Komentāri / Valsts svētku svinības: Pasākumu programma Rīgā un citviet Latvijā
 

35 komentāri

SSveiciens svetkos
Par LIELU LATVIJU !!!!!!!
4.maijs 2019, 7:14 Atbildēt
RRafiks
Kam jūs vajadzīgi ar savu DIŽLATVIJU!!! Tik teritoriju sabendējiet. Ātrāk jau uzliktu punktu šim projektam kas neizdevās. Ka saka ja gribi dirzt, nemoki pakaļu. Ja nav tad nav un amba!!!
4.maijs 2019, 9:31 Atbildēt
dde Soto
nelaimiigais beztautiibas cilveecinj. Lai tev izdodas sakaartot savu dziiviiti.
4.maijs 2019, 9:37 Atbildēt
ssircsaraujaspikucī
valsc un karoks... katrs patrioc šodien lepojas ar paveikto!!! Pastaļi ir diženi!
4.maijs 2019, 11:07 Atbildēt
SSveiciens svetkos
Apsveicu visus ar šo lielisko notikumu mūsu dzīvēs ,ar dienu ,kas bija kā starpfinišs ceļā uz cilveka cienīgu dzīvi.
Prieks par sabiedrības lielako daļu ,kas prata to izmantot un uzsāka gruto sevis mainīšanas ceļu.
Un lidzjūtiba tiem ,kur nespēja pārgriezt nabassaiti un tā ari palika savā pionieru nometnes dzives uztverē.
4.maijs 2019, 7:23 Atbildēt
RRaimonds
Žīdu un čekistu svētki. Tikai viņi .. un viņiem līdzīgie ... ir sajūsmā par to, kāda te mums tā Latvija patlaban ir ...
Valsts, kura jau šobrīd ir pa pusei tikai uz papīra ...
(jo trešā daļa iedzīvotāju ir pametuši savu zemi /var teikt, ka deportēti - arī tas nebūs nepareizi/ .. bērna pabalsts te ir 11 eiras mēnesī ... par ko ir īpašs prieks ... 40% Latvijas iedzīvotāju dzīvo zem iztikas minimuma .... URRĀ biedri !!!! ... ).
4.maijs 2019, 7:49 Atbildēt
dde Soto
pufaika, tava bezspeeciigaa kaukshana jau vien liecina, ka te viss pamazaam buus kaartiibaa atshkjiriibaa no tavas fashistsikaas maaaaaaatushkas. Un buutu daudz labaak veel, ja nebuutu bijusi ilggadeejaa mongolju-vataanu okupaacija.

Prieciigus Sveetkus visiem !
4.maijs 2019, 8:14 Atbildēt
HHulio
Tu izdzimteni ,jebalo to piever.,utainais.
4.maijs 2019, 8:50 Atbildēt
RRaimandavoška
redz kur tavs sugas brālis latvānis - latvijas vaņka: www.youtube.com/watch?v=0iPfJOyiE6o
4.maijs 2019, 10:23 Atbildēt
NNejēga
Bet ko tu, zīdainīt, esi darijis, lai labāk būtu?
4.maijs 2019, 16:03 Atbildēt
OOsso
Saules mūžu Latvijai!Gods kalpot!
4.maijs 2019, 8:46 Atbildēt
RRaimonds
Eurostat: Latvijas iedzīvotāju skaits līdz 2030.gadam samazināsies vēl par 20%

TVNET
ANO izdotajā ziņojumā prognozēts, ka pasaules iedzīvotāju skaits 2050.gadā sasniegs 8,9 miljardus cilvēku, salīdzinot ar pirms diviem gadiem prognozētajiem 9,3 miljardiem, bet Latvijas iedzīvotāju skaits būs samazinājies līdz 50 procentiem.

