Komentāri / "Moderna" izstrādātā Covid-19 vakcīna ir 94,5% efektīva
 

36 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

OOtomārs
Bils sev jau iesprauda? šī vakcīna ir tieši no viņa.
16.novembris 2020, 15:13 Atbildēt
xxxxx
СEKС Знакoмcтвa! Одинокие и Замужниe очень хoтят ceкca, все бесплатно и анонимно. Здесь дают в попу и берут в рот, можешь убедиться сам---- shortlinks.plus/OxLB9
16.novembris 2020, 21:21 Atbildēt
JJautājums
Vai pret pērnā gada kroņsērgu efektīva? Vai kā citādi?
16.novembris 2020, 15:21 Atbildēt
EESMAIJA
K`lai uztver te sen jau sākušos informāciju, ka šī vakcīna it kā pasargās no vīrusa, bet pēc tam radīs saslimšanu ar vēzi un citām ļaunām slimībām, sāksies vēl masveidīgāka miršana. Lūdzu speciālistus komentēt un ja tā ir viltus ziņa, tad kādēļ pieļaut tās izplatību un ilgspējību?
16.novembris 2020, 15:23 Atbildēt
iinteresanti
Kurš tad bija tas info avots? Viena tante teica, vai kāds medijs?
16.novembris 2020, 17:13 Atbildēt
VVai ne
Gribētu redzēt konkrēti nosauktus pētījumus un autorus. Savādāk atkal tas starpzvaigžņu kantoris teica jeb kadrs ar koledžas uzglītību
24.marts, 15:58 Atbildēt
ĻĻoti interesanti
pie kādas temperatūras tiek glabāta,piem. Pfizer vakcīna pie mīnuss 75-80 celzija,ļoti dārga būs transportēšana,glabāšana,ja ko neko?!
16.novembris 2020, 15:27 Atbildēt
hha ha ha
Tūlīt krievi paziņos, ka viņu Sputņika efektivitāte ir uzaugusi līdz 120%! Sputņiks ir ne vien 100% efektīvs, bet + atdzīvina 20% mirušo.
16.novembris 2020, 15:45 Atbildēt
hhi hi
sorosistu zombētais,iedomājies ka uzjautrināji,paliec lepns!
16.novembris 2020, 16:09 Atbildēt
hhi hi
kremlinam nepatīk, ka tā raksta par viņa sputņiku:)
16.novembris 2020, 17:14 Atbildēt
AAsus
Никто тебя не заставляет покупать российскую вакцину, но почему то денег на американскую у тебя не хватит. Чего Вы газ российский покупаете, а американский не покупаете ? И электроэнергию российскую покупаете, и зерно российское покупаете. Покуайте американское. Что, денег нет ? США своим холопам дешево не продает. Только на старый американский военныйц хлам хватает. Скоро и на него не будет хватать. Потому что ВЫ бомжи и денег у Вас нет на американский газ и на вакцину американскую не будет.
16.novembris 2020, 22:18 Atbildēt
BBubu
И ума нет, чтобы свою вакцину разработать. Русские разработали, а ВЫ в жопе, ничего не можете.
16.novembris 2020, 22:21 Atbildēt
aaizvakar zinjoja
ka nekas nav apstiprinats, shodien viss jau "gatavs". ka to saprast? Aicinajums uz eitanaziju?
16.novembris 2020, 16:13 Atbildēt
TTā izskatās
Pa dažiem mēnešiem jau izgudroja, izmēģināja ? Nu super !
16.novembris 2020, 16:44 Atbildēt
ddum dum
Tas esot moderni un saprotot tikai izglītoti barani
24.marts, 16:01 Atbildēt
uuz elli Biltsku Geitsku
paatrinati tur uznjems.Vieta daudziem satanistiem bus garanteta par cilveces iznicinaashanu.
16.novembris 2020, 16:14 Atbildēt
hhi hi
Viegli ietekmējama psihe?
16.novembris 2020, 17:15 Atbildēt
kkaulainais
Pūķinam priekš vakcīnas ir par vēlu.
16.novembris 2020, 17:40 Atbildēt
kkiberdauns
Karikks savējiem uzsauks, pārējiem jācer uz sputņiku
16.novembris 2020, 18:02 Atbildēt
AAha
Jebkura vakcīna ir novājināts vīruss...
16.novembris 2020, 18:52 Atbildēt
ffiksais
APSVEICAMI! Jo Pfficer vakcīna- nekādu garantiju , ka vakcīna. pirms saņemsiet nebūs piecreiz atsaldēta un sasaldēta un kāds būs no tādas vakcīnas labums/launums, Vakcīnu mīnus -80 grados. transporēt ,piegādāt, , uzglabāt praktiski neiespējami.
16.novembris 2020, 19:33 Atbildēt
vvispār
Ja jūs balsojat par tirāniem, tad jums pienākas tirānija. To drīzumā sev atklās arī visi tie miljoni guļošā Džo fani, kuri patiešām par viņu balsoja, gadījumā, ja šis onkulis tomēr nonāks Baltajā namā.
Baidena komandā jau ir izveidota tā saucamā kovida brigāde, kura aicina slēgt visu valsti uz mēnesi un vairāk, pilnībā sagraujot vēl esošo ekonomiku un radot vēl papildus bezdarbnieku miljonus. Tāpat balsošana par demokrātiem nozīmē vispārēju uzpurņu režīmu visā valstī. Komandā ietilpst arī Luciana Boio – ar CIP saistīta operatīvā darbiniece, kura ir viena no autorēm jau jūlijā publicētajam dokumentam, kura nelielai apskatei veltīts šis raksts.

