Komentāri / Navaļnijam atstāj spēkā reālo cietumsodu
 

152 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

AAndris Ķirsis
Nu nevajag to soto -homo nātikus tā aprunāt, varbūt kādreiz dabūjis kārtīgi pa muti- žoklis šķībs (smīn).Smadzenes traumētas(komentāru saturs).
20.februāris, 13:39 Atbildēt
ppaga
Kad Putinu kaut kur pieķer un kad lielākos putinistus pieķer, piemēram, zogot, slepkavojot, tad viņi tūlīt mēģina kritizēt ASV, Rietumus vai uztaisīt kaut kādu kariņu... Tad šie vatņiki mēģina sevi pasniegt par krievu pasaules interešu aizstāvju simboliem...
20.februāris, 14:07 Atbildēt
hhenrihs
Navaļņijs ir tikai viens no pārmaiņu simboliem - nebūs viņš, būs citi simboli. Galvenais, ka līdzšinējā Kremļa mafija savākusi kritisko masu bojāejai. Interesanti tikai vai putinisti nobruks kopā ar krievu pasaules impēriju, vai impērijai tomēr izdosies kaut kādā paveidā saglabāties. Interesanti arī cik kolonijas paliks un cikām izdosies no Maskavas kontroles aizbēgt.
20.februāris, 14:08 Atbildēt
IIzstāsti lūdzu
Kur ir iepriekšējai Krievijas pārmaiņu centra vadītājs Udaļcova kungs ...???....:DDD
Turpat būs arī Navaļnijs :)))))
20.februāris, 14:26 Atbildēt
jja nopietni
Tas Navaļņijs kritizē Krievijas korupciju, putinistu zagšanu un sazagtā nobēdzināšanu rietumos, bet... Tā kapitāla izvešanu uz rietumiem bija jau čekistu sākta operācija laikam Gorbačova un Jeļcina laikā; tas bija mēģinājums ar ārzemju kapitāla palīdzību sagraut visādos veidos rietumu kapitālistus - rietumus izmantot, sagraut, pakārtot krievu pasaules interesēm. Un lielie krievu miljardieri gandrīz visi bija tādi tapuši ar čekas ziņu, palīdzību, kontroli, bet daži kaut kādā veidā centās uzsākt no Putina neatkarīgu spēli un tad krita nežēlestībā - tika noindēti, likvidēti, iesēdināti, vajāti, iebaidīti.
20.februāris, 14:22 Atbildēt
TTā viš i
Un Tramps laikam bija viens tāds krievu kapitāla izdēts dzeguzēns.
20.februāris, 14:23 Atbildēt
kklau
Tas atklāj, kāpēc lielākā daļa Krievijas bijušo koloniju miljonāri, miljardieri ir prokrieviski elementi, kaut arī viens otrs ir it kā nekrievis - formāls titulnācijas pārstāvis. Kurš Latvijas miljonārs nav prokrievisks - kurš ir iestājies par deokupāciju, dekolonizāciju, derusifikāciju?
20.februāris, 14:36 Atbildēt
ggarlībs
Un čekisti ar rietumos dislocēto krievu naudu nereti veic vienu otru, diezgan graujošu, operāciju pret rietumiem. Un ja ASV neatrastu spēku to būšanu bremzēt, tad, iespējams, Putins ar rietumiem būtu jau pasauli sadalījis ietekmes zonās. Un bijušās PSRS kolonijas jau būtu zem vatņiku sitiena.
20.februāris, 14:52 Atbildēt
hhehe
Vienkārši, Baidens izdarīs to ko Tramps nedarīja. Ar nākošajām sankcijām resurspederācijai būs pisec! Katrā krievijas pilsētā būs novorosija, oligarhi jau tagad smilkst, ka zagtie rubuļi zūd kā ziepju burbuļi! Ģenerāļi gatavo apvērsumu.
20.februāris, 14:29 Atbildēt
ZZemnieks
Navaļnijs = Lembregs
20.februāris, 14:22 Atbildēt
nnesmīdini
Kā tu viņu interesanti nodēvēji Lembregs - Lembis vairāk līdzinās Putinam, ja Lembis būtu ticis pie varas, bet Navaļņijs varētu būt varbūt ar savu varonību Aivars Garda.
