Komentāri / Trīs jaunieši apzināti sabojājuši Latvijas valsts karogu
 

7 komentāri

ssims
Ceru ,ka dabūs pēc pilnas programmas
5.jūlijs 2016, 16:42 Atbildēt
NNeveiktās deokupācijas un dekolonizācijas sekas
Esmu pārliecināts, ka vainīgie ir krievruņu okupantu pēcteči, kurus uz šādu rīcību iedrošina Putina Huilo TV pārraides un Putina Huilo darbība gan Krimā, gan Austrumukrainā, gan iepriekš Gruzijā.
5.jūlijs 2016, 17:06 Atbildēt
nnb
Kādi būtu pierādījumi?
5.jūlijs 2016, 17:49 Atbildēt
nneveiktās deokupācijas un dekolonizācijas sekas
Pagaidām tikai pārliecība, bet es parasti nekļūdos. Atceros gadījumu, kad tika apgānīti ebreju kapi, pie tam, uzraksti ar rupjībām bija latviešu valodā (it kā latvieši būtu vainīgi). Policija atklāja vainīgos un tie nebija latvieši. Latvieši savā tēvzemē neapgāna kapus un krietni latvieši neapgāna savas tautas karogu.
5.jūlijs 2016, 18:00 Atbildēt
kkonsekventi
Pret internacistu neliešiem un kremļa teroristu atbalstītājiem jārīkojas bez vismazākās kautrības, bez vismazākās pietātes un bez vismazākās tolerances. Aktīvi, brutāli, nežēlīgi un konsekventi.
Viens no reāliem Civilizētās Pasaules draudiem ir kremļa 5. kolonna. Lai šos draudus novērstu, kremļa 5. kolonna ir pilnībā jāneitralizē.

Visu kremļa 5. kolonnu, kura veic sabotāžu un piedalās propagandas karā pret Latvijas valsti un pārējo Civilizēto Pasauli, cenšas veikt graujošas darbības pret Latvijas valsti un pārējo Civilizēto Pasauli, atbalsta kremļa teroristus un kremļa internacionālistus - internacistus, ir specdienestiem nekavējoties jāaiztur un jānodod tiesāšanai.
Latvijas valstij un Civilizētajai Pasaulei naidīgajai kremļa 5. kolonnai ir jāanulē pilsonība, ja tāda ir un pēc soda izciešanas ir jāizsūta ārpus Eiropas Savienības un NATO dalībvalstīm, bez tiesībām atgriezties.
5.jūlijs 2016, 17:42 Atbildēt
TTrokai latgays
Nacik tu ko lieto????Narkotikas,lime,zalite,spaiss,spirtiks???
5.jūlijs 2016, 19:08 Atbildēt
TTrokais latgalys
100% saspaisojusies pastalnieku balelini.Labi vel ka kluci neuzlika uz sis lupatas...
5.jūlijs 2016, 18:58 Atbildēt