Komentāri / Krievijas tanki jau atrodas pie Mariupoles
 

57 komentāri

ččuinis
Rodas iespaids, ka, Ukrainai vispār armijas nav, jo, krievi nekaro ar saviem modernākajiem ieročiem. Spriežot pēc ļoti vispārīgām un skopām mēdiju ziņām, prasās secinājums, ka notiek taktiskais karš, 2. pasaules kara līmenī, kur, cilvēku dzīvībai nav nekādas vērtības, abu valstu ģenerālštābu spēlītēs...
29.augusts 2014, 14:25 Atbildēt
aanonīms
Ko tu saproti no kara? Haubicu esi dzīvu redzējis? Tanku īstu esi redzējis? Kā tie šauj, esi redzējis? Tas, ka tagad karš būšot citāds, ka tagad vairs nebūšost vajadzīgi tanki, neviens vairs neraks ierakumus un neizmantos artilēriju, ka armijas būs mazas un augsti profesionālas, to tev un tev līdzīgiem varēja iestāstīt tikai kādi puskoka lēcēji psiedomilitāristi kā dalbiņš, grūbe, pabriks vai rinkevičs. Donbasā notiek īsts karš ar artilēriju, ar aviāciju, ar tankiem. Ar taktiku krieviem viss kārtībā. Krievi ir karotāju nācija. Par to var pārliecināties no visiem pagājušā gadsimta kariem, kur viņi piedalījušies, un Gruzijas 2008. gada kara. Gruzīnus uzvarēja ģenerālšatābā Maskavā un tieši tāpat viņi tagad ņem priekšā ukraiņus. Ukraiņiem ir gan milzīgs bruņojuma, gan arī karavīru pārsvars, bet uzvar krievi, un muļķīgi domāt, ka ASV padomnieki spēs glābt ukrainas armiju.
29.augusts 2014, 15:13 Atbildēt
KKārlis Lielais
Klau ,tu laikam lasīt neproti.... Kāda Ukrainas armija ? tai armijas nau ir tikai nac.gvardi ! par to MIlzīgo bruņojumu ,uz papīra jau ir un kādā noliktavā tas metāllūznis ir... Ukrainas ģenerāļiem šie skaitļi palīdzēja apgūt finanses . Reāli varam Tv redzēt cik reāla ir tā bruņa kustībā ! Neaizmirsīsim ka tankam jau vajadzīgs ir cits sarežģīts aprīkojums kura nau ! Tāpat ka daudz kā cita nau ! Tapeic te nejūzē par krievu karotājiem un to panākumiem Gruzijā utt. Gruzijā tie nesastapa pietiekami motivētu pretinieku, tas arī viss ! Labi ka bikses palika veselas...
30.augusts 2014, 1:00 Atbildēt
....
naV taada vaarda naU! auns tu. par manu i-neta val. vari neiespringt.
31.augusts 2014, 14:46 Atbildēt
DDiks
Kopš kura laika ukraiņiem ir pārsvars pār krieviem?
31.augusts 2014, 22:28 Atbildēt
KKatrīna
"Parasto" cilvēku dzīvībai nevienā karā nav nekādas citas vērtības, kā vienīgi būt "lielgabalu gaļai" lielo onkuļu rotaļās. To nu tev vajadzētu sajēgt. Bet par Krievijas "uzvaru" nebūtu iemesls sajūsmināties, jo tikai gļēvulis apbižo vājāko. Pašreizēj Krievijas-Ukrainas karu var salīdzināt ar 1929. gada "Ziemeļu karu" starp PSRS un Somiju, kur arī "mazais un vājais" parādīja apbrīnojamu drosmi un pretestību pret nesalīdzināmi daudz spēcīgāku agresoru.
30.augusts 2014, 10:38 Atbildēt
KKārlis
Vēroju Krievu un Ukrainas ziņu kanālus. Kas redzams ? Informācija abpusēji tendencioza ,abi piemelo, kur vajag pauzē un klusē. Ukrainas apgalvojumi par Uzvarām ir smieklīgi kā arī ilgi slēptais netīrais fakts par civiliedzīvotāju kvartālu bombardēšanu. Krievija ignorē faktu par organizētu, brīvprātīgo plūsmu un munīcijas piešprices. Par tām krievu tanku kolonām , nepieciešamā propagandas sadaļa ! Tie kuri atpazīst un spēj atšķirt T64/72/80/90 saprot ,kas ne.. ne ko darīt ! Ja arī tanki brauc tad jautājums ir dokumentālā ,juridiskā lietas puse ! Kā lai pierāda ka Ukrainas ražojuma un armijas T64 ir ar Krievijas piederību ?
30.augusts 2014, 0:48 Atbildēt
KKatrīna
Ja tu vēro krievu kanālus, tad nav brīnums, ka esi nozombēts. No krievu kanāliem ir vērts ieslēgt tikai Doždj. Pārējos lai skatās zombiji un putleriešu fašistu trollīši.
30.augusts 2014, 10:53 Atbildēt
DDiks
Bet tie jau arī nav T64.
31.augusts 2014, 22:25 Atbildēt
nnu ko
nu ko balelini naksies laikam pie sautenem kerties driz.
31.augusts 2014, 11:08 Atbildēt
jjanis
Bildē foršs urlu transportlīdzeklis - var paskriet, pasportot, var pavizināties, un kas pats galvenais, var pašaudīties.
31.augusts 2014, 23:41 Atbildēt
TTutto
Vel vairāk salaist tos krievu salašņas kopīgi un tad bliezt tā lai pāri putra paliek.
1.septembris 2014, 16:28 Atbildēt