Komentāri / Šulcs līdz 2025.gadam aicina izveidot Eiropas Savienotās Valstis
 

24 komentāri

ļļuļa
ja mani atmiņa neviļ, mēs stājāmies ekonomiskā savienībā, nevis kārtējā diktatoriskajā PSRS. bet paldies šulcam par to, ka atklāti pateica to, ko EK aizkulisēs runā jau sen, un kas līdz šim tikai pa tādiem krikumiem bija izsūcies līdz sabiedrībai - proti, ka valdošās aprindas jau sen plāno ieviest diktatūru un iznīdēt nacionālu valsti kā tādu.
sorry, bet es šādā situācijā par izstāšanos no ES.
7.decembris 2017, 18:29 Atbildēt
HHe he he
Šitas āzis atrausies smagi pa bieti,nevis dibinās kaut kādu jevrosojuzu.Neviena sevi cienoša valsts tādā murgā nestāsies.Ja velk paralēles ar stulbo pēeseresu,Eiropas valstīm ir mazāk kopīga,nekā bijušajām pēeseresa republikām.Tajos laikos bija kopīga valoda(kaut mākslīgi uzspiesta),kopiga ekonomika,aizsardzība utt.?Neticu,ka poļi,čehi,grieķi,ungāri,Dienvideiropas valstis parakstīsies uz kaut kādu tādu murgu.UK laikam valda gaišreģi,jo šie jau laicīgi notinās no kolhoza.
7.decembris 2017, 18:50 Atbildēt
PParitāte
Kartejo "valsti valstī"? Sātans, Vatikāna Alianse jau izveidojusi "savienotās valstis", kurā ietverta visa pasaule.
EKONOMIKAS PAMATS ir vienāds minimālais darba atalgojums visā pasaulē.Ja tas nav realizēts, tātad, visās valstīs SPECIĀLI ir bijusi nepareizi noteikta maksājuma līdzekļu vērtība. Izņemot to valsti, kur minimālais darba atalgojums ir visaugstākais.
7.decembris 2017, 19:14 Atbildēt
mmūsu uzdevums
ja anglēnu un asv valsteles atbrīvosim no rotšildmēsliem un citiem parazītiem-pedofīliem-koprofāgiem, ...kāpēc ne ?!
7.decembris 2017, 19:19 Atbildēt
mmiks
es ari par izstasanos.Bus ar likumu uzspiesta pederastija un genderisms.ES sen jau vada garigi kropli,un grib visus par tadiem pataisit.Kartejais fasisms kas nak no dochlandes atdzimst.Neka uz pasaules nav jauna.Viss jaunais ir aizmirsts vecais.
7.decembris 2017, 19:20 Atbildēt
EEs
Stulbenis. Vajag vēl frexitu, uc exitus.
Labāk būtu domājis kā es padarīt pievilcīgāku, ellastīgāku.
7.decembris 2017, 19:38 Atbildēt
CCorbie
Buus jaapiesaka karsh Eiropai, domaaju gribeetaaju izpedereet tos klaunus buus vesels leerums... ES jau kluust vaajpraatiigaaka par Krieviju, driz ES pilsoni buus savieniibas cietumnieki, gluzhi kaa Z-korejaa. Vnk kkaads sviests.
7.decembris 2017, 20:16 Atbildēt
aaha
Ein Reich, ein Volk, ein Führer! ®
7.decembris 2017, 20:53 Atbildēt
VVladis
Tad atkal Deutchland,Deutchland uber alles ?
7.decembris 2017, 21:01 Atbildēt
JJohan
Ja, ja das ist fantastisch!
7.decembris 2017, 21:04 Atbildēt
NNekautrējieties
un publicējiet arī šo EK un Letas izplatīto ziņu par brīvu un neatkarīgu valstu sūdzēšanu tiesā jo tās vēlas saglabāt savu tautu, ticību, tradīcijas - www.delfi.lv/news/ar..etajus.d?id=49525497
7.decembris 2017, 21:52 Atbildēt
NNepavisam
Jūsu rīkojums tiks izpildīts. Neaizmirstiet izņemt protēzes. Laiks iedzert zāles un uz čuču muižu
7.decembris 2017, 23:14 Atbildēt
t
Spriežot pēc komentāriem, vateņiem sākusies masveida histērija!
7.decembris 2017, 22:54 Atbildēt
VVai
Māri, kurš Kučinisnskis, tu pats tagad rassit komentārus? Uzmet acis Baltijas jūrai, varbūt tur parādīsies Krievijas zemūdenes periskops...
