Rīgas pašvaldība trīnīšu ģimenei izmaksās 3000 latu

Rīgas domes (RD) Finanšu un administrācijas lietu komiteja pirmdien ārkārtas sēdē akceptēja vienreizēja 3000 latu liela pabalsta izmaksāšanu nesen dzimušo trīnīšu ģimenei, norāda RD pārstāve Laila Ivāna.

Šis lēmums bijis pēdējais solis pirms pabalsta izmaksāšanas ģimenei, un kopējs visu RD deputātu balsojums nav nepieciešams.

Līdzekļi 3000 latu apmērā piešķirti no RD rezerves fonda.

Jau vēstīts, ka Rīgas Dzemdību namā 15.septembrī piedzima šogad pirmie trīnīši – divi puikas un meitenīte. Jaunajai ģimenei šie ir pirmie bērniņi. Trīnīšu vecāki – rīdzinieki Ģirts un Viktorija Buividi – ir Rīgas pašvaldības policijas darbinieki.

Savukārt valsts trīnīšu ģimenei plāno izmaksāt 6000 latu. Valdība par to lems otrdien.

Iepriekšējo reizi trīnīši Rīgas Dzemdību namā piedzima pagājušajā gadā.

Latvijā

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 25. marta plkst. 6.30 līdz 26. marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 59 izsaukumus – 36 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā 22 uz kūlas ugunsgrēkiem, 16 uz glābšanas darbiem, bet septiņi izsaukumi bija maldinājumi.

Svarīgākais