Komentāri / Dānija atsakās no "Johnson & Johnson" vakcīnas izmantošanas
 

18 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

PPirktspēja
Pavļutam pohuj. Pašam vēzis. Pārpirks. Kā raidījumā: "Noliktavas".
3.maijs, 22:43 Atbildēt
KKomentārs
Reiniks ljoti grib un gaida sho Johnson vakciinu.
3.maijs, 22:47 Atbildēt
IInta
3.maijs, 23:15 Atbildēt
lloģiski
Skaidrs, ka pārāk ātru depopulāciju dāņu marksisti nevar atļauties, jo tad sapnis par ķīmisko laimi un sarkano politikas nekļūdīgumu ātri izplēnēs.
3.maijs, 23:47 Atbildēt
IIespēju laiks
Turi muti ! Pasaules banka un šoiblis labak zina par visādiem tur pētniekiem , ne jau tāpec izgudroja koronu lai atceltu sapni par zelta milijardu ! Kur tu esi redzejis labakus laikus kamšanai , cik milijardu jau spgūts cik vel jāapgūst
4.maijs, 5:31 Atbildēt
ššis ir diezgan šokējoši
Šī gada 30.aprīlī publicēts pavisam jauns pētījums, kas atrod, ka kovids nav vis elpceļu saslimšana, bet gan bojā asinsvadus. Tas publicēts Circulation Research žurnālā.
www.ahajournals.org/..IRCRESAHA.121.318902

Ja iepriekš bija zināms par to, ka šī vīrusa pīķa proteīns ir tas, kas inficē veselas šūnas, tad tagad izrādās, ka šim pašam proteīnam ir liela nozīme arī pašā slimībā. Pētījumā izskaidrots, kā vīruss bojā asinsvadu sistēmu šūnu līmenī un tajā pausta doma, ka tas palīdzēs saprast līdzšinējās problēmas un atrast jaunus risinājumus ārstēšanā.
Daudzi domā, ka tā ir elpceļu saslimšana, bet tā ir asinsvadu slimība – saka Uri Manor, viens no pētījuma autoriem.
www.salk.edu/news-re..key-role-in-illness/
Tas izskaidro to, kapēc cilvēkiem ir sirdslēkmes, insulti un trombi –tam visam ir saistība tajā, ka visas šīs kaites ir asinsvadu problēma.
Šajā pētījumā demonstrēts mehānisms, kādā veidā pīķa proteīns ietekmē asinsvadu šūnas. Tas, ka tā notiek, bija redzams jau sen, bet tagad ir saprasts, kā tieši tas darbojas. Pētījumā tika izveidots pseidovīruss ar kovid pīķa proteīniem, bet tas nesatur īstu vīrusu- neskatoties uz to, saskarsme ar šo veidojumu nodarīja kaitējumu dzīvnieku modeļa plaušām un artērijām. Tādejādi tika secināts, ka to spēj paveikt tikai pīķa proteīns viens pats. Sākās artēriju šūnu iekaisuma process.
Te Reuters arī pieminēts cita starpā:
www.reuters.com/busi..-damages-2021-04-30/

Un tagad rodas loģisks jautājums – šis pats pīķa proteīns bez vīrusa taču ir tieši tas, ko sāk ražot pats organisms pēc attiecīgo instrukciju saņemšanas – tāds ir mRNS vakcīnu darbības princips. Tagad iznāk pētījums, kurā apgalvots, ka ar to pilnīgi pietiek, lai sabojātu šūnas un izraisītu asinsvadu problēmas. Jāatzīmē, ka šis ir tādu zinātnieku pētījums, kas acīmredzami uzskata, ka kovids ir īsts – lai gan šeit nekur nav atrodams izolēta vīrusa esamības fakts. Kā redzam, tad visi pētījumi, PCR testi un viss notiekošais vispāŗ neprasa vīrusa esamību. Arī vakcīnas tika izveidotas bez tā un tikai dažās stundās, ģenerējot nepieciešamos datus datorā.

No vienas puses tas tad arī izskaidro visas tās trombozes un sirdslēkmes pēc vakcinēšanās. Bet tādā gadījumā tas nozīmē to, ka faktiski visiem sapotētajiem lielākā vai mazākā apjomā tiek nodarīti šādi bojājumi asinsvadiem un tas jau izklausās pavisam nelāgi. Šāds pīķa proteīns dabā neeksistē, nav pierādīts arī pats vīruss – tad kāpēc vajadzīgas maskas – no kā tās vispār var pasargāt? Jo dziļāk mežā, jo vairāk malkas. Šobrīd vienīgais veids, kā vesela šūna var nonākt saskarsmē ar šo pīķa proteīnu, ir tieši mRNS vakcīna, kas instruē šūnu tādu ražot.
4.maijs, 1:47 Atbildēt
LLaiks rādīs
Izskatās Marinai būs bijusi taisnība .....
4.maijs, 9:08 Atbildēt
DDostojevskis
Maskas var pasargāt no munipicālās policijas. Maskas var pasargāt no tautas jautājuma valdībai - ar ko jūs vispār nodarbojaties? Maskas var pasargāt no nepieciešamības sveicināt cilvēkus. Maskas var pasargāt seju no apsaldējumiem vējainā ziemas dienā.
4.maijs, 9:30 Atbildēt
JJes jēes
Šurp ,pastalinām šo zābaksmēru kompanijas brūvejumu !
4.maijs, 5:24 Atbildēt
AAutainai
par sputnik v raj vai ad raksti?
4.maijs, 7:36 Atbildēt
tto Jes jēes
pastalniek, iesmērē savas pastalas ar nesālītiem cūku taukiem un staigā tālāk.DDDD
4.maijs, 9:07 Atbildēt
MMjā
Bet Latvija neko nesmādē ,visu ņem pretī ,dīvaini vai ne ,kaut arī nomiruši citi no valcīnām ,vienalga izmanto tās ! Nu redzēsim kas būs pēc gadiem !
4.maijs, 8:40 Atbildēt
mmara
Mēs tūlīt savāksim no Dānijas Jonsonu, tāpat kā savācām Astru, mums galvenais , lai būtu valdībai darbības imitācija, lai parādītu, lūk mēs tak rūpejamies par tautu, tikai tauta muļķīte nesaprot.
4.maijs, 10:40 Atbildēt
ees redzu
es redzu to, ko redzu, aprūpes mājās pēc az saasinājās esošās kaites... vienu kājas nenoturēja, otrai kājas pietūka....
4.maijs, 12:13 Atbildēt
aaizies ātrāk
Iespējams,ka tieši potētie
4.maijs, 14:19 Atbildēt
IInta
Par citām un to blakusefektiem vēl ar:
youtu.be/2qTyETdX8Yw
4.maijs, 18:39 Atbildēt
IInta
5.maijs, 14:21 Atbildēt
IInta
5.maijs, 17:00 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!