Komentāri / Raidījums: Centrāltirgus cigarešu skandālā ierautajai firmai saikne ar bijušā mēra padomnieka biroju
 

18 komentāri

SSigaretka
Banditi pārdala kontrabandas tirgu ?
1.decembris 2019, 21:26 Atbildēt
MMalēnietis
Balsojiet tikai uz priekšu par "Saskaņas" un citu prokrievisku siles kārotāju partijām un nebrīnaties, ka arī pēdējās apakšbikses novilks, zaglīgos krievus jūs tik un tā nevarēsiet piepildīt. Viņiem tāpat būs maz un maz un lētticīgos ar sviestzīti piemuļķot tie māk teicami.
1.decembris 2019, 21:30 Atbildēt
ttieši tā
bet to viņi tikai gaida,lai viņus sauc par krieviem.Labi būtu,ja abās pozīcijas kompānijās būtu kaut pāris krievu,lētticīgo malēniet!Tas,ka viņu senči nāk no krievzemes ,vēl nenozīmē,ka viņi ir krievi.Gandrīz visi ar ušakovu priekšgalā ir tā saucamie jevreji,nepiepildāmi gan.
1.decembris 2019, 21:41 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Sorosītus viņiem vienalga neizdosies pārspēt!
1.decembris 2019, 23:53 Atbildēt
AAnda
Tas Dzanuškāns ir pretīgs tipiņš. Paskatoties uz viņu vien nelabi paliek.
1.decembris 2019, 21:52 Atbildēt
iir pretīgs
bet viņa bijušais šefs ušakovs ar savām odzes acīm ir vēl pretīgāks.Ar viņiem var bērnus baidīt.
1.decembris 2019, 22:00 Atbildēt
ffgfgfgfgfg
tos zagļus būrī jātupina ātri!!!!!!!!!!!!
1.decembris 2019, 23:04 Atbildēt
hhehe
Kārtējais skandāls drīz tiks aizmirsts un piesegts,līdzīgi kā 200 korumpētie VID,nanoūdens,Rīgas satiksmes lietas,Rimšēvica lieta,banku lietas,būvfirmu kartelis u.c. Nu pabļaus pa TV mēnesi un tad nāks cits skandāls.
1.decembris 2019, 23:27 Atbildēt
dde Soto
Promoskoviiti un bleezhi. Parastaa kompaanija
2.decembris 2019, 2:16 Atbildēt
DDzenuškāni
Valdība atbalsta kontrabandas biznesu. Un nekas nemainīsies spirķiks un sigareti labs bizness.
2.decembris 2019, 7:33 Atbildēt
ccoco
Ne tikai Rīgas Domes deputāti gūst labumu nokontrabandas, tur ir iesaistītas vairāqkas koalīcijas partijas, muita, VID un robežsardze, bezto atbalsta Latvijā nevarētu ievest tādu daudzumu kontrabandas!
2.decembris 2019, 7:49 Atbildēt
PPRINCIPIĀLAIS
ja ar tien pašiem vārdoien var pateikt arī pretējo tad tā ir tikai ''rulša pļutīšana pret vēju "" ---- {{ vnk pamē€miens ka pārbaudīt un verificēt fiģnu ko daži perdele no mēdiju ruporiem --- PATIESĀŠ LIETAS NEIZDODAS ""NOZAMOT"" un ''reducēt līdz absurdam""
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---- tagadējam Latvijas Republikas prezidentam un valdībai IR SAIKNE ar kādreiz skandalozajiem . mafiozajiem un bandītiskajiem grupējumiem -- tipa "' Pārdaugava"" "'Banka Baltija"" "' Parex"" ........ ..... .... un arī ar 21 gs reāli bandītiskajām (( tikai fornāli valstiskajām un ''sabiedriskajām'' stuktūrām . (.... esot > 80+ dažadu ''padomju'' un ''biroiju"" ""nevakstisko "" un ''sabiedriska labuma"" žīdiski smirdošo kantotīšu --'Sabiedrības Integrācijas Fonds vien ir ko vērts ---KĀ PARAZĪTI UZ TAUTAS MIESAS -KĀ ASIMSŪCEKAS BLAKTIS SAVAIROJUŠIES )) .. ...... ieaskaItot arī ..... JĀ !! ...acīmredzama saikne ir ''valstszsōīdiņam un '' jeņku kankariņa kliķei"" ar bijušā mēra padomnieka biroju un skandalozo līdz idiotismam un noziedzīgo ''akciju Centrāltirgu""

((OBJEKTĪVI ::dezorganizējot Centrāltirgus darbu un kā vispēdējie vandaļi uzvedoties --- šmonījot kādus 90 tirgpotājus ...kopā atrada kautkādus nieka 40 000 ''aizdomīgas naudiņas"" . .... apm 1 spaini spirķika --- ""ābsolūti legālus daudzumus'' akcizes preču --- itkā dažus ieročus (( par kurien pat komentarus kains sniegt bija -- drīžak jau ''pugačus"" nevis ieročus ))
""bezsaimnieka"" vai iespējams ka pat abasolūti legālus un likumīgai pašaizsardz\ībai turētus ''pa ķērienam'' nevis ''ieslēgtus mājās dzelzs kastē un kasti vēl pagultē (( daudz ja var piešīt '' glabāšanas noteikumu pārkāpumus .......
----------------------------------------------------------------------------
APDIRASĀŠ AR VALSTS PREZIDENTU UN ''jenķu kankariņa kliķi '' VALDĪBĀ SAIASTĪTIE VANDAĻI ---bet kāre sodīt PALIKA milzīga -- tie pat sāka kautkadus debilus likumus sacerēt --- lai nodoklis
""VIENKĀRŠiI TĀPAT "" un sods ""VIENALGA PAR KO"" turpmāk tiktu lietojams pēc pašu samaitatības .......

...... KĀ VĪĢESLAPA TIEM ''LIKUMI"" AR KO SAVU PLIKUMU UN KROPLUMU PIE MIESAS UN DVĒSELES PIESEGT.......
2.decembris 2019, 7:57 Atbildēt
LLasītāja I
Beidziet taču vienreiz taisīt teātri, preču pārdošana no rokas vienmēr ir bijusi Rīgas centrāltirgū, kopš neatkarības atgūšanas ticis piedāvāts - spirt , sigareti, tagad kad kādi tur nav varējuši sadalīt ietekmi, tad visi nu ir pamodušies no miega.
2.decembris 2019, 9:07 Atbildēt
RRūdolfs
Neticu! Ja būtu 'saikne ' kāds fakts , tai birojā sen izālētos Knaps vai Omega.
2.decembris 2019, 10:06 Atbildēt
kkauns
bet kā citādi
2.decembris 2019, 14:49 Atbildēt
kkauns
dzanuškāns...................................cik ilgi č mafija ko gribēs to darīs???????????????????????
2.decembris 2019, 16:53 Atbildēt
ZZigis L
Vai kadam par to bija šaubas? Saskaņas mafija..
2.decembris 2019, 18:25 Atbildēt
ttā ir
daža partija nav partija, bet ОПГ
2.decembris 2019, 20:30 Atbildēt