Komentāri / Saulkrastu novada dome atceļ atbalstu gāzes termināļa būvniecībai Skultes ostā
 

43 komentāri

žžanis
Bezkompromisa tiesiskuma adepts, Volgas tatārs jeb pundurbordānelis pārādīs jums ,kur vēži ziemo,izjaukt šādu gadsimta afēru bez sekām nevarēs!
8.aprīlis, 15:54 Atbildēt
UUz miskasti tādu domi
Provinciāli pāķi
8.aprīlis, 17:16 Atbildēt
RRaimonds
Pat neskatoties uz iedzīvotāju domām...tā ir finansu AFĒRA ...kura Latvijai nesīs tikai zaudējumus ... bet daži cilvēki tur kļūs miljonāri.
Un atkal runā par kaut kādu tur Skultes ostu ...kāpēc tiek noklusēts ..ka to termināli būvēs Saulkrastu PILSĒTAS TERITORIJĀ ...
Tāpat kā Rīgā ir Pļavnieki ..Purvciems ..tāpat arī Saulkrastoes vienu no pilsētas rajoniem sauc par Skultes ostu ...
Tas ir apmēram tas pats ..kad teiktu ...NĒ ..NĒ ...mēs Rīgā atomstaciju nebūvēsim ...mēs viņu būvēsim Teikā ..bet Rīgā nē ...:)))
8.aprīlis, 18:20 Atbildēt
VVilks
Na.. irs zaķīt.
8.aprīlis, 21:01 Atbildēt
PPutina aģents
Cerams mongolim izdosies. Es labprāt par gāzi maksātu 2-3 reizes dārgāk
8.aprīlis, 17:52 Atbildēt
RRaimonds
Tā ASV gāze tur būs par kādiem 60% dārgāka ...un labprātīgi loģiski, ka to neviens nepirks ...tāpēc ... tai ...tāpat kā mūsu elektrības OIKam... arī gāxei būs OIK ... un gala rezultātā to protams maksās gala patērētājs ..
(jo ne jau Latvenergo ... kuram viņu patreiz mēģina uzspiest)
8.aprīlis, 18:25 Atbildēt
TTevs
Kā tas var būt, pret stratēģiskajiem, partneriem, nodevību, kāda dabas aizsardzība, šis LNG 10% vienmēr iztvaiko, tā būs smaka un kas cietīs, stratēģisko partnerību nedrīkst zaudēt, zaudēt.
8.aprīlis, 20:15 Atbildēt
OOik divi būt
Nu tik sāksies ! Skatieties ka netiek nosutiti uz saulkrastiem piņguki ar abramiem demokratijas nodibināšanai !Pentagona ielikteni to nepiedos , izreķinasies tapat ka ar Nemiro !
8.aprīlis, 15:56 Atbildēt
OOIK divi NEBŪT
ratā ar šo OIKu - neko neizrēķināsies, tikai apdirsīsies un pietaisīs sev biksēs!
8.aprīlis, 16:46 Atbildēt
CCorona
Es pārņemu Saulkrastu novada domi.
8.aprīlis, 16:04 Atbildēt
RRaimonds
Šis Saulkrastu domes lēmums atspoguļo pilsētas iedzīvotāju viedokli.
INo tās mazās pilsēteles jau ir savākti 3000 iedzīvotāju paraksti, kuri ir pret...)
8.aprīlis, 18:27 Atbildēt
aarī Zvejniekciemiete
KurTu tik atjautigs. Uz darbavietām arī nav ko cerēt,viss tagad ir uz elektroniku un attālināti
8.aprīlis, 18:59 Atbildēt
iizskatās
ka bordāniešiem jau ir divi pretinieki > NA+KPV'LV,maizniekam atkal būs darbiņš.
8.aprīlis, 16:11 Atbildēt
RRaimonds
Jā ..šī ASV prostitūta Maizītis ..droši ..ka atņems atkal pielaides ...
Visiem ..kuri ir pret termināli.
SAB Latvijā ir jeņķu mavķele.
8.aprīlis, 18:29 Atbildēt
KKremilek Rukis
Nu, to jau varēja gaidīt, ka LG piesaistīs kādus padumjākus "zaļos" termināļa idejas nozāģēšanai.
Citadi - ko vēl ne, monopolu gribēs izjaukt?!!
8.aprīlis, 16:14 Atbildēt
VVahamurkam Ruksam
nafig tādu "monopola jaukšanu" ar jaunu krāpniecību!
8.aprīlis, 16:49 Atbildēt
ppjanku Janka
Ko var iebilst.... ( cenzēju pašrocīgi!) politiskajos kuluāros, vārtrūmēs, jumtu pažobelēs un varas gaiteņos pieņemtajam lēmumam!?
