Komentāri / Covid-19 ierobežojumu dēļ Rīgā neatļauj Navaļnija atbalstam iecerēto akciju
 

58 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

RReal
Laiks, kurā dzīvojam.
Vai esi mēģinājis iepirkties kādā nepārtikas preču veikalā? Es nesen iepirkos. Tas bija ārkārtīgi smieklīgi un...murgaini. Būtu, protams, vēl smieklīgāk, ja es būtu šī farsa skatītājs, nevis dalībnieks.
Nu, lūk - ieeju veikalā, skatos - gandrīz visiem plauktiem priekšā sarkanbaltas lentas. Aizeju līdz mani interesējošajām lietām. Tās arī aiz lentas. Turpat blakus ir pārdevējs. Viņš ir laipns un zinošs. Drīz vien viss nepieciešamais ir salasīts un...nē, nē, es nedodos uz kasi. Man jānosauc savs telefona numurs (cik noprotu, tā ir ekstra, ka nav pašam jāzvana, pietiek ar reģistrētu numuru), tad pārdevējs paņem no maniem ratiem pirkumus un paskaidro, ka aiznesīs un noliks tos pie kases, bet man jādodās uz info, kur izrakstīšot rēķinu.
Dodos uz info leti. Tā atrodas pusotru metru no kases, bet starpā ir plaukts. Man izraksta rēķinu un dodos uz kasi, kur mani pirkumi jau gaida. Samaksāju un dodos prom.
Un tagad pasakiet - kam vajadzīgs viss šis cirks? Kas būtu citādāk no sanitāri epidemioloģiskā viedokļa, ja es iepirktos normālā kārtībā?! Nekas...
Ir skaidrs, ka ar epidemioloģiskiem vai sanitāriem apsvērumiem šādu murgainu pasākumu ieviešana nav skaidrojama. Te ir kas cits.
Un tas ir - DRESŪRA! Un ņirgāšanās. Mēs tiekam pieradināti pakļauties varturiem un padevīgi pildīt visbezjēdzīgākos un neloģiskākos rīkojumus. Citādi - sods!
Starp citu, fašistiskās Vācijas koncentācijas nometņu gūstekņu gara salaušanai viena no pielietotajām metodēm bija piespiešana darīt bezjēdzīgas lietas. Tas degradē, jo cilvēka dabā ir ielikts zināms racionālisms; mēs gribam redzēt sava darba augļus. Katrs mēs esam kādreiz jutuši gandarījumu par krietni paveiktu darbu, vai vienkārši par to, ka esam izdarījuši kaut ko labu.
Tagad ir pretēji un jāpilda klaji bezjēdzīgi rīkojumi. Kādu gan gandarījumu var just pādevējs, līmējot uz plauktiem brīdinājuma lentas, lai pēc tam no šiem pašiem plauktiem izsniegtu pircējam preces?...Pie tam, tas viss notiek maskotu, daļēji anonīmu, bezpersonisku, cilvēku vidē. Ja veikals ciet, tad ciet; ja vaļā, tad vaļā. Kas viss šis ir?!
Notiek nebijuša mēroga sabiedrības transformācija ar baiļu, psiholoģiskā terora un smadzeņu skalošanas palīdzību. Un nedomājiet, ka mēs atgriezīsimies "pirmspandēmijas" dzīvē. Dzīve būs citādāka tādēļ, ka sabiedrība būs citādāka. Un šī jaunā - padevīgā, trulā un gļēvā sabiedrība nav pelnījusi brīvību. Jo viņa brīvību ir nodevusi...Bet nodevēji nevar pretendēt uz brīvību, uz gaišu un saulainu nākotni. Vergam - verga važas.
Salīdzinājums ar koncentrācijas nometņu gūstekņiem un to gara salaušanu ir tikai ilustrācijai. Patiesībā, salīdzināt mūs ar viņiem ir pat nekorekti. Viņi, nepakļaujoties, varēja zaudēt dzīvību. Mēs (ne visi, par laimi) pakļaujamies jau pie mazākās mūsu ierastā komforta zonas apdraudējuma ēnas. Tas ir nožēlojami.
Es saprastu, ja sabiedrība pakļautos nelielajai nožēlojamo, nicināmo varturu saujiņai kāda reāla apdraudējuma dēļ. Bet tāda jau nav! Visa huntas realizētā "kovidšova" taktika balstās uz feikiem, blefošanu un iebaidīšanu! Un tauta pavelkas!
