Komentāri: Mājai Rīgā nobrucis sestā stāva dzīvokļa balkons [papildināts]

Tas ir tikainsākums.Cik staigaju katrai 5jai majai tikai normali balkoni

6.jun Atbildēt

Komentēt

atbilde atcelt