Komentāri / Navaļnijs Krievijā izsludināts federālajā meklēšanā par "izvairīšanos no kontroles"
 

5 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

LLīvmane
Var just, ka Kremlis baidās no Navaļnija, kā no uguns.
14.janvāris, 8:26 Atbildēt
IIvo
Atkritumu valstī arī darbības atbilstošas..kremļa petuhs tāds klauns vien ir..sīks bet ļoti smirdīgs..
14.janvāris, 8:35 Atbildēt
dde Soto
nu nebāžat savus šņukurus citas valsts iekšējās lietās !
14.janvāris, 8:47 Atbildēt
DDostojevskis
Daži cienījami žurnālisti sūrojās, ka "informācijai neviens vairs netic" ... bet tai pat laikā masu saziņas līdzekļi nepalaiž garām iespēju piedalīties teatralizētajā uzvedumā "Navaļnija operete" . Vai jūs patiešām esat atslēguši savas smadzenes un nedomājat vairs nemaz?
14.janvāris, 9:45 Atbildēt
SSkolnieciņš no svētavota
Aleksejs Navaļnijs ir bezbailīgs, godīgs, tiešs un atklāts cilvēks. Viņš ir cilvēktiesību aizstāvis, kurš iestājas par demokrātisko vērtību un brīvību saglabāšanu mūsdienu Krievijā. Viņa drosme un degsme ir apbrīnojama. Aleksejs Navaļnijs ir kā Dievietes Temīdas zobens viņas stingrajā rokā. Diemžēl mūsdienu Krievijā, kuras pārvaldi ir monopolizējis Vladimirs Putins un partija ‘’Vienotā Krievija’’, vārda un uzskatu brīvība ir vien uz papīra. Reālajā dzīvē tagadējā Krievijā nav nedz vārda, nedz uzskatu brīvības. Tas ir skumji, ka cilvēkus par sava privātā viedokļa paušanu var savākt Krievijas policija. Mūsdienu Krievijā valda šovinisms – militārais un pareizticīgās baznīcas kults. Piemēram, brīvdomīgiem pagāniem un pacifistiem Krievijā dzīve nav salda. Tas nav normāli, ka Krievijas Federācija virzās uz jauna totalitārā režīma izveidi. PSRS laikos bija komunistiskā diktatūra, bet pašreizējā Krievijas Federācijā valda kapitālistiskā diktatūra. Vladimira Putina personības kults nav pareizs. Tas, ka Vladimiru Putinu glorificē dzīves laikā, jebkuram saprātīgam un sevi cienošam cilvēkam var šķist nenormāli. Krieviju ir jāpārvalda tautai (cilvēkiem, kas dzīvo Krievijā) nevis šaurai cilvēku grupai, kura ir izzagusi savu valsti un turpina veikt noziegumus pret savu tautu. Manuprāt, Aleksejs Navaļnijs ir varonis. Novēlu Aleksejam Navaļnijam visu to labāko. Lai visvarenā Dieviete Temīda svētī Alekseju Navaļniju! Lai Dievi svētī Alekseju Navaļniju!
Ar cieņu pret demokrātiju, Skolnieciņš no svētavota [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Krievija #KrievijasFederācija #demokrātija #brīvība #tiesiskums #Temīda #AleksejsNavaļnijs #BrīvībuNavaļnijam #Skolnieciņš #svētavots
27.janvāris, 8:58 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!