Komentāri / Higsa bozoni atklāti; priekšstati par elementārdaļiņām izrādījušies pareizi
 

8 komentāri

tt
ta ari es nesapratu,kas tie ir vai dzivas vai nedzivas butnes.Kaut kads murgains raksts
4.jūlijs 2012, 15:30 Atbildēt
SSVF
Vislielaka pasaules "mikla" - kas ir masa, svars, gravitacija ? tagad ta ir atrisinata - Higsa bosoni ir atklati. Par elektribu ari pirms 100 gadiem smejas cilveki un domaja ka elektriba ir tikai fizikas petnieku nodarbosanas......par gaismas lazeriem un kompjuteriem to pasu var teikt. Tas ir grandiozs civilizacijas atklajums!!!!!
4.jūlijs 2012, 16:19 Atbildēt
((*****)
vai tāds pats kā kodolreakcija, kad pāris pilsētas ar visiem iedzīvotājiem no Zemes virsas noslaucīja un visām citām ar to saistītām ziepēm?
4.jūlijs 2012, 16:40 Atbildēt
SSVF
Hirosima un Nagasaki paatrinaja Otra pasaules kara beigas un visi zinaja ar ko beidzas kodolkars, tapec starp lielvaram pastav miers lidz sim laikam, jo uzvaretaji tresa pasaules kara nebus.
4.jūlijs 2012, 16:48 Atbildēt
MMario
Priecājies ka tie nebija vācieši kas tās bumbas uzlaida gaisā.. Ja friči tiktu pie šitās štelles tad sodien jautājums - sēru diena saistībā ar holokaustu un kompensācijām vispār nebūtu aktuāls ;-)
4.jūlijs 2012, 17:16 Atbildēt
SSVF
Es par vaciesiem esmu savadakas domas. Vacu inzenieris Brauns radija ne tikai raketes karam, bet ar vina radito raketi amerikani aizlidoja uz menesi. Nebutu vaciesi uzdavinajusi Stalinam slepenos kodolbumbas izgatavosanas planus no ASV un Tiringa ieguvusi urana rudu, nebutu PSRS atombumbu izgatavojusi.....
4.jūlijs 2012, 17:28 Atbildēt
KKolkoznieks
Vot ,ja kāds atklās,kāpēc man pēdējā laikā baigais pohmels,tas gan būs cilvēces sasniegums.Cilvēks tic ,ka miljards gadu sena zvaigzne izdzisa,bet netic,ka paša sieva jaunībā vairāk jutusi kā pats savējo plaukstā turējis.
4.jūlijs 2012, 17:00 Atbildēt
jjāaaa
Tu labāk par tēmu runā kolhozniek, nevis plēs jociņus, kas šajā gadījumā ir lieki :P
4.jūlijs 2012, 21:12 Atbildēt