Komentāri / Līvānu novada domes priekšsēdētājs: Vislielākā problēma – valsts neuzticas saviem cilvēkiem
 

25 komentāri

aakvai !
Te nu gan Domes priekšnieks pasaka , Valsts neuzticas saviem cilvēkiem , BET KUR IR VALST ? VAI TAD ŠO VALSTI VAR NOSAUKT PAR VALSTI ?
Cilvēki ir un tādai Valstij ne viens normāls cilvēks arī neuzticēsies , pareizi dara Valsts ir cilvēkus pazemojis apzadzis pataisījis pliku un Te nu tagad vainīgi cilvēki Valsts vainīga ne cilvēki , Krānieki zagļi maitas vēl vaino cilvēkus ! Nokaunaties labāk norijušies vepri ka pa dirsu tauki tek ārā !!!
13.septembris 2017, 6:10 Atbildēt
mmareks
gribas jautāt otrādi ,cilvēki valstij neuzticas zina grūtā brīdī palīdzību negaidi ,pierādījums ka mates lūdz žēlsirdīgu cilvēku atbalstu kad mazam bērnam operācijām vajag naudu ,valsts tikai nodokli iekasē pretī nekad nenāks mbet ja naudu kādam nēģerim vajag tūlīt būs arī karu vajadzībām vienmer ir bet ja jā glābj cilvēka dzīvība ,protams atteiks
13.septembris 2017, 7:42 Atbildēt
zzj
Varētu nosaukt kādus argumentus, lai tauta ticētu varai? Nevis atsevišķās pašvaldībās, bet valstī kopumā.
13.septembris 2017, 8:27 Atbildēt
PPietiek liet...
Pašvaldības jau arī no tās pašas siles barojas, savā veidā arī veicina to, kas notiek valstī. Nav smuki apliet ar dubļiem savus ZZS kompanjonus.
13.septembris 2017, 12:04 Atbildēt
llapa
tauta neuzticas valdibai - noziedzigajam vienotibas gruppejumam , zakim , aboltinai , kangaram dambrovskim un vel daudziem necilvekiem kas sez saima.
13.septembris 2017, 10:20 Atbildēt
KKāpēc mums ir tāda vēlēšanu sistēma?
Vecie partijnieki tikuši pie šprices ir izveidojuši sistēmu tikai savām interesēm un to atbalstītājiem. Ikreiz, vēlēšanās apmuļķojot tautu ar bezseguma solījumiem. Valsts ir cilvēku kopums, kur vēlētāji uzticas un deleģē ( pēc viņu ieskatiem) godīgus cilvēkus tās vadīšanā. Kas notiek pie mums? Sistēma ,kas darbojas tikai sevis izredzēto labā, mainot krēslus,nevis atbalstot visu cilvēku labklājības izaugsmi. Tādai Valstij nav nākotnes, to pierādījusi visu laikmetu vēsture.
13.septembris 2017, 11:00 Atbildēt
LL....
Jā lielīties jau protam un sev asti celt arī. Blakus skolām un stadionam ir dzīvojamā māja, kuras ārējais skats ir drausmīgs, par iekšējo jau i runas nav, tur pat bail nākt iekšā kāpņu telpās apmetums birs nost, remonts nav bijis 20 gadus vismaz ,jumts , pagrabos ūdens - mitrums. Ir teikts, runāts mājas sapulcēs. Solīja gan pirms vēlēšanām,ka tiks lemts un kaut kas darīts, bet.....solīja.. bet tagad jau var arī nepildīt. Meklē tikai likumus un līkumus likumiem un borē ausīs ,ka nevar to un , nevar tāpēc ka... naudas nav , un tā nav...Vārdu sakot bāž ausīs batonus un uzdzīvo tālāk.
13.septembris 2017, 11:23 Atbildēt
MMuldoņa
Un, kur vēl 5-stāvnieku grausti - vidi degradējoši. Kā no galvenās ielas nobrauc, tā bedrēs un sabrukušās ielās iebrauc. Patiesi, lielība naudu nemaksā vai arī klausieties manās runās, neskatieties manus darbus.