20.februāris, 14:27 Atbildēt
vvisdemokratiskaka demokratija
noziedznieks navalnijs asv agents,Lembergs asv sankciju upuris.
20.februāris, 16:28 Atbildēt
LLūk fakti
Pēdējo 24 st laikā Latvijā ir inficējušies 1069 cilvēki.
Uz 1 miljonu iedzīvotāju tas ir 556,5 cilvēki.
Krievijā pēd 24 st laikā ir konstatēti 12 953 inficētie.
Uz 1 miljonu iedzīvotāju tas ir 88 cilvēki.
LV - 557
RU - 88
20.februāris, 14:23 Atbildēt
NNuuu
izspiedi! Komentārs nav par raksta tēmu.
20.februāris, 14:27 Atbildēt
mmierins
asv kolonijas neapskauzamais liktenis,neveiksmes stasts.
20.februāris, 16:32 Atbildēt
sstarp citu
Navaļņija gājiens ar atgriešanos Krievijā ir tik oriģināls, maģisks, pārsteidzošs un apbrīnas, cieņas pieprasošs, ka viņš ar to ieies vēsturē – politikas, ideoloģiskās cīņas mācību grāmatās. Un tas nav tikai kaut kādu ASV specdienestu izdomāts triks, tas ir tik grandiozi, ka izskatās pēc Augstāku Spēku – Debesu – Eņģeļu valstības atbalsta. Tā ir karma – liktenis!
20.februāris, 14:56 Atbildēt
īīpaši stulbs
Kādi tur eņģeļi! Viņš vienkārši ir galīgi stulbs.
20.februāris, 15:02 Atbildēt
IInta
Vnk dubultaģents esot. Ko liek, tas jādara un tikai. Atslēgs citādi vēl to money supply....
:)))
20.februāris, 15:44 Atbildēt
vvisdemokratiskaka demokratija
par vegetesanu rietumos analnijam nemaksa,bet tikai par valsts varas gasanas meginajumu ar apmulkotu skolnieku palidzibu pasa Krievija,cerot ka vinu cietuma par noziegumiem neieliks.
20.februāris, 16:34 Atbildēt
īīpaši stulbs
Navaļnijs tagad cietumā kā Ļeņins un Staļins no zekiem visādus trikus samācīsies un taisīs vēl lielākas ziepes. Vajag laist viņu ārā!
20.februāris, 15:01 Atbildēt
nnesmīdini
Ja čekisti - putinisti kaut kam iedevuši ekonomiskas sodāmības, tas tikai pavairo viņa politisko svaru - autoritāti. Putina dubultnieks, kurš ir pasaules čempions zagšanā, ja kādu soda par ekonomiskiem noziegumiem, tas tikai visus sasmīdina...
20.februāris, 15:09 Atbildēt
VVot vot
Navaļnijs tāpat kā Ļeņins.
Te izsūtījumā,te cietumā.
Laba kvalifikācija : D
20.februāris, 15:38 Atbildēt
PPadomājiet rējēji
Tiem ,kas jūsmo par ugolovniku ļohu vajag atcereties ka viņa intelets ir lidzigs jariņa intelektam , nevajag aizmirst ja šis ugolovņiks ne tikai atbalstija karu grūzijā bet ari pieprasija puteņam uzsākt etniskās tīrīšanas krievijā attirot krieviju no gruzīnu purniem , ka viņs atbalsta Krimas iedzīvotaju izvēli , tāpat nevajag aizmirst vestures mācibas kādas notika pec asv banditiska iebrukuma Irākā , kad asv slepkavas izlaida no Huseina cietumiem visus ugolovņikus ,apmīļoja tos , apģērba ,apmacija griezt galvas ,apbrunoja līdz zobiem , nosauca par Daiš un iesutīja Sīrijā palīgā teroristiem noslepkavot Asadu . Bet ugolovņiki jau tāpec ir ugolovņiki ka viņi uzmeta savus labvēļus un nolēma izveidot savu islama valsti un paši varetu laupit nedaloties ar asv , šoreiz tos asv sabiedrotos nezverus apturēja Krievija , bet kas apturēs kodolvalsti Krieviju ,ja taja pie varas naks ugolovņiks ļoha ar savu bandu un viņi peksņi izdomās nevis iznicināt Krieviju bet atjaunot tajās robežās kādās tā bija pims 1917 gada komunistu apvērsuma cara laikā , un savu atjaunošanu sāks ar baltijas valstiņu iekļausanu krievijas guberņās . Kas bus tas ,kurs iedrošinasies nostaties pret krievu nacionalistu ļohu , kuram bus desmitiem tukstoši raķešu un kodolbumbu ? Tā ka pārak nesacerieties , ka ļoha varetu but tads pats nodevejs un gļevulis ka gorbacovs un jelcins , viņa taču tomer ir nacionalista un kriminalnoziedznieka gēni !
