildēt
KKādēļ?
Kādēļ jāpublicē šāda naida pilna un melīga propaganda? Kādēļ?
25.aprīlis 2016, 7:54 Atbildēt
ddodiet
Mums Psaki un BBC filmas un rozā brilles arī jau beigtas no ilgas lietošanas .
25.aprīlis 2016, 13:29 Atbildēt
vvešņakam Latvijā vispār jātura mēle aiz zobiem !!!
Atradies rupors !!
25.aprīlis 2016, 8:05 Atbildēt
aaha
šis laikam iedomājas, ka ir pirmais krievs, kuru mēs redzam...
25.aprīlis 2016, 8:23 Atbildēt
CCecīlija Koks
Vešņakovam nav pilnīgi nekāda teikšana. Viņš tikai akli pilda puķina pavēles - kladzina kā gailis (pjetuh) par krievijas federācijas "miermīlīgo" ārpolitiku.
Lai viņš labāk vervē ziņotājus un atbalsta "krievu pasauli". Tas taču ir krievijas legālo spiegu galvenais uzdevums...
25.aprīlis 2016, 8:25 Atbildēt
wwilnis44
Vešņakovs var mierīgi pasūtīt visu Latvijas "valdību" uz trijiem burtiem ...
25.aprīlis 2016, 8:38 Atbildēt
ppešņakovs tevi pasūta
пошел на хуй
25.aprīlis 2016, 9:17 Atbildēt
rreālists
Ja īstajā vārdā, tad ir jālieto tādas frāzes kā Krievijas imperiālistiskā un koloniālā politika Baltijā. Okupācija, aneksija un zemes izlaupīšana, kā arī ekonomikas pakļaušana kolonizācijas plāniem kā koloniālās politikas elementi. Tad jau viss nostāsies savaš vietās. Citādi nav īsti skaidrs, ko te sauks pareizajos vārdos? Dzimteni par mātušku? Latviju par Pribaļķiku?
25.aprīlis 2016, 8:38 Atbildēt
sspelte
Visi krievijas vēstnieki šeit uzvedas kā augstākās varas pārstāvji, mēs esam viņu pavalstnieki...viņu acīs. Vienmēr māca, ko un kā darīt, un rik runā par kaut kādu sapratni, kaut paši nemaz netaisās pat uzklausīt .ūsu viedokli, kur nu vel ieklausīties.
25.aprīlis 2016, 8:39 Atbildēt
wwilnis44
Vau, vau - krievi nāk ...
25.aprīlis 2016, 8:52 Atbildēt
ppešņakova triji burti
Nevis nāk, bet nav aizgājuši.
25.aprīlis 2016, 9:15 Atbildēt
t
Arī neesi sapratis, ka Latvija jau 25gadus pūš ASV un Briseles stabulē?? Pamēģini parunāt tām pretī- uzreiz ieraudzīsi viņu toleranci Irākas mērcē;)).
25.aprīlis 2016, 13:25 Atbildēt
J
Avotiņš dabuja ordeni no vešņakova, nu intervē.
25.aprīlis 2016, 8:54 Atbildēt
jja
Tev patīk Veidemane, tad tā arī saki, bet viņa jau bez klišejām , kā bez kleitas;)).
25.aprīlis 2016, 13:22 Atbildēt
wwilnis44
kad Latvijas "valdība" un "mediji" sāks saukt lietas īstajos vārdos, tad viss būs kārtibā !
25.aprīlis 2016, 8:54 Atbildēt
wwilnis44
Vešņakovs ir "aizmirsis", ka ir kaimiņvalsts vēstnieks, nevis "Baltijas gubernators".
25.aprīlis 2016, 9:12 Atbildēt
KKrievu okupants
Labdien!
Es esmu krievu okupants. Tā ir mana profesija, tā vēsturiski ir iegājies.
Agrāk es okupēju Sibīriju. Tagad tur iegūst naftu, gāzi, alumīniju un vēl ļoti daudz ko noderīgu. Tagad tur ir pilsētas ar bērnudārziem un slimnīcām. Un tagad tur vairs nevar pārdot sievietes par kažokādām, kā tas bija pirms manis.
Es okupēju Baltiju. Tās lauku sētās es uzcēlu rūpnīcas un elektrostacijas. Baltijā ražoja augstas kvalitātes elektrotehniku un automašīnas, tā bija slavena ar savām smaržām un balzāmu. Mani palūdza no turienes aiziet. Tagad tur ražo šprotes, bet daļa iedzīvotāju tīra Eiropas tualetes.
Es okupēju Vidusāziju. Tukšā stepē es uzcēlu kanālus, rūpnīcas, kosmodromus, slimnīcas un stadionus. Tur būvēja kosmosa raķetes un lidmašīnas, attīstīja rūpniecību, audzēja graudus un kokvilnu visai valstij. Mani palūdza no turienes aiziet. Tagad tur attīstās uz Amerikāņu kredītu rēķina un audzē kaņepes, bet daļa iedzīvotāju brauc strādāt par celtniecības melnstrādniekiem pie bijušajiem okupantiem.