7.decembris 2017, 22:57 Atbildēt
rraimik
Meklē savā podā
7.decembris 2017, 23:12 Atbildēt
hha
tu esi rotšildmēsls!!!
7.decembris 2017, 23:43 Atbildēt
CCorbie
Latvijaa pilsoniem jau taa nav briiviibas, visi sisteemas vergi... Bet ja ES uztaisa par valsti, tad kaada atshkiriiba buus no Krievijas? Krievijaa arii ietilpst vairaakas valstis un Krievija visas taas gremdee nost... te buus taspats, ES diktees noteikumus, bet tu kalps nokaaris galvu izpildiisi. Bet tavs nelogiskais izteiciens par kkaadu itkaa usnjakova liidzskreejeeju histeeriju paraada tikai to ka tavaa dzimtaa ir ieaugushi verga geeni. Apsveicu!
7.decembris 2017, 23:58 Atbildēt
YYes
Vai tas nebija arī Adolfa mērķis? Angļi, kā paredzēdami, tagad aiziet, sak, tieciet galā paši! Vācijai nu brīvas rokas. Bet Francija vāciešiem diez vai ļaus sev kāpt uz galvas. Un ko itāļi? Jāatceras, kā vācieši darbojās agrāk, jo raksturs jau nemainās. Tātad gribēs uzkundzēties latviešiem un igauņiem, leiši un poļi neļausies... Dienvidu slāvi, grieķi, - vācieši tur vienmēr bijuši ieinteresēti... Visiem pa vidu arābu un nēģeru migranti... Jautri būs.
7.decembris 2017, 23:01 Atbildēt
EEstēts Guntis
Kāds gan būs šis noslēgums, šī brīnišķīga un atsvabinošā iegrimšana si mažorā! Tā būs neizsakāma laime, neizsakāmi salds gandarījums. Miers! Svētlaimība! Debesu valstība!... Vēl ne... vēl ne! Vēl acumirklis nogaidīšanas, vilcināšanās, saspīlējuma, kam vajadzēja kļūt nepanesamam, lai apmierinājums toties būtu saldāks... Vēlreiz, pēdējoreiz izbaudīt šīs smeldzošās, nemierīgas ilgas, šīs visas būtnes alkas, šo pēdējo, krampjaino gribas saspīlējumu, kas tomēr sev vēl liedz piepildījumu un atraisījumu, jo zina: laime ir tikai acumirklis...
8.decembris 2017, 0:24 Atbildēt
EEduards Bleiks no Mirāžas
Peh...peh...peh.,...Nolādētā Vjetnama...peh ...
8.decembris 2017, 0:25 Atbildēt
KKo iegūs Latvija?
Trīs ātrumu Eiropas Savienības vietā,trīs ātrumu Eiropas Savienotās valstis?! Lai nebūtu vairs šķēršļu Vācijas un Francijas bēgļu miljonus izvietot Austrumeiropā un Baltijā?
8.decembris 2017, 1:31 Atbildēt
FFifa
Es tā īsti nesaprotu. Viņš grib dot Eiropas Savienībai jaunu uzvārdu, jeb grib tā legāli un bez tankiem Eiropu pārvērst par vienotu Vāciju? Nu letiņi jau varētu applaudēt. Būs jums tagad Vācijas algas , bet arī Vācijas izdevumi, plus vajadzēs strādāt arī kā Vācijā. Tad redzēsiet , cik skaisti būs. :D
8.decembris 2017, 2:37 Atbildēt
vvecis
Tā kā Latvija ir viena no pašām nabadzīgākajām ES valstīm, tad par mūsu atturēšanos tikai priecāsies Krievija un bagātā Rietumeiropa, kurai nevajadzēs šitos nabagus uzturēt un stutēt. Protams, ka aizbraukušos tautiešus Latvijā vairs neredzēt. Atraduši ko salīdzināt PSRS un ES.
8.decembris 2017, 5:03 Atbildēt
VV-11
Racionāli : Eiropas Savienotās Valstis neveidos tādas valstis kā Lielbritānija,Norvēģija,Islande ,Dānija, Zviedrija ,Šveice bet no jaunajām noteik Polija, Ungārija ,Čehija.... Interesanti ??? Laikam jau Vācijas un Francijas Welcomistu piemērs ir sniedzis mācību. Kas būs tālāk kad Berlīne un Parīze konsolidēs varu ,Briselē ? Laikam jau nekas jauns kā tikai tas kas bijis....Maskava,Kremlis-standartizācija,viesciemiņi - centra izdalītie ,limitnieki utt.utl.
10.decembris 2017, 21:43 Atbildēt