Komentāri / Satversmes tiesa līdz šim saņēmusi divus pieteikumus par administratīvi teritoriālo reformu
 

8 komentāri

PPirktspēja
:) Ja diktatori atceļ tautas referendumus...HA,HA,HA! Politisks teātris un viss.
1.augusts, 13:33 Atbildēt
KKo tik maz
Vai ta tikai divus rukšus no siles atraus ?
1.augusts, 13:54 Atbildēt
GGriška
Kur tad suiti? Tā vīstīja dūres... Kur tad ir?
1.augusts, 14:45 Atbildēt
AAnita
Ātrāk jāapvieno un nav ko ākstīties ,jo daudziem siltais krēsls slīd ārā un šeit ir redzams kam ,tiem kuri lielākie bļāvēji
1.augusts, 15:55 Atbildēt
ttikai
Nekas nekur neslīd, piemēram, Limbažu novads nevēlas, ka tiek atrauta Skulte, lai mākslīgi veidotu Saulkrastu novadu. Skulte tradicionāli ir bijusi Limbažu novadā, tur ieguldīti Limbažu novada kopējie resursi, tad lai Saulkrasti tos tagad atmaksā, grāmatveži izrēķinās summu. Pretējā gadījumā tiks radīts precedents, lai novadu centri savos attālākajos pagastos censtos veikt mazāk ieguldījumus, lai nākošās ATR laikā tie nebūtu jāieraksta skurstenī. Jebkurā gadījumā Limbažu novads būs un krēsli paliks savās vietās.:)) Tā "krēsla" vai "siles" piesaukšana ir tukšs populistisks lozungs muļķu meklēšanai.:)
2.augusts, 8:11 Atbildēt
JJansons
Man pirms pirmās reformas uzņēmuma filiāles bija divos novados. Kurru pievienoja, tur dzīve apstājās. Kuram pievienoja, tur viss notiek .
1.augusts, 17:19 Atbildēt
vvoloģa
Reforma, protams, ir nekāda, lai neteiktu- debila. Novadam jābūt pašpietiekamam, ar attīstītu rūpniecību un lauksaimniecību, kas var nodrošināt savus iedzīvotājus ar darbu, skolām, slimnīcām, transportu, banku filiālēm, kultūras iestādēm, citiem pamata pakalpojumiem un kvalificētiem speciālistiem pakalpojumu sniedzējiem. Ne tā, Ikšķiles Vārnu ielas republikāņi?
1.augusts, 17:39 Atbildēt
EEzis UK
Reforma nepilnīga ,jo patvaldības taču neko nedara,kaut ko drošināt ar kaut ko ,ja nu vienīgi tik daudz cilvēkus ar neputekļainu darbu ,4000 novads 50 kvern domē,11000 darba dienas atsēž pa 3 uz katru iedzīvotāju gadā,un Tev liekas ka viņi strādā? Paskaties ,kā "strādā"tehniskie ,pa dienu 2 koiņus apgraiza ,4 veči mazu pleķīti zemes līdzina. Būvē es tādus pirmajā dienā aizdzītu projām. Bet naudu jāapgūst,strūklakas,tenisa korti utt un joprojām.
1.augusts, 19:22 Atbildēt