Itālijā izgatavotas ekskluzīvas 24 karātu zelta kurpes

© scanpix

Itāļu kurpnieks Antonio Vietri izgatavojis kurpes ar 24 karātu zeltu. Viņš tādējādi cer piesaistīt turīgus pircējus, vēsta "The Local".

"Šīs ir pirmās kurpes ar 24 karātu zeltu. Turklāt šie apavi ir īpaši ar to, ka zelts nav vienkārši uzklāts, bet gan zelts ir viens no kurpes materiāliem," stāsta Antonio. Zelts ir iestrādāts arī pavedienos, ar kuriem apavu zole ir piešūta kurpju virspusei. Tomēr Antonio atzīst, ka bija grūti atrast materiālu kombināciju, ar kuru kurpes ne tikai izskatītos labi, bet arī būtu ērtas un izturīgas.

scanpix

Kurpnieks uzsver, ka šie apavi ir vairāk paredzēti ļoti turīgiem cilvēkiem no arābu valstīm.

Pasaulē

Īrijas zemo cenu aviokompānijas "Ryanair" tīrā peļņa pagājušajā finanšu gadā, kas noslēdzās martā beigās, veidoja 1,61 miljardu eiro, kas ir par 16% mazāk nekā gadu iepriekš, teikts pirmdien publiskotajā uzņēmuma paziņojumā.