Komentāri / Ameriks: GKR sāka kļūt par ķīlnieci domes deputātu strīdos
 

10 komentāri

AAndrjuša
vai nav pienācis laiks godam paspaidīt mazo brālīti un pautus
29.februāris, 11:20 Atbildēt
zzukers
Vai muļķu zenes elektorāc šo izbijušo komjaunatnes funkcionāru, un tagadējo ātro kredītu firmeles īpašnieku un kharginu- krasoviciku klana drauģeli atkal taisās ievēlēt? Goč pendele, ne muļķu, bet absolūtu idiotu zeme. Kāds elektorāc, tādi priekšstāvji. Tādiem amerikveidīgajiem agrāk vieta Kalnciema akmeņlauztuvēs būtu.
29.februāris, 11:31 Atbildēt
nnetaisās
to kharginu krrasovicku drauģeli un tautieti ievēlēt,jo viņš atrodas EP un ievēlēšana viņu smalki neinteresē.viņam tur esot labāk,jo zivs meklējot,kur dziļāks,bet viņš,kur labāk ķeras zivis.
29.februāris, 15:54 Atbildēt
ttrapuchkas draugs ierunajaas
sektant, pievaldi zhaunu un sedi sava briselee! Pietiekoshi esat zagushi un taisijushi "firmas" pa Jurmalu,cuuka!
29.februāris, 11:40 Atbildēt
ssektants
kas nerrriskē,tas nedzīvo Jūrrrmalā.
29.februāris, 15:55 Atbildēt
nne par velti Andrisha draugu
trapuchku izsvieda no Ogres. Shis bija Amerikam labakais draugs un abi taisija rebes. Neteikshu kadas, bet biznesa rebes ar cilvekiem. Tapec tagad trapucgka iebazsts Latvijas nomalee, jo draugs nokluva "augstu" un vareja tacghu pakjert lidzi...
29.februāris, 11:44 Atbildēt
vvel andritim liels draugs
ir jaunaas paaudzzes sektantu priekshnieks bljadjajevs. Vinja vadonis,kas saistits ar pashu saatanu!Shis te Ljedjaevs lika Rigas Domes zaale darbiniecei nosataaties uz celiishiem, kad shis deva tai sievietei "sveetbu".Murgs, zemes virsuuu!
29.februāris, 11:46 Atbildēt
ttas hdjajevs
ir "draugs"tikai tāpēc,ka hdjajevam ir tūkstošiem sekotāju,kuri balso par Gods izlaupīt Rīgu.Kamēr būs aitas ,tikmēr būs cirpēji ameriki.
29.februāris, 16:00 Atbildēt
ppjanku Janka
Noskatījos RIGA 24 parfraidi ar Kossoviča Progresīvie, Smiltēna Reģioni, un Burova GKR dalību, Lai tie pirmie divi nosauktie aptaukojošies resnuļi, iet ....! ( cenzēju pašrocīgi). Par Burovu un viņa komandu!
29.februāris, 23:01 Atbildēt
UUldis
Turpmāk partiju var pārsaukt par Gods kalpot šleseram, vairs nav jēgas slēpties.
2.marts, 11:31 Atbildēt