Komentāri / Latgales kongresa sekas: Prasītais atbalsts visam latgaliskajam var izvērsties klajā separātismā
 

72 komentāri

SSkolnieciņš
Tāda dzīve. Ja valdība navar lojalitāti noturēt ar gādību, tad jānotur spēku. Trūcīgā statuss. Maznodrošinātā statuss. Nabadzība. Bezizzeja. Pagrimums.
24.jūlijs 2017, 6:17 Atbildēt
RRaimonds
Vienotība ... cik vēl nesenīt būdama valdošā Latvijā ... parūpējās par pietiekama daudzuma ūdensmetēju un šaujamo ar gumijas lodēm sapirkšanu ... lai te Latvijā neapmierinātos ātri vien nomierinātu ...
24.jūlijs 2017, 9:39 Atbildēt
mmuflons
Steidzami pieprasu, lai būtu arī avīzes Ventiņu valodā, citādi emigrēšu!
24.jūlijs 2017, 7:42 Atbildēt
RRaimonds
Doma laba ... kāpēc lai te arī nebūtu kādas avīzes ventiņu valodā ... tas būtu tiešām interesanti ...un tas mūsu kultūru padarītu tikai daudzveidīgāku ...
Bet par to emigrēšanu ... neskumsti ... Latvija turpina stabili iet uz grunti .. tas viss tev vēl ir priekšā ... : )))
24.jūlijs 2017, 9:42 Atbildēt
RRitvars
Krievu presē jau labu laiku skandina,ka būs Piedaugavas republika
24.jūlijs 2017, 8:04 Atbildēt
RRitvars
NRA! Kāpēc pārejo daļu norāvāt?
24.jūlijs 2017, 8:07 Atbildēt
aapriebies
Ja nerunā valsts valodā, aizliegt uzstāties sabiedriskajos medijos. Kāpēc man tas jāklausās?
24.jūlijs 2017, 8:23 Atbildēt
RRaimonds
Vot vot ... visi, kuri nerunā pareizi pa latviski ... tie visi būtu jāaizliedz. Es tev pilnīgi piekrītu.
24.jūlijs 2017, 9:43 Atbildēt
BBrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Vai vai,šausmīgi,briesmīgi,baismīgi,tracinoši-sorosiešiem un nažukiem neveicās.
24.jūlijs 2017, 9:02 Atbildēt
AApmierinātais
Liberastu parazītiem, arī Streičam un rugātei ir kauns atzīt ka baidās zaudēty parazitēšanas avotu. lūk kur ir cēlonis. Un tādu jau nav 2 vai 3, tādu ir vesals bars, sākot ar okupanti solvitu āboltiņu, bordānu, bondaru un tamlīdzīgiem radījumiem kuriem nedz uzvārdā, nedz dzimtas kokā ir kautkas kauč maz tuvināts Latviskumam, kur nu vēl viņķele , freiberga, zatlers , vieni vienīgi vatikāna okupanti, saucamie baltvācieši, kurus noziedzīgi dēvē par Latviešiem, bet ar Latviskumu nav nekāda sakara.
24.jūlijs 2017, 9:04 Atbildēt
tto ančakrystam
Tu te neaiztiec Vatikānu, moskaļu pabira. Latgalietis - tas pirmām kārtām ir KATOLIS! Agrāk nemaz nebija tāda vārda "latgalis", bet gan "katūls". Ja neesi katolis, tad neesi latgalietis - iekal to savā smadzeņpodā, brīdaklys!
24.jūlijs 2017, 12:25 Atbildēt
vvarburgi, lēmani, sifi, kāni un citi mēsli arī zog !
rotšildmēsli izzog gan Latviju gan Lietuvu un Igauniju.
24.jūlijs 2017, 9:22 Atbildēt
GGosvins
harimani, morgaentau(š)i - zaglīgi salašņas.
24.jūlijs 2017, 9:23 Atbildēt
JJuoneitj
Cīnejamais roksta autors nav lasejs 1917.goda Latgolys kongresa lāmumus, kurim pīkrita baltīši, lai VISI KŪPĀ VEIDUOTU LATVEJU...
