Komentāri / Militārās mācībās izspēlēta pūļa ielaušanās prezidenta pilī
 

45 komentāri

ZZaķitis
Un cik līķu ?
5.oktobris 2019, 9:37 Atbildēt
VVisi kas bija zaļā krāsā
Kā Odesā,sadedzina sūdus ,lai pasargatu tūkstosiem cilvēkus
5.oktobris 2019, 10:11 Atbildēt
TTauta
Vai tad izsīkusi pacietība un pienācis laiks ieņemt bastīliju?
5.oktobris 2019, 9:48 Atbildēt
AA kas tev no tā
Mīzēji uzaicināti tāpat netiks.
Būs tev vien jātēlo anonimais varonis komentaros
5.oktobris 2019, 10:12 Atbildēt
dde Soto
Tikko komentos redzat vaardus tauta, mums, mees, pacietiiba, kangari, varat par 100% buut paarliecinaati, ka izpauzhaas noshnjurcis fashistiskaa kremlja maksas trollis.
5.oktobris 2019, 9:51 Atbildēt
vvispār
Tas laikam bija domāts, ždanokiešu 5.kolonnas pūlis. Citu pūli Latvijā neredzu.
5.oktobris 2019, 9:52 Atbildēt
OOtto
Tas nav patriotiski - mācībās vajadzēja imitēt ielaušanos ASV un Krievijas vēstniecībās
5.oktobris 2019, 9:58 Atbildēt
EESMAIJA
Es saprotu, ka tur tika apmācīts un trenēts vardarbīgs spēks pret neapmierinātību, nesamierināmību, naidu, ko var izraisīt netaisnība, zagšana, nelietība, ļaunums, izredzēto visatļautība un zemāka mīdīšana kājām. Ja kāds domā citādi, lai man pasaka, kas ir domāts ar pūli, pret kuru laiž armiju.
5.oktobris 2019, 10:03 Atbildēt
VVārds
Neapmierinātību var izraisīt arī melīgas propagandas pasākumi, ko īsteno pret Latvijas tautas interesēm naidīgi spēki. Pūlis rīkojas emocionāli, nevis racionāli. Pūlis nespēj racionāli izvērtēt, vai tiešām notiek nelietība pret zemāko, vai arī kāds vienkārši melo un manipulē, uzkurinot emocijas. Neizliecies, ka tu to nezini un nesaproti.
5.oktobris 2019, 10:10 Atbildēt
EESMAIJA
Es skaidri un gaiši esmu uzrakstījusi, ko es domāju ar ,,pūli". Tās ir tās īpašības, kas biedē tos, kas šīs īpašības ir radījuši. Mana doma varētu nebūt viegli saprotama, bet skaidrāk izteikties es neprotu. Šīs īpašības, kas biedē pie varas esošos, var piemist gan organizētam "pūlim", gan neorganizētam, gan tikai atsevišķiem cilvēkiem, gan veselai tautai.... Es esmu par to, ka šādām īpašībām normālā sabiedrībā, normālā valstī , kur vieni netiek aplaupīti, lai otri varētu dzīvot kā arābu šeihi, nav pamata būt. Un vēl ko uzsvēršu - nekad un ne reizi pat domās neesmu kādam pārmetusi vai zākājusi viņa tautību, Tas ir nepieņemami un pretīgi. Manās acīs mēs visi esam tikai cilvēki. Es pievēršu uzmanību tam, ko šis cilvēks ap sevi rada - vai izsauc apkārtējos manis pieminētas īpašības, vai rada piekrišanu, simpātijas, atbalstu, cieņu un drošības sajūtu...
5.oktobris 2019, 13:02 Atbildēt
VVārds
Tavas domas nav viegli saprotamas tāpēc, ka tu esi diezgan atrauta no realitātes. Tev škiet, ka sniedzi skaidrojumu, ko saproti ar vārdu 'pūlis', taču faktiski tu vien uzskaiti abstraktu jēdzienus ar kaut kādu vēstījumu. Protams, spēja runāt par abstraktiem jēdzieniem ir cildināma. Taču sapratne ar citiem nav iespējama, ja nekonkretizē savas domas. Tāpat arī sapratne nav iespējama, ja visu pasniedz vienpusīgi - ar melnbaltiem vēstījumiem. Tā ir vien teoretizēšana kaut kādā savā, pat ne informācijas, bet filosofiskā burbulī. To vēl vairāk atklāj tava cenšanās otrajā komentārā aizstāvēties, ka it kā neesi zākājusi tautību, kaut par tautību te runa vispār nav bijusi, un tev neviens neko nav par to pārmetis.
