Komentāri / Āboltiņa: Ne pret vienu neesmu redzējusi tādu kampaņu, kāda bija pret mani
 

185 komentāri

TT-J
Es - parasts cilvēks, nekādā kampaņā nepiedalījos, balsoju par citu partiju.
Bet ziņa par S.Ā. neievēlēšanu mani patiesi iepriecināja.
14.oktobris 2014, 7:10 Atbildēt
SSigne
Vari pamatot- kāpēc, vai tikai bazūnē noklausītas frāzes?
14.oktobris 2014, 7:24 Atbildēt
SSignei!
Bazūnē Tu,bet man ir pat pretīgi skatīties uz viņu-cilvēkus,kuri melo, nosit zibens......HA!
14.oktobris 2014, 7:50 Atbildēt
JJuzis
Nepamatoti viņu neviens nesvītroja un rakstā par nepadarītiem darbiem jautājumu viņa apgāja ar līkumu.
14.oktobris 2014, 7:54 Atbildēt
bbrāļi Gr
Pelnrušķite
14.oktobris 2014, 7:58 Atbildēt
KKam
Nabadzīte
14.oktobris 2014, 8:14 Atbildēt
ddore
Kādas muļķības, ka šī bija nežēlīga kampaņa. Nekā tamlīdzīga.
Kad Solvitas izbāzeni dedzinātu un pludinātu pa Daugavu, tad jau varētu runāt par to.
Vēl viss priekšā.
14.oktobris 2014, 8:16 Atbildēt
RRuncis
Ja vina patiesam nesaprot, kapec ta notika, tad ir pavisam glupa! Vai ari izliekas.
14.oktobris 2014, 8:24 Atbildēt
ZZoss
Neizliekas gan, bet cinisms un varaskāre pārņēmusi veselo saprātu.
17.oktobris 2014, 20:00 Atbildēt
LLabāk to naudu būtu izmantojuši, lai Zanei zāles nopirktu.
Un Jūs, izsvītrotā, Zanei kaut kā palīdzējāt ?
14.oktobris 2014, 8:28 Atbildēt
ccilveks444
ĀBOLTIŅA! Āboltiņa - varaskāre, cinisms, iedomība un liekulīga daba, kas īpaši spilgti izpaudās mītiņa pret Latvenergo tarifiem laikā, kad Āboltiņa miesassargu aplenkta ciniski vaikstījās un nemaz neklausījās tautas pretenzijās! Āboltiņa - neremdināmā tieksme būt uzmanības centrā un pareklamēties pa velti, ko redzēja tūkstošiem hokeja līdzjutēju, kad Saeimas spīkerei par katru cenu bija jāsaka runa, kas gala rezultātā izvērtās par Ābotiņas totālu krahu, un līdzjutēju svilpienu pavadītu kaunpilnu atkāpšanos, skandējot - Dinamo! Dinamo! Dinamo! Āboltiņa - ļoti zems popularitātes indekss gan latviešu, gan krievu valodā runājošo vidū, kas pēc SKDS datiem 2014.gada janvāra mēnesī, kopvērtējumā bija mīnus -19,6 procentpunkti! Āboltiņa - augstprātīgā un nicinošā attieksme pret žurnālisti, kura viņai jautāja par viņas balsojumu pret likumprojektu, kuram būtu jāierobežo ātro kredītu firmu negausību un jāizbeidz šo firmu piekoptā augļotāju prakse! Āboltiņa - nelikumīga sadarbošanās, kā opozīcijā esošai deputātei, ar valsts drošības dienestiem, kas tiesiskā valstī beigtos ar drošības dienestu vadības un Saeima spīkeres atkāpšanos no amata, jeb arī nekaunīgi meli par šo faktu - informāciju, kas, it kā, gūta no valsts drošības dienestiem! Un visbeidzot viens no nozīmīgākajiem Vienotības priekšvēlēšanu "hītiem" - Ābotliņas "zemais lidojums" ar 150 km/h pa Bauskas šoseju, apdraudot citu līdzpilsoņu veselību un dzīvību! Āboltiņas eskorts pārkāpa ātrumu arī vēlēšanu vakarā, braucot no televīzijas uz......uz, "Vienotības" svinību vietu! Vēlētāji Kurzemē pateica Āboltiņai skaidru un noteiktu - NĒ, bet caurkritušajai Saeimas deputātei vēl nav miera, un tā krampjaini tveras pie izzūdošās varas un ar viltu cer iekļūt Saeimā! Liekulība! Cinisms! Meli! Iedomība! Augstprātība! Varaskāre! Negodīgums! ĀBOLTIŅA! Vēlētājs savu vārdu ir teicis - PROM NO SAEIMAS! Prom no vadošiem amatiem! PROM, ĀBOLTIŅA!