I peic 100 godim latgalīši naprosa nikuo vairuok, kai praseja dybynūt Latveju. A Streičs i Rugāte... dūmojit poši latgalīši, kam jī KOLPOJ...
24.jūlijs 2017, 9:26 Atbildēt
RRaimonds
Nu ... tie lēmumi ir viena lieta ... bet mūsu krievnīdējiem tas nepatīk. .. un ta kas te ir pie varas? ... tie lēmumi? ... vai tie krievnīdēji?
Un tad tāda Latgale ... un tādi latgalieši. ... viņiem ir dziļi pie vienas ... vietas.
24.jūlijs 2017, 9:56 Atbildēt
HHistory
Neviens nenīst krievus un savulaik latgaļi laipni atļāva Krievijā vājatajiem krievu staroveriem patverties Latgalē un veidot savas staroveru sādžas, tā izglābjot no iznīcības.
Bet mūsdienu Latgales un latgaliešu lielākās briesmas ir pārkrievināšana. Latgalieši un viņu latviešu valodas latgaliskais paveids.izzūd - cilvēki izmirst vai emigrē uz ārzemēm. Dienvidlatgalē daudzviet dzirdama tikai krievu valoda.
24.jūlijs 2017, 10:46 Atbildēt
KKsavers
Ne jau latgaļi atļāva staroveriem apmesties Latgalē, bet gan ar īpašiem rīkoumiem un pat aicnājumiem to darīja
poļu valdība, kura veicināja Pleskavas, Tveras un Novgorodas guberņu reliģiskos bēgļus ieceļot Latgalē (Žečas Pospoļitas Inflantijas vojevodistē)!
24.jūlijs 2017, 15:06 Atbildēt
RRaimonds
to History
Par staroveriem pareizi .. bet šobrīd Latgales lielākās briesmas ir nevis pārkrievošana (jo vai tad krievu skaits tur pēdējos 27 gados ir palielinājies?) ... Latgales lielākās briesmas ir izrautu no Eiropas konteksta (rek mans rakstītais par Velsu kā piemērs tam). .. atsevišķu cilvēku vēlme iznīcināt latgalisko ... aiz kārtējiem murgainajiem apgalvojumiem ...ka Krievija tik to vien vēlas ... lai nobendētu Latviju ...
24.jūlijs 2017, 11:12 Atbildēt
RRaimonds
Šobrīd Latgalē sāk atdzimt tās kultūra. .. tās rakstība ... un tas ir tikai apsveicami un pareizi.
Bet ja dažam labam tas nav saprotams .. tad lai viņš galvu ārstē ...
24.jūlijs 2017, 11:14 Atbildēt
UUldis
Kā prasības pildīt tā kongresa lēmumus, kas noveda pie Latvijas apvienošanās, bet netika pilnībā realizēti, var izvērsties separātismā? Nu laikam tikai turpinot tos ignorēt un sabotēt.
24.jūlijs 2017, 9:45 Atbildēt
RRaimonds
Seperātismam NĒ !!!! Un tāpēc mūsu kliķei nekas jauns nav jāizdomā, bet jārīkojas gluži tāpat, kā rīkojās tie ... kuri te bija pie varas ... kad Latvija (konkrēti Latgales daļa) bija Krievijas guberņā. Arī tad latgaliešu valoda/dialekts publiski uz visstingrāko bija aizliegts.
Nu piemēram, ja kādu skolā ... vienalga kur, pieķēra runājam latgaliski ... tad tam kaklā uzkāra ... tā saucamo "kauna tāfeli" ...uz kuras bija rakstīts "Es runāju latgaliski" ...un to varēja noņemt tikai pats tāfeles nesātājs ... ja viņš pieķēra kādu ... vai kāds kāds cits tika pieķerts runājam latgaliski ... un tad tam kaklā uzkàra to tāfeli.
Tas bija efektīgi ... un tāpēc mums pie varas esošajiem ir jārīkojas gluži tāpat ...un tad Latvijā nebūs nekāda seperamātisma ..
