Komentāri / Iedzīvotāji nikni: Armija slikti tikusi galā ar uguns pieskatīšanu Ādažu poligonā
 

55 komentāri

ZZalktis
Tie nav tie vardi ,trakākais ir tas ,ka srmija nav spejiga nodzest pašas izraisito ugunsgreku ,ka tada armija dzesis izprovoceto kodolkara ar krieviju ugunsgreku ???
13.jūnijs, 5:06 Atbildēt
mmelnais humors
Nevis armija, bet bezatbildīgu ākstu bars! Un šitie mūs aizstāvēšot un aizsargāšot?! Kaķim jāsmejas!
13.jūnijs, 6:14 Atbildēt
JJoņs
Labāk lūžņu vietā lai iegādājas papildus helīšus,ar kuriem var operatīvi nodzēst uguni!!!
13.jūnijs, 6:35 Atbildēt
OOtto
Valsts drošība (manevri) svarīgāka par pāris govēm un dažiem kucentiņiem. Ko darīs , ja naidnieku miljonu armāda nāks virsū? A mums deg visā frontē
13.jūnijs, 6:51 Atbildēt
SSelekts
Par tīšu meža aizdedzināšanu tagad nevienu nesoda, vai ne?...roku bučotāji..."Čurajetsja".
13.jūnijs, 7:10 Atbildēt
ttā nu ir
Kādreiz ,kad tur dega padomju armijas laikā,tad Ādažos visiem bija svētku sajūta un prieki nerimās.:)DDDD Žēl vienīgi,ka toreiz par to nerakstīja presē, liedzot visiem Lavijas PSR iedzīvotājiem dalīties priekā par jauko notikumu.:)DDDDD
13.jūnijs, 7:57 Atbildēt
KKartupelis ar mugurkaulu
Tad kad Ādažu poligonā saimniekoja krievu okupanti tad visi iedzīvotāji bija klusi kā pelītes!!!
13.jūnijs, 8:04 Atbildēt
TTSDC
Par neapmierināšanas paušanu toreiz bija ātrvilciens uz Gulagu!
13.jūnijs, 9:17 Atbildēt
AApnicis
Tev nav apnicis? Mums ir! Tak ej un kaut ko dari nevis raksti bullshitu! Cik var...ej un dzer saeimu prom, un nato un visus citus nevis muldi.
13.jūnijs, 10:08 Atbildēt
KKoments
Kad senos laikos Gauja dega, mēs viņu ar salmiem dzēsām..! Ja arrmijai bija beigušies salmi, varēja arī pulveri lietot un citas stiprākas bizzāles, no izjauktiem lielgabalu lādiņiem.. Taini kā mazi bērni, vienmēr kādam viņiem jāsaka priekšā un pieaugušiem visu laiku jāpamāca..! ?
13.jūnijs, 8:07 Atbildēt
dde Soto
Taa gadaas. Taa ir iisterminja nelaime. Ne taa kaa vatnjiku armija, kuras nodariito postu veel ilgi jutiis - piemeeram veel shodien cilveeki Kurzemes juurmalaa apdedzinaas ar vatnjiku saldofonu atstaato fosfora piesaarnjojumu...
13.jūnijs, 8:10 Atbildēt
GGrr
Nato varoņi laikam grasās nosvilināt visus mežus, lei neredzamajām krievu okupantu ordām vairs nebūtu kur paslēpties.
13.jūnijs, 9:06 Atbildēt
dde Soto
vatnjiku maksas trolli. LATVIJA IR NATO. Tev kaut kaa piemirsaas, dizhais agitproPIST ? [ smiin ]
13.jūnijs, 9:25 Atbildēt
dde Soto
Kungi un daamas, nenhemiet manus murgus nopietni un nelasiet tos. Lielaaku debilikhi un tizleni par mani jus neatradiisiet visaa mulkhu zemees dermoliberastu trollu pidarskapii. Mani transvestiitu mana nonarkojusies maate aborteeja cuukukuutii smirdiigaa silee, eurolatvaanijas provincee vitenpiskaa, uz chetraam kaajaam griilhojoties un krutku no spainja strebjot, izkaarniidamaas uz betona griidas. Es izkritu,kaa tāda smirdiiga shkidra kaka no manu skapja partneru izlhurkaataas pakalhas ar savu dumo galvu uz leju atsizdamies pret betona griidu,un te nu juus redzat iznaakumu - netradicionali orientētu bezdzimuma transpersoonu dermoliberstu pidarskapja pasiivo trolli de Soto. [ debili stulbi smiin un iedzimti idiotiski iereec par seviim defektiivo trolli de Soto un citiem dermolibersatu skapja lumpempropagandas zombijiem ]
13.jūnijs, 10:48 Atbildēt
GGrr
Tipisks Parādnieka bezmaksas trollis, kad izaugs liels, varbūt tiks nato izcilības centrā troļļot par minimālo algu.