14.oktobris 2014, 8:45 Atbildēt
jjanka
Precīzi pateikts par šo riebīgo intriganti, tikai jāpapildina ar to, cik nekaunīgi šī žurka no Saeimas spīkera amata nogrūda Zatleru, kas to vietu bija pelnījis ar rīkojumu par šlosera bandas padzīšanu no Saeimas!
Un nav pateikts, ka no ārlietu ministrijas šo rižo nemākuli padzina par sliktu darbu! Jabločkinai vietas politikā NAV un NEVAR būt!!!
14.oktobris 2014, 9:37 Atbildēt
EESMAIJA
Neesmu izlasījusi un nelasīšu rakstu, bet man pietiek ar virsrakstu, lai komentētu. Tātad - sāksim, ka neesi TĀDU KAMPAŅU redzējusi, bet pati sevi neredzēji, kad apmeloji Sudrabu kā krievu spiedzi, kurai NEDOŠOT pielaidi valsts noslēpumiem.... Vai pati visu savu pastāvēšanas laiku neveidoji kampaņu pret opozīciju ar meliem, meliem un vēlreiz meliem, ņirdzi labsajūtā kad padumā SIPENIECE dedzināja dzīvu cilvēku izbāzeņus. Tikai ar pašas vītām intrigām, gudrāko nomelnošanu un mediju uzpirkšanu, tu vai ik dienas vaibstījies TV ekrānā. Vai tad pati neveidoji sev kampaņu, kad drāzies ar 200 km ātrumu stundā, kas atkal mediju rokās saruka līdz 150. VISU KAMPAŅU PRET SEVI VEIDOJI PATI, NETURĒDAMA CILVĒKUS PAR CILVĒKIEM, TIE TAVĀS ACĪS BIJA TIKAI NEIZGLĪTOTI BAURI.... Un pamēģini vien līst atpakaļ valdībā, Saeimā, vai citos augstos posteņos, tavu atrašanās vietu noteica cilvēki ,tie paši, kurus par cilvēkiem tu neturēji... Vari iet kopā ar Sipenieci plēst seklus un vulgārus jociņus un zīmēšanos EKRĀNĀ VARĒSI TURPINĀT...
14.oktobris 2014, 8:46 Atbildēt
OOK
Laizi,laizi!
15.oktobris 2014, 13:36 Atbildēt
.....
Pretīgāku, ciniskāku, ar augstprātigu smaidu apveltītu būtni nav nācies sasatapties. Vēl tagad tā kaza grib ar varu tikt pie siles.Priekš kam tad vēlēšanas, ja, izsvītrota, atkal būs Saeimā?
14.oktobris 2014, 8:58 Atbildēt
ees
Ko pelnīja,to saņēma.
14.oktobris 2014, 9:02 Atbildēt
VViks
Tas par Čigāni un Viņķeli pareizi - nav daudz labākas, bet tas neizslēdz pašas neatbilstību ieņemtajam postenim Saeimā. Tagad vajadzētu paiet maliņā un vismaz gadiņu klusā garā pārdomāt - kādēļ es esmu kļuvusi cilvēkiem nepieņemama.
14.oktobris 2014, 9:04 Atbildēt
nnabaga
āboltiņa-nu i Zanes žēl, i vispār-balta kā eņģelis kļuvusi..nekauņa!