24.jūlijs 2017, 9:52 Atbildēt
hhistory
Latgale nekad nav bijusi Krievijas guberņā. Ja tu domāji Vitebskas guberņu, tad paskaties kartē - Vitebska neatrodas Krievijā. Tā ir Baltkrievija (Alba Ruthenia), bet pirms 1940. gada - Polija. Arī Latgale, pirms to sagrāba Krievija, bija Žecpospoļitas sastāvā ar nosaukumu Inflantija. Tieši tolaik tās ģērbonis bija tāds, kāds attēlots jaunizgudrotajā karogā. Bet, ja gribam papētīt vēl senāku vēsturi, tad Braslavas ezeru novads ir senā lielā Latgale, kur visi iedzīvotāji bija leti un runāja letgaļu valodā.
24.jūlijs 2017, 10:09 Atbildēt
RRaimonds
Bet par Vitebsku tev taisnība ... Vitebska neatrodas Krievijā, bet gan Austràlijā.
24.jūlijs 2017, 10:31 Atbildēt
RRaimonds
Kāpec tādi meli? ... nu ka Krievija esot sagrābusi Latgali? ... kur tad tas karš norisa? .... bet vai tik nebija tā.. ka Krievija Latgali savā pātvakdībā ieguva dāvinajuma rezultātā?
Un rek tu pats nonāc pretrunās ... sākumā noliedz, ka Latgale bija Krievijas sastāvā ... pēc tam to pats apstiprini ... : )))
24.jūlijs 2017, 10:29 Atbildēt
HHistory
Baltkrievija - tā ir senā Lietuva. Tā nekad nav bijusi Krievija (ja ar šo nosaukumu domājam Moskoviju). Nekad! Tu tikai pamēģini pateikt kādam baltkrievam, ka viņi "tie paši krievi vien ir" - paliksi bez zobiem!
24.jūlijs 2017, 10:41 Atbildēt
RRaimonds
to history
Kas man daļas par Baltkrieviju vai Lietuvu ... te ir runa par Latgali ... un atsevišķu personu vēlmi iznicināt tās kultūru ...
24.jūlijs 2017, 11:16 Atbildēt
ἰχθυς
Kas man daļas par Baltkrieviju vai Lietuvu ... te ir runa par Latgali .../CITĀTS/
----------------------------------
Man, latgalietim, ir jautājums: Un kas tev (un taviem drauģeļiem lindermaņiem, girsiem, osipoviem, gapoņenkiem) par daļu attiecībā uz MANU Latgali? Nalīn munā sātā, cytaidi dabyusi pa ūkstu! Nudi, jo tu vēļ kaut vīnu reizi peikstēsi, es tevi nūspīsšu kai gneidu!
24.jūlijs 2017, 11:57 Atbildēt
RRaimonds
Latgaliets atradies ... : ))) .. bet ja nu mēs paskatītu tos radu rakstus ... tad kurš no mums būtu liekāks latgaliets ... : )))
Latgale ... tad kura sēta tā būtu vairāk - mana? ... vai tava?
Es tur piedzimu .. vidusskolu beidzu ... un radu raksti man tur vienā atzarā iet aš līdz 13.gs. ....
24.jūlijs 2017, 12:47 Atbildēt
LLTG=LV
Pakāra tāfeli nevis ar "runāja latgaliski", bet "'runāja latviski"..
24.jūlijs 2017, 11:39 Atbildēt
RRaimonds
Nu jā ... pareizi - "Runāja latviski" ... rek ir tomēr cilvēks, kuram galva strādā ... : )))
Bet ... vai tas maina lietas būtību?