Skumji. Bet es ticu Dievam un tam, ka dzīvē nav nejaušību. Ja mums bijis lemts piedzimt šajā skaistajā zemē - Latvijā, ja mums bijis lemts dzīvot šajā milzīgo pārmaiņu laikmetā, tad ziniet - tā bija jānotiek. Mums ir lieliska iespēja palikt ar taisnu muguru un nelocīties līdz zemei skarbajos pasaules vējos, bet pagriezties ar seju pret to, pašapzinīgi, droši un mierīgi paziņojot - šī ir MANA ZEME, šī ir MANA TAUTA un ES PATS LEMŠU PAR SAVU DZĪVI!
Šodienas "kovidmurga" situācija ir pārbaudījums, eksāmens mums katram. Es zinu, ka Latvijā ir vēl pietiekami daudz godīgu, gudru un drosmīgu cilvēku. Un tā ir mana cerība. Bet, ja varturi sajutīs mūsu vājumu, tad mums nav nākotnes.
Kā vakardiena veidoja šodienu, tā šodiena - rītdienu. Tas ir jāsaprot... Notiek parazītu karš pret cilvēci un cilvēcību.
Bet tas, kurš apņēmies cīnīties līdz galam, nav uzvarams! Tikai atcerēsimies, ka uzvaru lielajā karā nodrošina daudzas mazas uzvaras. Pār gļēvumu, pār bailēm, pār egoismu...
Lai Dievs dod, ka mēs spējam pierādīt sev un citiem, ka pat vissarežģītākajos apstākļos mēs spējam palikt par CILVĒKIEM!
22.janvāris, 17:03 Atbildēt
PPutlers pilī trīc
Gļēvuļi parasti baidās no izcili drošsirdīgiem cilvēkiem.
22.janvāris, 17:26 Atbildēt
ppareizi
Tik varonīga un pat vieda rīcība no Navaļņija pārsteidza lielkrievšovinistisko krievu pasauli un pat visu cilvēci. Tas ir lieliski - diži - brangi!
22.janvāris, 17:43 Atbildēt
AAnaļņijs
Nejauc stulbumu ar drošsirdibu !
22.janvāris, 17:47 Atbildēt
nnesmīdini
Kremļa informācijas karaspēka zaldāti - vatņiki, protams, tādu cēlu Navaļņija rīcību noniecina - tāds ir viņu darbelis.
22.janvāris, 18:46 Atbildēt
ssmaids
Nesaprotu, kāpēc šis krievu tautas atkritums būtu jāatbalst, lai viņu balsta rietumu saimnieki!
22.janvāris, 17:14 Atbildēt
nnu ja
tāpēc,ka esam vasaļi asv un es!
22.janvāris, 17:19 Atbildēt
EEs domāju
ASV ir mūsu sabiedrotā cīņā pret lielkrievu šovinistu revanšismu un okupācijas, kolonizācijas, rusifikācijas postošajām sekām.
22.janvāris, 17:40 Atbildēt
AAha
Nepird...asv žīdi mūs drāž...
24.janvāris, 19:47 Atbildēt
SStinky Razin
Es vispār nekā nesaprotu, esmu imperiālistisks urla.
22.janvāris, 17:28 Atbildēt
AAbet
Navalņijs ir tieši tas, kurš uzstājas pret atkritumiem - brāķiem - neliešiem; viņš parādīja visai pasaulei cilvēka varonību, cēlumu... Tas ir apbrīnojami!
22.janvāris, 17:37 Atbildēt
KKartupelis ar mugurkaulu
Latvieši ir VIENĪGĀ tauta pasaulē, kas ir sagrāvusi divas asiņainas krievu impērijas!!! Varbūt ejam uz Ginesa rekordu un Parašku sagraujam TREŠO reizi???
22.janvāris, 17:24 Atbildēt
TTautwaldiba
22.janvāris, 17:33 Atbildēt
KKartupelis ar mugurkaulu
Tu domā, ka LATVIEŠI uzķersies uz tavu emocionālo komentāru "Saskaņas" trolli??? Un, ko tu domāji par VĀRTTURIEM? Tā ir Latvijas valdība? Tev tak okupantmīli viss LATVISKAIS nepatīk! Tev komforts sākas blokmāju kāpņutelpās, kas smird pēc urīna un pelējuma un kur no kaimiņu dzīvokļu durvīm skan okupantu un deportētāju valoda!
