Komentāri / Piektdien notiks izbraukuma vakcinācija Maltā
 

3 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

GGauno Lato Lapsa
Nācijas tēvs nekur neizbrauks un turpinās uzpildīties pie bezmaksas ēdiena galda tradicionālajā apjomā un tempā.
11.maijs, 19:06 Atbildēt
RReal
3 st. ·
Pēdējās dienās varneši manāmi saduguši - nekādi nepildās švakcinēšanas plāns - medijos raksta, ka 5 reizes lēnāks kā šie plānojuši. Sašpricēti vismaz vienreiz 17% iedzīvotāju, bet tas ir tālu līdz Davosas uzliktam mērķim - 70%.
Ko darīt? Uz mirkli iejūtoties valdības eksperta ādā, es teiktu tā - jūs taču sūtat nepareizus signālus un neinteresantus piedāvājumus tiem švakcinētiem. Kāda gan viņiem interese par priekšrocībām, kas nemaz nav nekādas priekšrocības, bet tikai ierastas ikdienas lietas - kaut kādu tur koncertu apmeklēšana vai iespēja pasēdēt bārā kopā ar citiem tādiem pašiem sazāļotiem dundukiem.
Tas viss nav interesanti un tas ir garlaicīgi. Piedāvājiet viņiem pavisam citu un aizraujošu atvieglojumu paketi. Piemēram, iespēju peldēt aiz bojām peldvietās, apmeklēt tualetes bez dzimuma norāžu ievērošanas, iespējas sēdēt pie atvērta loga lidmašīnā un uzpīpēt, nesprādzēties automašīnās, iet pāri ielai zem sarkanās gaismas, dedzināt kūlu, braukt bez ķiveres ar motocikliem vai kāpt Vanšu tiltā.
Nu kaut ko tādu, ko mēs, parastie mirstīgie, nedarām un nedrīkstam darīt. Ja viņiem piedāvātu tādu priekšrocību paketi, tad gan vēļ kāds bariņš saskrietu švakcinēties, vai kā?
11.maijs, 23:55 Atbildēt
MMalta
....nu gan vakcinatori malači. Tā ieskrējušies, ka ar Latviju vairs nepietiek, nu jau uz Maltu dosies valcinēt
11.maijs, 23:29 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!