24.jūlijs 2017, 12:49 Atbildēt
ἰχθυς
Latvijas valsts karogs radīts, iedvesmojoties no Atskaņu hronikā pieminētā Cēsu zemes (Autines) letgaļu karoga. Sakarā ar zemgaļu vadoņa Nameja uzbrukumu Rīgai 1280. gadā Cēsu komturejas vienība kaujas laukā ieradās ar sarkanbaltsarkanu karogu ("To dzirdējuši, nāca nu ar sarkanu tie karogu, kam vidū balta josla bija. To pirmo reizi ieraudzīja pie Cēsīm, tur tas zināms nācis un letu zemē plīvot sācis, kur sievas braši zirgos jāj un vīriem darbos līdzās stāj. Tik tiešām to jums sacīt varu, ko arī šajā brīdī daru, tas letu karogs ir paties"). Kāpēc tagad kāds grib kaut kādu citu Latgales karogu, kur ķiršsarkanā "latvian red" krāsa nomainīta ar neglītu pelēkzilu krāsas toni un nepareizu (!) ģērboni? Esmu latgalietis un man šis jaunizgudrotais karogs nepatīk! Savu protestu esmu izteicis arī savā twiterkontā: twitter.com/austrisslavins1
24.jūlijs 2017, 9:55 Atbildēt
RRaimonds
Nu tu jau te neko jaunu nepateici ... arvien skaļāk izskan prasība aizliegt Latgales karogu ... meklējot tam visdažādākos ieganstus ... tā incanti ... latgaliešu valoda/dialekts ir pārdzīvojusi daudzas... pat gadusimtiem ilgas okupācijas ... un ir izdzīvojusi ... bet tagad ... šajā "neatkarīgajā" Latvijā ... vai tiešām daźiem izdzimteņiem izdosies šo Latvijas pērli - Latgali ... iznīdēt ???
24.jūlijs 2017, 10:04 Atbildēt
ἰχθυς
Tu laikam nesaprati manu komentāru. Tas ir privātpersonu izdomāts karogs ar aplamu heraldiku. Tur nekas nav jāaizliedz, bet tam nav arī jāpiešķir kaut kāds "Latgales karoga" oficiāls statuss. Mans ierosinājums būtu - Latgales reģionālam karogam būtu jābūt ar tām pašām vēsturiskajām sarkanbaltsarkanām krāsām kā valsts karogam, bet vidū jābūt īstajam Latgales ģērbonim - sudraba grifs (zobenu pavērsis austrumu virzienā) zilā laukumā.
Lūk, suitiem gan ir ļoti pareizs un veiksmīgi izveidots novada karogs.
24.jūlijs 2017, 10:20 Atbildēt
RRaimonds
Bet par to ģērboni ... tam sekojot tātad kuršiem un zemgaļiem karogā ir jābūt grifam ... kurš zobenu ir vērsis pret Rietumiem ... jo tieši no turienes ar zobenu rokās nāca KRUSTNEŠI ... slaktējot te tūkstošiem baltu ...
24.jūlijs 2017, 10:44 Atbildēt
RRaimonds
Bet par tiem priekšlikumiem ... redzi ... man ir cits priekšlikums ... PĀRTRAUKT IZNICINĀT LATGALUEŠU KULTŪRU !!!
Jo tieši to ... tādi kā tu to šobrīd dara ..
24.jūlijs 2017, 10:40 Atbildēt
RRaimonds
Smieklīgi bija lasīt tavu - "privātpersonu izdomāts" ... it kā latgaliešiem būtu kaut kāda cita oficiāla pārvaldības institūcija : )))
Rek ... Preiļos piemēram ir "Ūga" ... arī privātpersonu izdomāta ... arī būtu jāaizliedz ??? ... : )))
Un kāpēc tu melo par aizliegumu? ... ja tāda karoga jau nebūtu ... pat vairāk ... ja šis Latgaliešu karogs jau daudzkārt nebūtu bijis publiski pārstāvēts ... BET ŠIS LATGAĻU KAROGS JAU IR REALITATE . . un tagad tas process, kas norit ap to ir traktējams nekā citādi ... KĀ TIKAI AIZLIEGUMS !!!
24.jūlijs 2017, 10:38 Atbildēt
DDārta
Hallo!!! Vai jums nepielec, ka latgaļu karogs ir šobrīd Latvijas karogam pamats!!!! Labāk būtu vēsturi pētījuši nevis muļķības ar jaunizgudrojumu taisījuši...
