Šonedēļ kanalizācijas vada remontdarbi E. Birznieka-Upīša ielā, būs satiksmes ierobežojumi
 
©Ekrānšāviņš no avīzes

No otrdienas, 20. marta, rīta (aptuveni pulksten 5) sāksies kanalizācijas kolektora atjaunošanas darbi Ernesta Birznieka-Upīša ielā, kuru laikā tiks ierobežota transportlīdzekļu kustība šīs ielas posmā no Lāčplēša ielas līdz Visvalža ielai, kā arī slēgts labais pagrieziens Ernesta Birznieka-Upīša un Lāčplēša ielas krustojumā virzienā uz staciju. Plānots, ka remontdarbi noslēgsies sestdienas rītā.

Šajā posmā esošais kanalizācijas kolektors bija avārijas stāvoklī, uz ielas jau sāka veidoties iesēdumi, tāpēc februāra beigās Ernesta Birznieka-Upīša ielas un Lāčplēša ielas krustojumā jau tika veikti darbi radušās avārijas situācijas novēršanai. Kanalizācijas vada atjaunošana sāksies otrdienas pēcpusdienā un notiks ar beztranšeju metodi, veicot tā oderēšanu jeb tā saucamās zeķes ievilkšanu. Kopējais atjaunojamā posma garums - 62 metri. Papildus tam tiks veikti arī kanalizācijas akas pārsedzes un teknes remontdarbi. Darbu veikšanas laikā minētajā apkaimē var tikt pārsniegts pieļaujamais trokšņa līmenis.

Saistībā ar kanalizācijas kolektora remontdarbiem no 20. marta līdz 23. martam būs izmaiņas arī 13. trolejbusa maršrutā. No Ieriķu ielas virzienā uz Centrāltirgu 13. trolejbuss brauks pa maršrutu līdz Avotu ielai, tālāk pa Avotu ielu, Stabu ielu, Aleksandra Čaka ielu, Marijas ielu, Elizabetes ielu, Ernesta Birznieka-Upīša ielu, Dzirnavu ielu un tālāk pa maršrutu. Pieturvietas Stabu iela, Lāčplēša iela un Dzirnavu iela centra virzienā būs slēgtas. Trolejbuss pieturēs visās apvedceļā esošajās pieturās. Ieriķu ielas virzienā 13. maršruta trolejbusi kursēs bez izmaiņām.