Tas pēc būtības ir kovid vakcinācijas stratēģijas jeb propagandas instruments, kas diezgan sīki aplūko iespējamās taktikas, kuras jāpielieto, lai iedabūtu cilvēkos šīs eksperimentālas vakcīnas.
Un tā būs masīva propoganda.
www.centerforhealths..D-19-Vaccination.pdf
16.novembris 2020, 19:48 Atbildēt
tturpinājums
Aplūkosim interesantākās tēzes. Galvenā doma, kas caurstrāvo šo ziņojumu, ir dažādas mārketinga stratēģijas, kā izmainīt cilvēkiem domāšanu uz to, ka viņi piedalās kā aktīvi dalībnieki kādā svarīgā procesā, kurš ‘glābj dzīvības’. Īpaša uzmanība pievērsta dažādām krāsainām minoritātēm.
Tā kā cilvēkos pieaug pretestība gan kovidšovam, gan vakcinācijai, ziņojums iesaka savienot vakcinācijas programmu ar citām sociālās drošības programmām – respektīvi, ēdienu taloniem un īres maksas atvieglojumiem – ASV melnie un citi krāsainie nabagi pārsvarā dzīvo tikai uz šīm programmām. Tāpēc priekš viņiem risinājums ir ļoti vienkāršs – neesi vakcinēts, nevari pretendēt uz pārtiku un apmaksātu dzīvesvietu.
Tāpat tiek uzsvērta nepieciešamība reālajā laikā uzmanīt, kurš vakcīnu ir saņēmis, kā arī tiek runāts par vajadzību izstrādāt katrai iedzīvotāju grupai atsevišķu pieeju, ņemot vērā to kultūras tradīcijas, lai uzrunātu viņus ar mediju un ‘influenceru’ palīdzību. Tajā skaitā vakcīnu propagandā jāiesaista Holivudas slavenības.
Ziņojums pat atzīst, ka melnie un citas minoritātes ir tikušas pakļautas valdības meliem un izmantoti kā eksperimentu trusīši dažādām programmām, kas saistītas ar veselību, tāpēc tagad viņu uzticību būs grūtāk iemantot. Kas par atklāsmēm!

Protams, viss neapstājas pie melnajiem un krāsainajiem viņu getto rajonos – nākamie vakcinatoru mērķi ir veikali, skolas, darba vietas, veco ļaužu pansionāti – visur tur vakcinācijas smadzeņu skalošanai jāpievērš īpaša uzmanība un ja kāds vēl atsakās vakcinēties, tad pie tāda var noorganizēt arī mājas vizītes.