Savukārt par to, kādas sajūta cilvēks tev rada, atceries tādu jēdzienu kā projekcijas...
5.oktobris 2019, 13:58 Atbildēt
EESMAIJA
Man patīk! Taisnība, par tautību vismaz ne Jūs ne es neesam pieminējuši, bet tas tika pretstatīts turpinājumam, kādam manuprāt jābūt cilvēkam, lai viņš nebaidītos par savu drošību. Un te ir tas - ko, diemžēl, daudzi izvirza priekšplānā, Starp citu, vai mēs būtu pazīstami, ja Jūs mani tik jauki uzrunājat uz tu. Tas ir tik patīkami, ka pat neievēroju, ka šādās reizēs ,, tu" raksta ar lielo burtu.

Vēlreiz par šo vārdu ,,Pūlis". Tas bija minēts rakstā, tādēļ es viņu apspēlēju. Rakstā bija domāti nicinošā formā nosaukti cilvēki, kuri, neapmierināti, grasās apdraudēt augstas personas drošību. Es zem šī vārda paliku īpašību kopumu, tā simboliski, ( esmu pie šāda stila pieradusi), kas ir patiesais apdraudējums personām, kas nedomā par ,,pūļa" vajadzībām.
5.oktobris 2019, 14:18 Atbildēt
VVārds
Ja gribi, lai tevi uzrunā ar lielo burtu, raksti ar savu vārdu, uzvārdu. Nepastāv nekādi formāli nosacījumi, kā uzrunāt cilvēku, kurš raksta anonīmi.
Vienlaikus gan neizbrīna, ka cilvēks, pats gribēdams palikt anonīms, pieprasa no citiem izrādīt šķietamu cieņu (lasi, lišķību) pret viņu. Varētu padomāt, ka uzruna 'tu' ir aizskaroša...
Rakstā nekā nicinoša nav. Ja tu normālā jēdzienā 'pūlis' saskati kaut ko nicinošu, tad atkal jau atgādinu jēdzienu projekcijas...
Treškārt, pūlis, iebrūkot prezidenta pilī, ne tikai apdraud augstas amatpersonas drošību, bet arī apdraud sabiedrisko kārtību, līdz ar to visas sabiedrības intereses uz drošu vidi. Anarhija nekad nav neko labu sniegusi; gluži pretēji. Amatpersonas, kas mācās novērst sabiedriskās kārtības apdraudējumus, tieši domā par pūļa vajadzībām. Tev sen laiks atgriezties realitātē, kur jāvadās no emocionāli piesātinātām klišejām, bet gan kritiskās domāšanas.
5.oktobris 2019, 14:58 Atbildēt
EESMAIJA
Neatceros, ka būtu izteikusi gribu, lai Jūs mani uzrunātu ar Tu. Es tikai jautāju, vai neesam pazīstami. Manī ir ieaudzinātas pieklājības normas nepazīstamu cilvēku uzrunāt ar Jūs un pilnīgi vienalga, vai viņš grib palikt anonīms , vai ne. Bet šajā ziņā mēs esam vienādi, arī Jūs taču esat anonīms. Tā`te ir pieņemts. Un novērst sabiedrībās kārtības apdraudējumus (Šajā reizē apdraudējumu augstai amatpersonai) var, darot visu no tīras sirds, lai šādi apdraudējumi pat domās nebūtu pieļaujami. Arī savā nostājā un domāšanā Jums pašam būtu vērts padomāt par projekciju. Ja es pie sabalansētām cilvēcīgām attiecībā nespēju iedomāties nekādus apdraudējumus, tad Jūs...? izskatās, ka spējat.. No kurienes šī projekcija nāk?
5.oktobris 2019, 18:10 Atbildēt
VVārds
Kādas manas projekcijas?! Nezaudē saikni ar realitāti! Šīs mācības organizēja Latvijas Nacionālie bruņotie spēki, Militārās policijas Valsts prezidenta apsardze, Aizsardzības ministrija...