13.jūnijs, 11:08 Atbildēt
GGrr
Rupucis tak jau dirsa, ka esot nodzēsts.
13.jūnijs, 9:09 Atbildēt
PPatrioc
Nevienam īstenam patriotam nav šaubu, ka Ādažu poligonu nelietīgi aizdedzināja iesūtītie Kremļa aģenti. Jo tikai Maskavai ir izdevīga iedzīvotāju neapmierinātība ar mūsu partneru karaspēku, kas mūs nenogurstoši sargā no neizbēgamā Krievijas iebrukuma. Tāpēc laiks šajā sakarā iedarbināt 5.pantu- ir noticis uzbrukums NATO dalībvalstij!
13.jūnijs, 9:15 Atbildēt
GGrr
Un par budžeta līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem steidzīgi jāiepērk vēl divas ''Tuksneša vētras'' transporta vienības. Putinam jāsaprot pret ko viņš iedrošinās pacelt roku!
13.jūnijs, 9:43 Atbildēt
PPie kājas
Kā NRA var rakstīt tādas muļķības?! Pirmkārt, armija nav ugunsdzēsības dienests - Latvijā ar ugunsdzēsību nodarbojas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests un Valsts mežu dienests, kuriem ir tam apmācīts personāls un arī attiecīga tehnika. Šie dienesti arī vada ugunsdzēšanas darbus, lai kur tie notiktu - privātā vai valsts īpašumā, tostarp, armijas poligonos. Tāpēc pilnīgi idiotisks ir teksts par skaidrošanu, kas tad vada šādus darbus. Vai armija ar G36, ložmetējiem un mīnmetējiem var nodzēst ugunsgrēku? Nevar! Tāpēc atkal nesaprotams NRA "uzbrauciens" armijai, kuras palīdzību, protams, abi valsts ugunsdzēšanas darbu dienesti var lūgt- karavīrus ar bērzu slotām un lāpstām, armijas aprīkoto helikopteri ar 3 tonnām ūdens "spaini". Un viss, neko armija vairāk nevar dot, pat ja deg pašas poligons. Kas attiecas uz "satrauktajiem" iedzīvotājiem, tad redzams, cik ļoti nepieciešams jau skolā mācīt civilo aizsardzību un valsts aizsardzības mācību, lai vismaz saprastu, kas un kā šajā valstī darbojas! Neba jau ugunsdzēsības dienesti vai armija var pieņemt lēmumu par evakuāciju utt., jo ne jau to kompetencē ir šis jautājums - to dara tikai un vienīgi novadu civilās aizsardzības komisijas, kurām ir visas tiesības un pilnvaras saņemt informāciju no dzēsējiem un īpašnieka, respektīvi, armijas, lai viedotu tālākās rīcības plānu. "Satrauktajiem" nav jāskrien uz ceļa "stopēt" ugunsdzēsējus, bet gan jāzvana, jādodas uz novada civilās aizsardzības komisiju, par kuras esamību 99% "satraukto" droši vien nav dzirdējuši. Nu tad reizi pa reizei uzzinot to kontaktus, turpmāk zvaniet komisijai. Būs ātrāk, ērtāk un drošāk sev un īpašumam.
13.jūnijs, 9:48 Atbildēt
TTiesnesis
Tad VUGD var sodīt armiju par ugunsdrošības noteikumu pārkāpšanu, ja ar armiju nez kā saistīti idioti izraisa ugunsgrēku mežā un nespēj to ierobežot?
Un uzbrukuma gadījumā tas būs VUGD, kas glābs ne tikai armijas idiotus, bet arī pārējos iedzīvotājus no pretinieka šāvienu radītajām sekām?