Respektīvi, šī ziņojuma autori izrāda satraukumu ne jau par cilvēku veselību vai pašu vīrusu, bet tieši par to, ka viņu paredzētā vakcinācijas kampaņa var neizdoties, ja pie tās netiek īpaši strādāts un tāpēc ir nepieciešami visi šie pasākumi, sociālā inženierija, īpaša pieeja katrai sociālai grupai, kā arī ierobežojumi tiem, kas atsakās sevī ievadīt eksperimentālās vakcīnas. Kā teiks ziņojumā – tāda pieeja, ka ‘mēs uzbūvējām un viņi atnāks paši”, šajā gadījumā neder.

Un viņus var saprast – šajā afērā ir ieguldīti tik daudz triljoni, ka Lielā Farma vienkārši nevar pieņemt to, ka kaut kāds ‘cilvēciskais faktors’ vai bažas par savu veselību, špricējot pilnīgi nezināmas substances un DNS izmainošas vielas, var nojaukt šo plānu un jau saskaitīto peļņu.

Tāpēc arī ir izstrādāta rūpīga stratēģija, kā šo plānu realizēt un mēs visi to jutīsim ātri vien, īpaši, ja sāks strādāt Baidena brigāde – tad ASV kļūs par totālu kovida un vakcīnu teroru uzspiedošo valsti visai pasaulei, tā kā lielākā daļa valstu pārvaldes tiešā veidā kalpo tieši šim pašam Kultam.
16.novembris 2020, 19:50 Atbildēt
uun tālak
Domājams, ka šo pašu stratēģiju izmantos arī visas citas valstis, izmantojot cilvēku atkarību no sistēmas, dažādiem būtiskiem pakalpojumiem, nerunājot jau par iespēju pārvietoties pāri robežām – arī valsts iekšienē atņemot iespējas apmeklēt noteiktas darba vietas, vai pat veikalus, veikt dažādus maksājumus un citas lietas, nekādu problēmu nebūs ieviest to, ko visiem sajūsmā nupat izziņoja Viņķele. Protams, atliek jautājums, vai ziņojuma autoru bažas par cilvēcisko faktoru un iespējam tam visam nenostrādāt ir vai nav pamatotas.

Bet uz šo jautājumu mums katram jāatbild sevī.
16.novembris 2020, 19:53 Atbildēt
dduraks
jankiju feiks
16.novembris 2020, 20:14 Atbildēt
IIrēna
Ja un visas laboratorijas sponsore Bils Geits & Melinda ! Un visi ,kam pieder vakcīnu ražotne un darbinieki musulmaņi !! Musulmaņi ar savam vakcīnām glābs kristiešus !!! Cik mīļi ! Kāds atceras kurs tur bija svēto karu pasludinājis pret kristiešiem??!
16.novembris 2020, 20:15 Atbildēt
KKamene
Laikam vislabāk un pareizāk būtu ja tie paši viņas ari pielietotu,-jebkurā gadijumā un protams ari ja neatteiktu tās tiem kas vēlētos.
16.novembris 2020, 20:28 Atbildēt
ssatanismam nē
pote 2x gadā+čips, kādas indes, slimības tiks testētas uz cilvēkiem?
16.novembris 2020, 20:33 Atbildēt
LLandlady Lata
Cik jūs visi truli! Visi kā viens bļaujat krieva taurē! Krievam nav vairs neviena izcila zinātnieka, nedz izgudrotāja, kas būtu radījuši ko jaunu, tāpēc viņš aiz savas alkatības un skaudības aprej un nomīž visus - gan Geitu, gan Sorosu, gan visu ASV.
16.novembris 2020, 21:46 Atbildēt
BBubu
Зато российского НОВИЧКА весь мир боится. А латышские отличные химики могут только гавно синтезировать.
16.novembris 2020, 22:35 Atbildēt
IInta
17.novembris 2020, 0:19 Atbildēt
jjevro demokrātija
Tev izvēles nav, obligāti jādodas pie Sorosa slepkavām www.youtube.com/watch?v=9Ukz6ZAyaOg tur apstrādās, sagatavos pašnāvībai
17.novembris 2020, 2:02 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!