Komentāri / Ar jauno koronavīrusu varētu inficēties divas trešdaļas pasaules iedzīvotāju
 

61 komentāri

RRee
Vai es pareizi saprotu, ka šādā gadījumā, ja ar jauno koronavīrusu inficēsies divas trešdaļas pasaules iedzīvotāju, tad nomirs apmēram 1 miljards cilvēku. Kamēr vakcīnas un efektīvas zāles nav, mirstība pagaidām ir aptuveni 20%.
14.februāris, 9:59 Atbildēt
ppurvaputns
nav, nav! 2%..... ir mirstība,ja var ticēt ķīnīzeriem. bet es domāju,ka nevar.
14.februāris, 10:20 Atbildēt
IInfor
Mirstība maza , atveseļojušos daudz . Tad var mierīgi atslābināt karantīnas režīmu ,jo ja nē tikai ķīnā bet arī pārējā pasaulē stiprinās karantīnu . Tad pizdohen būs pavisam ar ekonomiku , miljoniem uz laiku zaudēs darbu .
Kapitāliskais sūds, karantīnas režīmā nosprāgs .
Un ja ķīnā rūpnīcas neatsāks ar pilnu jaudu startēt drīz , Sjī ekonomikas dižās ķīnas plāns kapūto .
14.februāris, 13:01 Atbildēt
RRee
Nav nekādi 2%. Šobrīd oficiāli tie ir 16% (pāris dienas iepriekš bija 19,6%). Pēdējie skaitļi ir tādi, ka no kopumā no 8,484 cilvēkiem 7,101 (84%) ir izārstēti, bet pārējie 1,383 (16%) ir miruši.
14.februāris, 10:29 Atbildēt
ppurvaputns
nestrīdēšos, jo man maz interesē,bet inficēto skaits tikai vakar esot par 15 000 palielinājies vienā pat Ķīnā....
14.februāris, 10:34 Atbildēt
OOi cik mīļī
Kādi tur 8 000 ?
Ja inficejusies būtu 8 tukstoši ,tad 10 miljonu pilsētā to pat nepamanītu.
14.februāris, 10:37 Atbildēt
RRee
Es tak neteicu, ka inficējušies ir 8 tūkstoši. 8,484 ir tie, kas bijuši inficēti, bet vairāk nav - izārstēti vai miruši. Mirstību rēķina tikai no tiem. Nav svarīgi, cik ir to, kuri joprojām ir slimi.
14.februāris, 10:41 Atbildēt
ppurvaputns
es saprotu, ka mirstību vajadzētu rēķināt izārstētos attiecināt pret mirušajiem.
14.februāris, 10:44 Atbildēt
ppurvaputns
gan jau inficēsies....
14.februāris, 10:18 Atbildēt
AAICINĀJUMS PVD
VAI VIENREIZ NEVAJADZĒTU SĀKT AR ELEMENTĀRAS HIGIĒNAS IEVĒROŠANU VEIKALOS? UN KONKRĒTI - NETIRGOT VAĻĒJU KONDITOREJU UN VISU PĀRĒJO, KURU PĒC NOPIRKŠANAS NEVAR VAI NU NOMAZGĀT VAI TERMISKI APSTRĀDĀT. TOPOS, ELVI U.C STĀV VAĻĒJAS SMALKMAIZĪTES, TIKKO CEPTA MAIZE UZ VAĻĒJIEM PLAUKTIEM, CILVĒKI IET GARĀM ,UZŠĶAUDA, APGRĀBSTA UN CITI TO,JAU APSPĻAUDĪTO, PĒRK. AGRĀK VISS STĀVĒJA AIZ STIKLA VITRĪNĀM UN VISS BIJA OK.
14.februāris, 12:04 Atbildēt
EElla
Tagad vien jāgaida,kur izmetīs to vīrusiņu, izveidot mācēja,bet pretpotes pēc pāris gadiem....te jau muļķim skaidrāks par skaidru, cilvēki tiek vienkārši galēti :(
14.februāris, 10:20 Atbildēt
RRaimonds
Tā ķinieši iekaros krieviju
14.februāris, 10:38 Atbildēt
PPedro
Forši ,sorosa plāns realizējas ...
14.februāris, 10:32 Atbildēt
ppurvaputns
ASV plāns! ko tik tai ķīnai nebāza virsu, lai šie noslēgtu ASV vajadzīgu tirdzniecības līgumu.. Kā ''brīvības cīnītāji '' pa Hongkongu rāvās! ar visiem ASV karogiem tā deva vaļā, miljoniem ielās! un kā visa cīņa par ''brīvību un demokrātiju'' pēkšņi pēc līguma parakstīšanas apstājās un pazuda . un ķīnietis arī pēc vīrusa uzplaukuma tik runīgs attiecībā uz ASV palika.....parakstīja visu,ko šiem lika. saprata, kurš stiprāks!