13.septembris 2017, 11:59 Atbildēt
VVerdikts
Ļaudis neuzticas diktatoriem.
13.septembris 2017, 19:35 Atbildēt
EEzis UK
Kā var uzticēties komunistiem? Kuri par specveikaliem un maizes kartīti pārdeva visu un visus. Tagad problēma ir ka cilvēki neuzticas valstij. Un var valsts raudāt ,bet ja 304 000 2015 gadā strādāja valsts sektorā tad par ko mēs runājam? Arī "patvaldības"ir valsts un kā viņas uzblīdušas! No 304 000 tikai 100-110 000 ir skolotāji ārsti ,valsts uz'\nēmumsos strādājošie,ko gan "dara"atlikušie 200 000? Un dinamika "augt"2012 gadā 286 000 valsts ,bet pēc 3 gadiem 18 000 klāt! 20 katru dienu! Ir Latvijā "patvaldības"kur pat radiātoru nomaiņai tipveida blocenēs vajag "projektu"100 euro vērtībā!!! Kad nomainīt pat par 20 var! 16% no VISIEM iedzīvotājiem algas saņem no nodokļu naudas! Un ne minimālās ,kas knapi pienāktos par tik švaku ,nespējīgu darbu.
13.septembris 2017, 22:10 Atbildēt
AAbrams
Melots par ielām! Un kā ar Jaunsilavu Bērzu ielas remontu iet?
13.septembris 2017, 21:00 Atbildēt
IInga
Vai tas tas ir Līvānos???
13.septembris 2017, 22:37 Atbildēt
JJuoneitj
Gotavais cyrks itys Vaivods - uzatraucās, ka Kurzemī byus juopījam īsnāgumus latgaliski...A par kū njā? Pylna Kurzeme ar latgalīšim... Kurzemis patriots taids... Lobuok saremontātu ceļus Leivuonā i nūjauktu 5 stuovu graustus. A īsnāgumus latgaliski jau tagad juopījam VYSĀ LATVEJĀ. Tī ir juristu E.Levita i A.Dravnīka vuordi kongresā... Vajag palaseit Valsts valodas lykumu...
14.septembris 2017, 8:57 Atbildēt
FFluors
Cirks ir tādi "latgaļu patrioti" kā tu, kas īstenībā neatšķiras no parastiem interneta troļļiem un kam īstenībā tikai patīk kritizēt visus par jebko, un kas neuztraucas par to, vai kritika ir pamatota. Bet paveiktos labos darbus vienkārši izvēlas neredzēt. Latgales autonomija nevienam neko reāli labu nedotu, tikai šķeltu Latvijas sabiedrību un radītu nevajadzīgu sociālo spriedzi. Bet Līvānos ir izdarīts patiešām daudz, es pats to gadu gaitā esmu redzējis, jo te dzīvoju teju visu mūžu (ja neskaita studiju gadus), un pilsēta kopš 90. gadiem ir mainījusies līdz nepazīšanai. Uz labo pusi! Ja arī kaut kas vēl nav izdarīts (visu jau arī nevar uzreiz gribēt!), tad agrāk vai vēlāk tas tiks paveikts. Nezinu, no kurienes esi, bet ceļi Līvānos ir vieni no labākajiem un tiek pastāvīgi uzlaboti!
15.septembris 2017, 4:18 Atbildēt
sstalkers
Ar saviem "saistošajiem" noteikumiem, muņu reidiem, būvvaldēm un vājprātīgajām bāriņtiesu vecenēm un cilvēku čakarēšanu pirmkārt cilvēkiem neuzticas tās pašas "pašvaldības" jeb vietvalži, kas nu jau nereti sāk dublēt valsts likumdošanu...kā jau te pareizi minēja arī to, ka lokālbirokrātijas aparāti dažādu iedomātu problēmu risināšanai ir uzblīduši milzīgi un centrālais valsts aparāts - ko tagad grib mazināt, vai vismaz iesaldēt, pret to ir sīkums...tācu tā kā ir visādi sarkanzaļi zemnieki un radiem darbu vajag šī jautājuma risināšanu bremzē visiem spēkiem - bet risināt to vajag, jo var pienākt moments, ka šur tur dzīvos vieni vietvalži un viņu galmos nodarbinātie, kas, lai attaisnotu savu eksistenci izdomās jomas ko "kontrolēt" un savu likumdošanu
14.septembris 2017, 12:30 Atbildēt
ffakts
Diemžēl, arī tev cienītais neuzticas, ja no vairāk nekā 12000 novada iedzīvotāju,jeb 9400 balsot tiesīgo par tevi nobalsoja tikai 2800,tad tie praktiski ir novada domes un pagastu valžu krēsli jeb nomenklatūra ,kura negrib pazaudēt siltās vietas.Tāpēc piebremzē.