Es okupēju Ukrainu. Kopā ar ukraiņiem mēs ražojām avio dzinējus, kuģus, tankus un automašīnas. Mani palūdza no turienes aiziet. Tagad tur iznīcina visu, kas palika pāri no okupantiem, neradot vietā neko jaunu. Tur notiek nebeidzami maidani un valda diktatūra.
Jā, es esmu okupants un man ir apnicis par to nepārtraukti atvainoties. Jā es esmu okupants no dzimšanas, tāpēc bīstieties no manis.
Tas biju es, kurš XVII gadsimtā izcieta poļu interventu zvērības juku laikos. Bet ar ko beidzās viņu intervence? Tas biju es, kurš nodedzināja Maskavu, lai neatdotu to Napoleonam. Bet kā beidza Napoleons? Tas biju es, kurš sēdēja Volokalamskas ierakumos, saprotot, ka vācu nacistus apturēt neizdosies. Bet kur tagad ir šie nacisti un viņu nolādētais Hitlers?
Pie manis mājās ir nākuši visi, kam nav slinkums – turki, angļi, poļi, vācieši, franči.Zemes pietika visiem – 2,5 kvadrātmetri uz cilvēku.
Saprotiet taču, man nav nepieciešama jūsu liekulīgā brīvība, man nav nepieciešama jūsu sapuvusī demokrātija, man ir svešs viss tas, ko jūs saucat par “rietumu vērtībām”. Man ir pavisam citas intereses.
Pieklājīgi brīdinu pēdējo reizi – neuzprasāties uz nepatikšanām. Es radu pasauli, man ļoti patīk miers, bet karot es protu vislabāk par visiem.
Ar cieņu, Krievu okupants.
25.aprīlis 2016, 9:28 Atbildēt
TTIKAI
vai sevis pašapliecināšanai ir nepieciešams kādu OKUPĒT,un ja tev nav vajadzīgas ''rietumu vērtības'' ,sapuvusī demokrātija,tad ko dari šeit ar ''citām interesēm'' .Arī mums pietiks 2,5 m2 zemes ,priekš tiem, kuri neciena šīs valsts kultūru un valodu.
25.aprīlis 2016, 12:19 Atbildēt
ttu
Tā arī neko neesi sapratis, ak, Antiņ...
25.aprīlis 2016, 13:19 Atbildēt
RRusskijs
Es līdz ar latviešiem - ja viņi nobīsies, es arī nobaidīšos. Ja latvieši nenobīsies - es arī nobīšos no tevis, okupant.
25.aprīlis 2016, 22:03 Atbildēt
wwilnis44
Latvija ir svešu valstu manipulāciju objekts. ASV militāristu okupēta histērisku paranoiķu valsts, kas dīvainā kārtā lepojas ar savu okupāciju līdzīgi, kā viens otrs ministriņš ar savu perversību
25.aprīlis 2016, 9:29 Atbildēt
wwilnis44
Krievijai nekādas sankcijas neko nevar padarīt. Eiropa un ASV pieņēma sankcijas bet Krievija atbildēja tikai tagad. Jautājums: Kāpēc tik vēlu? Tāpēc ka beidzot Eiropai un ASV (ieskaitot ari Latviešus) vajadzētu saprast, Krievija pie varas ir gudri cilvēki kuri visu loti labi pārdomas un tikai tad darīs. Neviens jau negrib skali atzīt bet īstenībā Eiropa ir vienkārši šokēta un nevar atjēgties no tā cik precīzi no Krievijas puses viss ir aprēķināts un pārdomāts. Vienkārši Eiropai un ari Latvijai vajadzētu sākt saprast ka Padomju laiki sen ir beigusies. Bet Krievija vel joprojām tiek vērtēta pēc Padomju laikiem un tā ir Eiropas lielākā kļūda. Tāpēc ari Eiropa izskatās pēc muļķiem. Tie kas runa ka Krievijai bus grūti laikam nesaprot kādā tehniskā un tehnoloģiju laikmeta dzīvojam. Krievija nekad nebūs tukši veikali vai nebūs kādas preces. Āzijas valstis un ļoti daudz citu valstu ir pateicīgas par sankcijām jo tas ir viņu lielais laimests. Krievijas firmas smejas par Gejropas sankcijām. Viņi taču to tik bija gaidījusi kad aizvāksies Gejropas preces. Ari pēc komentāriem var redzēt ka komentārus raksta cilvēki kuri nav bijusi mūsdienu Krievija. Un par šiem ekonomistiem kuri te spriedelē arī ar pratu neizceļas ,jo ja tādi gudri ekonomisti,tad kāpēc cilvēki mūk no valsts un apkārt ir tāda nabadzība.? Ekonomistiem vajadzētu domāt, kā celt labklājību Latvija un šeit ieviest elementāru kārtību, lai lēmumi Latvija tiktu pieņemti izejot no valsts interesēm, nevis lai izpatikt citiem.
