Komentāri / Maskava apsūdz Polijas pretošanās kustību ebreju iznīcināšanā
 

14 komentāri

KKas vēl nav skaidrs
dokumenti pierāda, ka daļa no poļu pretošanās kustības spēkiem iznīcināja Varšavā palikušos ukraiņus un ebrejus
17.janvāris, 20:46 Atbildēt
ppurvaputns
tās viņu problēmas. ne es , ne mani priekšteči tur nebija.
17.janvāris, 21:26 Atbildēt
aanonīms
Mūsu politiķi un kabatas vēsturnieki noklusē visu patiesību par Poliju. Krievi vienkārši velk ārā faktus, bet mūsējiem nav faktu, ko likt pretī, kā tikai patiesības noklusēšana, kas agri vai vēlu nāks par sliktu. Nevar noklusēt to, kā Polija kopā ar Vāciju sadalīja Čehoslovākiju (pie mums visu laiku cenšas noklusēt, ka pēc Minhenes vienošanās tieši Vācija un Polija bija tās, kas sadalīja Čehoslovākiju), kā arī to, ka poļi labprāt sadarbojās ar vāciešiem ēbreju iznīcināšanā. Pašreizējā spiegšana liecina par to, ka krievi velk ārā faktus, ko mūsējie grib noklusēt.
17.janvāris, 20:48 Atbildēt
dddddddddd
Nu un ?
Kaut kā krievi tomer bija tie ,kas Katiņā NOSLEPKAVOJA 23 000 poļus ,šaujot pakausī cilvekiem ar sasietām rokām.
Jusejie so FAKTU nokluseja 50 gadus
17.janvāris, 20:56 Atbildēt
ppurvaputns
Izmirāta saeima tak pieņēma pasiņojumu kā ir jālasa vēsture! nedrīkst to darīt nepareizi, tā jālasa ASV un Anglijas vērtību gaismā!
17.janvāris, 21:25 Atbildēt
ttā jau
tā ir, krievijai ar vērtībām švaki, vēl tikai nevaino citus, ka naše solnce uz nakti paņem sev
17.janvāris, 22:00 Atbildēt
aanonīmais pamuļķi
KF ir organizēta un mērķtiecīga izkropļojumu un dezinformācijas izplatīšana. Tas ir kas tāds, kas ir jānoraida. Plaši skatoties, 1939.gadā, 1 septembrī Vācija uzbruka Polijai, pēc 16 dienām, 17 septembrī Polijai uzbruka PSRS. Vēl Staļins apsveica Ādolfu ar Francijas ieņemšanu. Ar šo sākās 2 pasaules karš un kā jau karā katrai pusei ir plēsoņas seja un katrai pusei piemīt plēsoņas instini!
17.janvāris, 22:48 Atbildēt
BBubu
Сталин вернул свои земли. И Прибалтика была русской и будет принадлежать России. Подождем немного.
18.janvāris, 20:09 Atbildēt
EEs kā vēsturnieks
Meli ,meli ,kartejie meli ! Nekādus ebrejus viņi neiznīcināja vini iznicināja žīdus !!
17.janvāris, 21:05 Atbildēt
ppurvaputns
galīgi neinteresē pšeku vēstures peripetijas unviņu attiecības ar jūdiem- vēl mazāk.
17.janvāris, 21:22 Atbildēt
PPirktspēja
Ebreji iznīcina zemākas kastas ebrejus un baltu rasi. Ezoteriski "cīnās pret žīdismu (verdzības un koloniālo sistēmu pasaulē) un kļūst līdzīgi dieviem".
17.janvāris, 22:05 Atbildēt
KKartupelis ar mugurkaulu
Asiņainās krievu žurkas ir iedzītas stūrī tāpēc sāk ārdīties!!! Vatņiki labāk Polijai būtu samaksājuši kompensāciju par Katiņas slaktiņu kur krievi noslaktēja 20 000 poļus!!! Bet, bandīti reti, kad Atvainojos upuriem!!!
17.janvāris, 23:57 Atbildēt
AAsus
А за освобождение Польши от Гитлера поляки не хотят компенсации ? А как в 1610 году ходили в поход в Россию и чуть не сожгли Москуву, может тоже выплатят компенсацию ? А как в 1920 году захватили Киев - исконно русский город ? А как убивали советских военнопленных в 1920 годах ? Не хотят заплатить компенсацию ? Как латыши, Вы любите халяву ? Сами работать не пробовали ? Или мозгов не хватает ? Все компенсации хотите. Или руки не из того места растут ? Уши Вам от дохлого осла вместо колмпенсации.
18.janvāris, 20:13 Atbildēt
MMalēnietis
Kremlis ar savu apmelošanas kampaņu mēģina novērst uzmanību no Krievijas pastrādātajām zvērībām un noziegumiem pret cilvēci, gan toreiz, gan arī mūsdienās. Neizdosies, agri vai vēlu krievu nacisti nonāks uz apsūdzēto sola un neizbēgs no taisnīgā soda, meli nepalīdzēs.
18.janvāris, 8:11 Atbildēt