Komentāri / Notikusi viena no vardarbīgākajām sadursmēm starp grieķiem un migrantiem
 

40 komentāri

īīpaši stulbs
Turu īkšķus par nabaga bēgļiem.
25.aprīlis, 14:43 Atbildēt
jjaa
tieshaam iipashi stulbs ...
25.aprīlis, 16:23 Atbildēt
llapsa
Ja esi tik stulbs, tad to varzu vari uzaicināt savā dzīvesvietā un vēl iedod visu savu savu sapelnīto naudu. Pēc tam pats pārvācies dzīvot uz mežu varbūt šie
bezkauņas tev skaidrā latviešu valodā pateiksies un vēl ,kādu palīdzību palūgs.
25.aprīlis, 18:57 Atbildēt
ļļuļa
noskatījos sižetu par šitiem tarakāniem. nra nezin kāpēc neraksta, ka viņi savā nometnē visas tualetes ir aizdirsuši, kāpj uz podiem ar kājām, kakā stūros, neko aiz sevis nevāc un pēc tam sūdzas, ka viņiem jādzīvo necilvēcīgos apstākļos. tāpat viņi regulāri apzog vietējos zemniekus, vietējais aitkopis stāstīja, ka viņam esot nozagtas un nokautas vairāki desmiti aitu. vēl viņi protestējot tāpat vien vienkārši un bez jēgas dedzina nost simtgadīgas olīvu birzis.
armija un policija neko nedara, jo migrantiem, redz, cilvēktiesības. tiem zemkopjiem, kam izzog un iznīcina īpašumu, nekādu cilvēktiesību nav.
pareizi dara grieķi, ka sit viņus, lai tik apsit visus, kamēr šo nav savairojies vēl vairāk.
25.aprīlis, 15:05 Atbildēt
aaha
jābrīnās par grieķu pacietību!
25.aprīlis, 16:31 Atbildēt
llatviete
gluži manas domas!!!!
25.aprīlis, 17:52 Atbildēt
oolegs golovciks
Kaadas laivas ? Uz kaada pamata ? NOGREMDEET !
25.aprīlis, 15:33 Atbildēt
AAndris
Gribu ieteikt komentāru rakstītājiem, ka Jūsu komentārus lasa arī cittautieši!
Ja nevarat rakstīt adekvātus komentārus bez jēlībām un citiem stulbiem izteicieniem, tad nerakstiet vispār !
Nevajag pazemot latviešus pasaulē, izklāstott savu stulbumu latviešu valodā!
Paldies par sapratni!
25.aprīlis, 15:48 Atbildēt
HHm
Vai tev šķiet, ka cittautieši šo latviešu stulbumu tāpat neatšifrēs?
25.aprīlis, 15:52 Atbildēt
::)
Gribu ieteikt atturēties no šādiem globālistu, marksistu ieteikumiem.
25.aprīlis, 16:19 Atbildēt
HHm > :)
No kura laika ieteikums būt pieklājīgiem komentāros ir globālistu marksistu ieteikums?
25.aprīlis, 17:14 Atbildēt
KKristofers Robins
Cittautieši arī raksta , slepjoties aiz latviskiem nikiem.
25.aprīlis, 17:22 Atbildēt
HHm> Kristofers
Nu bet, protams :-) Un latvieši raksta, slēpjoties aiz cittautiešu nikiem :-)
25.aprīlis, 17:44 Atbildēt
llatviete
Kāpēc nerakstīt, ka viņi ir nekulturāli, neaudzināti? Un, ka tualeti vispār nav redzējuši?, ja var atļauties nokārtoties kur pagadās? KĀPĒC TO SLĒPT! Un kam viņi te vajadzīgi? Lai dzīvo savā zemē!!!!
25.aprīlis, 17:51 Atbildēt
??
Tādas lietas rakstīt nedrīkst. Norvēģijā vispār ja kaut ko raksta negatīvu par migrantiem,var sanākt lielas ziepes. Tā ir tā pārprastā demokrātija. Gan jau te ari ir kas noticis,bet .......?!?
25.aprīlis, 19:08 Atbildēt
HHm > ?
Ļoooooti interesanti! Un - ja min faktus, datumus, pierādījumus, konkrētas vietas ( par migrantiem ) - arī tad var sanākt ziepesTad jau Norvēģijā pamatīga cenzūra ??? !!!
25.aprīlis, 19:27 Atbildēt
YYes
Šai ziņā Norvēģijā nav demokrātija, bet totalitārais liberālisms.
28.aprīlis, 11:32 Atbildēt
KKārlis
Jūs tā tiešām domājiet?
25.aprīlis, 21:05 Atbildēt
bbrrrrrrr
Cik vēl līdzīgus gadījumus eiropā vispār neatspoguļo,jo to ir aizliegusi EU !!!!
25.aprīlis, 19:39 Atbildēt
SSen jau pienācis laiks
Jāsāk taču beidzot gremdēt tās laivas, kad tie mūdži tikai tuvojas! Trīs četras nogremdēs, un migrantu straume apsīks kā nebijusi. Nav viņiem te ko meklēt!!!
25.aprīlis, 19:55 Atbildēt
//
vispirms Gāgā tiesāt trampu, merkeli, makronu par suverēnās valsts - Sīrijas bumbošanu, radot migrantu plūsmu ESam. Paskatieties Rakku, kuru sačakarējuši anglosakši, kamēr krievi Alepo sagatavojuši sīriešu dzīvošanai
25.aprīlis, 21:11 Atbildēt
BBulšits
Kāds sakars lady Gaga ar migrantiem?