24.jūlijs 2017, 19:16 Atbildēt
RRaimonds
Piemēram Anglijā ... tur arī ir daudzi novadi ... ar savu īpatnējo kultūru ... dzīvesveidu ... pat rakstību .... tā pati Skotija ... Nu piemēram Velsa ... tur ne tikai kaut kur ... tur pat būtiskas norādes autobraucējiem ir tikai velsiešu valodā ... kura pat ne tuva nav angļu ... un tur tas ir normāli ... bet te daži psihopāti. ... kuri vai nu ir jāizglīto ... vai kuriem ir vieta psihiatriskās slimnīcās ... grib iznīdēt Latgali.
Vispār šos dažu idiotu iedomātos aizliegumus var virzīt uz Eiropas cilvēktiesību tiesu ... un tur šie mērkaķi zaudēs ....
24.jūlijs 2017, 10:11 Atbildēt
JJuoneitj
Raimond, es ar dūmoju, ka vajadzātu gatavuot itū jautuojumu Eiropys cilvāktīseibu tīsai. Na veļti iz 2017.goda latgalīšu kongresu beja atskriejs Egils Levits...jis labi saprota, ka "delo pahnet kerosinom"... ka latgalīši var celt augšā 1917.goda kongresa lāmumu naizpiļdi... a faktiski, veiktū etnocydu pret latgalīšim...
24.jūlijs 2017, 14:44 Atbildēt
KKreicers
Latvieši cīnās par Katalonijas brīvību un nebaidas pat starptautisku konfliktu. Pat dziesmu uzcepa. Tepat blaku Latgalē, latvieša uztverē: "Nekāda brīvība tiem čangaļiem nav vajadzīga. Viņiem pātaga vajadzīga un mēs to viņiem dosim, separātisti tādi! Krieviem ... līdēji tādi!" Mēs par Latvijas brīvību amerikāņu tanku un bumbvedēju spārnu ēnā. Kaut Latvija ir pārvērsta par atompoligonu, bet tā ir mūsu.
24.jūlijs 2017, 10:11 Atbildēt
::)))
Nevis latvieši, bet viens pats Otto Ozols "cīnās par Katalonijas neatkarību" :)))
24.jūlijs 2017, 10:56 Atbildēt
aakkkk
Esi klasisks pajolis, krievu tv pārdozējis
24.jūlijs 2017, 10:58 Atbildēt
JJuoneitj
Latvīši/baltīši/čyuļi ir iekritušu klasiskā dubultstandartu morāles bedrē: sākumā atdaloties no PSRS, maksimāli izmantoja dažādas pašnoteikšanās tiesību teorijas, ignorēja un sabotēja PSRS tiesību normas. Atguvuši neatkarību, vēlāk sāka atbalstīt citas separātiskas kustības, kā piemēram, Katalonijas neatkarības centienus pat valstiskā līmenī. Tāpat cauri vijas Skotijas neatkarības atbalsts. Bet kad latgalieši pieprasa izbeigt pret viņiem vērsto valodas un kultūras etnocīdu un ievērot 1917.gada Latgolys kongresa lēmumus, tad tas esot drausmīgs fui - kādi mēs slikti esot.,..
24.jūlijs 2017, 14:30 Atbildēt
GGrone
Krievu Rīgas muldētāji plosās,Slātavas urāpatrioti.Kad tik kaimiņus nogānīt,lai paši liktos cēlāki.
24.jūlijs 2017, 10:18 Atbildēt
JJR
Pavisam skaidrs ir viens:
LATGALIEŠI STRĀDĀ VAIGA SVIEDROS, LAI SAŠĶELTU LATVIJU.
UN NE PIRKSTIŅU NEPAKUSTINU, LAI LATVIJU VIENOTU.
Tas arī ir tiešs drauds "latviešu valsts" eksistencei, tagad un nākotnē.
Līdz ar to latgalieši cīnās par vēsturisko "Latvijas kapraču" titulu.
Maskava sajūsmā applaudē, un gatava viņiem sniegt jebkādu atbalstu.