Šie fakti kaut kā neiet kopā ar to Saules mūžu ...
Bet tā būs ... ja netiks mainīta Latvijas līdzšinējā politika ...
Tagadējos nacistus ... prostitūtas ... afēristus ... un idiotus ir jānomaina ar godīgiem, izglītotiem cilvēkiem ...
4.maijs 2019, 9:01 Atbildēt
DDoha
"Viena diena manā mūžā"...Neatkarības. Lai būtu, ko svinēt.
4.maijs 2019, 8:51 Atbildēt
RRaimonds
Vispār patreiz Latvijai nav jau nekādas Neatkarības ...
Mēs tikai vienu kolhozu esam nomainījuši ar citu ...
Latvija Neatkarīga ir bijusi tikai 33 gadus ... (1920 - 1940 ... un 1991 - 2004 ... ).
4.maijs 2019, 9:04 Atbildēt
dde Soto
trolli, nezinu kaadus kolhozus juusu trollu ferma nomainiijusi. Patlaban tu vergo pundura pavaaram. varen cieniijama nodarboshanaas;)))
4.maijs 2019, 9:13 Atbildēt
HHulio
Raimond,Doha,jabalas aiztaisat,padlas.
4.maijs 2019, 8:58 Atbildēt
ZZane l
Super! Skaisti svētki manai Latvijai!
4.maijs 2019, 9:06 Atbildēt
dde Soto
Zheel man "raimonda". Cilveecinjam fashistiskaa krievija atnjeemusi visu: tautiibu, godu, kaunu. Spriezhot peec pagoņalām - pat dzimumu. Nav palicis gandriiz nekas. Palikusi tikai veelme izkalpoties melojot melojot un veelreiz melojot - pie tam pilniigaa bezjeegaa. Vieniigais mierinaajums trollim, ka par to maksaa - veselsu 600-700 USD ( savus dzimtos RUR tachu pat trolli neatziist ). UN 700 USD nabadziigajaa Ordaa skaitaas varen laba alga ! Citiem cilveekiem sveetki, bet trolis "raimuha" seezh un melo - savu melno dveeseliigi sagandeejis, meegina ( bezspeeciigi ) sagandeet citiem. Paarnaak maajaas no meloshanas, atkal jaamelo par "darbu maarketingaa, interneta petnieciibaaa utt" Shis "darbs" tachu Ordaa skaitaas Lielais Nosleepums... Nozheelojama radiibinja. Turklaat pats saprot, ka muuzhiigi taa nevilksies un kopaa ar visu paareejo krieviju driiz pienaakas ljoti smaga pamoshanaas.
4.maijs 2019, 9:09 Atbildēt
UUdo Ulbergs
“4.maija republikas” svētku eiforijas sakarā ir vērts vēlreiz atgādināt, kādā veidā izdevās tik pamatīgi apmuļķot latviešu tautu. Aktuāls ir jautājums, cik Latvijā un citās zemēs ir latviešu, kuri ar skaidru prātu un skaidru sirdi apzinās, un ar dziļu naidu izturas pret "4.maija" nacionālo noziegumu - tautas apkrāpšanu ar "brīvību", "neatkarību", "suverenitāti", "labklājību", "atgriešanos Eiropā", ko ļoti sekmīgi veica PSKP/VDK morālie kastrāti? Atbildē uz šo jautājumu acīmredzot figurētu ļoti niecīgs skaitlis. Latviešu tauta tika totāli apdullināta, un apdullinājuma varā atrodas joprojām. Būtisks iemesls ir valdošās kliķes uzspiestā oficiālā pozīcija. LR oficiālajā pozīcijā “4.maijs” nav nacionālā nozieguma diena. Taču vēl ir divi kardināli faktori apdullināšanas sekmēšanā. Pirmais faktors ir saistīts ar LR vēsturisko simboliku un vēsturisko institūtu pieļaušanu. PSKP/VDK morālie kastrāti viltīgi atļauj lietot LR karogu, himnu, ģērboni, “pirmās republikas” konstitūciju, valsts varas institūtu nosaukumus. Kādu laiku atļāva lietot latus kā naudas vienības. Šim emocionāli simboliskajam faktoram ir milzīga loma, latviešu tautas masu apziņā izraisot LR atjaunošanas ticamību. Pirmais faktors ir garīgais, psiholoģiskais faktors. Tāpēc tam ir tik milzīga loma. Otrais faktors ir materiālistiskais faktors, cilvēku apdullināšanā balstoties uz materiālistiskajiem instinktiem, kaislībām, velmēm. Cilvēku masas tiek pievilinātas materiālistiskā formā. Tam arī ir apdullināšanas milzīgas iespējas, jo materiālistiskās intereses relatīvi ir katrā cilvēkā. Otro faktoru vienā vārdā ir jāsauc par reketu jeb reketa tehnoloģiju. Kas ir rekets? Rekets ir (pasvītroju) organizēta sistemātiska galvenokārt naudas izspiešana. Latvijā