Komentāri / Polijas vēstniece Lietuvā: Svinēt Otrā pasaules kara beigas 9.maijā nav pamata
 

5 komentāri

::)
polijas centieni brižiem kļūst smiekligi. dažus gadus atpakaļ uz 9 maiju pat centās pasludināt ka otro pasaules karu polija vinneja un ka krievija vispār neko nav darijusi. tad gan visi nosmējās vēderus turēdami un viss noklusa, bet kā redzams idejas jau nemirst tās dzīvo tālāk:)
12.oktobris 2017, 22:10 Atbildēt
))))
devītajam maijam ar otro pasaules karu nav nekāds sakars
to cccp izdomāja daudzus gadus pēc kara beigām, lai pārrakstītu vēsturi
13.oktobris 2017, 22:47 Atbildēt
KKvadrāts
9.maijā jāsvin Eiropas diena! Kā tādās reizēs izsakās - svini vai nesvini, bet netraucē citiem svinēt. Miers starp tautām un svētki draudzības stiprināšanai - tā ir Eiropas dienas svinību būtība. 9.maijā arī nākamgad būs svētki, tāpēc Seimai sabiedrības saliedēšanas vārdā jāpasludina Eiropas diena par valstsvētkiem, ar oficiālu brīvdienu!
12.oktobris 2017, 23:17 Atbildēt
NNeslāvs
Bildē redzamie izskatās pēc pilnīgiem dzīvniekiem .
14.oktobris 2017, 5:02 Atbildēt
DDāvis
Labs darbs, kas padarīts. Ņemsim paraugu no šiem poļiem, kuri kopā ar Hitlera Vāciju, kā jau plēsoņām poienākas, 1938-1939. gadā sadalot Čehoslovākiju, faktiski ir otrā pasaules kara neizbēgamības veicinātāji. Pilsudsak Polijas varoņdarbus savos memuāros ar milzīgu rūgtumu ir vijis spiests fiksēt pat britui mpērijas lielākais visu laiku lielākai vadonis Vinstons Čerčils.
Bet mums jau laikus apliecības nevajadzētu izsniegt apliecības, piemēra, arī Latvijas infrastruktūras tīklu optimizētājiem? Apliecības ar 1-2. numuru varētu izsniegt šodienas izglītības un medicīnas iestāžu centīgajiem vairumlikvidatoriem Šadurskim un Čakšai. Tak ar neapbruņotu aci ir redzams, ka viņi ir gandarīti par Latvijas valstij un tās cilvēkiem sagādāto prieku. Prieks raudzīties uz to svētlaimi, ko nemainīgi izstaro,piemēram, Šadurska kunga feiss. Apliecības nēsātāji varētu saukties „Istrebitjeļš”.
28.jūnijs, 18:30 Atbildēt