20.februāris, 15:25 Atbildēt
nnetēlo
Gorbačovs un Jeļcins nebija nekādi Krievijas nodevēji, tikai vēlējās rietumus piečakarēt - dabūt rietumu palīdzību, imitēt demokrātiju, izvest Krieviju no krīzes un turpināt vecās krievu pasaules kolonizācijas, rusifikācijas tradīcijas. Tāpēc arī viņu laikā nenotika reāla bijušo koloniju dekolonizācija, derusifikācija, lai gan jau toreiz bija skaidrs, ka Krievijā ir demogrāfiskā katastrofa un, bez krievvalodīgo savākšanas no visas pasaules, Krievijai būs sairšana. Un Jeļcins dekolonizācijas, derusifikācijas vietā sāka ar Čečeniju bijušo koloniju atkarošanas operāciju un labi, ka Čečenijā iestrēga uz gadiem 10 - 15 un tas to sākotnējo revanšisma plānu stipri sarežģīja. Un arī Navaļņijs var zemapziņā gribēt vienu, bet pārmaiņas karmiski veiks pavisam citas korekcijas - impēriju padarīs netoksisku, nekaitīgu un mazāku.
20.februāris, 17:09 Atbildēt
PPareizs lēmums
Zagļiem.jāsēž cietumā. Nevis kā mums te - saeimā un valdībā.
20.februāris, 15:32 Atbildēt
IInta
Atļautā opozīcija - tāpat kā bija atļautā prezidenta kandidāte pag. prezidenta vēlēšanās turpat. Jēlā mācījies; arī bērni ārzemēs tagad mācās - villa par 3 MIO Francijā, netālu no Ženēvas -ezermalā, tā teikt. Gan jau ka uz turieni arī sieva tagad aizdevās - dekabristu laiki taču sen tur kā beigušies. Kurš to PŖ "razkrutku" zēnam TV uztaisīja" ? Aļbaz vaikāviņtursauc tautiete. Jeļcina bastards pēc baumām vēl arī. Bet pēc nedēļu gara plosta pirms lidene nosēdās Sibīrijas kādā leilpilsētā, kamēr pašam bija jasēž "ar aproci ap kāju" Maskavijā.... tur jau ne tikai iekšas atteiks... Vārdu sakot, popkornu var tikmēr pietaupīt globālākām izrādēm, kamēr šamais tur atpūtīsies, ja vien tāpat kā Primakova radgabalu pirms laika neatbrīvos. Tik nevajag iztēlot šamo par to turienes tautas masu vadoni, lūdzu... Apzombēto jau netrukst nevienā valstī un to, kuri materiālus "atmaskošanām" piespēlē no spēka strukturām arī ne. Rēkini taču tie savstarpējie, kurš "krutāks"...regulāri kārtojami. Tā kā "vadātājs" tas uzmeties negataviem prātiem un tikai. Prasību ta nekādu - tik jaunu personības kultu padod pats top amatā grib - ar nomainītām bildēm....Bet stulbā jaunatne, kas pavelkās, pa zobiem dabū no mentiem ne pa jokam. Kam nerbi netur šādu antipropagandas tekstu - varat nelasīt....Vis svien tīmeklī pacelts.
:(
Grib jau te būt PM vai prezidentos - uz vietas vēl viens tukšmuldētājs Gobzems arī - Nu un tad, ka grib... Daudzi jau paliek vien gribot - gan jau kaut kā pārdzīvos arī šamais tās savas ambīcijas; neticu, ka tauta būs tik stulba un atkal pavilksies - tā vietā, lia vismaz ko reālu pieprasīt nodemonstrēt tajā varēšanā no esošajiem vai topošajiem - ap varas kopgaldu/ sili dancojošajiem savu iegribu apmierinātājiem....