u.c. rekets tika radīts jau padomju laikā. Reketu PSKP uzdevumā radīja un kontrolēja VDK. Rekets tika radīts tādēļ, lai valsts varas pārstāvji gūtu savu labumu, rupji sakot, no zagšanas, kas sākās pēc ekonomiskās un finansu darbības liberalizācijas “perestroikas” laikā. Reketieru galvenais uzdevums bija pieradināt jaunos biznesmeņus dalīties savos ienākumos. Kā zināms, rekets pastāvēja neilgi, jo reketieru funkcijas pārņēma valsts institūtu nomeklatūra – valdošā kliķe. Tā ātri parlamentā un valdībā radīja juridiski iestrādātu noziegumu brīvību un organizētās noziedzības bandas, bet galvenais – valdošā kliķe pati kļuva reketiere, likvidējot reketu, kas savā laikā kalpoja kā starpnieks starp biznesu un varu. Pēc juridiski noformētās noziegumu brīvības un organizētās noziedzības bandu izveides starpnieks (reketieri) vairs nebija vajadzīgs, jo dalīšanās kļuva leģitīma izdarība un to nebaidījās veikt valdošā kliķe. LR sākās masveida zagšana, kurā joprojām ir ievilinātas tautas plašas masas. Saprotams, ka masveida zagšanas fani nekad nevērsīsies pret “4.maija republiku”. Jūlijs Krūmiņš jautri apraksta varas viepļu reketu - katru mēnesi 300 latu maksāšanu Jurim Dobelim no latviešu "naciķu" atejas...
4.maijs 2019, 9:15 Atbildēt
dde Soto
ivan ivana deels ivanov. Domaa tev shito kopeeto palagu kurators ieskaitiis dienas normaa kaa "pilnveertiigu komentu" ?
4.maijs 2019, 9:19 Atbildēt
HHulio
Raimond,tu bļat,pats i esi kolhozniks ,izdzimteni ,.nedonosoks.urla .
4.maijs 2019, 9:16 Atbildēt
HHulio
Vēl viens padla izlïda Udo-pedrilo.
4.maijs 2019, 9:19 Atbildēt
AArnoļds
Visuss nelojālos valstij,lopu vagonos un no sliedēm nolaist.
4.maijs 2019, 9:26 Atbildēt
dde Soto
kapeec taa ? Mees neesma mongolju - vataanu mezhonji, lai ar citiem taa riikotos. Parastos vagonos, biljeti vienaa virzienaa zobos un aizliegums atgriezties nolaadeetajaa NATOvcu zapadaa. Shitai bandai tas skaitaas visvisbargaakais sods - nosuutiishana dziivot uz miiljoto maatushku pie dievinaataa Vadonja [ smiin ]
4.maijs 2019, 9:30 Atbildēt
KKāda neatkarība
Kada neatkarība????Valsts šī vairs sen nav suverēna un neatkarīga,pēdējais neatkarības bastions krita 2014.gadā atsakoties no lata.Šodien mēs esam kolonija,noieta tirgus,darbaspēka avots,atkritumu izgāztuve kura nav tiesīga neko lemts savā liktenī.Ir sūdīgāk nekā krievu laikos
4.maijs 2019, 9:35 Atbildēt
dde Soto
nemaz nemiili savu maaatushku krievistaanu. Tik skarbi ( kaut arii preciizi ) noraksturoji... - atkritumu izgaaztuve, noieta tirgus...
4.maijs 2019, 9:38 Atbildēt
PPriecīgus Svētkus
Viens karogs, Viena zeme,Viena sirds,Viena tauta mūžīģi!
4.maijs 2019, 9:54 Atbildēt
ppērminderis
Melnā līķauta svētki, un siles rukšu lielā diena!
4.maijs 2019, 9:57 Atbildēt
PPERMIS
Satikt man bi tevi pērminden
4.maijs 2019, 10:01 Atbildēt
ppērminderis
Apsveicu visus siles biedrus, kuriem atradusies vieta pie siles, tos var atpazīt pēc karogiem ,kas uzvilkti pie lepnajām villām, pārējiem izsaku līdzjūtību un neatmest cerību, ka vienreiz šis prettautiskais režīms sabruks, viss ir atkarīgs no mums pašiem!
4.maijs 2019, 10:21 Atbildēt
dde Soto
Preciizi par pundura rashnju. 10-niekaa+++
4.maijs 2019, 10:31 Atbildēt
ffff
Režīms ir 200 km uz austrumiem. Tev ir uzdevums. Un sāpe, acīmredzot. Dzimis rāpot, nekad nelidos tā kā turpini kalpot savam elkam un caram.
4.maijs 2019, 10:32 Atbildēt
ppastalaspēdējāpidralla
dzimisrāpot beigubeigās vienmēr lido uz dzimušālidot
4.maijs 2019, 11:11 Atbildēt
DDoha
:) Man 200 km uz austrumiem ir Rīga.
4.maijs 2019, 11:57 Atbildēt
RRiepa
Ko svinam? Kāds var sakarīgi paskaidrot?
4.maijs 2019, 22:58 Atbildēt