Komentāri / Pēdejais PSRS prezidents prognozējis, ka Krievijai drīzumā draud sabrukums
 

14 komentāri

FFakts
Katalonija paliks Spānijas sastāvā, bet Krievija gan sadalīsies, tas ir fakts!
11.oktobris 2017, 16:54 Atbildēt
CCERIŅ
nO KURIENAS TĀDS OPTIMISMS?
11.oktobris 2017, 17:10 Atbildēt
ttv
Kāda laime,ka Latvijai ir viens nebeidzams uzplaukums un sabrukums nedraud!
Būtu smieklīgi, ja ne tik nožēlojami!
Jau nu kuras govis būtu maurojušas, kaut mūsējās būtu klusējušas!
11.oktobris 2017, 17:02 Atbildēt
vvt
Krievu sakāmvārdus bārsti kā no ķešas. Kāds sakars Latvijai ar tov. Gorbačova izteikumiem. Un kāpēc jums tādas bailes dzīvot nelielā, bet krievu valstī ?
11.oktobris 2017, 18:37 Atbildēt
nno malas skatoties
Sadalīt krieviju, ļaunuma impēriju, kā krakovas desu un tad būs miers kaimiņvalstīm.
11.oktobris 2017, 20:48 Atbildēt
īīstu krakovas desu
frakcijās nesadalīsi, tā ir tikai no gaļas.
11.oktobris 2017, 22:29 Atbildēt
TTas attaisno to, kas notiek
Tieši šādu uzskatu dēļ, Krievija dara visu pareizi, lai saglabātu savu valstiskumu...
11.oktobris 2017, 23:52 Atbildēt
dderdz
Visiem zinātājiem! Planētas zemes tautas ir vairāk par esoši pastāvošām valstīm. Pa lielam lielākā daļa valstu var sadalīties, kā ASV, Liebritānija, Latvija, Krievija, Vācija, Spānija, un ļoti daudz citu! Visiem šiem veidojumiem ir arī savi plusi
11.oktobris 2017, 21:02 Atbildēt
EE.Finks
Būs laiks, kad Latvijā atkal plivināsies sarkanbaltsarkanais karogs, bet pie varas būs komunisti. Tā tas būs vairākus gadus. Komunisti nedarbosies latviešu tautas, bet krievu interesēs. Daudz būs runas par brīvību un neatkarību. Tas būs tukšas muldēšanas laiks. Joprojām tas būs tas pats sliktais pret latviešiem. Komunisti padarīs latviešus plikus un nabagus. Paši savāks lielas vērtības. Tās nebūs godīgā ceļā iegūtas vērtības. Tad es nevaru pateikt, kā tas iznāks, bet viņi būs spiesti atdot visu atņemto latviešiem atpakaļ. Būs milzīgs pasaules spiediens – krievi un svešie dabūs braukt prom.

Latvija būs brīva. To es redzu, bet, kad tieši tas notiks, nevaru pateikt, jo laiks neeksistē šai sfērā. Un, lai gan latvieši šķībi skatās uz krieviem, tomēr krievi (t.i. slāvi, tai skaitā ukraiņi) būs tie, kas šo iekārtu gāzīs. Kā reiz sabruka cariskā Krievija, tā sabruks komunistu Krievija. Ļaunums vienmēr nāk darītājam atpakaļ. Tu to piedzīvosi un redzēsi. Krievu komunisms ir iznīcinājis miljoniem nevainīgu cilvēku, un visa pasaule runās, cik milzīgi šie upurus bijuši. Turklāt Latvijas krievu sabiedrība bez neviena šāviena pati mūs atstās – viņi aizies savas zemes robežās. Bet bijušās Padomju Savienības robežās iespējams pat pilsoņu karš, tomēr beigās komunisms tiks gāzts uz visiem laikiem. Pēdējās Krievijas robežas es redzu tikai ap Maskavu, Ļeņingradu un Baltkrieviju. Tur paliks visi lielie mahinatori, kuri negribēs strādāt, un viņi kļūs pēdējie nabagi.
11.oktobris 2017, 21:52 Atbildēt
JJa iedziļinamies
Kāda vaina komunismam, ja to pareizi organizē un plāno savā valstī.. nekas slikts.. liekēži atbirs tas arī viss, bet tagad mēs viņus barojam... visa starpība.. Komunisms ir tikai pārvaldes sistēma un tā arī var būt demokrātiska un atklāta..
12.oktobris 2017, 22:50 Atbildēt
kkautkur jau to dzirdēju
Sabrukums drīzāk gaida pašu ... šo pēdējo līderi.. :)
11.oktobris 2017, 23:53 Atbildēt
DDemiurgs
Pēc 100 gadiem Krievija būs Impērija , galvenais lai Latvija paktu brīva un plaukstoša nevis etnogrāfiskais muzejs bet jāatceras ,ka Latvijai ir liels potencināls jo lielākos 20gs notokumus mēs iespaidojām Krievu impērijas sagraušana 1917 -Strēlnieki ,2 pasaules karš-Leğionāri ,PSRS sagrūšana -Tautas fronte vai vienmēr iznākums bija labs, kā to ņem un kam bija labi.
12.oktobris 2017, 15:45 Atbildēt
uumlauts
Un ko ta Pleskava? ПНР?
13.oktobris 2017, 15:34 Atbildēt
VVisas impērijas sabrūk
Kāpēc gan lai Krievijas impērija būtu izņēmums?
14.oktobris 2017, 23:36 Atbildēt