Komentāri / Ziemeļkoreja brīdina: Karš ir nenovēršams
 

9 komentāri

AAdel
Jaa asv ir.visu nelaimju sakne..visir baz degunu grib valdit un skaldit par pasauli un ieviest savus noteikumus un visus paklaut..vienkarsi agresors.lai liek tai ziemelkorejai mieru lai sitas sava sulaa..kodolkara sekas apdraud visu pasauli..un skiet ja kars bus nenoversams..kas noskuures no zemes.virsmas pasu asv..
7.decembris 2017, 8:27 Atbildēt
""demokrāts"
"izredzētais" stulbums...tā varētu nosaukt kārtējo jenkiju militāristu apņemšanos. Mērķis pat pionierim skaidrs...vajag arī tajā galā dabūt pie Krievijas robežām savas raķetes !!!
Tiešām žēl mūsu lokālie rociņu plaukšķinātāji, kuri to visu atbalsta...
7.decembris 2017, 8:36 Atbildēt
RRaimonds
Tā ir ASV ... kura patlaban pie ZK robežas ir pievilkusi savas kodolraķetes .. un tas arī ir pamatiemesls tam, ka tur var izcelties karš ...
7.decembris 2017, 9:33 Atbildēt
::)
zk jau nevienam netaisās uzbrukt pirmā. tā tikai apliecina savu gatavibu atbildet uz asv agresiju pēc pilnas programmas. un ka asv meklē kašķi ir acīmredzami
7.decembris 2017, 11:25 Atbildēt
TTāds viegls weekend(a) smīniņš uzraujas....
ZK izmisums ir pamatots. Tie nevarēs stāvēt pretī ASV žandarmam.
Tomēr panikai nav iemesla. Krievija ir savilkusi milzīgu armijas kontingentu Vladivostokā. Ķīna, paralēli ASV macībām, sakoncentrējusi milzīgus jūras un gaisa spēkus, gatava dot prettriecienu NATO.
Pēc nodevīgās Trumpa apstiprināšanas Jeruzalemi par Izraēlas galvaspilsētu, ASV spēkiem klāsies grūti visās pasaules malās. ... un ja līdz šā gada beigām BRICS apstiprinās savu jauno valūtu Juan, tad ASV $ hegemonijai būs pienācis beigu sākums.
7.decembris 2017, 12:05 Atbildēt
yyy
Krievija un Ķīna grasās karot ASV pusē.
7.decembris 2017, 12:24 Atbildēt
AArtis
iepriekšējiem komentētājiem: jūs ko, stulbi palikuši? Vai arī kremļa troļļi....
7.decembris 2017, 12:38 Atbildēt
NNeslāvs
Nez ko tie Z korejieši tik mīļi krievam, vai grasās atsākt celt komunismu. Ja kāda komuņagu raķete arī pacelsies gaisā, tad Vladivostoka ir vieta , kur tā mierīgi var arī nokrist.
7.decembris 2017, 12:39 Atbildēt
DDžordž
Lai Kims čens mazāk pļut, ka viņš ir šis tautas sirds. Pilnīgi jāsmejas par tādu muļķi.
7.decembris 2017, 16:50 Atbildēt