24.jūlijs 2017, 10:42 Atbildēt
LLTG=LV
Nevis latgalieši, bet tie pārnovadnieki, un ne tikai, kuri viņiem vien zināmu iemeslu dēļ baida ļaudis un mēģina sēt paniku un paranoju - sak, krievi nāk! Gan jau ir kāds savs aprēķins - novērst uzmanību no kādām blēdībām
24.jūlijs 2017, 11:47 Atbildēt
ἰχθυς
Protams, ka visām šīs runas par "Latgales seperātismu" ir Maskavas inspirētas. Iepazīstieties manā twiterkontā ar Latgolys Radejas audio ierakstiem par Nacionālo partizāņu kustību Latgalē, lai zinātu - latgalieši vienmēr ir bijuši paši patriotiskākie latvieši! To saku es - Latgales mežabrāļu pēctecis:
twitter.com/austrisslavins1
24.jūlijs 2017, 12:04 Atbildēt
YYes
Mežabrāli, tas bija toreiz! Tā bija Ulmaņa tautas vienotības idejas garā audzinātā jaunatne. Diemžēl tie seši 15. Maija Latvijas gadi bija par īsu laiku, lai vienotu visu valsti, visus novadus, visus cilvēkus, lai pretotos iebrucējiem. Diemžēl pēc kara no Latgales arī nāca un visā Latvijā centīgi uzdarbojās pēc amatiem kāri dedzīgi komsomoļci, istrebīķeļi, miliči, partorgi... kurus sauca par "latviešiem ar kvalitātes zīmi".
24.jūlijs 2017, 12:33 Atbildēt
AAK
Un no Kurzemes, Vidzemes, Zemgales nenāca? Kārtējais latgaliešu nomelnošanas izpaudums!
25.jūlijs 2017, 11:10 Atbildēt
JJuoneitj
Sorryyy.... Latvijas padomizāciju un pārkrievošanu pēc 1945.gada veica tieši ar visādu čyuļu Vosu, Krūmiņu, Lāču, Kalnbērziņu, Pelšu uc. "latviešu sarkano strēlnieku" mazdēlu komunistu vistiešāko atbalstu...
24.jūlijs 2017, 15:03 Atbildēt
YYes
Jāpatur prātā, ka Latgales separātistus vada viens vienīgs dzinējspēks - tā ir vēlēšanās dabūt AMATUS. Nauda viņiem nav tik svarīga kā iegūt ievērību - iekļūt prezidijā, padomē, domē, parlamentā... Vajadzība pašapliecināties - kā sekas apspiestībai, dzimtbūšanai un atpalicībai, vēsturiski esot ilgi atrautiem no citām latviešu zemēm. Dīvaini, ka tagad atrodas cilvēki, kas grib šo atrautību turpināt un "savādību" attīstīt tālāk, pat radīt no jauna - par prieku mūsu valsts nelabvēļiem.
24.jūlijs 2017, 12:56 Atbildēt
llatgaļs
Latgalieši neko tādu nedara. Ir nemierīgi ļautiņi, kuri paši izdomā savā galvā, savus mītus, un paši ar tiem cīnās. Mums jau it kā ir vienalga, ar ko šie tur cīnās un mokās, tomēr nav skaidrs, kāpēc mūs tur ir jāpin iekšā. Latgalieši pārstāv Latviju visās jomās. Pilnīgi visās, nav jēgas neko izdalīt atsevišķi, mēs vienkārši esam visur un vienmēr ar visaugstāko motivāciju. Jūsu iedomas un objektīvā realitāte ir dažādas lietas. Starp citu, vērsīšu arī uzmanību uz to, ka pēc Latgales kongresa, neviens latgalietis nav publicējis šāda satura rakstus. Tos publicē tikai ļautiņi ar mītiem galvās. Ja pie kāda būtu jādodas Drošības policijai, tad šī raksta autors ir pirmais kandidātu sarakstā. Acīmredzams mēģinājums šķelt sabiedrību.