25.aprīlis 2016, 9:30 Atbildēt
KKrams
lietas īstajos vārdos ! Krievija ir agresors kurš uzbrūk un okupē ,FAKTS ! Sankcijas neko nevar padarīt ? Tas no iekšzemes propagandas. Realitāte tāda ka jau tagad pastāv lielas,lielas lielas problēmas,bet 2017-2018 gadā problēma vairs nau aprakstāma. Tā ka dod dievs Putinam vel veselību un spēkus noturēties tuvākos 2-3 gadus un tad jau ......
25.aprīlis 2016, 23:13 Atbildēt
mmanas domas
nu nezinu pie kā var novest tas stulbais letiņu naids-jāsaprot ka, ja kas,nu ļoti slikti var būt Latvijai.Krievija jūs neaiztiek un labāk paturēt mēli aiz zobiem.
25.aprīlis 2016, 9:31 Atbildēt
wwilnis44
Mūsējiem svarīgāk ir birdināt pelnus uz galvas, pieprasit kompensacijas par "okupācijām" un aurot - krievi nāk !
25.aprīlis 2016, 9:33 Atbildēt
SSauliite
Tieshaam labi pateikts.
28.aprīlis 2016, 0:36 Atbildēt
LLatvieša domas >>> "manas domas"
"Manas domas" = kremļa troļļa domām.
25.aprīlis 2016, 9:35 Atbildēt
LLP to wilnis44
wilnis44 raksta zema līmeņa pasakas.
25.aprīlis 2016, 9:37 Atbildēt
ddzīvokļus
Cēla rūpnīcu, fabriku, lauksaimnieku darbiniekiem ..kur tagad ir šīs rūpnīcas - drupās, kur strādnieki? Ārzemēs zemenes lasa.
25.aprīlis 2016, 13:15 Atbildēt
wwilnis44 to LP
Pierādi man pretējo ....
25.aprīlis 2016, 9:40 Atbildēt
yyyy >> Krievu okupants
Tu aizmirsi nosaukt noslepkavoto un nomocīto miljonos, tās šausmas, ko tautām ir atnesuši "atbrīvotāji".
25.aprīlis 2016, 9:40 Atbildēt
wwilnis44
Izstāsti kādu šausmu stāstu par Latviju !
25.aprīlis 2016, 9:42 Atbildēt
OOkupants
Padomju okupacijas gados svinējam Jāņus, rikojam Dziesmu svetkus, visiem bija darbs un dzivoklis ....
25.aprīlis 2016, 9:44 Atbildēt
ccik tev gadu, okupant?
Labi atceros - Jāņo bija darba diena. Vienreiz Jāņu rītā darbā ierados ar 5 minūšu nokavēšanos un tūlīt noņēma prēmiju.
Tev bija dzīvoklis, bet man nebija. Atbrauca okupants no "varen plašās" un viņam uzreiz piešķīra dzīvokli, bet vietējie latvieši gadu desmitiem gaidīja dzīvokļu rindā un daudzos gadījumos arī nesagaidīja.
Man atmiņa ir ļoti laba, tāpēc, okupant, nestāsti pasaciņas!
25.aprīlis 2016, 9:52 Atbildēt
tto >
Tagad visiem ir dzīvokļi? Man arī atmiņa ir gana laba, Jāņu rīts bija brīvdiena. Nevajag pārmērīgi lietot alkoholu.
25.aprīlis 2016, 12:10 Atbildēt
ttukši
Vārdi, tikai žults un lozungi. Ja nav ko teikt, tad....
25.aprīlis 2016, 13:12 Atbildēt
wwilnis44
Kāpēc Vešņakovs ir vienīgais ārvalstu vēstnieks, kas visu laiku vicina informatīvā kara cirvi? ASV un citu valstu vēstnieki to nekad nedara, jo vēstniekiem nav jāmaisās iekšpolitikā.
25.aprīlis 2016, 9:45 Atbildēt
RRaimonds
Pirmkārt tu neesi wilnis44, tu esi plukata un zaglis, kurš ir paņēmis cita niku. Un otrkārt tu esi melis, jo jo nav neviena fakta tam, ka Vešņakovs kaut kur kurinātu naidu. Bet runājot par ASV vēstniekiem, viņi to dara globālāk. Vai tev atgādināt ASV vèstnieka teikto, ka Latvijā līdz 2018.gadam ir iespējama kara darbība. Un ASV karakuģi un karavīri, kuri te pie Latvijas rīko dažādas provokācijas pret Krieviju?
25.aprīlis 2016, 10:36 Atbildēt
SSauliite
Praatiigi pateikts!
28.aprīlis 2016, 0:35 Atbildēt
nnaivais
Mūsu politiķi jau tik ļoti noblietējuši to taciņu, pa kuru skrien atskaitīties amerikāņiem, ka drīz tā atgādinās lidostas skrejceļu.;))
25.aprīlis 2016, 13:08 Atbildēt