5.oktobris 2019, 19:04 Atbildēt
TTAS PATS
Jā, un nemaz tik sen atpakaļ, kas notika Jēkabpilī? Kam toreiz šīs mācības kalpoja - atkal ,,pūļa" savaldīšanai. Un atkal šis vārds ir lietots nicinošā nozīmē, ja ne, tad būtu jāsaka - tautas savaldīšanai. Tas būtu tuvāk patiesībai, bet to ir kauns atzīt, ka tauta ir tik tālu novesta, ka jātrenē armija, kā ar viņas neapmierinātību tikt galā, kaut ceļš ir zināms un tas ir pareizais - sākt domāt, ka tauta arī ir cilvēki, kas grib gan ēst, gan mācīties, gan ārstēties... Pūli savaldīt nav vajadzīgs apmācīt armiju. Tad pietiek ar dažiem policistiem... Un ja tautas neapmierinātību nosauc par pūli, tad tas IR jāuzskata par nicinošu izteikumu.
6.oktobris 2019, 9:26 Atbildēt
aatbilde
Jā un mēs tās apspriedām , katrs pēc savas projekcijas, ja tā var teikt
5.oktobris 2019, 20:14 Atbildēt
VVārds
kur jāvadās nevis no
5.oktobris 2019, 15:00 Atbildēt
SShadowVoice
Režīms saprot savu noziedzīgo dabu un savlaicīgi gatavojās ;-)
Suns zin ko ēdis.
Nebūtu labāk kārdinājuši tautu ar šādām idejām.
5.oktobris 2019, 13:27 Atbildēt
nnja
Režīmu mēs varam nomainīt katrus 4 gadus - vēlēšanās.
Par nemieriem būtu jāuztraucās visādās autoritārās valstīs kā Krievija, kur diktators valda nu jau 20 gadus, nepielaiž opozīciju vēlēšanām, nogalina politiskos pretiniekus, žurnālistus, utt.
5.oktobris 2019, 14:41 Atbildēt
rrobis
Suns zin ko ēdis! saprot, ka tautas pacietībai var pienākt gals!
5.oktobris 2019, 10:07 Atbildēt
UUn ko tu esi ēdis
Pastāsti ,vai ir laiks jau tevi sist ?
5.oktobris 2019, 10:13 Atbildēt
dde Soto
Ko es augstaak raxtiiju ? Tauta, pacietiiba... -iereec par kremlja maksas lopinju-
5.oktobris 2019, 10:15 Atbildēt
mmelnais humors
Nabaga Levits - vēl nekas nav noticis, bet jau bikses pilnas.
5.oktobris 2019, 10:49 Atbildēt
vvai tad
gatavojas nemieriem?
5.oktobris 2019, 10:57 Atbildēt
UUdo Ulbergs
Tas reāli nekad nenotiks! Latvieši neielauzīsies Rīgas pilī, lai patriektu "nācijas tēvu" - Latvijas un latviešu kauna traipu! "Nācijas tēvu" atbalsta latviešu tautas stabilākā daļa - smirdošā varas inteliģence. Šai smirdošai daļai ir labi saprotams "nācijas tēva" glamūrīgais pseidointelektuālisms, jo latviešu tautas stabilā daļa ir pēlēkie zvirbuļi - mietpilsoniski tipi, kuriem "nācijas tēvs" ar savām neizglītotības nosacītajām dumjībām ir ne tikai "nācijas tēvs", bet arī "pravietis".
5.oktobris 2019, 10:57 Atbildēt
KKam
Slikta dzīve? Mums? Ko jūs,.
Tā ir tikai propaganda, vai tad nejūtas, kāds te "veiksmes stāsts"
5.oktobris 2019, 10:59 Atbildēt
AArturs Nagliņš
Internetā katru informāciju par “nācijas tēva” jaunāko publisko glamūrīgi pseidointelektuālo šļakstīšanos komentāros pavada antisemītisma cunami. Atbalstoši un kritiski izprotoši komentāri praktiski ir ļoti reti. Dominē klajš nolādējums antisemītiskā leksiskajā manierē. Tas bija skaidrs jau no paša sākuma, ka Arāja komandas zemē ebreja virzīšana uz latviešu valsts prezidenta krēslu izraisīs antisemītisma uzplūdus. To vajadzēja ņemt vērā arī Levitam, Latvijas ebrejiem, drošības dienestiem, apturot stulbo latviešu inteliģentu vārīšanos Levita labā. Bet tas nenotika; latviešu inteliģences stulbums un Levita nekaunība guva pārsvaru. Turklāt tika izbīdīts ļoti vājš ebrejs, neizglītots, ar glamūrīgas un pseidointelektuālas muldēšanas māniju, kas vēl vairāk uzkurina antisemītismu. Kam tas viss ir vajadzīgs? Kāpēc valsts drošības iestādes neveic savu klasisko funkciju – etniskā, rasu, reliģiskā ekstrēmisma nepieļaušanu? Kāda jēga Saeimā diskutēt par valsts drošības apdradējumiem, ja šīs Saeimas 61 deputāts pats izraisīja milzīgu valsts drošības apdraudējumu, par Valsts prezidentu ievēlot tik nepiemērotu indivīdu, kas momentā uzkurināja grandiozus antisemītisma plūdus?