13.jūnijs, 10:15 Atbildēt
PPie kājas
Kāds sakars ar ugunsgrēku dzēšanai un ar raidītām lodēm? Arī karā, kad, piem., Rīgu sabombardēs vai apšaudīs ar artilēriju, raķetēm, tā svils no rīta līdz vakaram... Un dzēsīs arī kara laikā civilie ugunsdzēsēji (civilās aizsardzības vienības), bet nevis armija, kura šaus pretim un tai tajā brīdī būs pilnīgi pie kājas, deg Rīga, nedeg, dzēš to kāds vai nedzēš - tā karos, jo tāds ir armijas uzdevums. Ar loģiku padraudzējies un biežāk paviesojies pie savām smadzenēm, nevis tukši muldi, dīvāna ekspert! Poligoni tāpēc arī ir izveidoti, lai tur mācītos karot, nevis viršus audzētu, kuri, starp citu, krietnāki aug tieši pēc tam, kad mācībās armija tos ir nosvilinājusi, tādējādi saules mīlošos virsājus atbrīvojot no ēnainā pameža. Poligoni deg visur, ne tikai Latvijā. Pirms pāris nedēļām dega Igaunijas poligons, kuru arī dzēsa un dzēšanas darbus vadīja civilie, kamēr Igaunijas armija vien atbalstīja viņus ar brīvprātīgajiem (karavīriem) ar meijām, lāpstām un speciāli aprīkotu An-2, kas lēja ūdeni no gaisa!
13.jūnijs, 13:09 Atbildēt
MMr.Susurs
Vecit, tu armija esi bijis??? Vistieshakais sakars ar lodem. Paprove vienu faustpatronu izsaut pa izdomato tanku un paprove pec tam roka panemt... Roku apdedzinasi. Un iekrit tev tads kems sausa zale un sakas ugunsgreks... Tavai zinashanai , automats AK 47 klust nederigs pec 1 minutes intensivas atshaudishanas. Kas tad tavuprat ir lodes shaviens... Mazs spridzeklitis tavas rokas... Vienu divas reizes izshausi viss bus OK... Paprove 1 minuti intensivi shaut. Nemaz nerunaju, ka tev vel bus ik pec 5 sekundem razdzinsh jamaina, tev AK - 47 vienkarshi parstas shaut no parkarshanas...
13.jūnijs, 17:28 Atbildēt
TTiesnesis
Protams, ka dzēsīs civilie. Vai armija karos un šaus pretim, tas vēl ir jautājums, un dod Dievs, ka tāds arī paliek.
Pirms ap 25 gadiem, kad ap Jaunolaini bija meža ugunsgrēki, tad mēs no zemessardzes arī palīdzējām tos dzēst ar esošiem līdzekļiem, lai gan šos ugunsgrēkus neizraisījām un citā laikā arī mācījāmies karot, arī šaujot, un reāli palīdzot uzturēt kārtību.
Šobrīd profesionālisms un finansējums ir daudzreiz labāks. Ja armija nenovērš pārmērīgus meža ugunsgrēkus savas vainas dēļ, tad vainīgie ir jāsoda, arī finansiāli, par nodarīto zaudējumu. Ja vienīgi VUGD un meža dienestam ir jāatbild par ugunsgrēkiem, kas izcēlušies armijai nodotā teritorijā un traucējuši arī citiem ārpus tās, tad VUGD un meža dienestam ir jābūt arī pilnvarām sodīt armiju jau profilaktiski par ugunsdrošības noteikumu neievērošanu.
13.jūnijs, 16:11 Atbildēt
ssatraukumam nav pamata
youtu.be/7QsCaIyTBB0
13.jūnijs, 10:14 Atbildēt
SShadowVoice
Super... Labs garastāvoklis vairākām dienām... Un to Latvijas štats sauc par armiju?
Joo.....! Labais... !
Nodokļu maksātāji paklausīgi uztur šos ļaudis, kas paši ugunsgrēku uztaisa un tad ar visu savu aprīkojumu un personālsastāvu - nespēj to likvidēt ;-) Ai-ai, tur taču karsts ;-)
Labais!
