Komentāri / Izraēlā atkal ievieš "zaļās caurlaides", pieaugot Covid-19 gadījumu skaitam
 

10 komentāri

AAlen
Sistēma buksē
22.jūlijs, 23:10 Atbildēt
MMarija
Šaubas par vakcinācijas nepieciešamību, kā pasaules atvēršanu – radās arī manī. Vienu brīdi sašaubījos. Varbūt… Nospļauties par principiem un atgriezties ‘’vecajā, normālajā’’? Atkal iet uz kino, apmeklēt teātri, apsēsties restorānā… Nevis kā dzeltenās zvaigznes īpašniekam vai mellajam – skumjām suņa acīm, sēdēt aiz sētas un būt izstumtam, diskriminētam…
Un tad es sapratu… Nopietni?
Tātad merkantīlu labumu dēļ, es būšu ar mieru piekrist, ka man nebūs tiesības izvēlēties veselības manipulācijas, ka parakstīšos uz pirmajām potēm, lai gan saprotu, ka ‘’sadarbspējīgais’’ sertifikāts tiks izsniegts tikai un vienīgi uz laiku, un lai to atjaunotu man atkal NĀKSIES vakcinēties, lai varētu turpināt baudīt ‘’LABUMUS’’ un … faktiski tas ir nebeidzamais stāsts, kura mērķis noteikti NAV mana veselība vai tās uzturēšana, vai saglabāšana.
Vakcinēties saprotot, ka nevienam te neinteresē cilvēku reālā veselība? Jo realitātē nav nekāds ‘’vesels cilvēks apdraud citus’’, ‘’nemanot pielaiž slimību tam, kas nevar vakcinēties’’, un tamlīdzīgi teksti, uz kā būvēta mediju propaganda!
Tas viss sabrūk kā kāršu namiņš, kad pēc mirkļa kāda augsta ranga oficiālā ārstniecības persona pasaka- ‘’vakcīna no slimības nepasargā, un ar to iespējams gan slimību pārnēsāt, gan pielaist citiem’’... Ak, jā, vēl piebilstot, ka ‘’ar vakcīnu var pasargāt sevi no letāla iznākuma’’… Un tas, vēl jo vairāk ir neargumentējoši cilvēkam, kurš tikko to izslimojis ar vieglām kakla sāpēm vai iesnām, vai ir tādā vecumā, ka viņam nebūtu jāvakcinējas lai neslimotu- vispār!
Mērķis ir cilvēku vakcinēt, vai viņš ir vesels vai slims, vai viņam ir antivielas vai imunitāte, jo… Jo šobrīd par idiotiem un lūzeriem, tiek pataisīti cilvēki, kas visu mūžu ir rūpējušies par savu veselību, ievērojuši diētas, sportojuši un NEKAD nav pārslogojuši medicīnas sistēmu, jo… viņi ir bijuši vienkārši veseli, un desmitgadēm nav apmeklējuši ārstus, ja nu vienīgi tik, lai saņemtu kādu izziņu sportošanai.
TAGAD tāds cilvēks tiek padarīts par kreiso personu, kas nesaprot kā lietām jāstrādā, padarot viņu par vainīgu noziedznieku, nelieti un maitu, kas nevēlas līdzdarboties un atbalstīt farmācijas biznesu, un, sasodīts- joprojām uzticas sev un savai veselībai nevis zinātniekam Pavļutam vai dakterei Sipeniecei.
Likt cilvēkiem domāt, ka viņš būs bez brīvības tajā gadījumā ja neklausīs, jo tad viņam atņems darbu, tad viņam atņems izklaidi, un iespējams arī medicīnisko palīdzību… ĻOTI humāni un līdzvērtīgi, protams. Bet tajā pašā laikā par nodokļu maksāšanas apturēšanu- gan neviens nerunā…
Es tomēr teikšu nē. Teikšu nē arī teātriem un koncertiem speciālajās ēkās- jo to visu varu noorganizēt savās privātajās ballītēs – kurās ieeja būs TIKAI nevakcinētajiem, ja nu tā būs nepieciešams.
Un mēs baudīsim kultūru, kas atbrauks pie mums, nevis mēs brauksim pie viņas, un visi būs laimīgi un apmierināti.
Mūziku- es varu ielādēt un dzirdēt kādu vien vēlos, kino es varu caur datoru ielādēt, un noorganizēt kino izrādi demonstrējot to caur projektoru. Un visi draugi varēs sanākt un skatīties filmas kopā, malkojot lieliskākos kokteiļus, ko taisīs nevakcinētie bārmeņi (kuri kādā brīdī zaudēs darbu, jo nepadosies) un mājās doties ar nelegālajiem takšiem, kurus vadīs nevakcinētie šoferi, un viss notiks bartera veidā…
Tāda neliela skice, iespējamā uzmetumā…
Vienkārši ir jāpārkārtojas un jāatrod 100x interesantākas iespējas, jāpielāgojas esošajai situācijai nepadodoties un ignorējot visus piespiedu pasākumus.
Varbūt neņems mani atpakaļ skolā, kurā mācos par savu naudu. Nopietni? Man ir kontakti ar mācībspēku, kuriem personīgi samaksāšu par konsultācijām, un norādi kāda literatūra man jāapgūst, jo mācos zināšanu dēļ, ne diploma.
Atņems man darbu? Man nav kredīti un hipotēku (un nevienam neiesaku aizņemties naudu vai pirkt lietas kuras nevari atļauties), tātad- samazinot manus ienākumus- pašiem vienkārši tiks norauts kumoss, un ne es raudāšu ne skumšu par to. Vispār, runāju ar kādu savu draugu- šis ir labs laiks lai atteiktos no VISA liekā. Viss, ko nevari atļauties- nav tev vajadzīgs. Easy.