14.septembris 2017, 17:52 Atbildēt
aagnese
nav jau kam uzticēties. sis kadrs arī tikai par savu krēslu domā, ja kaut kas sūdzas vai prasa kaut ko palīdzēt, ir 101 iemesls un attaisnojums, lai kaut ko nedarītu. Un prieks ka līvānos viss ir tik ideāli, bet novads nesastāv tikai no pilsētas centra. Mazie pagasti ir vispār aizmirsti. ja kaut ko dara, tad tikai saviem kolēģiem, jo tā labāk izdodas projektus bidit, parastais cilvēks tikai sēž un pilda likumus un valsts kasi.
15.septembris 2017, 16:57 Atbildēt
FFluors
Ļoti sakarīgi un pareizi viss izstāstīts. Mums vajag vienotu, līdzvērtīgi attīstītu Latviju, nevis uzblīdušu ūdensgalvu tās centrā, ko apdzīvo iedomīgi birokrāti, un atpalikušus reģionus, kur vairums cilvēku cīnās par izdzīvošanu. Tāpat kā latgaļu vai kādus citus nacionāļus, kas īstenībā grauj valsti no iekšienes. Līvānu mērs ir gudrs vīrs, visu cieņu!
15.septembris 2017, 3:58 Atbildēt
llivanitis
pus gadu nevar sataisit ielu izbraukt uz PREIĻIEM
15.septembris 2017, 8:14 Atbildēt
PP
Bet dzīvē viss ir pavisam savādāk-akurāt pilnīgi otrādi.(Rakstu nelasīju,komentēju tikai virsrakstu.)
15.septembris 2017, 12:01 Atbildēt
jjā.
Laikam sāk bruģēt ceļu uz saeimu.
15.septembris 2017, 12:22 Atbildēt
VVolde
Man liekās, ka cilvēki neuzticas valstij.Un nav ko liekuļot Vaivoda kungs. Tur kur agrāk bija Līvānos poliklīnika, sēž liekēži un puse no tiem neko nedara tikai saņem algu.Paskaties kas notiek deguna priekšā, tad runā par valsti.
15.septembris 2017, 18:50 Atbildēt
ŽŽanis
Pie kam gandrīz visi poliklīnikas jaunie pacienti ir Vaivoda kunga radi, draugi un draugu draugi
15.septembris 2017, 21:26 Atbildēt
VVaivoda draugs
Pilnīgi kauns lasīt šo interviju, kur tik klaji var acis mālēt :D nav bedrainu ceļu, nu tad mīļie aizbrauciet uz Ubaglīci Līvānos, kā arī uz Daugavas un Grīvas ielu, redzēsiet cik labi mums ceļi. Protams, aizmirsu pieminet to, ka ļoti labi apgūstam Eiropas naudu, bet apmēram no katra jauniesāktā projekta 20% tiek pieprasīti no mums tik pazīstamajiem cilvēkiem. Kauns un negods vispār runāt par šās vietas attīstību, ne Vaivods ne kāds cits ir pie šā pielicis pirkstu, tie ir Līvānu iedzīvotāji un uzņēmēji, kuri ļoti daudz dod šai pilsētai, nevis ņem nost!
16.septembris 2017, 2:36 Atbildēt
llat
Jā.Ubaglīcī ielas drausmīgā stāvoklī.Vēl pilsētā ir ko darīt pie ielu stāvokļa uzlabošanas.
19.septembris 2017, 11:28 Atbildēt