Komentāri: Tiešs trieciens Trampa apsēstībai ar Grenlandes iegādi

Supersimetrija! Jēdziens no fizikas, kas šeit ir tieši vietā.

15:02 Atbildēt

Jā, tā ir laba doma, jeņķi nespēj būt sakarīgi, viņus, akurāt kā Krievijas krievvalodīgos, būt jāaudzina gadsimtiem pie kārtības izpratnes kulturālākām nācijām. Krievijas nelaime, ka tā vienmēr bijusi un palikusi tatāru mongoļu izpratnē par kultūru.

16:24 Atbildēt

Godātie komentētāji,

Iesaku jums neielaisties diskusijās ar subjektiem vārdā "Koments" un "Guntis Akmeņkalns" .

Koments savos komentāros neatzīst atsevišķu Latvijas reģionu piederību Latvijai, apstrīd Latgales reģiona iedzīvotāju tiesības dzīvot ārpus Latgales, lieto izsmejošus apzīmējumus Latvijas iedzīvotājiem. Viņam ar sajūsmu pievienojas Guntis Akmeņkalns, kurš apzināti izplata melus par Latgales iedzīvotājiem (Rīgā, mans vērojums, tu nospļauties nevari, lai kādam čangalim amatā netrāpītu ģīmī). Jautāts nosaukt tos "čangaļus augstos amatos" ir spējīgs nosaukt tikai bijušo(!!!) ģenerālprokuroru Stukānu.

Uzskatu, ka šie abi troļļi apzināti cenšas sanaidot Latvijas iedzīvotājus, slavinot nacistiskas idejas un izplatot acīmredzamus melus.

P.S. Sīkāka informācija NRA arhīvā.

16:54 Atbildēt

Komentēt

atbilde atcelt