Jo, ja es un citi kā es- netērējam naudu pērkot pakalpojumus, apmeklējot kaut ko, tērējot par lietām vai mantām- tātad šī nauda nenes nodokļus, šī nauda nenes PVN, šī nauda neparādās publiskā apgrozījumā un tās vienkārši NAV. Tās saucamās ‘’helikoptera naudas’’ ideju, mūsu 100 spožie prāti- joprojām nav sapratuši. Un nesaprot, ka atņemot kādam kaut ko- neiegūsti vairāk. Iegūsti MAZĀK.
Jebkurai valstij ir nepieciešami BAGĀTI CILVĒKI. Nevis daži bagāti un pārējie nabagi- bet jo vairāk ir situētu, visu ko atļauties varošu cilvēku- jo lielāks uzplaukums, un iespējas ir valstij. Daudz kur ir pilnīgi apgriezta domāšana, arī te.
Tātad- izstumjot kādu sabiedrības grupu- nebūs panākts nekāds LABUMS. Nevienam. Ne pašiem, ne valstij. Jo tie, citi- veidos kopienas, un viņiem viss būs kārtībā. Bet jā, sabiedrība sadalīsies. Ja tas netiks apturēts. Un tas vēl pagaidām to IR iespējams apturēt. Kaut vai tautas nobalsošanā.
Jāapturot to, ka ar vakcīnas palīdzību vari ‘’atgriezties vecajā dzīvē’’ vai ‘’pirkt kādas prioritātes’’. Saprotot, ka to vienkārši NEDRĪKST DARĪT. Mums ir jāatsakās kļūt par ''kāda lietām'', kurām ir QR kods...
Jo vienīgais pasaules iemesls vakcinēties var būt- lai izvairītos no slimības, slimošanas, nāves. Un ir cilvēki, kuriem tas patiešām ir nepieciešams, ir riska grupas, ir vecums un tt.
Bet visi pārējie iemesli- darbs un izklaide- ir absolūti nenozīmīgi un nesvarīgi. Jo viss ir iespējams, tikai jāpadomā plašāk un savādāk. Turamies.
Es Jūs visus mīlu, gan tos, kas pakļāvušies propagandai, gan tos, kas visiem spēkiem turas pretī, gan tos, kuri tic lozungiem, gan tiem, kuri ir pārbijušies no iespējamās nāves. Ja cilvēki būtu vienādi- reāli nebūtu interesanti dzīvot, jo viņi visi runātu kā tu, domātu kā tu un izskatītos arī līdzīgi. Nu ārkārtīgi garlaicīgi.
Vislielākā stabilitāte pasaulē ir tā, ka stabils šajā pasaulē nav pilnīgi nekas. Kā mēs redzam atskaitoties vēsturē. Pat tad, kad vakcinējies lai nezaudētu darbu- tu viņu vari zaudēt. Pat tad, ja vakcinējies lai nenomirtu- tu nomirsi no kā cita... un tt.
Tātad- mani nebiedē iznākums. Es centīšos nepieļaut nejēdzības, bet nezinu kā man tas izdosies, varbūt neizdosies.
Bet ir plāns B. Dzīvot veselīgu, lielisku, brīvu, neatkarīga dzīvi, kontaktējoties ar tādiem pašiem brīvajiem cilvēkiem. Dzīvot tādu dzīvi- kādu mēs to veidosim paši, ar iespējām, kas mums tāpat – būs.
23.jūlijs, 0:26 Atbildēt
LLineta
Pievienojos Jums par visiem 100%. Jo tieši tagad veseli cilvēki ir pataisīti par visbīstamākajiem. Bet tas, ka" latvju zeme vaļā stāv" un šeit tiek ievazāti visi covida paveidi, ir tāds sīkums. Jo vainīgi jau, protams, ir tie, kuri neceļo un neskraida apkārt.
23.jūlijs, 7:08 Atbildēt
HHihaha
Covida paveidi tā ir cilvēku muļķošana.Psiholoğiski apstrādā, lai iedvestu bailes...
23.jūlijs, 7:44 Atbildēt
AAfēra
Piekrītu Marijai.
23.jūlijs, 7:45 Atbildēt
DDivi pasaules
Nu jā , jāsāk veidot geto kādi savulaik bija asv priekš saulē stipri iedegusiem brāļiem un māsām , viss jau ir bijis un labi ka mus vada asv pilsonis ,viņs taču labāk zinās kā tas izveidojams
23.jūlijs, 5:10 Atbildēt
GGarlaicīgi
Un kurš būs tik drosmīgs pateikt...
Ka ''vakcīnas'' pret vīrusu nedarbojas :)
23.jūlijs, 8:26 Atbildēt
vvakcinacijas paraugvalsts
uzskatami demonstrē ka vakcinas neko nedod
23.jūlijs, 8:36 Atbildēt
AAstra
Rakstiet tiešā tekstā: Izraēlā, Anglijā, Īrijā ir straujš saaukstēšanās slimības uzliesmojums! (1989.g. medicinas grāmata tieši tā tiek klasificēta šī slimība)
Dīvaini ir tas, kā tieši šinīs valstīs ir visvairāk vakcinēti!
23.jūlijs, 10:13 Atbildēt
ppamela
Pilnigi piekrītu Marijai
23.jūlijs, 20:14 Atbildēt