5.oktobris 2019, 11:04 Atbildēt
hhehe
Antisemītismu pret Levitu pagaidām izplata tikai kremļa troļļi, kas ir īpaši amizanti.
5.oktobris 2019, 14:37 Atbildēt
dde Soto
amizanti, kaa fashistiskaas rašņas trolli - antisemiiti trako [ smiin ]
5.oktobris 2019, 11:07 Atbildēt
TTauta
Ak, kungs! Armiju mācot tautu savaldīt! Ko vēl izdomāsiet, Kremļa propagandas upuri, jo viss ir pavisam vienkārši: Militārā policija ir institūcija, kas apsargā Valsts prezidentu, lai kur viņš nebūtu, un, protams, arī tās vietas, kur viņš atrodas. Un neaizmirsīsim, ka Valsts prezidents ir valsts bruņotā spēka augstākais vadonis, kuram kara laikam jāieceļ virspavēlnieks, jāizsludina karš utt., tāpēc kaut vai šo iemeslu dēļ viņa apsardzībai ir būtiska nozīme!
5.oktobris 2019, 11:30 Atbildēt
EEmīlija
Dieviņ, Tētiņ! Ak ta pūlis atkal trako? Vēsture rāda, ka ar pūļa dusmām jokoties nedrīkst. Tas pūlis baidā tikai no spēka, tikai pulvera smaka to nomierina.
Bet cerams, ka Levita kungs, Saeimā valdošie tautas kalpi un viņu sastādītais Ministru Kabinets ar Kariņa kungu priekšgalā pēc tās pūļa trakošanas tak nav cietuši. Un ir sveiki un veseli. Un arī turpmāk dzīvos cepuri kuldami. Bet pūlim (ja tāds vairs vispār spēj savākkties) ir jāzin sava vieta.
5.oktobris 2019, 11:30 Atbildēt
JJumu
Savā laikā Krievijas impērijā dekabristiem uzmauca virsū ar karteču un vairākas paaudzes gandrīz 100 gadu bija mierīgi. Nikolais II bija par mīkstu, lai kaut ko līdzīgu izdarītu un iznāca tas kas iznāca.
5.oktobris 2019, 17:11 Atbildēt
dde Soto
Interesants fakts: kremlja punduris reaali un pamatoti baidaas no tautas dusmaam un taadeelj neuzticas savam "kremlja pulkam", kura galvenais uzdevums ir nodroshinaat Ordas hana un galda bajaaru un beju fizisko droshiibu. Shim noluukam Maskavaa disloceetas divas pusslepenas chechenu algotnju ""kaģirocu" bandas....
5.oktobris 2019, 11:45 Atbildēt
YYess
Jūt, suņi, ko ēduši
5.oktobris 2019, 12:04 Atbildēt
dde Soto
un ko juus, kremlja trolli, rijat ? Voģjaru, kartošku un voblu ? [ smiin ]
5.oktobris 2019, 12:07 Atbildēt
ZZane L
Krievu kolonistu savaldīšanas mācības! Apsveicama lieta! Lai piektā kollona baidās!
5.oktobris 2019, 12:39 Atbildēt
PPraktiskā latviete
Kas bija aizstāvji , saprotams, ka armijnieki, kurus apmāca. Bet kas tēloja pūli??? ( žēl, ka statistus pūlim neuzaicināja jau iepriekš - domāju, daudz entuziastu pieteiktos un lomu spēlētu ar degsmi :))
5.oktobris 2019, 13:03 Atbildēt
TTautas ticējums
Kam to Latvijas kgb kantori vajag grupā nenovāks ražu bet prātīgi pa vienam. Rudenī novāc ražu pavasarī iesēdina.
5.oktobris 2019, 13:05 Atbildēt