8.aprīlis, 16:19 Atbildēt
RReālists
Smieklīgi,pašvaldība nevar aizliegt būvēt valstiski un stratēģiski svarīgu infrastruktūras objektu.Tas tik un tā tiks realizēts un mums tad būs izvēles iespēja no kā pirkt gāzi par zemāko cenu.Kas attiecas uz stāstiem par OIK-2,tad to ir izdomājuši tie,kuri kalpo Krievijas gāzes lobistiem.
8.aprīlis, 16:22 Atbildēt
rreālistam
Ne tu, ne tādi diršlakas, kas pilnīgi nezin,kas notiek konkrētajā pagastā,nenoteiks,ko pašvaldība drīkst vai nedrīkst
8.aprīlis, 16:37 Atbildēt
BBrivprātigi obligāti
Ludzu faktus studijā ! Cik maksa krievijas dabas gaze uz robežas , cik maksā sašķidrināta gāze no amerikas ? Ja tas terminalis darbosies atbilstoši brīvā tirgus principiem ,konkurencei ludzu ! Bet runa jau iet par to ka latvenergo tiek uzspiests obligati pirkt asv saskidrinato gazi nospļaujoties uz jebkadu brivo tirgu un konkurenci ,tas nozīmē ka nedrikstes pirkt lētako un latvijas valstij letako un ekonomikai izdevigako gāzi ! Luk tādas tās lietiņas punktirē kareklis un bordelis !
8.aprīlis, 16:39 Atbildēt
ttieši tā
lai nāk investors uz vispārējiem noteikumiem bez valsts garantijas.
8.aprīlis, 17:35 Atbildēt
aar to krievijas gāzi ir intresan
jo piesaucot lobistus un ka vajag neatkarigas piegādes principā tiek klaji melots. sāksim ar to ka to slikto krievijas gāzi no incukalna sākuši iepirkt visi tie kas itkā mums to lēto solija ka piegādas. tāpēc taisija starpsavienojumus. un rezultātā no incukalna exportē nu jau par 50% vairāk gāzes kā iepriekš, bet tā lētā kā nenāk tā nenāk. jo vis balstits uz propogandas meliem nevis reālu ekonomiku. tālāk, kāpēc jāceļ te jauns terminālis un pēc tam investicijas jāatpelna ar tarifiem ja gāzi var pieņemt tepat lietuvā un pa esošajiem gāzes vadiem kaut šobrīd uz incukalnu sūknēt? tas noteikti ekonomiski ir izdevigāk, un ari nav nekādi kremlis iesaistits. kāpec tad tā nedara? jo ja nav te termināļa, nav ari saistibu pret ameriku, uzceļam asv uzspiestu termināli un iekuļamies saistibās pret asv kas jāplda piespiedu kārtā. tāpec tā par to termināli daži cīnās, un tikai praktiski domājošie saka ka nevajag
8.aprīlis, 18:39 Atbildēt
PPieprasām brīvo tirgu
Nu ar to lietuvas neatkaribu no kruevijas gazes gan ir sanacis galigā di* sā ,negribeja krievijas dabas gāze tagad perk krievijas saškidrinato gāzi par asv cenām ,nu neved nevirns tie jefiņiem to gazi no amerikas ,amerikāni nav tadi kretini , viņi nopērk no krievijas ,nokristīj un pārdot par asv cenām . Aŗi lietuvā ir oiks valsts lielajiem uzņemumiem kuri patēre gazi lielos apmēros , tie pamazam bankrotē , starpiba ar latvijai planoto oiku latvenergo TEC 2 ir tāda ka lietuvā tiek obligātais iepirkums uzspiests tadiem uzņemumuiem ,ja nemaldos viens mineralmeslojuma razosanas uzņemums , kuru nav saistiti ar visiem lietuvas iedzīvotajiem bet uzspiezot obligato iepirkumu latvenergo cietis visi latvijas iedzivotaji pat tie kuri gāzi nelietos , bus oik2 elektrībai , ja kads ragainis vai nagainis grib buvet to terminali lai būve , bet tālāk viss atbilstoši brīva tirgus principiem , nekādu garantiju ,nekādu oiku !
8.aprīlis, 19:09 Atbildēt
TTevs
Tukšas pļāpas, investīcijas amerikāņu ar obligātu iepirkšanos LATVENERGO, tas arī viss, elektrība ir dārga, tā arī maksājiet!
8.aprīlis, 20:33 Atbildēt
aarī Zvejniekciemiete
Līcīt žēl ka, Tev ar horstiem ancāniem zaharāniem noies garām baigais piķis,Tad jau nav vērts vairs cīnīties par Skulti,Sēju.
8.aprīlis, 16:28 Atbildēt
BBULCIŅŠ
M A L A Č I deputāti ! BORDĀNISTUS -pie sasistas SILES vai ziepēs !
8.aprīlis, 17:00 Atbildēt
īīpaši stulbs
Nu, ko..! Šitādu Saulkrastu dunduku dēļ Latvijai būs apkurē jāpāriet atkal uz akmeņoglēm, kūdru un malku.
