Komentāri / EZA vērtēs vēl vienas zāles Covid-19 ārstēšanai
 

4 komentāri

ddfg
Āfrikā neviens nevakcinējas un neviens no covid nemirst, bet visi jau gadiem lieto ivermektīnu.
24.novembris, 20:03 Atbildēt
ģģenerālis
Eiropas Parlamentārā asmbleja (PACE) 2021. Gada 27. Janvārī ar nospiedošu balsu vairākumu (115 par, 2 pret, 13 atturas) pieņēma rezolūciju Nr.2361 “ Covid vaccines ethical, legal and practical considerations”. ( Covid-19 vakcīnas: ētiskie, juridiskie un praktiskie apsvērumi), kurus punktā 7.3. ir teikts:
7.3.1. nodrošināt, ka pilsoņi ir informēti, ka vakcinācija NAV obligāta, un ka NEVIENS pilsonis NETIEK PAKĻAUTS politiskam, sociālam vai citādam spiedienam vakcinēties, ja pilsonis NEVĒLAS to darīt.
7.3.2. nodrošināt, ka NEVIENS NETIEK DISKRIMINĒTS par to, ka NAV vakcinēts saistībā ar iespējamiem veselības riskiem vai NEVĒLĒŠANOS vakcinēties.
7.5.2. izmantot vakcinācijas sertifikātus tikai tam, lai uzraudzītu vakcīnas efektivitāti, iespējamās blakusparādības un blakusparādības;
pace.coe.int/en/files/29004#trace-4
24.novembris, 21:09 Atbildēt
eemigrante
Latvija nopirks 100 devas un ieslēgs skapī, cilvēki turpinās mirt.
25.novembris, 8:43 Atbildēt
ffausts
Jā ,ja rakstot lieto terminu intoksikācija ,no šī vien ir redzams ka rakstītājs noprot varbūt pat zin ap ko lieta grozās.Latviski to var pieklājīgi sakot teikt ka organisms ir piesārņots pamatā ar nepareizi izveidojušās vielmaiņas ilglaicīgā periodā atkritumproduktiem un šī piesārņotība izplūstot pa visa organisma audiem un šūnām izsauc visdažādākās slimības atkarībā kurā vietā izpaužās.Un šādu situāciju tad “ārstē” ar vēl vairāk piesārņojot un deformējot organisma vidi ar poti kurā čum un mudž visdažākie mēsli.Gudrības un prāta varenums-viduslaiku raganu dedzināšana nobāl pret mūsdienu zinātnes augstumiem.Visa šī vakcinācijas “gudrība” tiek aizņemta no vēža “ārstēšanas” metodikas tā saucamās ķīmijterapijas kur tiek veikta manipulācijas ar organisma dabīgo imunitāti ,pielietojot tā saucamos imūnmodulatorus,kur īstenais iemesls uz ko reaģējis ir organisms uz svešas izcelsmes produktiem,sārņiem ,sēnēm un t.t.netiek izvākts un iztīrīts no organisma un tiek uz zināmu laiku pagarināta piesārņota organisma eksistence to vēl papildus “piediršot” ar ķīmiskiem mēsliem.Tas viss pasaulē sen kā zināms,vēzi ļoti labiem panākumiem ārstē Meksikas dabīgās medicīnas dziednīcās un tā ir atrodama informācija (iztīra organisma iekšējo vidi šūnu un audu līmenī un tad imūnsistēma pārtrauc ražot savus kamikadzes -vēža šūnas,tās organismam nav vairs vajadzīgas jo nav pret ko cīnīties) Bet ir šīs dabīgās uz dabas likumu ievērošanas medicīnas pretspēks un noliedzējs-zāļu industrija kuras moderno ievirzienu veidoja tāda haizivs kā Džons R%o#k&k*fe!l&e&r*s. Viņš saprata vienu lietu,brīdī kad cilvēkam draud neizbēgama nāve (un tā tiek pasniegta audzēju problēma-tiek nosaukta par neārstējamu kaiti) cilvēks ir gatavs atdot visu savu sakrāto mantu un naudu par solījumu izdzīvot,kuru izpilda gudrs ar šprici un jaunākajiem meliem nosauktiem latīņu valodā bruņojies ārsts ,kurš par saziedotiem milzu naudas līdzekļiem iedur šīs dārgās indes).Tā ar milzu meliem un milzu naudu ķimisko nezāļu medicīna pārņēma šo nozari nopērkot arī presi,viedokļus-melojot un arī fiziski iznīcinot dabīgās medicīnas nozares pāŗstāvjus,kuru metodiku nedrīkst pieļaut,jo jebkurš cilvēks spēj pats sevi dziedināt izprotot dabas likumus-ārsti tur kļūst lieki ,tik vien kā profilakse (cilvēku apmācība) un traumatisms atliek medicīnā. Šodien konstatējot vakcinētai personai slimību un apskatot ka nesot antivielu tiem pasludināts ka tā esot bijusi viltota vakcinācija.Tādas būs arvien vairāk,jo ar šīm potēm vienā brīdī tiek panākts pretējais-iestājas imūndeficīts jeb AIDS,-imūnsistēma ir jau sagrauta.Vēl tas mīts par palielinātu antivielu daudzumu-tas veselam organismam nav vajadzīgs ,bet ir kā norāde uz iekšēju problēmu uz kuru imūnsistēma vēl bijusi spējīga reaģēt. Mācieties tak vienreiz,izskatiet visus avotus,mājsēdēs laika taču jums pietiek aklie un kurlie !
25.novembris, 8:54 Atbildēt