13.jūnijs, 10:14 Atbildēt
JJoo
Labais sūdu metējs esi ShadowVoice;)
13.jūnijs, 11:06 Atbildēt
PPie kājas
Ar G36 var nodzēst ugunsgrēku? Gribi pamēģināt? Tad stājies armijā, jo tu būsi unikums ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē!
13.jūnijs, 13:11 Atbildēt
dde Soto
he he... vatnjiku saldofoni visur ir piegaaniijushi itin visu, kam pieskaras - pat tagad cilveeki Kurzemes pludmalees apdedzinaas no vinju pavisam mieriigi juuraa iegaaztaa "dzintara".. Augsne vinju midzenju vietaas sagandeta uz vairaakaam paaudzeem, bet vataanu trolli te breekaa par iislaiciigu kaiteejumu - ugunsgreeku. [ atklaati smiin par kremlja trollu bezspeeciigajienm kuudiishanas meeghinaajumiem ]
13.jūnijs, 11:18 Atbildēt
rrupjajam kangaram un trollim
Tu, kangartrolli, pie šīs tēmas labāk būtu paklusējis. Visi tagad redz, cik tu dumjš un nesakarīgs. Šitāda izgāšanās!
13.jūnijs, 17:15 Atbildēt
JJoho
" ..Informācija par notiekošo faktiski nebija pieejama. VUGD dispečerdienests mierināja, ka viss tiek kontrolēts un satraukumam nav pamata"

KAS tad tur īsti bija - nebija informācija - galu galā taisnība sanāk VUGD dispečerim, kurš sniedza informāciju

kaut kādi murgojumi
13.jūnijs, 11:21 Atbildēt
MMr.Susurs
Es ta saprotu, mezhs turpina degt??/ Mums te diezgan skopa informacija... Cik saprotu uz manu pusdienas laiku, Latvija ap 18 - 19, jau bus nodegushi visi 1000 hektari. Latvijas aizsardzibas speki ir vienkarshi fantastiski... Atbrauks pieci krievi un spicku zale nometis, un visa valsts degs... Bet te tankus ieperk, shautenes un hubices, bet ugunij virsu uzchurat nemak... 1500 cilveki macibas, katrs vismaz 3 reizes diena pachura... Reizinam ar mililitriem un man sanak , ka macibnieki nav uzchurashushi ugunskuram 750 M3 ik dienu
13.jūnijs, 11:35 Atbildēt
ssabootāža
Diez, cik Krievija samaksāja "iedzīvotājiem", lai viņi izteiktu savu "niknumu" visos portālos?
13.jūnijs, 11:52 Atbildēt
MMr.Susurs
Mani daudzi mil nosaukt par vatniku... Nu ja jums ir informcija, ka man Krievija maksa. Nu vismaz nosauciet rekinu uz kurieni man naudu parskaita... Man tur jau kads miljons sakrajies... Tieshi bus, lai delam un meitai universitates fonda iemaksat...
13.jūnijs, 12:40 Atbildēt
MMr.Susurs
Es pat pediniem piedavashu video versiju Copabanas pludmale , lielaka transvestitu un pedinu pulceshanas vieta pasaule.. Nu nekur tik daudz "brivdomataju" nav. bet saproties vini seja nelien... Visi zin, ka vini tur ir un klusinam sezh un sava starpa pinas Man nav nkadu pretenziju pret shadu savadibu... Nezinu vai rakstiju. Pats zinu 2 transpersonas... Nu ja butu bikin vairak iekitejis, no sievietes neatskirshu... Nu dzivo vini musu rajona un neviens vinus neaiztiek, atskiriba no pediniem. Pedinsh nv ne virietis ne sieviet, tas transperson ir dabas kluda... Bet pedini ir izvirtibas paveids.. Bet ne seksuala minoritate...
13.jūnijs, 12:46 Atbildēt
MMr.Susurs
13.jūnijs, 12:47 Atbildēt
ZZanīte
Tie Kremļa troļļi, kas te komentāros kviec, visdrīzāk pielaida uguni tam nabaga poligonam!
Nu , tagad militārās mācības notiek maksimāli pietuvinātas kaujas apstākļiem!
13.jūnijs, 13:05 Atbildēt
ZZanītei
Nu nevar būt, ka tu tik dumja, Zanīt, tu taču joko, vai ne?
13.jūnijs, 17:16 Atbildēt