25.aprīlis, 21:13 Atbildēt
,,
Kur Tu redzi vārdu "lady"
25.aprīlis, 21:49 Atbildēt
nnoriebies
Tā jobeiropa ar merkeles-perdeles priekšgalā ir vainīgas par muslimu migrantu invāziju. Paldies Urbānam , ka nedaudz samazinājusies migrantu plūdus.
25.aprīlis, 20:01 Atbildēt
YYo
Urbāns ir kā īsts latgalietis, viņš prot par sevi un savu valsti pastāvēt. Vai kaut viens latgalietis ir starp tiem 166, kuri parakstīja valdībai petīciju - uzņemt migrantus, kas būšot izcili zinātnieki, arhitekti, inženieri?! Var paskatīties Googlē, bet man liekas, ka neviens liberāļu pakaļskrējējs.
28.aprīlis, 11:24 Atbildēt
tto >>>Andris
a tu ko,esi apprecejis "ciittautieti" un iemacijis vinjai latvieshu valodu,ka esi tik ljoti uztraucies? Kada tev dalja,kadi cilveki lasa,kas ko uzrakstijis. Domaa par sevi un nebaazies citu lietaas,"arzemnieks" atradies.
25.aprīlis, 20:30 Atbildēt
AAntra
Vai jus zinat cik latviesu ir migranti ,vai velaties lai pret viniem ari ta izturas.sajos komentaros var redzet cik dumji un nezinosi jus esat ja ta varat izteikties par Musulmaniem.
25.aprīlis, 21:25 Atbildēt
RRedzi,
latvieši nebrauc ar laivām uz Angliju prasīt pabalstus
25.aprīlis, 22:07 Atbildēt
XXxx
bet gan ar lidmašīnām
26.aprīlis, 0:13 Atbildēt
ttiesi ta
siem daudzcietusajiem begliem ir nepieciesama ne tikai partika, udens, jumts virs galvas un pabalsti, bet ari iespeja nonemt seksualo spriedzi. ka zinams 99% no viniem ir jauni specigi viriesi, kuri bus loti pateicigi, ja no saviem lgbt biedriem noorganizesiet aktivistu grupu ari sada veida palidzibas sniegsanai
25.aprīlis, 22:10 Atbildēt
RRiņķis
Lai pis viens otru dirsā ...?
28.aprīlis, 14:21 Atbildēt
DDžamals
Musulmaņiem sieviete ir otrā vietā aiz govs,ja neapmierina nokauj kā teļu. Migranti parsvarā vīrieši kas negrib strādāt tikai DRĀZT un NOKAUT!!!!
25.aprīlis, 22:16 Atbildēt
BBiruta Loze
Savādi gan... atrod noslepkavotu jau 13. aprīlī, bet publiski paziņo tikai 24.aprīlī! Nav kkas tīrs ar šo slepkavību, "kads" kko izmisīgi mēģina slēpt. Bet viss reiz nāk gaismā! To atceraties, kliķes mūdži!!
25.aprīlis, 21:51 Atbildēt
SShadowVoice
Jauki.
Tatad Grieķijā ir kāds daudzums pilsoņu, kam rūp sava valsts. Pozitīvi.
25.aprīlis, 22:09 Atbildēt
vvaldis
... un piepildīsies pravieša teiktais, ka "dvieļgalvu" ordas okupēs Eiropu, tikai nekad nevarēju iedomāties, ka tas notiks ar pašu valdību atbalstu
26.aprīlis, 8:38 Atbildēt
BBaltija tikai baltiem
Kamēr robežsargi nepildīs savu tiešo pienākumu - nešaus robeźparkapęjus nekas nemainisies. Noźelojamas ir tąs valstis kas nesargā savas robežas..
26.aprīlis, 9:40 Atbildēt
AAldis
Latvieši Lielbritānijā, vismaz cik es zinu, nebrauc prasīt pabalstus, bet gan aizpildīt brīvās darba vietas, kādas tur patiešām, ir. Pārsteidz tas, cik veiksmīgi, pa lielam, viņu valdība, parlamenti, pozīcijas un opozīcijas, vienalga, visi tie, kuri ir tuvumā varai, un pat uzņēmēji, cik veiksmīga tur ir domāšana un sapratne par ekonomikas nozīmību. Ka bez tās, ir bankrots. Tādēļ ikkatrs, kurš ir pie grožiem, to procesu veicina. Nerunāšu par niansēm, ka kādreiz ir krāpniecības, jeb modernās verdzības izpausmes, arī, a la latviešu gaumē, bet pa lielam, ar Latviju pat salīdzināt, nav iespējams. Kad ierodies Latvijā, sajūta ir tāda, ka tukšumā. Ka nav nekā, ne cilvēku, ne ekonomikas, ne perspektīvas. Tikai partijnieku saukļi, lozungi un solījumi. Lai gan, ir jau arī Latvijā, nianses, saliņas, bet pa lielam, ir tik bēdīgi, ka tas tā nedrīkst būt.
26.aprīlis, 10:56 Atbildēt
KK.
+100%
26.aprīlis, 11:57 Atbildēt
PPaparaci
"apcietināti 120 afgāņi un vismaz divi grieķi" - cik lieliski, zinot, ka tur piedalījās kopumā 200 afgāņi, no kuriem 120 apcietināja. Labi vismaz, ka beigusies šitā pāprasti politkorektā ākstīšanās, ka, lai kādus briesmu darbus nesadarītu nelūgtie migranti, vienmēr pie visa būs vainīgi Eiropas valstu pilsoņi.
26.aprīlis, 13:21 Atbildēt
RRicis
Kapēc mums no nodokļu maksatāju naudas jāuztur robežsardze ja tā nepilda savu tiešo pienākumu??? Šādu jautājumu var uzdot katrai eiro valstij...
26.aprīlis, 23:07 Atbildēt