14.februāris, 10:38 Atbildēt
ffakts
Nu ja reālos inficēto skaitļus joprojām slēpj tad tā varētu arī būt ka visi apmirsim!!!!
14.februāris, 10:40 Atbildēt
ppurvaputns
mums speciāli vīrusu virsū nelaidīs. mēs jau tā guļam uz ceļiem ASV priekšā. mēs neesam bīstami. bet lielās netīrības, bezmedicīnas un antisanitārijas dēļ mūsu pasaules klaidoņi- pastaļvergi to sūdu te ievazās. mirs, te mirs kā mušas.....
14.februāris, 10:41 Atbildēt
NNastja iz Rigi
Par pastaļvergiem tev pilnīgi piekrītu jo latvieši kā tādi čigāni klīst apkārt pa pasauli kuriem nav sava etniskā dzimtene. Man latviešu vietā būtu kauns par tādu parazītisku dzīvesveidu.
14.februāris, 12:27 Atbildēt
AAndris
TU tak arī Rīga parazitē,uz roģinu ar negribi braukt atpakaļ.
14.februāris, 12:55 Atbildēt
ppadomājiet logiski
56 miljonus province ir aplenkta ar armiju ,noteikta komandantstunda,pārtikas maz.Ko darīs tie kas nedabūs pārtiku?Dēļ tūkstots mirušiem tak nebloķētu 56 miljonu regionu!!!
14.februāris, 10:43 Atbildēt
ggoga
Nu var būt arī tā, ka dati ir patiesi. Nav svarīgi, ka inficēto ir salīdzinoši maz. Ja visus nevar apzināt un izolēt, tad jābloķē viss apgabals. Bet šiem pasākumiem ir tikai īslaicīga iedarbība. Viruss jau ir no turienes izlauzies. Vīrusa izplatību citur pasaulē šādi izdosies aizkavēt, bet ne apturēt. Ja laicīgi netiks radīti efektīvi medikamenti, tad būs švaki ar pasauli.
14.februāris, 10:51 Atbildēt
TTieši tā
Bet mūsu valsts joprojām guļ un neklapē ne ar ausi. Nu tak ir jāierobežo visiem tā vazāšanā pa pasauli!!! Visi to saprot, met mūsējie joprojām par visiem gudrāki, Pārgudrā Rozentāle, kurai jau sākumā bija mierinoši vārdi ko sacīt, ka gripa vien ir, gudrā Viņķele, kura 4. februārī klāstīja, ka vīruss nav bīstams, Dumpis TV "Viens pret vienu" - vīruss pazudīs un nav satraukumam pamata. Nu visi gudrāki par gudriem - tikai nez kāpēc ir valstis, kuras pieņem drakoniskus lēmumus savu pilsoņu aizsardzībai?
14.februāris, 12:10 Atbildēt
ssivēns
Kāpēc nevarētu slēgt Latvijas robežas uz laiku, kamēr tas viss nerimsies. Lidostas, ostas, ceļus ciet. Totālu robežu kontroli. Pārkāpējus šaut bez brīdinājuma. Iekšā laist tikai LR pastāvīgos izdzīvotājus, kuriem uz mēnesi karantīna aiz dzeloņdrāšu žoga. Ārā laist tikai citvalstniekus. Vai ekonomika ir svarīgāka par dzīvībām ?
14.februāris, 10:45 Atbildēt
NNikolajs
Nekādu iekšālaišanu!!! Šaut nost visus, kas tuvojas robežai!
14.februāris, 18:33 Atbildēt
rreal
Kaut kad Finkss pareģoja ka pār pasauli valdīs dzeltenā rase,ņemot vērā ka liela daļa planētas cilv.izmirs paliks daudzskaitlīgākā tauta uz zemes,tie arī būs dzeltenie!!!
14.februāris, 10:46 Atbildēt
ssazvērestība
iespējams to vīrusu paši ķīnieši uztaisīja un upurēja savējos lai varētu aplipināt visu pasauli.Turpat Uhaņā arī atrodas bioloģiskā laboratorija!!!Teiksim tā tas arī ir karš bioloģiskais!!Iespējams ka vakcīna ir bet to apzināti nepiemēro ,gaida lai vairāk apmirst !!!
