Saruna ar Krieviju drīkstētu notikt tikai pēc kara pilnīgas izbeigšanas, pēc visu Ukrainai nodarīto zaudējumu kompensēšanas, pat sadarbība ar Krieviju un sankciju atcelšana tikai pēc visu krievu noziedznieku tiesāšanas un sodīšanas. Vai tas nebūtu taisnīgi un likumīgi?
Komentāri: Eiropas lielvalstu līderi apspriedīs Ukrainas kara izbeigšanu
Saruna ar Krieviju drīkstētu notikt tikai pēc kara pilnīgas izbeigšanas, pēc visu Ukrainai nodarīto zaudējumu kompensēšanas, pat sadarbība ar Krieviju un sankciju atcelšana tikai pēc visu krievu noziedznieku tiesāšanas un sodīšanas. Vai tas nebūtu taisnīgi un likumīgi?
Komentēt