24.jūlijs 2017, 17:08 Atbildēt
YYes
Jau vairāk nekā 20 gadus Latvijas pusfašistiskā krievu prese kūda latgaliešus uz separātismu. Izskatās, ka tagad palēnām sāk izdoties - čangaļu dumpis? Droši var teikt, ka Kremlim tāda latgaliešu senču kultūra un valoda ir pie vienas vietas, galvenais ir pārliecināt, ka Baltijas valstis, jo īpaši Latvija, nav spējīgas būt neatkarīgas un tām jālien atpakaļ impērijā zem atjaunotā cara divgalvainā broilera spārniem.
24.jūlijs 2017, 12:11 Atbildēt
RRaimonds
Man ... iebraucot nevis "papīra" ... bet reālā Latgalē .. ir diametrāli pretējs vērojums ... Latgale ar savu kultūru sāk atdzimt ... un tas mani priecē.
Bet izraisa dusmas to cilvēku mēģinājums, kuri to mēģina bremzēt .
Un lūdzu pasaki man KONKRĒTUS! !! piemērus ... no kādas tādas pusfašistiskas preses Latgalē dzīvojošie latgalieši ietekmējas? ... jo es pirmonreizi ko tādu dzirdu ...
Par Latvijas neatkarību ... es nezinu kas tev ir galvā ... bet es redzu šodienas Latviju TIKAI kā ASV un Briseles prostitūtu ... un tu man nepierādīsi pretējo ... jo tam nebūs faktu.
24.jūlijs 2017, 12:58 Atbildēt
vvidzemnieks
Atgūstot neatkarību 90to gadu sākumā Latvijas valstij nebija daudz variantu! Okupācijas varas(padomju)armija bija iespējami ātri jāizvāc no Latvijas! Latvijas valsts par to ir maksājusi ļoti augstu cenu! Pie varas Latvijā vēljoprojām ir komunisti-čekisti,kuri barojās no "austrumu siles",bet viņu oponenti no "rietumu"! Nācija tiek šķelta,lai lielvaras varētu vieglāk īstenot šeit savas intereses! Bet kurš aizstāvēs Latvijas intereses?!
24.jūlijs 2017, 14:00 Atbildēt
pp
tiešām, izguli dzērumu.
24.jūlijs 2017, 21:23 Atbildēt
HHaha
Tiešām, kādus, tad faktus tev vajag, ja jau sākumā saki, ka tavu viedokli nevar mainīt. Un prostitūta ir tava matē tāpēc visur arī mēģini redzēt prostitūciju...
25.jūlijs 2017, 17:57 Atbildēt
vvidzemnieks
Acīmredzama vēlme latgaliešiem rupmaizes kukuļa vietā iemānīt padomjlaiku "ķieģeli"!
24.jūlijs 2017, 13:37 Atbildēt
JJuoneitj
Vidzemnieks - latgalīts leidz 1629.godam... i peic sakņom tagad...
24.jūlijs 2017, 16:17 Atbildēt
HHe
Bet kad ķīnieši uz saviem veikaliem liek lieliem hieroglifiem savus uzrakstus un apakšā maziem burtiniem latviski un runāt latviski ari nemāk -un negrib ! Vai tas nav ari separātisms ?????
24.jūlijs 2017, 18:17 Atbildēt
DDusma
It kā nepietiktu, ka čangaļu pilna Saeima salīdusi, nu arī visi mediji un visa drukātā prese runā šķībi un greizi - vēl viņiem oficiālu statusu. Šķeltnieki!!!
25.jūlijs 2017, 1:34 Atbildēt
FFly
Viņi grib tagad pēc 100 gadiem atjaunot iepriekšējo statusu - būt Vitebskas guberņas daļa, kur viņi jutās laimīgi? Bet Vitebska tagad ir Baltkrievijā, un Baķka diez vai gribēs kādus dumpiniekus un separātistus sev uz kakla, ko nu?
25.jūlijs 2017, 10:41 Atbildēt
KKlau!
Nevajag visai pasaulei izrādīt savu zināšanu un domas nabadzību!
25.jūlijs 2017, 11:08 Atbildēt