Komentāri / Ārlietu ministrija publicē svarīgu paziņojumu ceļotājiem Turcijā
 

6 komentāri

DDubultstandarti
Kur mūsu arlietu geja nosodijums noziedzigam nato valsts iebrukumam suverena valsti , nabaga bērniņu slepkavam kuri zvērigi bombarde skolas ,slimnicas , dzīvojamās majas ? Kas notiek latvijā ? Blusainie plušķi ,kāpec tāds klusums ,iad krievija policija uz ielas aiztur banditus tad ķērkšana ,vēkšķīsana ,riešana bez pārtraukuma bet te klusē ka mailes , kas ir ,nav saņemts pentagona rīkojums riet ?
10.oktobris 2019, 11:10 Atbildēt
MMāsiņa
...nez ko sorīt klusē mūsu zilais riņķits ?
10.oktobris 2019, 11:17 Atbildēt
bbrālītis
Saimnieks nav devis atļauju riņķītim pat atvainoties Sīrijai par Saeimas deputātes Ozolas cinisko ņirgšanu par Turcijas iebrukumu !
10.oktobris 2019, 11:22 Atbildēt
SSolvita
Ko Latvijas Saeimas deputāti dara Turcijā??? Atbalsta Turciju par iebrukumu Sirijā?????? Brauca izvēlēties bēgļus, ko pārvest uz Latviju???? Vai viņi tur aizstāv Latvijas valsts intereses vai aizbrauca izklaidēties notrallinot skolotājiem nepieciešamo atalgojuma naudu???? Ar ko Saeimas deputāti saskaņo šos atpūtas braucienus un kam apskatās brauciena sasniegtiem mērķiem??????
10.oktobris 2019, 12:23 Atbildēt
SSolvita
Ko Latvijas Saeimas deputāti dara Turcijā??? Atbalsta Turciju par iebrukumu Sirijā?????? Brauca izvēlēties bēgļus, ko pārvest uz Latviju???? Vai viņi tur aizstāv Latvijas valsts intereses vai aizbrauca izklaidēties notrallinot skolotājiem nepieciešamo atalgojuma naudu???? Ar ko Saeimas deputāti saskaņo šos atpūtas braucienus un kam atskaitās par brauciena sasniegtiem mērķiem un valsts budžetam radītiem izdevumiem- zaudējumiem??????
10.oktobris 2019, 13:22 Atbildēt
MMajors
Mācoties no husītiem, kurdi var palaist bezpilota aparātus ar bumbām uz Turcijas kūrortiem, lai iezāģētu ienaidnieka tūrisma industrijai. Tur nu mūsu atpūtnieki all inclusive var norauties.
10.oktobris 2019, 15:27 Atbildēt