20.februāris, 15:38 Atbildēt
IInta
nervi, pardon...
20.februāris, 15:40 Atbildēt
TTemīdas priesteris Skolnieciņš
Var just kā ziņu portālā nra.lv Kremļa troļļi uzdarbojas. Ieraugot jebkādu ziņu par Alekseju Navaļniju, troļļi uzreiz ārdās un trako. Starp Kremļa troļļiem ir arī pa kādam latviešu goblinam līdzskrējējam. Troļļi tik gānās un gānās. Taču Alekseju Navaļniju troļļiem neapstādināt, tāpēc ka Aleksejs Navaļnijs ir ass zobens taisnības Dievietes Temīdas spēcīgajās rokās. Aleksejs Navaļnijs sacirtīs ilgus gadus ilgušās netaisnības un Kremļa noziegumus pret savu tautu. Dievietes Temīdas šķīsto un svēto gribu neviens nespēs apturēt. Lai godāta taisnības Dieviete Temīda kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir! Lai dzīvo Aleksejs Navaļnijs! Brīvību Aleksejam Navaļnijam!
Ar mīlestību pret tiesiskumu, Temīdas priesteris Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
20.februāris, 15:46 Atbildēt
TTemīdas priesteris Skolnieciņš
Skolotāj, no Aīda nebaidies? Skolotāj, par Dievietes Temīdas zaimošanu var nākties smagi atbildēt! Dievi Tevi vēro...
20.februāris, 16:17 Atbildēt
IInta
Tepat - pašu mājās palīgā negribi iet - patrenēties pa priekšu?
:)))?
nra.lv/latvija/33992..komentari#cid1954314
20.februāris, 16:27 Atbildēt
mmierins
laba zina,bet sroku noziedzniekam navalnijam par mazu iedeva.
20.februāris, 16:25 Atbildēt
ddima
Pūķinam sāk uzaust gaisma ka tauta viņu nemīl. Nabags vaino Navaļniju. Brūk, jau brūk tā ļaunuma impērija, un nabaga Pūķins paliek par ismiekli !
20.februāris, 16:58 Atbildēt
VVIJS
TA JEBKURŠ KAREIVIS BŪDAMS JAU IR POTENCIĀLS SLEPKAVA,TĀPĒC KA GRĒKĀ IR SARAŽOTI VĪRIEŠU DZIMUMS UN SIEVIEŠU ARĪ TAGAD CENŠAS IEMĀCĪTIES MILITĀRISMU.JO VAIRĀK DZIMS JO VAIRĀK KAREVJU,KURI BŪS JĀNOGALINA,LAI SAMAZINĀTOS SKAITS,UN TAD ATKAL VISS NO JAUNA TĀPĒC KA GRĒKS VISA PAMATĀ-RAŽOT CILVĒCIŅUS,KURIEM BŪS JĀATROD PIELIETOJUMS DZĪVĒ,TĀ IR IEKĀRTOTA ŠĪ NOLĀDĒTĀ PASAULE
20.februāris, 17:12 Atbildēt
SSkolnieciņš
Vij, es Tev piekrītu. Tavas acis ir modras.
20.februāris, 18:02 Atbildēt
IInta
Gaidāmā politbilde tur, kur šamo uzņēma ar 13 auto superekskortu un izguldīja "Šaritē":
youtu.be/84ngoyWoyyI
20.februāris, 17:33 Atbildēt
TTramps uzvareja
Taa ari vajag tam debiilajam gailim ! Sapuus vinjss cietumaa, jo degradeetaa gejzhopa ir NULLE.
20.februāris, 18:00 Atbildēt
DDavosas atkritumiem nee
Bezjedzigi darbi. Kaa kontroles mehaanisms.

aivisvasilevskis.inf..kontroles-mehanisms/
20.februāris, 18:01 Atbildēt
PPar stulbumu jamaxa
Tupais buratiino ! Sakapis tev bij kirbiti, ka esi hiirou un staars fakins ? Nu tagad maksaasi. Oi, kaa maksaasi.
20.februāris, 18:02 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!