Precēts pāris lidmašīnā aizmirst 166 000 dolāru

© scanpix

Kāds precēts pāris, kas lidoja no ASV uz Vāciju, Minhenes lidostā, kāpjot ārā no lidmašīnas, tajā atstājis somu, kurā atradās trīs naudas čeki par kopējo summu 166 000 dolāru, vēsta "The Local".

Vīrietis ar sievieti somu, kurā atradās viņu pases un nauda aizmirsa vienā no lidmašīnas bagāžas nodalījumiem. To atrada lidmašīnas apkopējs, kas pēc lidojuma bija devies sakopt lidaparātu. Soma tika nodota lidsabiedrībai un pēc tam policijai, lai atrastu tās īpašniekus.

Par laimi policistiem izdevās noskaidrot, kur kungs ar kundzi dzīvo, un nogādāt viņu vērtīgo somu atpakaļ pie tās īpašniekiem. Pāris bija atvieglots, kad uzzināja, ka soma ir atrasta un neviens no tajā esošajiem čekiem nav pazudis. Priecīgais 69 gadus vecais vīrietis stāsta, ka naudas summa tika saņemta mantojumā no viņa mammas.

Pasaulē

Krievijas propagandas naratīvs, Kanādā un citviet attēlojot baltiešus, poļus un ukraiņus kā nacistus, nav tikai pēdējo desmitgažu parādība, tā ir vismaz 70 gadus ilga krievu propagandas tradīcija, lai diskreditētu šo tautu diasporas, kas iestājās pret padomju okupāciju, NATO "Stratcom Dialogue" konferences laikā aģentūrai LETA sacīja Kanādas dezinformācijas apkarošanas projekta "DisinfoWatch" dibinātājs un direktors Markuss Kolga.

Svarīgākais