22.janvāris, 17:34 Atbildēt
iinteresanti
Gobzemam, Ulmem gan atļāva rīkot pretvalstiskas akcijas.
22.janvāris, 17:44 Atbildēt
MMiniet trīs reizes
Interesanti ,kā rikosies asiņainais putens ar tiem kuri arkārtas stāvokļa laikā pārkaps pulcešanās aizliegumus ? Kā šadā situācija rikotos brivas latvijas asinssuņi , kā vacijas ,polijas ,italijas ,grieķijas utt, utt tiesiskas eiropas demokrāti ?
22.janvāris, 17:45 Atbildēt
kklausies vatņik
Ne Latvijas ne Vācijas, Itālijas un citu ES valstu prezidenti neindē savus oponentus, tāpēc nav ko vatņikiem vilkt nekorektas paralēles ar Krieviju... Piemēram, par Merkeli neviens nevaimanā, ka viņa kādu noindējusi vai, teiksim, ar viņas ziņu nogāzta, uzspridzināta Polijas prezidenta lidmašīna.
22.janvāris, 17:55 Atbildēt
TTicēt var dieva esamibai
Varbut vatņikiem ir pienacis laiks publicet pierādijumus kas apliecinatu ka vanaļnija ir ticis saindets ar novicoku , kapec tas netiek darīts ,kapec mums jātic uz goda vārda , vai tiešām vel bija maz ar meliem ANO kad asv parstavis kratot pudeliti ar stērķeli ,ar putām uz lūpam pierādija ja Huseinam ir kimiskie ieroči , vai mums ir jatic tiem meliem ko izplatija baltās kiveres Sīrijā kad aplejot bernus ar ūdeni apgalvoja ka tie saindeti ar ķimiskiem ieročiem , kapec mums jātic tikai uz haili laili un troikas balsojumu ka skripalus saindēja krievija ar novičoku , kāpec mums jātic kara un naida kurinātaju viltus ziņām un meliem ?
22.janvāris, 18:27 Atbildēt
rrotnijs
Redzi, ASV un Anglijas pārstāvis atzinās, ka kļūdījies un kratījis to pudelīti, bet dziemžēl neviens vatņiks nav atzinies, ka krievu pasaule veikusi un veic noziegumus pret cilvēci.
22.janvāris, 18:51 Atbildēt
nnesmīdini
Kremļa informācijas karaspēka zaldāti - vatņiki, protams, tādu cēlu Navaļņija rīcību noniecina - tāds ir viņu darbelis.
22.janvāris, 18:48 Atbildēt
vvar piebilst
Londonā, Nujorkā, Berlīnē un citur vajag pieminekli Gunāram Astram un arī Litviņenko Navaļņijam, Skripaļiem derētu. Viņus visus indēja vatņiki.
22.janvāris, 17:50 Atbildēt
uunters
Var uztaisīt katrā pilsētā simbolisku pieminekli, pirmkārt, NVS valstīs un bijušajās PSRS kolonijās, rusistu - Kremļa noindētajiem un citādi neoficiāli (nelikumīgi) nogalinātajiem cilvēkiem, kuri likās Kremlim neērti.
22.janvāris, 18:01 Atbildēt
KKartupelis ar mugurkaulu
Rīt sāksies fašistiskās Putina huntas agonijas atslēgšana! NATO armijai ir jābūt gatavai pārņemt sabrukušās krievijas atomarsenālu, kas šai banānu republikai vairs nebūs vajadzīgs! Rīt, sākas LATVIEŠIEM ilgi gaidīts notikums - PARAŠAS PILNĪGS UN TOTĀLS SABRUKUMS!
22.janvāris, 18:04 Atbildēt
TTrīskārtīgais Šiprs
Kartupelim bojarišņiku vairāk nelejiet - vai ta' neredzat, ka delīrijs jau klāt!
22.janvāris, 18:47 Atbildēt
vvispār
šitais ragainis sagribējis prēmiju,30 grašu pamaz!?Tvaika ielas busiņš ar trako kreklu jau brauktiņ.
22.janvāris, 19:03 Atbildēt
DDostojevskis
Krievijas prezidents Putins ir viens no sakarīgākajiem un efektīvākajiem valstu vadītājiem pasaulē.