14.oktobris 2014, 9:10 Atbildēt
kkurzemniece
Ja Zanes žēl, tad vajadzēja strādāt tā, lai šiem slimajiem cilvēkiem būtu pieejamas valsts apmaksātas zāles, nevis visu uzkraut tautas pleciem. Tauta Zani glābj, bet āboltiņa iesaka tā turpināt, nevis risināt šo jautājumu ar kompensējamām zālēm. Nekauņa tā ābolene- jabločkina
14.oktobris 2014, 17:58 Atbildēt
EESMAIJA
Izlasīju un... pasmaidīju. Par kongresu. Jā tur partijas biedri lemšot viņas palikšanu partijas vadībā. Ak mans dievs! Ir kā kāds nezinātu kā atlasa kongresu dalībniekus? Nu netiks tur neviens, par kuru būs kaut mazāko aidomu, ka tas VAR pateikt, ko domā, ne to kas jāsaka. Un atkal sevis cildināšana, atkal skaļi un cēli vārdi - jā, un arī atkal bez melošanas tie rati uz priekšu neiet... Dombrovskis esot iedibinājis braukšanu bez bākugunīm... un tikai pēc Dombrovska nosaukšanas piebilde par Prezidentu Bērziņu.... Kā tad tur bija īstenībā? Pavisam otrādi! Mazi un it kā nevainīgi, bet atkal MELI! Un Zaķis - cik nenovērtējamu darbu viņš ieguldījis krīzes laikā - jā - savelkot cilpu ar likvidēšanām, nodokļu slogu, samazināšanām utt, pats gan pamanoties izkrāpt no valsts kārtīgas summas ne tikai IZVAIROTIES no nodokļiem, bet arī sava tēla spodrināšanai. Vakar izlasīju portālā ,,Pietiek melot" cik ,,sveši un nepazīstami"Zaķim bijuši balsu pirkšanas kampaņas veidotāji....un, nudiem, palika šķērmi....
14.oktobris 2014, 9:13 Atbildēt
AArcijs
Pati radijusi par sevi tadu priekstatu ,nekada kampana tur nav vainiga !
14.oktobris 2014, 9:13 Atbildēt
IIce
Vēl melnāku kampaņu Āboltiņa sarīkoja pret Sudrabu , un turpina to darīt. Sudraba mums pataisīta par tādu kā spitālīgo. Iespējams, ka tur ir kāds patiesības grauds, kas vēl nav pierādīts. Pat Ušakovs debatēs izteica domu par pārāk nekrietnu kampaņu pret sievieti. Tautai kaut kas jādara, lai tik bezkaunīgi neignorētu vēlētāju gribu.
14.oktobris 2014, 9:16 Atbildēt
PPēteris
šai rižajai intrigantei visgudrāk būtu tagad nevērt muti vaļā! Kāpēc šī pretekle nestāsta, kā noēda Zatleru un pati ierausās Saeimas spīkeres krēslā, kāpēc šī varaskārā lapsa nestāsta, kādas riebeklības vērš pret citām koalīcijas partijām? Viņai nav vietas politikā!!!
14.oktobris 2014, 9:30 Atbildēt
bbetija
Ciniska nekaunja...pati visus nomelnoja un dabuuja atgriezenisko saiti atpakalj...
14.oktobris 2014, 9:19 Atbildēt
VVienotība nopērk dālderi
ar amatu Briselē piekukuļots Dālderis, un sulīgs spļāviens vēlētāju sejās!
14.oktobris 2014, 9:19 Atbildēt
vvai manu vai
nez kā nu pārdzīvos šo """kampaņu"" .pietiek MELOT .VESELA PAAUDZE UZAUGUSI UZ SOLīJUMIEM ,INTRIGāM ,NABADZIBAS SLIEKšņA ,un būšu tikai priecīga ja visus vecos sēžam vēžus vnk nomainītu paaudze ,kas ir lieciniece šiem 25 gadiem .šīs vēlēšanas parādīja cik alkatīgi vecie komunisti un stukači Psrs laiku trinās atpakal uz saeimu uz politiku ,KAUNAM nebija robežu ,vēl acīs skatītīties un solīt debesu mannu atkal nomocītai tautai no parādiem ,un jauniem cenu kāpumiem uz sadzīvi ,un mani allaž moka viens jautājums ,kāpēc sievietes dzenas politikā iekšāvarbūt kāds var atbildēt ??
14.oktobris 2014, 9:20 Atbildēt
aalmiņa
Pie mums Latvijā - visi viņi tur ar savām naudām grozās...tas ir viņu bizness ,valdību vadīt jau toč nav viņu darbs....
14.oktobris 2014, 9:21 Atbildēt