14.februāris, 10:49 Atbildēt
TTieši tā
Jau pašā sākumā amerikāņu frofesors dr. Francis Boyle, kurš bija arī bioloģisko ieroču likuma izstrādātājs, nāca klajā ar paziņojumu, ka šīs vīruss iz nozagts no ASV un pārvests uz Hubei laboratoriju BSL-4, un no kurienes tad tīši vai netīši izsprucis. To tak var visi izlasīt, un tas nav nekāds slepens ziņojums. Sazvērestības teorija tā ir vai nav, mēs tāpat to neuzzināsim, bet kāpēc tieši šajā vietā tas arī sāka savu nāves ceļu? Nu uzlaida to uz čūiskiņām un sikspārnīšiem, tā nevainīgi, un viss - stāsts gatavs - sākās no dzīvniekiem tirgū. tā jau arī it kā ir, bet tam visam īstais aizsākums? ..
14.februāris, 12:22 Atbildēt
ssesks
Nevaru saskatīt loģiku tevis teiktajā. Kāpēc aplipināt savējos, ja mērķis ir pārējā pasaule. Varētu tak to vīrusu izplatīt citos kontinentos.
14.februāris, 10:57 Atbildēt
NNikolajs
Tas tak būtu dikti vienkārši.
14.februāris, 18:35 Atbildēt
IInta
Tas vīruss dizainēts paspatēriņam Atšauj weakling ķīnīzerus.
Citiem līp, ja paši novājināti par daudz, t.i. imūnsisitema nevelk.
Tā jyoutube infa.
14.februāris, 14:37 Atbildēt
rreal
cik zinām ķīnā aizliegts dzemdēt vairāk par vienu bērnu,tas nozīmē ka ķīnā ir problēma par daudz cilvēku savai ekonomikai.Iespējams patīrīs savējos kamēr mazskaitlīgākās nācijas vienkārši pilnībā izmirs,savējo tik daudz ka visi neizmirs 100 %.Zinam arī to ka pie varas ir komunistu režīms kuru plānus neviens nezin.Arī tas ka aizdomas nekritīs uz pāšiem ka spējīgi uz kautko tādu!!
14.februāris, 11:03 Atbildēt
ppurvaputns
aizliegums vairākiem bērniem ir jau vairākus gadus atcelts Ķīnai ir virzība uz Tautas skaita palielināšanu uz expansiju.
14.februāris, 11:11 Atbildēt
uuups
Nu redzi ja atcēla dzimstības skaita aizliegumu tad sanāk ka man ir taisnība,ir izdomāts veids ka saglabāt savu populāciju līdzīgas epidēmijas gadījumā!!ķīnas partija par to jau laicīgi padomāja un izplānoja.Tas tikai apliecina aizdomas par sazvērestību!!
14.februāris, 11:20 Atbildēt
BBet
Par Latvijas izmiršanu,viņš neko neteica.Tik to,ka Latvijai viss nozagtais tiks atdots atpakaļ.
14.februāris, 20:32 Atbildēt
AAtis Priedītis
Ir divas iespējas. Sākt ražot lielos daudzumos "nervu zāles" un otrs - sākt masveidīgi mācīt cilvēkiem kā tikt galā ar stresu arī bez tabletēm. Jo rādās, ka nekādas vakcīnas nav un varbūt pat nebūs.
14.februāris, 10:46 Atbildēt
ddomas
Vīruss tiek padots ne tikai caur cilvēkiem,to var iznēsāt kukaiņi,dzīvnieki un jau pierādīts ka izplatās pa ūdeni un kanalizāciju,ventilāciju u.t.t.Iespējams to var atnest arī lietus no ķīnas mākoņiem kuri veidojas sadezinot massveidā inficētos ķīnas atkritumu krematorijās!!
14.februāris, 10:54 Atbildēt
ppurvaputns
sadedzinot laikam nevar- krematorijās dedzina augstā temperatūrā. izcepsies vīruss.
14.februāris, 10:59 Atbildēt
llogiskāk
Degšanas sākuma processā mitrums izgaro ar tvaikiem kuri pa ventilāciju nonāk pilienu veidā atmosfērā!Vai ne?
14.februāris, 11:06 Atbildēt
ppurvaputns
who knows? vai tur vispār kas ventilējas? es nevaru apgalvot, krematorijas neesmu konstruējis un pat apmeklējis vēl neesmu......
14.februāris, 11:09 Atbildēt
llogiskāk
Arī cilvēku līķu apjomi kuri tiek dadzināti ir milzīgi,ja netiek ievērota temperatūra tie var pilnīgi nesadegt uzreiz.Tu kad cep šašliku tas vispirms tvaiko un izdala smaržu!!
14.februāris, 11:08 Atbildēt
ppurvaputns
tu tak šašliku 1000 un vairāk grādos necep? tur ir baigi augstas tās temperatūras.