22.janvāris, 20:00 Atbildēt
SSkolnieciņš
Dostojevski, kamdēļ Tu nīsti demokrātiju? Kālab Tu fano par totalitāru diktatūru? Parastā krievu tauta neko neiegūt no zaglīgās Kremļa kliķes, tā tikai zaudē iespējas uz normālu dzīvi. Krievijas ekonomika ir galīgās auzās. Pašreizējā Kremļa kliķe dzīvo uz fosilo resursu (derīgo izrakteņu) rēķina, kā arī uz vergu darba, piemēram, tadžiku, rēķina. Minimālā alga Krievijā ir 12 350 rubļu. Tas ir vāks, kā var valdība par padirst resursiem bagātākās valsts ekonomiku...
Ar Latvju Dievu viedumu, Skolnieciņš no Pokaiņu meža
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#LatvjuDievi #pērkons #Laima #Māra #LatvjuDievuSvētība #pārticība #panākumi #veiksme
22.janvāris, 21:17 Atbildēt
DDostojevskis
Navaļnijam nav nekāda sakara ar demokrātiju, tāpat, kā Tev Sulīgā Anda, nav nekādas saprašanas par politiku. Fanodams par Navaļniju , Tu esi līdzīgs auniem, kuri fano par Če Gevaru.
23.janvāris, 8:55 Atbildēt
DDidzis
Viņa seja un viss pasākums ir skečī!
22.janvāris, 18:18 Atbildēt
KKartupeli nesalauz mugurkaulu
Ha.ha.ha slimi murgi, ārstējies
22.janvāris, 18:21 Atbildēt
BBucis
Ko nu? Latvijā jaizkar karogs sēru noformējumā... Atļaušos atgādināt,kā vēl Latvijai sāpīga ir arī bēgļu tēma un arī par badu Dienvidsudana arī esam atbildīgi
22.janvāris, 18:43 Atbildēt
nnesmīdini
Kremļa informācijas karaspēka zaldāti - vatņiki, protams, tādu cēlu Navaļņija rīcību noniecina - tāds ir viņu darbelis.
22.janvāris, 18:47 Atbildēt
NNavaļnijs
Droši vien Puķins palūdza ...
22.janvāris, 18:48 Atbildēt
hhi hi
kāda neveiksme sorosistiem,žēļ.
22.janvāris, 18:59 Atbildēt
KKrišs
Geju aizstāvētājs mērs Stakis, it kā zemessargs, ir reāls komunists. Šeit pret krievu korumpantiem nedrīkst cīnīties(kaut ar 2m distanci), jo paši tādi paši korumpanti - maitas!!!!
22.janvāris, 19:10 Atbildēt
MMihelis
Staķis labais,sakarīga reakcija,a ko saka juriste bante.
22.janvāris, 19:13 Atbildēt
VVAU
tiesa Krievijā nahaļnija līdzskrējējai un ietekmes āģentei ļubai soboļai par nemieru rīkošanu "ievērusi" štrafu 200 000 rubuļu!Nava slikti,tikai labi,pēc "demokrātijas un miera nesēju" parauga,standarta.Pagaidām,kā iekšējā teroriste,nav.
22.janvāris, 19:11 Atbildēt
ZZole
Covid tagad nokauj demokrātiju ... Skumji, ka LR atrod iemeslus neatbalstīt nelielo Krievijas opozīcijas iedzimteni
22.janvāris, 19:38 Atbildēt
DDostojevskis
Latvijai nav jāiesaistās Rusofobiskās aktivitātēs!
22.janvāris, 19:54 Atbildēt
zzi ko
Ja kāds nolāpīts vatņiks saka, ka nevajag, tas nozīmē, ka Latvijai noteikti jāsekmē Krievijas impērijas - putinisma - rusisma sabrukums.
22.janvāris, 21:20 Atbildēt
DDostojevskis
Ja kāda no Baltijas valstīm vēlas iesaistīties rusofobiskajās aktivitātēs, tai jāņem vērā viens būtisks moments... ja Rietumu specdienestu satracinātie krievu tīneidžeri gūs jel kādus panākumus, tas var izrādīties lipīgs piemērs pašu māju nenobriedušajiem prātiem sākt ietekmēt valsts politiku ar pūļa metodēm.
22.janvāris, 19:57 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!