8.aprīlis, 17:08 Atbildēt
BBrīvais tirgus
Kāpēc ? Dabas gazes trubas no krievijas pagaidam neviens nav uzspridzinājis ! Bet tadiem dundukiem kā tu novelu kaut tu visu dzīvi kurinatu ar asv demokratisko gāzi !
8.aprīlis, 17:20 Atbildēt
sspriidiic
Tā kremļa gāze šobrīd ir dārga , vajag alternatīvu .
8.aprīlis, 18:00 Atbildēt
tto dārgo
kremļa gāzi no visām pusēm iepērk no inčukalna, un to lēto nez kāpec mums kā nedod tā nedod kā solija kad starpsavienojumus taisija. jo nav jau tāda lētā tur. tie paši grib "dārgo kremļa" kāpēc diez somija, zviedrija pērk dārgo kremļa ja bagātā norveģija arsavu lēto blakus? leiši ar terminālī var nopirkt jebkuru lēto un piegādāt, bet vienalga no inčukalna ņem?
8.aprīlis, 18:44 Atbildēt
NNotiek informacijas slēpšana
Cik dārga ? Kāda ir cena uz robežas ? Dārga tāpēc ka kalviškampeji pacel cenu latvijā , kāpēc nekur nevar iegūt informaciju par kādu cenu iepērk kruevijas gāzi ? Un cik maksās alternatīva asv gaze ?
8.aprīlis, 18:24 Atbildēt
RRaimonds
Kopējās būves izmaksas būs virs 300 miljoni €...
Un tās pamatā segs nevis privātais ...bet Latvijas iedzīvotāji no savas kabatas.
8.aprīlis, 18:32 Atbildēt
ggarāmgājējs
Saprāts uzvarējis "ragus un nagus". Vai uz ilgu?
8.aprīlis, 17:14 Atbildēt
GGājējam
Ar Dievpalīgu - pavisam! :)
8.aprīlis, 18:57 Atbildēt
zzzz
Stūlbie blējēji,pilna Latvija ar gāzes vadiem.Vēl vienu vajag?Tad lai ceļ atomstaciju.
8.aprīlis, 18:31 Atbildēt
ZZigis L
Baigi ož pēc politiskā tirgus!
8.aprīlis, 19:27 Atbildēt
DDanute
Jokus pie malas, Saulkrastu Dome. Vai tad kāds te vēl nezin, kas uz šās zemītes ir īsytais, un vienīgais saimnieks. Kas ir monopols bezmonopola vidē.
Kad nobombardēs tos Saulkrastu tāpat kā Belgradu pirms divdesmit gadiem, tad būs par vēlu. Bet nav jau ļaunuma bez labuma - tad visiem mūsu dvieļagalvām būs liels prieks. Un to dvieļagalvu pie mums procentuāli tak paliek arvien vairāk. Tātad – demokrātija, jeb vairākums, būs saņēmuši vienu skatāmu ārpuskārtas svētku uguņošanu.
8.aprīlis, 20:10 Atbildēt
LLatvijas ienaidnieki
Nu tue vācieši un merkele ir galigi dumji pirkdami krievijas gāzi , mūsu jarekļi ,jarekļi ,šmarekļi ir tie gudrie , viniem redz vajag anerikas gāzi ! Nu tur nav pat jabut vudlielakam kretinam lai saprastu ja gāze no amerikas nevar būt lētaka par gāzi kas pienak pa okupantu uzbūvētajiem gāzes vadiem lidz pastaliņu plītīm ,tur ir jabut tika!i tadam stulbenim ka kareklis
8.aprīlis, 20:48 Atbildēt
ttase
vēl viens sitiens premjeram zem jostas vietas
8.aprīlis, 22:44 Atbildēt
ssos
interesanti cik maksā tiem kas ir pret,kā tik kaut ko būvēt ražot tā viss ir pret, pēkšņi interesē varžu dzīve tārpu ikdienas gaitas,savukārt aiz veikala stūra apspriež ka Latvijā nekā nav,vajadzētu ar slēpu kameru pasaekot tiem kvēlajiem dabas aiztāvjiem kā viņi dabu saudzē
8.aprīlis, 23:22 Atbildēt
PPēterupietis
A man nepatīk! (to Saulkrastos dzirdu jau 20 gadus)
9.aprīlis, 6:30 Atbildēt
AApmierinātais
Ārptāts , ārprāts !!!
Kur tagad ASV liks no Krievijas Ustj-Lugā nopirkto sašķidrināto gāzi !!!!!!!!!!
9.aprīlis, 7:32 Atbildēt
ppeter
nemot veraa Polijas pieredzi.alternativa absoluti nepieciesama.deputatiem laikam labi samaksats.Inestors musu tautietis no asv
9.aprīlis, 8:13 Atbildēt