14.februāris, 11:10 Atbildēt
ffakts
Es pieļauju ka temperatūru pie tik lieliem apjomiem var nenotuŗēt lielu ,var notikt tvaiku noplūde atmosfērā,ja reāli tur ir haoss un tādos apstākļos runāt par perfektu kārtību būtu aplami!Kas tur ko pareizi un godīgi ievēro ir jautājums,informācija no ķinas ir ļoti skopa,tur valda komunistu režīms!!!
14.februāris, 11:15 Atbildēt
eefekts
Inficējas arī tie kuri nēsā parastās maskas,jānēsā ir hermētisks bioķīmiskās aizsardzības kostīms un gāzmaskas ,tā kā to dara armija un medpersonāls.
14.februāris, 11:12 Atbildēt
LLasītāja I
Atgādina, ka nav izgudrotas zāles pret šo sērgu, un diez vai te ir vainīgi sikspārņi, sajūt, ka tur savu artavu pielikuši nelidojošie, bet staigājošie ''sikspārņi''.
14.februāris, 11:27 Atbildēt
xxxxxxx
es domaju tapat!to virusu izlaida cilveks! apzinati vai neapzinati,tas ir jautajums!trampam tas ir izdevigi,jo sagrauj kinas ekonomiku!gan jau tam kas palaida virusu ir pretvakcina!
14.februāris, 11:50 Atbildēt
PPentagona padauza
Protams, un vēl tas sākās Ķīnā, viena no spēcīgākajām valstīm pasaulē, jeņķi stūrīti smīn
14.februāris, 12:11 Atbildēt
IInta
Citi pasaules tīmeklī toties saka, ka sen jau kā ir, jo savādāk tas vīruss nebuūu pasaulē palaists... Un tiem, kam vajadzēja - topā - jau sen kā ir pieejamas un iedotas tās arī.
14.februāris, 14:46 Atbildēt
xxxxxxx
ta garigi nelidzsvarota maukele prognoze!kas uz reiz nepienema merus? pasaules veselibas org. bet tagad tracina mus!
14.februāris, 11:47 Atbildēt
GGodīgi sakot
Pilnīgi pie vienas vietas tas vīrus. Vajadzēs izslimot, izslimošu. Būs jāmirst, miršu. Kautgan, nebūtu slikti, ja bauri, kuri desmitus gadus atbalstījuši savas tēvzemes kangarus, visādus nacionālo jūdu apvienību, vienotības un tās klonus a.par un jkp, zzs, sc, kpvlv, saņemtu savu izšķirošo apbalvojumu
14.februāris, 12:00 Atbildēt
ppurvaputns
100% mana attieksme. vienīgi negribētos vēl nosprāgt. gribētos nolādētā izmirāta galu vēl pieredzēt.
14.februāris, 12:22 Atbildēt
eegle
Man arī nav bail mirt, vienīgais - bērna žēl. Ja es nomiršu, paliks bārenis, ja viņš nomirs, nu tad man vēl vairāk nav jēgas dzīvot.
14.februāris, 13:02 Atbildēt
IInta
Kāds cits cilvēks nekad nevar būt dzīves jēga, pat ja ģimenes loceklis tas....
14.februāris, 14:48 Atbildēt
vvispār
Pajāt
14.februāris, 12:09 Atbildēt
jjocīgs
Kur vispār rodas jauni vīrusi ? Arī tajos mošķos, ko viņi tur tirgoja un ēda, tas vīruss kaut kā iekļuva. Bet no kurienes, ja atmetam pieņēmumu, ka tas ir cilvēka radīts ?
14.februāris, 12:25 Atbildēt
KKarma zelta vārds
Interesanti KGB Savickis par kādu naudu apmūrēt. māju logiem pie Daugavkrastiem. Walking Dead filma nobāl. Kalvītim arī , Šleseram arī tāpat. Mums nepieder miljoniem sazagtās mantas prihvatizācijas laikā. Āmen ardievu Zemesmātei.
14.februāris, 12:32 Atbildēt
ssmits
Beidziet muldēt!Visi kādreiz nomirsim.Cits agrāk,cits-vēlāk.Vajag dzīvot kā dzīvojuši.Vai tad padomju laikos nebija vīrusu infekciju?Tikai izdomā dažādus nosaukumus,arī medikamentiem.Ēdiet ķiplokus,sīpolus,mārrutkus,un,galvenais,mīliet viens otru un savus tuvākos.Sveiciens visiem Valentīndienā,kas tāpat kā visas sērgas,ienesušās no "visu mīļotās" Amerikas...
14.februāris, 13:30 Atbildēt
IInfor
Pupsiks
14.februāris, 13:33 Atbildēt